Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-23, 15:52   #4981
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
spoko,bez nowych zasłon i poduszek da się żyć,a bez auta ktoro pomieści wszystkie dzieci-ciężko
ja sobie z półtora roku temu kupiłam narzute na lozko i w pakiecie byly dolaczone 2 poszewki na poduszki... Akurat wtedy nie było nigdzie promocji i dodatkowe wkłady kosztowałyby w sumie 30zł za najtańszą wersję, taką jak czasem można za 5zł kupić jak akurat promocja jest... no to było mi szkoda tej kasy i nie kupiłam czekając na promocje... tylko że się okazało, że kapa z malusimi dziećmi to tylko dla ozdoby jak goście przyjdą (bo często się kładłam z Olą na łóżko i ją karmiłam tak i mi się nie chciało kilka razy dziennie kłaść narzuty i zdejmować, bo jednak sztuczna strasznie jest i od razu się Ola pociła, mimo że kładłam ją na rożku, ale zawsze kawałkiem się zsunęła w międzyczasie, latem zresztą ja też się męczyłam jak na niej się kładłam) skutek był taki że po pół roku poduszki wydawały mi się już całkiem niepotrzebne bo dodatkowe przekładanie, albo by musiały w kącie leżeć... ale teraz jak Oli już nie karmię, to znów się rozglądałam i jak na złość znów nigdzie nie było
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:38   #4982
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Wczoraj nareszcie dotarłam do pediatry na bilans Asia była przeokropna... nie dała się zbadać, ani zawżyć ani zmierzyć, nie chciała pokazać zębów jak by w nią coś wstapiło W sumie bilans robiony na oko wyszedł idealnie
Na dodatek jak wyszłyśmy z gabinetu to Asia spotkała na korytarzu swoją najulubieńszą kolezankę i zaczęło się ganianie małych szogunów po przychodni

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Jak Wam mineły świeta?
My pierwszy dzień spędziliśmy na objadaniu moich rodziców a w drugi dzien obrzarliśmy teściów
Jakoś tak od świąt nie mogę przestać jesc, szczególnie wieczorem czuje ssanie w brzuszku

Cytat:
Napisane przez aga__tka Pokaż wiadomość
Ola przy każdym przechodniu komentowała: Pani ma koszyczek, chłopiec nie ma koszyczka itd...

Ola liczy tak: jeden trzy pięć sześć siedem osiem... gdyby nie brak tej dwójki, to możnaby uznać że choć do trzech umie
no ale tyle choć że wie że ma pięć paluszków i dwa latka
mała gaduła

Asia liczy mniej wiecej tak jak i Ola

Ostatnio często pokazuję jej kolory, chcę żeby się nauczyła nazw.Jak jej pokazuję żłóty i pytam jak to kolor to mówi "słoneczko"

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Ja dziś walczyłam ze skracaniem zasłon,wczoraj pojechałam po zasłony do D pokoju i kupiłam gładkie,maja niby trzymac cieplo w zimie a ograniczać gorąc w lato,on na pokój od slonecznej strony i czasami ma tam skwar.
No ale dokupiłam jeszcze do salonu ide do kasy zadowolona obliczylam ze zapłace 53f a babka mi mówi 37 (miałam jeszcze trampki dla D) a ja ile?
okazało sie,ze kupiłam pare zasłon zamiast za 25 to za niecałe 10f
to i ja się pochwalę że dzisiaj w lumpku kupiłam zasłonki (nowe) do pokoiku Joasi za całe 8 zł Są żłóte więc do żłótych ścian będą poasowały, takie ozdobne z cieniutkiego materiału Muszę tylko wsztć taśmę na żabki.
Dla siebie kupiłam za 4łz cieniutką czarną bluzeczkę z H&M, ale taka jakaś smutna mi się wydała więc w pasmanterii kupiłam ćiweki. Jutro będe kombinowała

