Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-09, 21:46   #3571
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez andzia4786 Pokaż wiadomość
a ja dziś zaopatrzyłam się w izopranol i zdał test ładnie sie błyszczą po przemyciu topu.I chyba już nie bedzie problemu że cleaner tłusty albo coś.
Gdzie kupowałaś?
Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja już je mam w domu, niestety testy będą dopiero jak bede robić nową hybryde moje wyglądają jak taka mączka z opalizującymi drobinkami
Zrobisz zdjęcie rosi: moje 3szt wyglądają jak piszesz, czwarty to zwykły brokat :załamka:
__________________

Edytowane przez Gejszalicious
Czas edycji: 2015-04-09 o 21:47
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 21:56   #3572
andzia4786
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

hej alkohol kupowałam w sklepie komputerowym ale kupisz za bazcen na allegro albo alkohol izopropylowy albo izopropan bo ktos radził spirytusem salicynowym ale odraczam sprubowałam na jednym i matuje od razu a po alkoholu pieknie sie błyszczy.
andzia4786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 02:17   #3573
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Hej dziewczyny, mam takie pytanie.

Posiadam remover od AllePaznokcie tyle że on zamiast odmaczać hybrydy tak aby się robiły miękkie to sprawia że muszę je zeskrobywać a hybryda się jakby kruszy na małe kawałeczki. Miał ktoś może podobny problem z removerem ? On jest wadliwy czy może nie przystosowany do niektórych hybryd ? Używałam go do zdjęcia Semilaca.

Zwykłym zmywaczem do paznokci Semilac odmaczał się ładnie, więc czemu po Removerze zachowuje się tak dziwnie?
__________________
Zapraszam na mój kanał YouTube - www.youtube.com/c/Candymona
Tematyka: Paznokcie, Kosmetyki, Lifestyle, DIY itp.

Edytowane przez waaampirmona
Czas edycji: 2015-04-10 o 02:18
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 05:28   #3574
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kingula16 Pokaż wiadomość
Emka a jak to się fachowo nazywa żeby znaleźć w hurtowni?
pyłek opalizujący na... są dostępne trzy
Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość

Zrobisz zdjęcie rosi: moje 3szt wyglądają jak piszesz, czwarty to zwykły brokat :załamka:
zdjęcia w załączniku

ps. gdyby ktoś niestety zwrócił uwagę na kolor mojego paznokcia od spodu to pragnę wyjaśnić że pod obecnym lakierem (153 modena) znajduje się częściowo spiłowany po odnowie semilac 034 a pod nim widać nieściągnięte idealnie resztki semilac 018 który miałam wcześniej nigdy nie ściągam hybryd idealnie, bo zaraz nakładam nowe, ale nie sądziłam że ten niebieski będzie aż tak przebijał
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150410_062252[1].jpg (131,3 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150410_062316[1].jpg (69,5 KB, 99 załadowań)

Edytowane przez eM_Ka_
Czas edycji: 2015-04-10 o 05:32
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 07:11   #3575
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja wyciągam naklejkę z wody szczypczykami i wycieram spód naklejki o gazetę tę czarno bialą i kładę na paznokiec.Następnie wacikiem bezpyłowym dociskam tę naklejkę do paznokcia i w ten sposób usuwam nadmiar wody.Na to top i do lampki.Nie zdarzyło mi si e by naklejka zeszła.[/QUOTE]

mi naklejka nie odchodzi. Ona się ładnie trzyma, tylko top odchodzi płatami tam gdzie jest naklejka. Stąd moje pytanie czy coś źle robię czy jak ale spróbuje z tym odsączaniem i odczekam jeszcze dodatkowo chwilę, aż naklejka będzie całkiem sucha zobaczymy jak to wyjdzie

