Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-01, 13:44   #2161
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Pierwsze trze kolory w lewym pionie to wlasnie oliwkowe odcienie, potem mamy trzy kolory , czyli srodkowy pion i to sa bezowe odcienie juz nie pamietam jaka oni cere tam nazywaja, a kolejne trzy odcienie w prawym pione to odcienie do cery rozowej. Ja jak testowalam to zrobilam sobie test i wyszlo ze oliwki mam wypobowac wiec wzielam owsystkie trzy odcienie i jeszcze pierwszy odcien z lewej ze srodkowego pioru. I nawet mi pasowaly, ale najlepiej jednak Alabaster. jak teraz zeszlam na drugi rzadek w tym pionie, to zdecydowanie odcien od prawej strony i te pierwsze ze srodkowego pinu maja za duzo rozu dla mnie. mam cere lekko rozowa, ale to sa wlasnie naczynka. Jak wezme rozowawy w podtonie podklad to wygladam jak swinka Pigi, wiec jakos tak podswiadomie w calej mojej karierze makijazowej wybieralam neutralne i lekko zolte odcienie.
U nich jest tak ze kazdy odcien idac w prawo ma wiecej rozowosc w sobie, im bardziej na prawo tym wiecej rozowowych pigmentow ma kolor.
Jak ty piszesz ze tobie raczej ten srodkowy pion by pasowal to moge ci wyslac te moje probki podkladow i korektorow, moze cos znajdziesz dla siebie. Kolory z drugiego rzedu a korektory z pierwszego bo tak zalecali ze dla pierwszego i drugiego rzedu korektor o nazwie takiej samej jak podklad z pierwszego rzedu.

A ta marka o ktorej piszesz to ma naturalne te cienie? ja jeszcze nie widzialam naturanej marki, ktora mialaby wklady, a jak uzywalam jeszcze zwyklych kosmetykow( mam jeszcze co niektore cienie) to bardzo lubilam wlasnie takie rozwiazanie. nawet sama powyciagalam cienie z opakowan i wsadzilam do paletki Inglota. Mam jedna gdzie mam same naturalne prasowane cienie, wdrugiej mam tylko cienie Inglota i trzecia to zlepek roznych zwyklych marek. Jakos ciezko mi sie z tymi nie naturalnymi rozstac i trzymam je. Moze jeszcze kiedys bede uzywac.





Ja w ChML jestem neutral 3 i 4 stopien pasuja, wczensiej nawet skusilam sie na 2 bo 2 i 3 wygladaly na mnie tak samo, jednak jak zaczelam robiec sie truppio blada i stwierdzilam ze kolory mi sie zmienily, to znow porownalam sobie 3 i 4 i wybralam 4. mam nadzieje ze juz tak zostanie i na starosc nie stane sie murzynka.
Od ChML wyprobowalam tez oliwke i jesli mialabym TAK zolty podklad uzywac to tylko ze stopia 1, ale i tak jak mi sie na nosie przytarl to widac bylo roznice.
AB nie jest taka zolta, a przynajmniej pierwszy rzadek, ktory dla mnie porownywalny jest z 2/3 stopiniem od ChML przy neutralu. Drugi rzadek jest duzo ciemniejszy, jak dla mnie nawet spora roznica i wtedy jak w Alabaster nie widzialam zoltosc tak juz w kolorze pod nim ta lekka zoltosc jest, tak samo jak w ChML neutral 3 nie widze zoltosci, ale juz w 4 ona jest widoczna, jednak to nie takie same zolte kolory jak caramel czy olive u ChML. Musialabys naprawde zamowic probki( nie sugeruj sie tym co pisze, one niby male ale starczaja na dluzej niz 5 dni, tak samo jak FS starcza na dluzej niz pol roku). Mozesz tez wyslac do nich swoje zdjecie i poprosic o pomoc w dobraniu kolorow. Oni calkiem dobrze to robia, widza to czego ja nie widze. Dla mnie nie raz ktos wygladal na pierwszy rzadek byl blady jak ja kiedys, a sie okazalo ze drugi to byly jego kolory. Dziewczyny na beautyjunkies tak doradzily i to samo u AB, dziewczyna zamowila probki i byl tam jej kolory, nie musiala zamawiac ciemniejszego rzadku albo isc w gore. Ja takich subtelnych roznic na monitorze nie widze.
Poza tym dla kazdej osoby, ktora pierwszy raz u nich zamowi jest mini kabuki gratis.
tutaj jest test ktory pomaga w wyborze odcieni moze sie komus przyda
http://www.mineral-puder.de/shop_content.php?coID=1110