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

ahhh byłabym zapomniała... zbliża się koniec tego wątku więc czas wymyślić nowy tytuł na nowy watek
Jakieś propozycje?
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:54   #4983
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
to i ja się pochwalę że dzisiaj w lumpku kupiłam zasłonki (nowe) do pokoiku Joasi za całe 8 zł Są żłóte więc do żłótych ścian będą poasowały, takie ozdobne z cieniutkiego materiału Muszę tylko wsztć taśmę na żabki.
Dla siebie kupiłam za 4łz cieniutką czarną bluzeczkę z H&M, ale taka jakaś smutna mi się wydała więc w pasmanterii kupiłam ćiweki. Jutro będe kombinowała

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

ahhh byłabym zapomniała... zbliża się koniec tego wątku więc czas wymyślić nowy tytuł na nowy watek
Jakieś propozycje?
wow ale zakupy,trzymam kciuki za kreatywnosc.

Ja proponuje tutuł po prostu dzieciaki styczen luty 2012
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-23, 22:20   #4984
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
wow ale zakupy,trzymam kciuki za kreatywnosc.

Ja proponuje tutuł po prostu dzieciaki styczen luty 2012
Ja też myślałam o takim tytule - prosty i konkretny bez udziwnień
Wszystkie udzielaące mamy są ZA? Czy jest jakiś sprzeciw?
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 05:52   #4985
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
Ja też myślałam o takim tytule - prosty i konkretny bez udziwnień
Wszystkie udzielaące mamy są ZA? Czy jest jakiś sprzeciw?
jak tą pałką tak grozisz, to na pewno nikt się nie sprzeciwi...
(i tak jestem za, nawet bez pałeczki )
Kolory moja Ola zna, wydaje się że wszystkie normalne (np fioletowy, bo śliwkowy już nie )... w sumie zdecydowanie lepiej od Jeremka, który dopiero nie dawno zaczął odróżniać brązowy od czarnego... resztę niby też znał jakoś wcześniej, choć raczej w wersji pokaż zielony, bo ona długo mało mówił... Ola długo mówiła żółty na różowy i na żółty jednocześnie, co było powodem do porannych ryków... bo ona chce żółtą bluzkę - daję żółtą a ta w ryk (bo chciała różową), ale jak chodziło o żółtą bluzkę to też mówiła żółtą... no i bądź tu mądry
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 06:08   #4986
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Tytul jest dobry. Jestem za. Anabellita dobre zakupy poczynilas. Cwieki na bluzce
Kolory Laura tez jako tako ogarnia. Ostatnio duzo jezdzila z L samochodem, stoimy na swiatlach a ona wypala czerwone swiatelko stoimy. O zielone mozna jechać!
Odnosnie liczenia to Laurka zna bezblednie kolejnosc do pięciu, potem juz przypadkowe cyferki lecą a nauczyla sie dzieki zabawie w chowanego.
U nas jeszcze nie ma znaczenia w jakiej bluzeczce czy getrach chodzi. Kolor tez bez znaczenia
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł

