Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-07, 09:18   #4201
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ice, dzieki za odpowiedz a powiedz mi jeszcze czy one nie obciazaja włsow? i czy faktycznie pomagaja w nadaniu fryzurce kształtu?
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 09:58   #4202
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Zdjęcia moich zakupów z ostatnich dni. Zapasy mydełek do rąk poczyniłam z myślą o wszystkich domownikach Większość kupiona w Niemczech.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 23.JPG (78,4 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24.JPG (64,5 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 25.JPG (76,5 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 26.JPG (76,5 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 27.JPG (52,1 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 28.JPG (61,1 KB, 199 załadowań)
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:04   #4203
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

droga A fajnie wyglądają kosmetyki alverde

Też lubię mydełka Balea
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:07   #4204
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Zdjęcia moich zakupów z ostatnich dni. Zapasy mydełek do rąk poczyniłam z myślą o wszystkich domownikach Większość kupiona w Niemczech.
Świetne
Zadowolona jestes z kosmetyków Balea? Jakościowo do czego dostępnego w PL mogłabyś porównać?
Jak pachnie żel truskawoy? ładnie czy chemicznie?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:12   #4205
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Chyba Ci o ice chodziło
Chyba tak
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Kochana, chyba miałaś na myśli ice, ale wydaje mi się, że podświadomie czekasz na mój zbiór
Postaram się niedługo wkleić fotki
No oczywiście, że czekam na Twój zbiór Ach ta podświadomość zawsze mnie zdradzi
Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Zdjęcia moich zakupów z ostatnich dni. Zapasy mydełek do rąk poczyniłam z myślą o wszystkich domownikach Większość kupiona w Niemczech.
Cukier puder uwielbiam ten zapach chociaż balsam do ciała zpełnie nie nadaje się do suchej skóry.
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:23   #4206
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ice bardzo dziękuję chyba skuszę się na pumeks, bo nie mam żadnego peelingu do stóp, a bardzo by mi się przydał.
Ja też polecam, więc kupuj śmiało

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Ja nie Ice ale też mam ten żel i jestem bardzo zadowolona. Nie szczypie w oczy (mnie przynajmniej), bo ja też zmywam całą twarz nim i generalnie jest bardzo delikatny i nie wysusza ani nie podrażnia ani nawet skóra nie jest po nim ściągnięta, warto wypróbować. Jak do tej pory jest to najlepszy żel spośród wielu jakie używałam do mycia twarzy
Dzięki W takim razie biorę Opinie na KWC przeczytałam, ale nikt tam nie pisał nic o wpływie na oczy, więc nie byłam pewna.

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Zdjęcia moich zakupów z ostatnich dni. Zapasy mydełek do rąk poczyniłam z myślą o wszystkich domownikach Większość kupiona w Niemczech.
Smakowicie wygląda to alverde i mydełka Balea. Ale komuś się chyba bacik należy za to szaleństwo
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:34   #4207
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
droga A fajnie wyglądają kosmetyki alverde

Też lubię mydełka Balea
Dzięki
Alverde mają w składach dużo naturalnych składników, poza tym obłędnie pachną. Wzięłam na spróbowanie. Jak mi podpasują to następnym razem wezmę jaeszcze coś.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Świetne
Zadowolona jestes z kosmetyków Balea? Jakościowo do czego dostępnego w PL mogłabyś porównać?
Jak pachnie żel truskawoy? ładnie czy chemicznie?
Bardzo lubię kosmetyki Balea. Absolutnie nie podrażniają, ładnie pachną, kosztuja grosze więc można poszaleć. Jakościowo wg mnie plasują się tam gdzie Palmolive.
Żel truskawkowy to jakaś nowość, był też balsam do ciała, ale na to mam absolutny szlaban więc wziełam tylko dla siostry. Oba kosmetyki pachną z opakowania najprawdziwszą truskawką - testów w kąpieli nie robiłam jeszcze bo dopiero wczoraj wróciłam.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Cukier puder uwielbiam ten zapach chociaż balsam do ciała zpełnie nie nadaje się do suchej skóry.
Moja skóra to jak u słonia - wszystko przyjmie i jest szczęśliwa. Aquolinę kupiłam w Empiku razem z magazynem Sukces.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
J