Ja sie dzis znow kompoletnie umalowalam probkami cieni od AB. No nic na to nie poradze, ale co sie za nie wezme to zaluje ze inwestowalam kase w te tansze rzeczy( nie zeby one nie byly tez fajne). AB ma cos w formule, ze te cienie sa... i to probki gdzie cienie sa sypkie, wiec jak sobie wyobraze normalny cien w kompaktowej postaci, to musi byc jeszcze wygodniejszy w uzyciu. Mam granatowy liner w FS i naprawde jest wygodniej niz sypka postac, a daje taki sam komfort nanoszenia na powieke i te naturalne odcienie. Jak tak sobie pomysle, ze wszystkie probki, ktore mam, a ktore sa przeciez wydaje z innych marek to mialabym juz pewnie te wszystkie 4 cienie od AB, ktore mam w probkach
Bardzo Ci dziękuję za podpowiedzi Tak teraz sobie myślę i z ChML to ja chyba jednak mam caramel, a nie olive (oliwka chyba była na mnie za zielona). W ogóle to dzięki Tobie odkryłam te minerały, bo o nich na mineralnym wspominałaś i bardzo się z tego powodu cieszę

Z AB na pewno zamówię próbki, bo biga w ciemno nie wezmę. Poza tym zawsze trzeba przetestować formułę. Może faktycznie wyślę im zdjęcie, to zobaczę co podpowiedzą, choć ja po niemiecku nie mówię, ale może zrozumieją po angielsku
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-01, 15:52   #2162
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Po angielsku mysle ze nie bedzie problemu

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Wlasnie przeszukuje sobie net za blogami z wpisami na temat AB i znalazlam fajny wpis, gdzie dziewczyna pokazuje palete barw ze stronki AB. krzyzyki to kolory ktore maja do niej pasowac i potem na zywo pokazuje te kolory plus anti red consealer( genialny kolor jak dla mnie, ale ChML tez sie sprawdza bo nie jest zywo zielony) Poza Vyara mialam/mam te odcienie w podkladzie lub consealer.

http://erdbeerhonig.blogspot.de/2011...iedermann.html

tutaj jeszcze u tej samej blogerki opakowanie rozu w FS plus pedzel do rozu. Ta torebeczka jest z drewna, tez ja mam. Kupowalam na wyprzedazy stara serie pedzelkow podroznych i wlasnie w taka torebusie byly zapakowane.
Teraz wyobrazcie sobie ze i brazery i cienie lub linery bo one jak cienie tez pudrowe sa wygladaja jak ten roz tylko cienie i linery maja miejszy gabaryt
http://erdbeerhonig.blogspot.de/2011...ickebinet.html

Jeszcze znalazlam prawie caly komplet tych podrznych pedzelkow. Jak sie zjedzie nizej to widac kabuki i te pedzleki z jasna drewniana raczka to jest wlasnie moj komplet poza twarzowymi pedzelkami. Nie wszystkie uzywam jak w zaleceniu, nie lubie tych twardych jezyczkowych pedzelkow, ale jako pedzelek do korektora na pryszcza czy do zaznaczenia jasnym cieniem wewnetrznego kacika sie sprawdzaja na wyjazdach. Twarzowe tutaj niewidoczne tez nie maja takiej wielkosci jak trzeba. Mniejszy kabuki ma wielkosc wlosa jak mini kabuki i uzywam go jak mini kabuki czyli do nakladania zielonego korektora na moje rozowosci, a ten wiekszy to jedynie jako pedzel do rozu. Mimo to uwazam je za calkiem ok na wyjazdach
http://beauty40plus.blogspot.de/2013...lsammlung.html