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
pyłek opalizujący na... są dostępne trzy


zdjęcia w załączniku

ps. gdyby ktoś niestety zwrócił uwagę na kolor mojego paznokcia od spodu to pragnę wyjaśnić że pod obecnym lakierem (153 modena) znajduje się częściowo spiłowany po odnowie semilac 034 a pod nim widać nieściągnięte idealnie resztki semilac 018 który miałam wcześniej nigdy nie ściągam hybryd idealnie, bo zaraz nakładam nowe, ale nie sądziłam że ten niebieski będzie aż tak przebijał
ja ostatnio kupiłam u nich ten pyłek i nawet nie wiedziałam do czego służy :P podobał mi się, więc kupiłam i faktycznie jest bardziej miałki niż brokat
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 08:27   #3576
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez martuskawr Pokaż wiadomość
A jak to jest z tymi hybrydami co nie chcą się utwardzać w led?
Czytałam że m.in. czarny semilac,a mam go akurat

Macie na to jakiś sposób?
mnie czarny semilac lampa tylko led 48w utrwala w 30s bez żadnych problemów
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 08:54   #3577
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Ja wyciągam naklejkę z wody szczypczykami i wycieram spód naklejki o gazetę tę czarno bialą i kładę na paznokiec.Następnie wacikiem bezpyłowym dociskam tę naklejkę do paznokcia i w ten sposób usuwam nadmiar wody.Na to top i do lampki.Nie zdarzyło mi si e by naklejka zeszła.
mi naklejka nie odchodzi. Ona się ładnie trzyma, tylko top odchodzi płatami tam gdzie jest naklejka. Stąd moje pytanie czy coś źle robię czy jak ale spróbuje z tym odsączaniem i odczekam jeszcze dodatkowo chwilę, aż naklejka będzie całkiem sucha zobaczymy jak to wyjdzie

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------



ja ostatnio kupiłam u nich ten pyłek i nawet nie wiedziałam do czego służy :P podobał mi się, więc kupiłam i faktycznie jest bardziej miałki niż brokat [/QUOTE]


bo top odłazi właśnie dlatego że woda całkowicie nie wyschła
edit: coś mi cytowanie nie działa
__________________
I will do what queens do. I will rule.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-04-10 o 11:55
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 11:46   #3578
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 501
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam takie pytanie.

Posiadam remover od AllePaznokcie tyle że on zamiast odmaczać hybrydy tak aby się robiły miękkie to sprawia że muszę je zeskrobywać a hybryda się jakby kruszy na małe kawałeczki. Miał ktoś może podobny problem z removerem ? On jest wadliwy czy może nie przystosowany do niektórych hybryd ? Używałam go do zdjęcia Semilaca.

Zwykłym zmywaczem do paznokci Semilac odmaczał się ładnie, więc czemu po Removerze zachowuje się tak dziwnie?
też posiadam od nich remover i jest dobry każdą hybrydę trzeba skrobać troszeczkę, nie ma że sama cała odejdzie trzymaj 8-10 min na paznokciu
kingula16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 11:56   #3579
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
pyłek opalizujący na... są dostępne trzy
zdjęcia w załączniku
dziękuję

moje pyłki wyglądają tak (ostatni słoiczek to zwykły brokat - identyczny jak "pyłek" z modeny)

jestem wkurzona na modene za spychologię jaka wobec mnie zastosowała pani, która do mnie dzwoniła chyba jeszcze raz do nich napiszę i wyśle im to zdjęcie

edit: wysłałam im maila z delikatnym opeerem za ten kit co mi wcisnęli , eM_Ka mam nadzieję, że nie pogniewasz się na mnie, ale posłużyłam się twoim zdjęciem w celach porównawczych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150410_124654.jpg (98,3 KB, 82 załadowań)

Edytowane przez Gejszalicious
Czas edycji: 2015-04-10 o 12:16
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 12:16   #3580
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja bym wysłała. Widać różnicę pomiędzy pyłkami a tym pyłkiem, który jest brokatem.