Smakowicie wygląda to alverde i mydełka Balea. Ale komuś się chyba bacik należy za to szaleństwo

Auuuć, biją mnie tu
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 10:35   #4208
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Snow-baaardzo mi się podoba Twój zbiór akurat teraz zastanawiam sie nad "przeredagowaniem" mojego zbioru i Twoje spostrzeżenia na pewno mi pomogą-np. żel Clearance O Lumen też miałam spytać, ale już odpowiedziałaś więc pomęczę Cię jeszcze o serum TBS Aloesowe.
Dobre to?
A więc ice, a nie Snow odpowie.
Serum aloesowe mam od wczoraj. Po dwóch użyciach mogę powiedzieć, że jest ciekawe. Napina i wygładza skórę, trochę ją jakby ujednolica. Samo w sobie raczej słabo nawilża, ale przeznaczone jest pod krem, więc chyba tak ma być. Po nocy z nim i Hydraphase mam skórę bardzo dobrze nawilżoną i w dobrym stanie. Teraz będę go testować pod Active C.
Z wad na razie zauważyłam nieprzyjemny zapach, no i wczoraj wieczorem szczypało mnie w tzw. niedoskonałość (), ale dzis rano już nie.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
To faktycznie Atoderm nie dla mnie, a Cleanance po rzucie okiem na KWC i tym krótkim opisie już mnie kusi A powiedz mi jeszcze czy on nie szczypie w oczy? W ogóle można nim oczy umyć? Bo ja zawsze myję żelem całą twarz, mimo iż makijaż oka usuwam wcześniej czymś do demakijażu oczu. Ale nie cierpię żeli, które szczypią w oczy A już najbardziej takich, którymi oczu myć nie zalecają, więc się do tego dostosowuję, a potem i tak spływająca woda i piana wywołują szczypanie
Ja nim oczu nie myję, nigdy nie myję oczu żelem. Raz mi się dostał i może nie powiedziałabym, że mnie szczypało, ale lekki dyskomfort odczułam. Myślę, że ewentualne szczypanie będzie zależeć od jego zapachu i ew. wrażliwości oczu.

Atoderm przetestowałam wczoraj jako balsam do ciała. Marność, marność, marność. Mam dziś całkiem suchą skórę (smarowałam się na noc).

A zapach masełka TBS faktycznie nie każdemu może pasować, ale mnie np. bardzo często męczą mocne i słodkie zapachy, a TBS nie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Niestety jeszcze nie dostałam, ale mam nadzieję, że niedługo to nastapi - niestety winę ponosi wrocławska poczta

(...)

Postaram się niedługo wkleić fotki
Jak dostaniesz Pearl Whip, to ja chcę wiedzieć jak się spisuje, bo mnie też kusi.

Co do fotek, to ja nie chciałabym Ci wypominać, ale od kilku miesięcy obiecujesz zdjęcia swojej kolorówki.

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Iceflower pokaźny zbiór.
Oj tam pokaźny. Większości używam non-stop.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ice bardzo dziękuję chyba skuszę się na pumeks, bo nie mam żadnego peelingu do stóp, a bardzo by mi się przydał.
Jak nie masz, to ja Ci go polecam. Też go stosuję do peelingu całych stóp.
Zapomniałam rzecz jasna, że pytałaś jeszcze o krem Isana Med.
A więc: jest lekki i dobrze się wchłania, ale nieźle nawilża i odżywia skórę. Do Neutrogeny się co prawda nie umywa, ale krem Termiczne Spa bije na głowę. Za te 4 zł, to warto.