edit wlasnie widze jest nizej jeszcze jedno zdjecie calego tego kompletu

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-05-01 o 16:38
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 10:38   #2163
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Chętnie przetestowałabym te minerały AB od Ciebie, jednak obawiam się, że- będąc w trakcie testów ChML- coraz to bardziej skłaniam się ku stwierdzeniu, że jestem na poziomie 04/05 i chyba w taki będę celować, ponieważ nie podobam się sobie taka blada- wygląda to po prostu niezdrowo i jak wymieszam oba neurtale (03 i 04), to pomimo, że z czasem ładnie wtapiają się w skórę, to jednak podczas nakładania nieco bielą i parę razy w ciągu dnia jestem zaskakiwana swoim widokiem w lustrze- po prostu zbyt jasno to wygląda, chociaż od szyi się nie odznacza Utwierdziło mnie to w tym przekonaniu tym bardziej, że radiant neutral Lauress, którego używam na co dzień, jest jednak sporo ciemniejszy od neutrali ChML, które mam, a też ładnie stapia się ze skórą Ja myślę, że wszystko zależy od odcienia skóry w obszarach wolnych od naczynek i w ten kolor trzeba celować, żeby je zamaskować (można wcześniej użyć nieco jaśniejszego korektora, jak piszesz).
Tak więc, chociaż nie planuję się opalać, to jednak na tę porę roku i chyba tak w ogóle ten poziom AB będzie za jasny dla mnie; jednak w następnej kolejności, jeśli mi ChMl nie podejdą, to zostanę przy Lauressie (mam spory zapasik ), lub będę szukać w kierunku właśnie jakiejś wersji kryjącej dla sucharów, bo jednak na policzkach mam najwięcej do zamaskowania
Tak więc dzięki za propozycję, ale, chociaż kusząca, to chyba jednak nie dla mnie, niestety
Te kosmetyki Elysambre są certyfikowane, ale teraz już raczej niedostępne - wyszukałam info, że była to jakaś linia tej firmy http://benatural.pl/producent/couleur-caramel i teraz dostępne są takie właśnie cienie oraz kasetka, ale niestety już nie taka fajna i w dodatku chyba kartonowa, a te cienie niezupełnie pasują do tej z Elysambre, bo są sporo mniejsze http://www.vanitysklep.pl/p/479/3923/couleur-caramel-wielofunkcyjne-pudelko-rozmiar-quot-m-quot--akcesoria-couleur-caramel-kosmetyka-kolorowa-kosmetyka-profesjonalna.html

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2015-05-02 o 11:15
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-02, 11:32   #2164
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

To mysle ze u AB mozesz drugi i trzeci poziom spobowac. jak bys jednak reflektowala to moge ci ten drugi poziom / co mi tam zostalo / wyslac

Poza tym jak bys reflektowala to mam odsypki cienie EDM i LL z przewaga tych pierwszych. przesypalam wszystko z woreczkow do sloiczkow od EDM i ChML. mam jeszcze odsypke cienia Zoeva Paper Beige. Wczoraj wzielam sie porzadnie i porownalam sobie wszystkie kolory moich cieni mineralnych i stwierdzilam, ze niektorych naprawde nie mam po co trzymac, bo sa takie same. zanim wykoncze FS od EDM ktorych juz nie ma, to i tej nowej kolekcji juz nie bedzie. Jak bys miala, albo ktos inny interes to prosze pisac na PW, wyszczegolnie kolory jakie mam. Odsypki jak dla mnie sa spore, mozna porzadnie potestowac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 11:47   #2165
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

jesooo dziewczyny, mnie sie wcale a wcale nie chce bawic w mineraly, a teraz grrrrr przegladam strony obu tych firm
Monia ty diable jeden... jak LL warm peach mi pasi, ewentualnie blondie, to w jakie celowac w ChML i AB?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 16:34   #2166
Pellini
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 15
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dziewczyny jakby co.... to do dzisiaj na polskiej stronie
Chrimaluxe jest majówkowa promocja 20% na wszystkie produkty,
a miałam już nie próbować innych minerałów
od lat używam Meowków a tu takie kuszenie chrimaluxowe się odbywa

https://www.facebook.com/chrimaluxe
Pellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 17:30   #2167
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
jesooo dziewczyny, mnie sie wcale a wcale nie chce bawic w mineraly, a teraz grrrrr przegladam strony obu tych firm
Monia ty diable jeden... jak LL warm peach mi pasi, ewentualnie blondie, to w jakie celowac w ChML i AB?
hehehehe
Kochanie u mnie warp peach sie wtopil, ale byl za zolty. jak sie z nosa stroche przytarl gdy mialam katar to byla plama. Blondie to jest moj kolor i jedli o niego chodzi to z ChML uzywam neutrala 04. Dla mojego oka oba maja taki sam kolor, albo tak bardzo zblizony, ze nie ma roznicy, a przynjamniej dla mnie jest ona tak minimalna ze ja jej nie widze. jest jedynie roznica w kryciu i wykonczeniu. jak juz wyzej pisalam, LL odrazu na mnie wyglada aksamitnie, a ChML mika frei jest bardziej matowa i nawet jak jej naprawde malo wezme( a zdazylo sie ze sypnelo mi sie wiecej), to moze wygladac pudrowo i troche potrzeba zeby sie wtopily. Suche skorki mocniej podkresla, a u LL wyglada to wtedy lepiej. Za to szybciej mi sie cera przetluszcza w ciepla pogode i szybciej o ciasto, albo efekt smalcu na nosie.
u AB kiedys bylam w pierwszym rzadku w cerze oliwkowej i uzywalam Alabaster, to byly czasy kiedy w ChML bylam neutralen 03. Jak teraz jestem 04 neutral tak u AB jestem drugi rzadek Amarelo.