Ja właśnie zamówiłam pyłki, waciki i kilka innych pierdółek u dobrejrady- wysyłka tańsza niż w modenie.
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 12:22   #3581
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

właśnie wysłałam i pewnie bym nie robiła takiego halo gdyby nie to, że mi wciskali kit przez telefon i zrobili ze mnie idiotkę, a tego bardzo nie lubię nie chodzi mi już o ten pyłek sryłek, tylko o ich zachowanie wobec klienta, gdyby przeprosili, oddali $ lub dosłali tą pierdułkę to byłoby ok kiedyś bym takie coś olała, ale skończyła się moja cierpliwość do złych i nieuczciwych sprzedawców
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 13:02   #3582
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
dziękuję

moje pyłki wyglądają tak (ostatni słoiczek to zwykły brokat - identyczny jak "pyłek" z modeny)

jestem wkurzona na modene za spychologię jaka wobec mnie zastosowała pani, która do mnie dzwoniła chyba jeszcze raz do nich napiszę i wyśle im to zdjęcie

edit: wysłałam im maila z delikatnym opeerem za ten kit co mi wcisnęli , eM_Ka mam nadzieję, że nie pogniewasz się na mnie, ale posłużyłam się twoim zdjęciem w celach porównawczych
w modenie generalnie widuje trzy panie - dwie z nich są mega miłe i pomocne a jedna wiecznie ma naburmuszoną mine, i czasem zdarza się że jest niemiła. Kiedyś poszłam tam z koleżanką i akurat była tylko ona, po wyjściu ze sklepu kumpela tylko stwierdziła że jak jej nie odpowiada praca to niech ją zmieni - po minucie w sklepie zauważyła że tej pani ewidentnie coś nie leży. Przypuszczam więc że na nią trafiłaś. Oczywiście nie mam zamiaru nikogo obrażać, ale jeśli ta pani przez przypadek przeczyta mojego posta to radze po prostu delikatnie zastanowić się nad swoim podejściem do klienta prędzej czy później ktoś złoży skarge. Klient nasz pan a niektórzy czasem traktują kupującego jak intruza w sklepie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 13:14   #3583
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez kingula16 Pokaż wiadomość
też posiadam od nich remover i jest dobry każdą hybrydę trzeba skrobać troszeczkę, nie ma że sama cała odejdzie trzymaj 8-10 min na paznokciu
No właśnie zmywaczem do paznokci jak kiedyś ściągałam to mi się robiła jedna żelka która ładnie schodziła. Ewentualnie jakieś małe kawałeczki zostawały ale nie było tak żeby hybryda się kruszyła zamiast żelować. Jedyny problem był taki że zmywacz wysuszał mi skórki, dla tego przeszłam na remover ale tu właśnie lipa z samym zdejmowaniem mimo że skórek nie wysusza.
Remover próbowałam nawet dłużej trzymać niż mówisz bo do 15 minut i to samo było.
No nic.. chyba poszukam jeszcze czegoś innego do zdejmowania
__________________
Zapraszam na mój kanał YouTube - www.youtube.com/c/Candymona
Tematyka: Paznokcie, Kosmetyki, Lifestyle, DIY itp.
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 13:18   #3584
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Taaa, patyczkiem rozmazałam Gapa jestem



Nie mam pędzelka, ale dzięki za pomysł.

Normalnie (znaczy przy zwykłych lakierach) czyszczę skórki patyczkiem kosmetycznym, ale tu nie chciałam zalać płytki. Nie jest źle, nauczę się