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
iceflower bardzo dziękuję, czy mialaś może odżywkę z tej samej serii? Ona jest chyba teraz w promocji w Superpharm?
Odżywki nie miałam, bo mam maskę Intense Repair, której używam na co dzień i odżywkę Fructis, więc nie była mi potrzebna. Poza tym jakoś specjalnie nie kusiła, a wtedy, kiedy kupowałam potrzebowałam najbardziej szamponu. Odżywka i szampon są w promocji.

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
iceflower - mam pytanie do Ciebie o serum Lumene (to chyba Pampering Drops?) też chciałam je kupić - jako cos z antyoksydantami, ale przeczytałam na opakowaniu, że antyoksydanty w nim zawarte mają właściwości brązujące skórę... (ponieważ są nimi jakieś karotenoidy z tych owoców) może coś żle zrozumiałam, ale mam bardzo jasną skórę i nia chciałabym tego zmieniać. mogłabyś mi powiedzieć, czy to serum faktycznie przyciemnia skórę? i jeszcze - uzyważ go samodzielnie czy np pod krem?
Nic nie brązuje w nim skóry. Nic a nic, mogę Cię zapewnić, że moja skóra mimo jego używania jest wciąż tak samo jasna. Używam (a raczej używałam) go pod krem.

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Ice, dzieki za odpowiedz a powiedz mi jeszcze czy one nie obciazaja włsow? i czy faktycznie pomagaja w nadaniu fryzurce kształtu?
Pomagają i nie obciążają.

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Zdjęcia moich zakupów z ostatnich dni. Zapasy mydełek do rąk poczyniłam z myślą o wszystkich domownikach Większość kupiona w Niemczech.
Ciekawa jestem Twojej opinii o kapsułkach Balea (chociaż z tego co widzę, jeszcze nie otwarte) i o olejku Alverde.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:41   #4209
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

ice na pewno zdam relację. A do fotek jakoś się zebrać nie mogę, no a teraz czekam na rozświetlacz EL
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:43   #4210
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
ice na pewno zdam relację. A do fotek jakoś się zebrać nie mogę, no a teraz czekam na rozświetlacz EL
Zawsze jest jakieś "ale".

P.S. Długo idą te paczki z Tru? Bo nie wiem, kiedy mam się zasadzać na listonosza i denerwować się, że "jeszcze nie ma".
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:44   #4211
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Bardzo lubię kosmetyki Balea. Absolutnie nie podrażniają, ładnie pachną, kosztuja grosze więc można poszaleć. Jakościowo wg mnie plasują się tam gdzie Palmolive.
Żel truskawkowy to jakaś nowość, był też balsam do ciała, ale na to mam absolutny szlaban więc wziełam tylko dla siostry. Oba kosmetyki pachną z opakowania najprawdziwszą truskawką - testów w kąpieli nie robiłam jeszcze bo dopiero wczoraj wróciłam.
A mnie żele Balea niestety podrażniają. Moją siostrę też, a u niej to niebywałe. Dla mnie Balea to coś jak Avonowe Naturalsy i Sensesy, bo i te i te podobnie na mnie działają (swędzenie, lekka kaszka na udach). Także ostrzegam co wrażliwszych.

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Moja skóra to jak u słonia - wszystko przyjmie i jest szczęśliwa. Aquolinę kupiłam w Empiku razem z magazynem Sukces.
Ooo, a ile taka gazetka i czy do niej dają jeden kosmetyk czy od razu dwa? I czy jeszcze dostanę

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Auuuć, biją mnie tu
Jakaś kara być musi

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja nim oczu nie myję, nigdy nie myję oczu żelem. Raz mi się dostał i może nie powiedziałabym, że mnie szczypało, ale lekki dyskomfort odczułam. Myślę, że ewentualne szczypanie będzie zależeć od jego zapachu i ew. wrażliwości oczu.