Podsumowujac moje kolory w tych markach
LL- Blondie
ChML- neutral 04
AB- Amarelo

Najlepiej bedzie jak sobie zamowisz kilka kolorow pobliskich, bo moze u ciebie byc cera odribinke inna i mimo ze dane mineraly sie stapiaja, to jednak nie jest tak jak u mnie i z tej drugiej marki moze jednak inny odcien lepiej pasowac. Zrob sobie tez test na stronce, bedziesz miala rozeznanie w co celowac.

Ja znow sie utwierdzam, ze cienie AB musza byc w FS moje

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-05-03 o 17:33
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-03, 17:31   #2168
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

A ja mam już z bańki całe to mineralne szaleństwo i nie powiem, czasem z nostalgią wspominam godziny spędzane z nosem wlepionym w monitor

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 18:51   #2169
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Ja sprawdziłam i z Chrimaluxe mam Caramel 4 micafrei. Wstawiam swatche caramel 4 i caramel 5 (od lewej najpierw 4, potem 5, zdjęcia specjalnie dla Effci ). Miałam gdzieś jeszcze próbki oliwek, ale niestety nie mogę ich znaleźć. Z LL kiedyś pasowało mi Warm Peach.

Napiszę zaraz do AB żeby mi doradzili jakiś kolor od nich. Podejrzewam, że będę u niej którymś kolorem z drugiego rządku - pewnie na granicy oliwki i beżu.

A tak apropos, widzicie gdzieś na stronie AB maila do nich?? Bo w sekcji kontakt jest tylko formularz, a żeby załączyć zdjęcie musiałabym wysłać normalnego maila.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0815.jpg (15,3 KB, 24 załadowań)
__________________
Instagram: iwi_g

Edytowane przez Iwi82
Czas edycji: 2015-05-03 o 19:14
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 19:39   #2170
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

beatrix@andrea-biedermann.de

tutaj znajdziesz ten adres z opisem jak ma wygladac foto

http://www.mineral-puder.de/shop_content.php?coID=477
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-03, 19:53   #2171
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A ja mam już z bańki całe to mineralne szaleństwo i nie powiem, czasem z nostalgią wspominam godziny spędzane z nosem wlepionym w monitor

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Do mnie to szaleństwo nawet nie doszło - jak dobrze, że nie używam makijażu, nie mam takich potrzeb

Zaczęłam myć włosy sodą zamiast mydłem. Jestem ciekawa efektów. Na dłuższą metę wiem, że wysusza, także chcę spróbować mycia miodem. No i mydło zawsze jest w pogotowiu
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 08:20   #2172
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ja sprawdziłam i z Chrimaluxe mam Caramel 4 micafrei. Wstawiam swatche caramel 4 i caramel 5 (od lewej najpierw 4, potem 5, zdjęcia specjalnie dla Effci ). Miałam gdzieś jeszcze próbki oliwek, ale niestety nie mogę ich znaleźć. Z LL kiedyś pasowało mi Warm Peach.

Napiszę zaraz do AB żeby mi doradzili jakiś kolor od nich. Podejrzewam, że będę u niej którymś kolorem z drugiego rządku - pewnie na granicy oliwki i beżu.