Ja robie tak ze jak wyjade na skorke lub wyjdzie mi nierowno to ostra czesc patyczka przykladam na plytke tuz przy skorkach i przejezdzam (nie wiem czy jasno to wyszlo)przy nich. Wted przy skorkach wychodzi jedna niepostrzepiona linia. Robie tak tez przy zwyklych lakierach (choc wtedy stosuje wykalaczke)
specialle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 13:23   #3585
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
w modenie generalnie widuje trzy panie - dwie z nich są mega miłe i pomocne a jedna wiecznie ma naburmuszoną mine, i czasem zdarza się że jest niemiła. Kiedyś poszłam tam z koleżanką i akurat była tylko ona, po wyjściu ze sklepu kumpela tylko stwierdziła że jak jej nie odpowiada praca to niech ją zmieni - po minucie w sklepie zauważyła że tej pani ewidentnie coś nie leży. Przypuszczam więc że na nią trafiłaś. Oczywiście nie mam zamiaru nikogo obrażać, ale jeśli ta pani przez przypadek przeczyta mojego posta to radze po prostu delikatnie zastanowić się nad swoim podejściem do klienta prędzej czy później ktoś złoży skarge. Klient nasz pan a niektórzy czasem traktują kupującego jak intruza w sklepie
Gdy rozmawiałam z nią to ta osoba była miła, tylko mi kit wciskala...
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 13:49   #3586
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

no to niezbyt miłe z ich strony. Dostałaś już odpowiedź na tego maila ze zdjęciami?
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 13:56   #3587
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Kurczę- hardem pokleiłam wskazujący bo pękł na jakieś 2 mm, wzmocniłam to torebką od herbaty i właśnie widzę, że dokładnie w tym miejscu lakier pękł. Spiłuję to trochę i jakoś może dam radę uratować. Akryl sypnąć na tego harda? Gdyby to była lewa ręka to bym pewnie obcięła i przedłużyła no ale to na prawej więc obawiam się, że ciężko będzie- nawet formy w życiu nie naklejałam
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 14:02   #3588
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
No właśnie zmywaczem do paznokci jak kiedyś ściągałam to mi się robiła jedna żelka która ładnie schodziła. Ewentualnie jakieś małe kawałeczki zostawały ale nie było tak żeby hybryda się kruszyła zamiast żelować. Jedyny problem był taki że zmywacz wysuszał mi skórki, dla tego przeszłam na remover ale tu właśnie lipa z samym zdejmowaniem mimo że skórek nie wysusza.
Remover próbowałam nawet dłużej trzymać niż mówisz bo do 15 minut i to samo było.
No nic.. chyba poszukam jeszcze czegoś innego do zdejmowania
a spróbuj wsadzić rękę do lampy ( w sreberkach i wacikach). Wytworzy się ciepło i powinno lepiej/szybciej zejść.