Atoderm przetestowałam wczoraj jako balsam do ciała. Marność, marność, marność. Mam dziś całkiem suchą skórę (smarowałam się na noc).

A zapach masełka TBS faktycznie nie każdemu może pasować, ale mnie np. bardzo często męczą mocne i słodkie zapachy, a TBS nie.
No to już nie wiem co z tym żelem. Zapytam jeszcze ziz

Co do Atodermu, współczuję. Nie dość, że nie działa, to jeszcze krzywdę robi i w związku z tym, niewiadomo co z nim począć. Nie lubię takich kosmetyków

A TBS dobrze wróży w takim razie. Bo ja słodziuchy czasem lubię, ale czasem męczą, a skoro te nawet Ciebie nie męczą, to pewnie sobie kupię kiedyś albo shea, albo masło kakaowe albo brazylijski orzech
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 10:49   #4212
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No to już nie wiem co z tym żelem. Zapytam jeszcze ziz

Co do Atodermu, współczuję. Nie dość, że nie działa, to jeszcze krzywdę robi i w związku z tym, niewiadomo co z nim począć. Nie lubię takich kosmetyków

A TBS dobrze wróży w takim razie. Bo ja słodziuchy czasem lubię, ale czasem męczą, a skoro te nawet Ciebie nie męczą, to pewnie sobie kupię kiedyś albo shea, albo masło kakaowe albo brazylijski orzech
Jeszcze Pakosta miała ten żel z towarzystwa z NK. Obie mi go polecały. Ja zanim kupiłam szukałam próbek po całym mieście, w końcu znalazłam w tej aptece na początku Długiej, tak więc jak coś, to tam szukaj.

No a tego Atodermu to jest aż 200 ml. Totalnie nie wiem, co z nim począć. I w dodatku mam uczucie wyrzucenia w błoto 40 zł. Nie lubię tego.

Masełka shea nie wąchałam, ale ono ma chyba niezbyt dobre opinie w KWC. Orzech sama chcę kupić. Jeszcze migdał pachnie obłędnie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:51   #4213
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A mnie żele Balea niestety podrażniają. Moją siostrę też, a u niej to niebywałe. Dla mnie Balea to coś jak Avonowe Naturalsy i Sensesy, bo i te i te podobnie na mnie działają (swędzenie, lekka kaszka na udach). Także ostrzegam co wrażliwszych.
Ojej, to współczuję. Ja nawet dziecko myję żelami Balea, a on dość wrażliwy bywa. Na szczęście nic mu nie jest.

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ooo, a ile taka gazetka i czy do niej dają jeden kosmetyk czy od razu dwa? I czy jeszcze dostanę
Gazetka jakieś 7 złotych z próbką perfum Cavalli. Przy kasie trzeba się upomnieć o Aquolinę. Płacisz za gazetkę plus za kosmetyki - cały zestaw czyli 4 razy po 125 ml za 25 zł. Aqulolina zapakowana jest w gustowny kartonik. Ja go wyrzuciłam, bo nie mam miejsca na kartony

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Jakaś kara być musi
To poproszę o pochwałę jeszcze, bo z kolorówki nic nie przywiozłam
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:53   #4214
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jeszcze Pakosta miała ten żel z towarzystwa z NK. Obie mi go polecały. Ja zanim kupiłam szukałam próbek po całym mieście, w końcu znalazłam w tej aptece na początku Długiej, tak więc jak coś, to tam szukaj.

No a tego Atodermu to jest aż 200 ml. Totalnie nie wiem, co z nim począć. I w dodatku mam uczucie wyrzucenia w błoto 40 zł. Nie lubię tego.

Masełka shea nie wąchałam, ale ono ma chyba niezbyt dobre opinie w KWC. Orzech sama chcę kupić. Jeszcze migdał pachnie obłędnie.
Miałam amsło shea. Zapach bardzio mi sie podobał, ale samo masełko dziwnie działo Skóra taka klejąca była po nim. Niby dobzre nawilżona i natłuszczona, ale kleiła sie i trudno było sie położyc spac ...