A tak apropos, widzicie gdzieś na stronie AB maila do nich?? Bo w sekcji kontakt jest tylko formularz, a żeby załączyć zdjęcie musiałabym wysłać normalnego maila.
dziekuje
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 08:22   #2173
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
beatrix@andrea-biedermann.de

tutaj znajdziesz ten adres z opisem jak ma wygladac foto

http://www.mineral-puder.de/shop_content.php?coID=477
Super, bardzo dziękuję
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 13:18   #2174
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Dziewczyny czytam że celujecie w minerałki, ja chyba nigdy nie mogłam dobrać odpowiednio koloru, tzn. zimą pół biedy bo Annabelle było ok, później zaczęły źle rozkładać się na mojej twarzy , doszły problemy z aplikacją pyleniem. Choć na cerę nie narzekam, mam dobrane kremy, cera się uspokoiła, więc to nie wina powierzchni.
Nie wiem, może kiedyś jeszcze w to pójdę, zależy co mi odwinie
Teraz mam taką cerę, przy pielęgnacji eko, że mogę chodzić bez makijażu. Gdy się maluje starcza mi puder, ostatnio Lavera trend sensitiv transparenty lub So Bio Etic beż, też jestem zadowolona, choć one krycie mają mizerne, ale utrzymują mat.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 14:08   #2175
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

U mnie jest zawsze masakra z minerałami: świecę się po godzinie i czuję jakbym miała tynk na twarzy. Minerały nie są dla mnie


Za to korektor z pixie bardzo mnie zainteresował. Muszę go obejrzeć
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 14:21   #2176
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Używała któraś z Was może tuszu Honeybee Gardens? http://www.iherb.com/Honeybee-Garden...3&sr=null&ic=1 Cokolwiek robi z rzęsami czy tylko koloruje? Szukam czegoś wydłużającego. I w rozsądnej cenie, bo tuszu używam naprawdę rzadko i w praktyce większość muszę wyrzucić, bo minął termin ważności.
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 14:37   #2177
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Miałam kiedyś ten:http://www.iherb.com/Physician-s-For...oz-7-5-g/43181
i był bardzo dobry.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 14:41   #2178
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Kusum, mam podobne odczucia, zimą tynk jest nawet lubiany bo chroni cerę ale wiosną, latem cera chce oddychać.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 14:45   #2179
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś ten:http://www.iherb.com/Physician-s-For...oz-7-5-g/43181
i był bardzo dobry.
Nie wiem tylko czy gliceryna jest roślinna, nie oznaczyli w składzie.

Boję się wywalanie kasy w błoto, bo już dwa (z dwóch...) naturalne tusze mnie uczuliły A taki Essence to pięknie się trzyma, żadnej łezki nie uronię.
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 14:49   #2180
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Nie wiem tylko czy gliceryna jest roślinna, nie oznaczyli w składzie.

Boję się wywalanie kasy w błoto, bo już dwa (z dwóch...) naturalne tusze mnie uczuliły A taki Essence to pięknie się trzyma, żadnej łezki nie uronię.


Z boku ma napis crulety free, ale czy jest wegański to nie wiem
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 14:54   #2181
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Z boku ma napis crulety free, ale czy jest wegański to nie wiem
Wegański nie jest, bo ma wosk pszczeli, ale to bym przeżyła. Gliceryna może być zwierzęca. Zapytam, poczytam komentarze, może coś będzie
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 15:56   #2182
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Używała któraś z Was może tuszu Honeybee Gardens? http://www.iherb.com/Honeybee-Garden...3&sr=null&ic=1 Cokolwiek robi z rzęsami czy tylko koloruje? Szukam czegoś wydłużającego. I w rozsądnej cenie, bo tuszu używam naprawdę rzadko i w praktyce większość muszę wyrzucić, bo minął termin ważności.
Mialam kolor ecspresso, a w przeczywitosci byl to antracyt i albo on taki jest albo mi sie trafil felerny egzemplarz. Byl bardzo suchy, nie dalo sie go naniesc na rzesy, a jak juz udalo to tylko kolorek dal i grudy. probowalam go rozrzedzic, ale to byla czynnosc na chwilke . Umalowalam sie , zadowolona bylam ze konsystencja ok i na drugi dzien ja sie chce malowac, a tu znow suchosc i nie chce sie naniesc na rzesy. Po tygodniu takiej reanimacji poddalam sie. Mialam wersje z okienkiem. tutaj widze normalne opakowanie nie ma okienka przez ktore widac ile tuszu w opakowaniu jest, wiec moze cos w nim zmienili.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 19:23   #2183
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