Edytowane przez pozycja77
Czas edycji: 2014-04-24 o 06:23
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 09:59   #4987
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
Tytul jest dobry. Jestem za. Anabellita dobre zakupy poczynilas. Cwieki na bluzce
Kolory Laura tez jako tako ogarnia. Ostatnio duzo jezdzila z L samochodem, stoimy na swiatlach a ona wypala czerwone swiatelko stoimy. O zielone mozna jechać!
Odnosnie liczenia to Laurka zna bezblednie kolejnosc do pięciu, potem juz przypadkowe cyferki lecą a nauczyla sie dzieki zabawie w chowanego.
U nas jeszcze nie ma znaczenia w jakiej bluzeczce czy getrach chodzi. Kolor tez bez znaczenia
no u mnie z ciuchami duzy problem... zaczelo sie od nienoszenia sukienek - teraz zalozy, ale za to kolorystycznie sa takie problemy ze... normalnie czasem juz nie mam sily... ostatnio nie mialam zadnej takiej bluzki w typowym rozu, ale byla taka rozowoczerwona - no wiecie czerwien wpadajaca w roz, ale w moim odczuciu blizej rozu niz czerwieni... no i Ola nie zalozy, bo czerwona
ona czasem nosi co sie jej da, a czasem nie zalozy nic innego niz rozowa bluzeczka i tyle...
najlepsze ze mamy takiego pajaca cienkiego bawelnianego z Mikolajem i ona ciagle chce ta pizamke... wczoraj byla wieczorem awantura bo nie chciala zalozyc nic innego, a mnie sie nie chcialo jej zmieniac pizamy po 2 dniach (od 2 dni nosi inna, bo na Mikolaja wylala troche kakao... jak jest brudna, to sie godzi na 2-3dni przerwy a potem zaczyna sie histeria o pizame z Mikolajem ) oczywiscie na Święta Wielkanocne jej wyprałam
najlepsze, że ona często nie chce założyć kapci, ale jak ma tego pajaca, to nie ruszy się z łóżka bez kapci, żeby nie pobrudzić, bo bym zabrała do prania (kiedyś jej pokazałam jak ubrania się brudzą od chodzenia boso - w przypadku skarpet i innych pajacyków jej to wcale nie przeszkadza, że piżama po 1 dniu do prania, jeśli w niej połazi po korytarzu kilka razy po tym jak wrócili z dworu ale Mikołaj - rzecz święta: nie mogę iść bo mi się pobrudzi...,)
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 11:38   #4988
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
Kolory Laura tez jako tako ogarnia. Ostatnio duzo jezdzila z L samochodem, stoimy na swiatlach a ona wypala czerwone swiatelko stoimy. O zielone mozna jechać!
Odnosnie liczenia to Laurka zna bezblednie kolejnosc do pięciu, potem juz przypadkowe cyferki lecą a nauczyla sie dzieki zabawie w chowanego.
U nas jeszcze nie ma znaczenia w jakiej bluzeczce czy getrach chodzi. Kolor tez bez znaczenia
u nas z kolorami dośc dobrze,Daniel uwielbia kąpać sie w basenie pelnym piłek i ja go często pytam,jaki to kolor albo ze ma mi podac taki a taki kolor piłki,z reguły sie nie myli.
Odróznia tez kształty ale tylko kilka np kólko,serduszko,nauczył sie z dziecięcego laptopa,co do liczb to wie ile to 2 i 3.
Co do ubrań to u nas często fochy ze chce bluzeczke z małpka a nie ze straża pożarną,albo wczoraj plus 15st na dworze a on sie uparł na zimowe buty,a takie fajne trampki mu kupiłam
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 12:08   #4989
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
u nas z kolorami dośc dobrze,Daniel uwielbia kąpać sie w basenie pelnym piłek i ja go często pytam,jaki to kolor albo ze ma mi podac taki a taki kolor piłki,z reguły sie nie myli.
Odróznia tez kształty ale tylko kilka np kólko,serduszko,nauczył sie z dziecięcego laptopa,co do liczb to wie ile to 2 i 3.
Co do ubrań to u nas często fochy ze chce bluzeczke z małpka a nie ze straża pożarną,albo wczoraj plus 15st na dworze a on sie uparł na zimowe buty,a takie fajne trampki mu kupiłam

jeszcze przy 15 to można się ugiąć
ale kiedyś synek koleżanki w takich zwykłych kaloszach biegał cały dzień a z 30stopni było jak nie więcej... Choćby mi ryczał godzinę, to bym mu tych kaloszy nie pozwoliła założyć... jednak wolałabym żeby sobie nóg nie poodparzał nawet jakby miał się obrazić Ja dzieciakom dużo ustępuję, ale zawsze tylko wtedy jak to im nie szkodzi... Jak Ola chciała pieluchę a miała odparzenie na pupie (niestety standard u niej) to też wyła godzinę, bo założyłam jej bawełniane gacie, bo jednak wiadomo że bardziej wtedy przewiewnie i się szybciej goi... ale jak chce różową bluzkę, albo jeszcze jedną mambę to się prawie zawsze godzę no i tego durnego Mikołaja staram się zawsze szybko wyprać, żeby mogła sobie ponosić jeszcze póki dobry... mimo że lato już prawie jest - dobrze że to cieniutkie, to nie ma problemu że jest ciepło

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

a pokaż trampki
ja chciałam kupić trampki Jeremkowi, ale jak na złość nic nie mogę trafić, oprócz takich płaskich bardzo, a on ma za wysokie podbicie na takie płaskie niewiązane...

