Opłaca się ? Za tyle bólu ? Nieznośne piegi... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-21, 20:58   #1
emiko15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Unhappy

Opłaca się ? Za tyle bólu ? Nieznośne piegi...


No więc , wiem że jest dużo tematów o piegach , ale jest czy ogólnie da się je jakoś usunąc , no więc ja mam 15 lat i próbuje usunąć je cytryną , nie mam ich dużo i nie są bardzo widoczne ale są nierównomierne i to sprawia że gdy jest cieplej to je wyraźnie widać . Zaczęłam niedawno z cytryna, nie boję się ze cera mi zbieleje bo i tak mam bardzo jasną. A mam ciemne włosy i właśnie strasznie to widać . Juz męczę się z tą cytryną , ale to bardzo szczypie i chciałam się dowiedzieć czy po prostu jest sens tyle bólu sobie zadawać , czy to coś da, jeśli tak to nadal będę się cytrynkować Ale jeśli nie to dam sobie spokój. O laserowe usuwanie to boję się mamy zapytać bo powie ze przesadzam i tak dalej. Wiec zostaje mi tylko cytryna ... No więc ? A może macie jakieś inne skuteczne metody domowe ?? pozdrawiam serdecznie
emiko15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 10:08   #2
ula_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Opłaca się ? Za tyle bólu ? Nieznośne piegi...

Hej.
Nie moglam sie powstrzymac aby nie napisac.Po pierwsze-mam 22 lata ale jak bylam w twoim wieku bardzo wstydzilam sie moich piegow bo ktos kiedys nazwal mnie ''piegus'' i od tamtej pory za wszystkie problemy winilam tylko je.Stosowalam chyba wszystkie metody aby sie ich pozbyc-mialam specjalny krem wybielajacy na ktory zbieralam chyba z pol roku, ogorek,smarowanie poziomkami,cytryna,jedzen ie natki z pietruszki-ja to wszystko przerobilam.Nie mialam ich bardzo duzo ale bylo ich dostatecznie aby byly widoczne.Nigdy nic na 100% nie dalo rezultatow,ilekroc sloneczko wychodzilo na wiosne piegi wracaly.Postanowilam wiec zeby je przykryc opalenizna!zniszczylam sobie skore czestym opalaniem ale rzeczywiscie byly mniej widoczne ale teraz mysle ze wogole nie bylo warto.Od kiedy mam 18 lat kiedy poznaje jakiegos chlopaka to on zawsze zwraca uwage na moje piegi i mowi,ze to one tak naprawde dodaja mi urody i nie jestem pospolita jak inne dziewczyny.Zreszta dziewczyny z Anglii,Irlandii,Szwecji i Norwegii sa cale obsypane piegami i wcale sie tego nie wstydza.Modelka Lili Cole i spicetka Geri Halivell sa cale piegowate.Nie zwracaj uwagi na ludzi ktorzy sa idiotami.wiem ze teraz dla ciebie to duzy problem ale docenisz je za 2 lata!ja jestem szczesliwa ze je mam chociaz wiele nocy przez nie przeplakalam.Jesli chodzi o cytryne-piegi znikna tylko troche i na pewien czas ale napewno powroca,bo piegi sa genetyczne.Mozliwe jest ze w twoim przypadku same znikna jak bedziesz w moim wieku(tak jak mojej siostrze)ale nie warto niszczyc sobie skory.Uwierz ze piegi sa o 1000 razy lepsze niz wysuszona skora lub tradzik.
ula_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 18:24   #3
orchid87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 351
GG do orchid87
Dot.: Opłaca się ? Za tyle bólu ? Nieznośne piegi...

moze Cie to nie obejdzie, ale mnostwo dziewczyn i kobiet duzo by dalo za piegi.
__________________
S.
orchid87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 23:30   #4
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Opłaca się ? Za tyle bólu ? Nieznośne piegi...

Kochanie, wszystko, tylko nie usuwaj sobie piegów!
Piegi są super! Sama mam i je bardzo lubię i inni też (Zwłaszcza chłopcy) jak oglądają moje zdjęcia to mówią: "O masz piegi! Jak fajnie" itp.
Także zaakceptuj je, bo one dodają ci uroku!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 19:36   #5
orchid87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 351
GG do orchid87
Dot.: Opłaca się ? Za tyle bólu ? Nieznośne piegi...

i ponoc odmladzaja docenisz za kilkanascie lat:P ja uwielbiam swoje piegi-dla nich nie chodze nawet na solare(nie zleja sie z opalenizna:P).
__________________
S.
orchid87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 20:33   #6
Goshiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 253
Dot.: Opłaca się ? Za tyle bólu ? Nieznośne piegi...

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=214268

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=piegi

Poczytaj,dziewczyny tam pisaly na temat roznych kremow wybielajacych piegi.
__________________
Pomoz odnalezc Joanne Surowiecka
http://zaginiona.xt.pl/
Goshiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.