Magja: ta promocja dotyczyła poprzedniego nuemru. Pytałam chyba w poniedzialek i tak mi pani powiedziala
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 10:56   #4215
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jeszcze Pakosta miała ten żel z towarzystwa z NK. Obie mi go polecały. Ja zanim kupiłam szukałam próbek po całym mieście, w końcu znalazłam w tej aptece na początku Długiej, tak więc jak coś, to tam szukaj.
Też go miałam i nie szczypał mnie w oczy (wrażliwe, potrzebujące codziennie kropli, soczewkowiec) w przeciwieństwie do żeli Dermedica
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 11:42   #4216
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jeszcze Pakosta miała ten żel z towarzystwa z NK. Obie mi go polecały. Ja zanim kupiłam szukałam próbek po całym mieście, w końcu znalazłam w tej aptece na początku Długiej, tak więc jak coś, to tam szukaj.
Ano fakt, recenzję pakosty też przecież czytałam. I ona też sucharek
Próbek mi się nie chce szukać, na Długiej co prawda byłam wczoraj, ale akurat koło tej apteki przejeżdżałam, a nie przechodziłam. Zamówię sobie w Vena-Vita albo w Eskulapie, co trzeba, i mam nadzieję, jutro odbiorę
Toleriane, który mam w próbkach wcale jakiś rewelacyjny nie jest. Ot, taki zwykły, delikatny żel.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No a tego Atodermu to jest aż 200 ml. Totalnie nie wiem, co z nim począć. I w dodatku mam uczucie wyrzucenia w błoto 40 zł. Nie lubię tego.
Wyrzuć na All albo na Targowisko. Może komuś spasuje.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Masełka shea nie wąchałam, ale ono ma chyba niezbyt dobre opinie w KWC. Orzech sama chcę kupić. Jeszcze migdał pachnie obłędnie.
Migdała nie chcę, bo nie lubię marcepanu, a wszystkie migdałowe kosmetyki zalatują mi marcepanem Teraz mam migdałowy żel pod prysznic YR i to marcepan jak nic
Shea też mnie aż tak nie korci jak kakaowe i orzech właśnie

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Ojej, to współczuję. Ja nawet dziecko myję żelami Balea, a on dość wrażliwy bywa. Na szczęście nic mu nie jest.
Hexx, która też jest wrażliwcem, nie narzeka na te żele, więc to musi być jakaś cecha osobnicza.

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Gazetka jakieś 7 złotych z próbką perfum Cavalli. Przy kasie trzeba się upomnieć o Aquolinę. Płacisz za gazetkę plus za kosmetyki - cały zestaw czyli 4 razy po 125 ml za 25 zł. Aqulolina zapakowana jest w gustowny kartonik. Ja go wyrzuciłam, bo nie mam miejsca na kartony
Kurcze, ale okazja.

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
To poproszę o pochwałę jeszcze, bo z kolorówki nic nie przywiozłam
Chwali się, chwali

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Miałam amsło shea. Zapach bardzio mi sie podobał, ale samo masełko dziwnie działo Skóra taka klejąca była po nim. Niby dobzre nawilżona i natłuszczona, ale kleiła sie i trudno było sie położyc spac ...
No to już shea nie chcę. Nie lubię takiego uczucia a że mam skórę chyba mniej suchą niż Ty, to na bank by i mnie zakleiło to shea.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Magja: ta promocja dotyczyła poprzedniego nuemru. Pytałam chyba w poniedzialek i tak mi pani powiedziala
Buuu, no to się spóźniłam

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Też go miałam i nie szczypał mnie w oczy (wrażliwe, potrzebujące codziennie kropli, soczewkowiec) w przeciwieństwie do żeli Dermedica
Oj, Dermedic szczypie, a raczej nie szczypie, a wypala oczy No to postanowione Cleanance będzie mój
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 12:30   #4217
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość

Magja: ta promocja dotyczyła poprzedniego nuemru. Pytałam chyba w poniedzialek i tak mi pani powiedziala

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość

Buuu, no to się spóźniłam
Ja kupiłam właśnie w poniedziałek w Legnicy. Może warto się wybrać i zapytać. Nic nie narzekali, że o to pytam, a numer Sukcesu był lutowy. Chociaż chyba wzięłam ostatni zestaw.
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 14:39   #4218
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Zdjęcia moich zakupów z ostatnich dni. Zapasy mydełek do rąk poczyniłam z myślą o wszystkich domownikach Większość kupiona w Niemczech.
a gdzie te kosmetyki kupujesz? nie znam tej balnei a z chęcią bym spróbowała, bo to "moje" zapachy
W niemieckim Rossmanie na pewno nie widziałam
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 17:52   #4219
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Miskowa, w Rossmannie nie znajdziesz. Balea i Alverde dostępne są w drogeriach zwanych dm. O ile mi wiadomo takie drogerie są też w Czechach i Austrii. W Rossmannie kupiłam tylko olejek do twarzy Alterra. Nawiasem mówiąc też chyba ciekawa ta firma, bazuje głównie na naturalnych składnikach.
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 18:21   #4220
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Zdjęcia moich zakupów z ostatnich dni. Zapasy mydełek do rąk poczyniłam z myślą o wszystkich domownikach Większość kupiona w Niemczech.
Czy mogłabyś jeszcze napisac jak bardzo intensywny jest zapach peelingu ? Nie przepadam za ananasem ale to Twojej recenzji mam ochotę go wypróbować Niestety na All. widzialam tylko ananas
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 18:32   #4221
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Zapach ma wyraźny, ale taki nieprzesłodzony. Pachnie raczej jak rozkrojony owoc niż jak ananas z puszki w zalewie cukrowej.
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 18:42   #4222
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Zapach ma wyraźny, ale taki nieprzesłodzony. Pachnie raczej jak rozkrojony owoc niż jak ananas z puszki w zalewie cukrowej.
Dziękuję spróbuję upolować
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 18:47   #4223
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dziękuję.

Hydraphase pachnie dość mocno, ładnie, kosmetycznie. Nie porównam do zapachu toniku, bo już jakiś czas temu mi się skończył, a zapach w pamięci nie został. W każdym razie zapach jest przyjemny, nie duszący, ale mocny. Ja wolałabym, żeby ten krem był bezzapachowy. Może Twój egzemplarz był przechowywany w nieodpowiednich warunkach? Albo po prostu dla Ciebie ten zapach jest teraz zbyt intensywny - ja tak czasem mam, że wszystkie zapachy wywołuja u mnie mdłości.
Dzięki za odpowiedź Podejrzewam, że mógł być przechowywany w niewłaściwy sposób, bo to nie jest przyjemny zapach. Zużyję go do ciała, bo szkoda mi go wyrzucać do kosza.


Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Zdjęcia moich zakupów z ostatnich dni. Zapasy mydełek do rąk poczyniłam z myślą o wszystkich domownikach Większość kupiona w Niemczech.
Fajne zakupy Szkoda, że mi nie po drodze do Niemiec