Edytowane przez aga__tka
Czas edycji: 2014-04-24 o 12:06
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 19:15   #4990
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

czesc melduję, że żyję
czytam ael czasu mało na pisanie
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 19:31   #4991
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

NESKA a ja miałam już o Ciebie pytać Jak Twój mały mężczyzna?

Melduję że nowy wątek założony
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post46162949

W razie jakiś pomysłów lub propozycji jak urozmaicić pierwszego posta proszę o info na priv
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-24, 19:32   #4992
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

dziś mimo pięknego słoneczka od samego rana na naszym dużym placu zabaw było pełno błota i stała woda... zapomniałam ze ten plac jest trefny i po deszczu zawsze tam mokro i wcześniej się już zgodziłam tam pojsc... no i się skonczylo tak, ze nawet body Oli musiałam potem przebrać, bo mimo ze było pod spodem to i tak było w blotku... Jeremi trochę lepiej wygladal, bo przynajmniej nie zamoczyl w tej kaluzy całego rękawa
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 20:10   #4993
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
NESKA a ja miałam już o Ciebie pytać Jak Twój mały mężczyzna?

Melduję że nowy wątek założony
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post46162949

W razie jakiś pomysłów lub propozycji jak urozmaicić pierwszego posta proszę o info na priv
aa dziękuję nieźle jakby grzecznieje nieco
i na rowerze śmiga
Cytat:
Napisane przez aga__tka Pokaż wiadomość
dziś mimo pięknego słoneczka od samego rana na naszym dużym placu zabaw było pełno błota i stała woda... zapomniałam ze ten plac jest trefny i po deszczu zawsze tam mokro i wcześniej się już zgodziłam tam pojsc... no i się skonczylo tak, ze nawet body Oli musiałam potem przebrać, bo mimo ze było pod spodem to i tak było w blotku... Jeremi trochę lepiej wygladal, bo przynajmniej nie zamoczyl w tej kaluzy całego rękawa
hahaha dobre
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 20:33   #4994
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Moja dziś od euforii do płaczu. Normalnie jakby @ miała

Agatka jak to te Twoje dzieci zrobily ze sie tak pomoczyly
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 21:05   #4995
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
Moja dziś od euforii do płaczu. Normalnie jakby @ miała

Agatka jak to te Twoje dzieci zrobily ze sie tak pomoczyly
właziły w to błoto i przewalały je rękoma... one i tak jeszcze nieźle wyglądały na tle niektórych innych dzieci - np. chłopca koło 5-6 lat który miał buty jak moje dzieci, a nogi calutkie w błocie, bo budował kanały no i różnie lądował nogami w tej kałuży - kałuża była na piachu i miała była większa od mojej kuchni, myślę że z 10m2 miała... a na niej wysepki piachu...
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 21:24   #4996
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

łooo ale frajdę dzieci miały Joasia jest zakochana w śwince Peppie i uwielbia kałuże i błotko... już ją widzę jak się tapla w takim wielkim błocku

