Jak schudnac 7kg w 2 miesiace w naturalny sposob - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-09, 17:40   #1
daniel908
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5

Jak schudnac 7kg w 2 miesiace w naturalny sposob


Wiatm was wszytskich! Jestem bezradny nie moge schudnac 7 kg , garm w pilke nozna okolo 1 godziny dzienie , nie jem slodyczy . I dalej waga moja jest taka sama, niby cwicze od tygodnia ale mysle ze 1 kg powinien juz spasc. Pije wode gazowana , wiem ze nie powinno sie ale wszytskiego sie odmowic przeciez nie da ( poprostu nie lubie niegazowanej) . Naprawde nie jem duzo .MOze sobie kupic tabletki bio-c-l-a w aptece? Sam juz nie wiem? Poradzcie mi jakie owoce jesc a jakie nie >. Co pic ? O trening sie nie martwie bo wiem ze albo biegam za pilka , a jak pada deszcz to robie brzuszki. Jak mozecie pomuzcie , bo chce po wakacjach wrocic odmieniony do klasy.Za kazda rade bede bardzo wdzieczny
daniel908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 07:47   #2
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Jak schudnac 7kg w 2 miesiace w naturalny sposob

Na początek poczytaj wątki podwieszone w Dietetyce (z adnotacją "od redakcji" ). Znajdziesz tam sporo informacji odnośnie tego jak zacząć odchudzanie, na co zwracać uwagę, co jeść, jak komponować posiłki, etc.
A także - powinieneś ustalić sobie jakiś konkretny trening na poszczególne dni tygodnia. Więcej znajdziesz w dziale fitness.
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 16:10   #3
pomme de terre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Jak schudnac 7kg w 2 miesiace w naturalny sposob

duzo jest takich watkow
__________________

Ciągle łudzę się, że dzięki mojej wypowiedzi tutaj niektórzy ludzie się w końcu ogarną.

pomme de terre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 16:25   #4
eveline01
Rozeznanie
 
Avatar eveline01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Jastrząbie Zdrój
Wiadomości: 709
Dot.: Jak schudnac 7kg w 2 miesiace w naturalny sposob

jedz często ale mało.całkowicie wyeliminuj słodycze! jedz dużo owoców i warzyw ale owoce tylko do godziny 16.pij duzo wody najlepiej niegazowanej,no ale jak juz wolisz tą gazowaną niech bedzie.Ostatni posiłek jedz minimum(!) 3 godziny przed snem! to bardzo istotne w redukcji tkanki tłuszczowej! no i niech ta kolacja będzie białkowa czyli np serek wiejski z jakimiś dodatkami,albo tuńczyk.Pieczywo białe zastąp razowym.

Jezeli chodzi o te tabletki to mi nie pomogły.Nie uwazam,iż są one nie skuteczne poprostu na mnie nie podzialaly! Polecam Ci picie herbatki SlimFigura,daje fajne efekty.napewno dasz rade
__________________

a6w 8/42





bo dwie połowy razem znaczą idealny stann <3






eveline01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.