W Naturze -20% na Sylveco
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 11:15   #2184
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Jak coś, to już są dzieciaczkowe kosmetyki Sylveco na ich stronie. Ceny nie małe, ale w promocjach będzie dobrze.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-05, 22:51   #2185
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

popelnilam maly zakup... bylam na konferencji w centrum, a obok drogeria z ogromnym asortymentem naturalek poslinilam sie troche do Johna i melvity, santaverde iiii czego tam jeszcze nie bylo, po czym siegnelam po nawilzajacy krem migdalowy weleda (mialam testera i sie polubilismy ), a zeby nie byl taki samotny, to wzielam tez mleczko z tej serii i jeszcze z weledy szampon przeciwlupiezowy. zrobilam sobie tez tester serum CC logona przygotowalam sie na konferencje pierwszorzednie: wzielam wyczyszczone puzdereczko 5ml do torebki i heja bedzie pewnie na 2-3 uzycia spokojnie. a tak poza tym to u mnie sie ostatnio mineralki fajnie sprawdzaja wlasnie na wyzej wspomnianym kremie weleda
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 16:02   #2186
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

TK MAXX zawalony naturalkami. Mnóstwo nowych marek. Są też tusze do rzęs logona za 24,99 zł.

Natomiast lekko rozczarowałam się zapachami Acorelle. Nigdy ich nie testowałam, a miałam okazję dziś przetestować aż 2 zapachy i nic dla mnie w ciemno nic z ich zapachów nie kupię. Wydawało się, że trafię na fajny zapach dla siebie, a tu kicha.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 16:29   #2187
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
popelnilam maly zakup... bylam na konferencji w centrum, a obok drogeria z ogromnym asortymentem naturalek poslinilam sie troche do Johna i melvity, santaverde iiii czego tam jeszcze nie bylo, po czym siegnelam po nawilzajacy krem migdalowy weleda (mialam testera i sie polubilismy ), a zeby nie byl taki samotny, to wzielam tez mleczko z tej serii i jeszcze z weledy szampon przeciwlupiezowy. zrobilam sobie tez tester serum CC logona przygotowalam sie na konferencje pierwszorzednie: wzielam wyczyszczone puzdereczko 5ml do torebki i heja bedzie pewnie na 2-3 uzycia spokojnie. a tak poza tym to u mnie sie ostatnio mineralki fajnie sprawdzaja wlasnie na wyzej wspomnianym kremie weleda
No to witaj w klubie. Moja wrazliwa mieszana cera lubi oba migdalki. W zimie kiedy bylam normalna/sucha to uzywalam ten tresciwszy, teraz uzywam ten lzejszy. Mleczko mnie troche rozczarowalo, bo lubilo podszczypywac. teraz czekam z niecierpliwoscia na cielesnego migdalka
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 19:35   #2188
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Ja dziś testowałam minerały Clare Blanc. Jestem zaskoczona że minerały dają efekt jak podkłady płynne i to te selektywne. Także wielki pozytyw.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W Naturze -20% na Sylveco
skorzystałam

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
popelnilam maly zakup... bylam na konferencji w centrum, a obok drogeria z ogromnym asortymentem naturalek poslinilam sie troche do Johna i melvity, santaverde iiii czego tam jeszcze nie bylo, po czym siegnelam po nawilzajacy krem migdalowy weleda (mialam testera i sie polubilismy ), a zeby nie byl taki samotny, to wzielam tez mleczko z tej serii i jeszcze z weledy szampon przeciwlupiezowy. zrobilam sobie tez tester serum CC logona przygotowalam sie na konferencje pierwszorzednie: wzielam wyczyszczone puzdereczko 5ml do torebki i heja bedzie pewnie na 2-3 uzycia spokojnie. a tak poza tym to u mnie sie ostatnio mineralki fajnie sprawdzaja wlasnie na wyzej wspomnianym kremie weleda
wspaniałe zakupy


Dziewczyny jakie mydła - takie na co dzień, do mycia rąk, dla całej rodziny, nie wyłączając dzieci - polecacie? Dobra cena + naturalność rzecz jasna.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 19:52   #2189
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Linka, o takie w kostce mydla ci chodzi? to ja chyba nie polece, jedynie naprawde sensowne z kostek to dla mnie aleppo. a z plynnych to lubuje sie w zelu hipp i ostatnio tez w myjadle weleda calendula. do twarzy, do rak, dla mlodego fajne jest.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-06, 20:09   #2190
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Linka, jeśli mają być cenow rozsądne i łatwo dostępne to mogę Ci polecić mydła z Mydlarni Tuli.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-28 17:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.