Co do ubrań to mała nigdy nie marudzi, czasem chce inne buty...jak to kobieta
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 22:19   #4997
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Agatka jutro wkleje te trampki ktore chciałaś zobaczyć,dziś juz padam na pyszczek a w sumie Daniel mi az tak nie dał popalić,o dziwo
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-24, 23:05   #4998
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Agatka jutro wkleje te trampki ktore chciałaś zobaczyć,dziś juz padam na pyszczek a w sumie Daniel mi az tak nie dał popalić,o dziwo
wiem co czujesz, bo ja w tej ciąży padam na pyszczek codziennie w poprzednich w ogóle nie pamiętam żebym była jakoś nadzwyczajnie senna, a teraz normalnie mogłabym całe dnie spać...
a np z Olą to normalnie chodziłam spać, wstawałam w miarę normalnie a o 2-3 miałam pobudkę, bo ręka mnie bolała (w nocy jak się układałam wygodnie to ją jakoś widocznie uciskałam) i nie mogłam zasnąć aż nie minęło - po którymś razie się przyzwyczaiłam i wstawałam na godzinę - dużo bardziej pomagało niż dalsza próba spania w innej pozycji i do tego nie bolała już w dzień... I tak prawie cały 3 trymestr... jak urodziłam Olę to bóle minęły...
no i mimo tego niespania po nocach normalnie mogłam funkcjonować, a teraz tragedia, jestem śpiąca praktycznie od razu jak wstanę
byłam dziś u lekarza, ale bez USG, więc tylko wiem że z badania wszystko ok
ciekawe czy jak ja jestem taka senna to potem mi dzidzia da popalic, bo poprzednio nie byłam wcale senna w ciąży i urodziłam bardzo grzeczne, dużo śpiące dzieci (po 2-3 tygodniach przesypiające 5-6h w nocy, aż budzik nastawiałam na karmienie, żeby jednak 6 nie przekraczało, bo położna się martwiła) - Oli się to co prawda zmieniło w którymś momencie, bo teraz śpi w sumie 1-2h w dzień i ok 9h w nocy, czyli ok 10h na dobę, a starszy od niej Jeremi śpi z reguły godzinę więcej na dobę, a w jej wieku spał sporo więcej (z przerwą kilkumiesięczną na wyrzynanie się piątek, ale u Oli piątki już stoją, a dziś o 23 nie mogła zasnąć )...
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-25, 05:02   #4999
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

Cytat:
Napisane przez Anabellita Pokaż wiadomość
łooo ale frajdę dzieci miały Joasia jest zakochana w śwince Peppie i uwielbia kałuże i błotko... już ją widzę jak się tapla w takim wielkim błocku

Co do ubrań to mała nigdy nie marudzi, czasem chce inne buty...jak to kobieta
Taak Swinka Peppa i blotko u nas tez peppa rządzi. Szczesliwie Laura tylko skacze po kaluzach. Ale ostatnio tak skakala ze cale spodnie byly mokre+babcia
Katerina poka poka trampki Laura ma ban na kupowanie butów. W tym miesiącu 3 pary...
aga_tka nie martw sie spaniem, ja tez wiecznie śpiąca bylam bedac w ciąży a mloda tez lubi sobie pospac od samego początku...
Fajnie, że wątek odżył. Nie sadzilam ze bedzie kolejna odslona a tu proszę ;D
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł

Edytowane przez pozycja77
Czas edycji: 2014-04-25 o 05:11
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 07:21   #5000
Anabellita
Zadomowienie
 
Avatar Anabellita
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 192
Dot.: Tutaj pamper, a tam tetra-roboty przy bobasach mamy od metra. Mamusie I-II 2012

pozycja u nas takie wyjscia na poskakanie w kałużach kończą się ekspresowo. Jak Asia ma założone kaloszki ( różowe z peppą )to wie po co wychodzimy i nie przepuści żadnej nawet najmniejszej kałuży Powrót do domu jest po 10minutach bo już wszystko mokre a w butach chlupie woda i wydaje przy tym przedziwne odgłosy .

Pochwalę się, że wczoraj dostałam za darmo mikser Szwagireka wyciągnęła mnie na jakiś pokaz garnków polecanych przez Pana Okrasę a że już miejsca na sali nie było to na pocieszenie dostałyśmy po mikserze Ja akutar w potrzebie jestem bo mi się jakiś czas temu popsuły mieszadła i własciwie nic nie piekłam (oprócz muffinek) Nooo teraz mam już mikser nówka niesmigany i szykuję się do zrobienia tortu szwarcwaldzkiego Muszę już dzisiaj się za niego zabrać bo wiśnie mnie kuszą i już kilka zjadłam, za kilka dni wciągnę wszystkie bo pewnie nie wytrzymam

no to stary wątek zakończony Kochane przechodzimy do nowej częsci Udało się!
__________________

CÓRCIA


"Każdy z nas jest aniołem o jednym skrzydle, wzlecieć możemy tylko gdy obejmiemy się nawzajem".
Anabellita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-25 08:21:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.