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość

Oj, Dermedic szczypie, a raczej nie szczypie, a wypala oczy No to postanowione Cleanance będzie mój
A ja bardzo lubię żele Dermedica i bardzo je sobie chwalę. Chociaż oczu nimi nie zmywam. Dla mnie to tańsza wersja Cleanance Właśnie czekam aż mi się skończy żel AA Prestige i będę mogła kupić kolejne opakowanie Dermedica
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 19:52   #4224
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Hosenko,sorki ze dopiero teraz,ale mozesz napisać więcej o tych maseczkach Effectima-arbuzowa i cynamonowa,czy warto po prostu kupić?
Wypowiedz się w skrócie
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 20:50   #4225
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
A ja bardzo lubię żele Dermedica i bardzo je sobie chwalę. Chociaż oczu nimi nie zmywam. Dla mnie to tańsza wersja Cleanance Właśnie czekam aż mi się skończy żel AA Prestige i będę mogła kupić kolejne opakowanie Dermedica
Z Cleanance łączy go tyko wydajność - wystarczy nalać ociupinę a poza tym nic, Dermedic mocno oczyszcza i ściąga skórę, trzeba natychmiast coś położyć nawilżającego.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 22:40   #4226
ungia
Zadomowienie
 
Avatar ungia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 897
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Ungia-swietne zakupy Jak oceniasz szampon Lumino Contrast? + maske. Masz wlosy rozjasniane czy uzywasz LC do rozswietlenia ciemniejszych wloskow? Bo ja szatynka i z tej serii mam olejek do wlosow z pasemkami (choc nie mam pasemek,lecz naturalne ktore slonce funduje mi co rok w wakacje)
Dziękuję .
Mam włoski rozjaśniane (z delikatnymi pasemkami) i Lumino Contrast kupiłam właśnie po to, aby podkreślić te kolorystyczne niuanse.
Oba te produkty kupiłam już po raz kolejny, po przerwie, w czasie której używałam Vitamino Color.
Bardzo lubię zarówno szampon jak i maskę. Pięknie rozświetla jaśniejsze pasemka (faktycznie wydobywa różnice kolorystyczne) i nie obciąża włosów tak jak VC.
ungia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 07:15   #4227
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Zdjęcia moich zakupów z ostatnich dni. Zapasy mydełek do rąk poczyniłam z myślą o wszystkich domownikach Większość kupiona w Niemczech.
A czy mogłabyś podać skład i cenę tego olejku alterra?
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6516636
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 07:50   #4228
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
A czy mogłabyś podać skład i cenę tego olejku alterra?
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6516636

Zea Mays (corn) Germ Oli, Prunus Amygdalus Dulcis (sweet almond) Oil, Arachis Hypogaea (peanut) Oil, Vitis Vinifera (Grape Seed) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Simmondisia Chinesnis (jojoba) Seed Oil, Hippophae Rhamnoides Oil, Parfum (essential Oils), Rosa Damascena Flower Oil, Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Benzoate, Coumarin, Tocopherol.



Cena: 1,5 euro

Jeśli znasz się na składach to proszę napisz czy to jest coś warte. Na razie raz się nim posmarowałam wieczorkiem i mam miłe odczucia, ale przed snem zmyłam i nałożyłam swój krem na noc, bo sama nie wiem ile mam go trzymać na twarzy żeby mi nie zaszkodził.
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 08:06   #4229
Monique :)
Wtajemniczenie
 
Avatar Monique :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 500
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Gazetka jakieś 7 złotych z próbką perfum Cavalli. Przy kasie trzeba się upomnieć o Aquolinę. Płacisz za gazetkę plus za kosmetyki - cały zestaw czyli 4 razy po 125 ml za 25 zł. Aqulolina zapakowana jest w gustowny kartonik. Ja go wyrzuciłam, bo nie mam miejsca na kartony
Czy w tym zestawie aquoliny byly same zele pod prysznic/do kapieli czy balsamy tez? Ze zdjecia nie moge sie dopatrzyc.
__________________
Nie jesteśmy klockami LEGO i nie będziemy do wszystkich pasować a do niektórych to wręcz nie warto bo to chińska podróba!
Monique :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 08:19   #4230
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Monique :) Pokaż wiadomość
Czy w tym zestawie aquoliny byly same zele pod prysznic/do kapieli czy balsamy tez? Ze zdjecia nie moge sie dopatrzyc.
Dwa balsamy i dwa żele - zapachy wata cukrowa i poziomka.
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.