Cytat:
Napisane przez aniaem84 Pokaż wiadomość
Kurczę- hardem pokleiłam wskazujący bo pękł na jakieś 2 mm, wzmocniłam to torebką od herbaty i właśnie widzę, że dokładnie w tym miejscu lakier pękł. Spiłuję to trochę i jakoś może dam radę uratować. Akryl sypnąć na tego harda? Gdyby to była lewa ręka to bym pewnie obcięła i przedłużyła no ale to na prawej więc obawiam się, że ciężko będzie- nawet formy w życiu nie naklejałam
mnie też w miejscu pęknięcia pęka na nowo mimo pokrycia hardem i posypania proszkiem porcelanowym. Jak mam więc mocniejsze pęknięcie (albo w jakimś strategicznym miejscu) to obcinam i robię na formie. A forma nie taka straszna-pierwszy raz nałozyłam i wyszło rewelacyjnie!tak że nie ma się czego bać!
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 14:04   #3589
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dzięki czuszkapodejmę drugą próbę połatania a jak znowu pęknie brrr to przedłużę
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 14:05   #3590
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
no to niezbyt miłe z ich strony. Dostałaś już odpowiedź na tego maila ze zdjęciami?
Tak, dzwoniła do mnie pani z Modeny, przeprosiła za pomyłkę i dostałam SMS, że wyślą mi ten pyłek, chociaż nie wiem czy wyślą, bo godzinę wcześniej wysłali mi maila, że zwrócą mi pieniądze... Teraz nie wiem jak to będzie, ale poczekam i zobaczę czy przyjdzie mi ten pyłek
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 14:14   #3591
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Tak, dzwoniła do mnie pani z Modeny, przeprosiła za pomyłkę i dostałam SMS, że wyślą mi ten pyłek, chociaż nie wiem czy wyślą, bo godzinę wcześniej wysłali mi maila, że zwrócą mi pieniądze... Teraz nie wiem jak to będzie, ale poczekam i zobaczę czy przyjdzie mi ten pyłek
to może dostaniesz i kasę i pyłek
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 14:35   #3592
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Nie zależy mi na tym pyłku ani na tych 2zl, tylko na uczciwości ale jak dostanę i to i to to nie pogardzę
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 14:37   #3593
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Tak, dzwoniła do mnie pani z Modeny, przeprosiła za pomyłkę i dostałam SMS, że wyślą mi ten pyłek, chociaż nie wiem czy wyślą, bo godzinę wcześniej wysłali mi maila, że zwrócą mi pieniądze... Teraz nie wiem jak to będzie, ale poczekam i zobaczę czy przyjdzie mi ten pyłek
ale cieszy mnie to że sie opamiętali wysłane zdjęcie pewnie zrobiło swoje przy okazji - są filmiki instuktażowe jak zrobić efekt syrenki? nie wiem dokładnie w którym momencie i najważniejsze w jakiej ilości nałożyć pyłek. W YT wpisałam już wszystko co sie dało ;/ nawet google mi nie chce pomóc, tylko zdjęcia gotowych paznokci mi wyskakują
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 15:36   #3594
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 501
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny chce kupic ten pyłek z modeny. Em_ka masz wszystkie 3? Wkurza mnie tylko to, ze ta przesyłka jest tak droga bo wychodzi wiecej niz za towar
kingula16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 15:38   #3595
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Te pyłki są też na allegro i na dobrej radzie
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 16:59   #3596
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 501
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

tylko na allegro nie widziałam opalizujących na tęczowo i seledyn...ale dziekuje
kingula16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 17:04   #3597
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja dzisiaj zamawiałam w dobrarada. Jest opalizujący na tęczowo, na fioletowo-błękitny i na róż-seledyn
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 17:10   #3598
kingula16
Rozeznanie
 
Avatar kingula16
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 501
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Wiem widziałam, a na allegro przesyłka 3.50 a na dobrej radzie dwa razy tyle
kingula16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 17:23   #3599
aniaem84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 522
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja tam widzę przesyłkę jak w sklepie- 8,5 zł Dlatego też nie zamawiałam z all bo musiałabym podawać nr a w sklepie wrzuciłam do koszyka i tyle
aniaem84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-10, 17:37   #3600
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez aniaem84 Pokaż wiadomość
Kurczę- hardem pokleiłam wskazujący bo pękł na jakieś 2 mm, wzmocniłam to torebką od herbaty i właśnie widzę, że dokładnie w tym miejscu lakier pękł. Spiłuję to trochę i jakoś może dam radę uratować. Akryl sypnąć na tego harda? Gdyby to była lewa ręka to bym pewnie obcięła i przedłużyła no ale to na prawej więc obawiam się, że ciężko będzie- nawet formy w życiu nie naklejałam
Nie masz się co obawiać jeśli już kiedyś przedłużałaś paznokcie, spróbuj na prawej ręce. Hybryda to nie akryl więc zawsze możesz poprawić jak coś spłynie.
Jeśli rzeczywiście się boisz to metoda akrylowa może też pomoże. Najlepiej by się spisał po prostu akryl z liquidem bo akryl z hybrydą jest nieco słabszy ale może też da radę.

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
a spróbuj wsadzić rękę do lampy ( w sreberkach i wacikach). Wytworzy się ciepło i powinno lepiej/szybciej zejść.
Dziękuję za radę . Spróbuję tak
__________________
Zapraszam na mój kanał YouTube - www.youtube.com/c/Candymona
Tematyka: Paznokcie, Kosmetyki, Lifestyle, DIY itp.
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.