Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-28, 15:36   #3451
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
a ja słyszałam, że ten Humektan strasznie zapycha co niektórych i dlatego boję się go używać
ze wszystkich możliwych kremów jakie wybierzesz, to chyba najmniejsze prawdopodobieństwo, że akurat humektan cię zapcha - takie moje zdanie.
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 16:05   #3452
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no jest ono male bo humektan ma 80% wody ale pewnie nie rowne zeru

na 73 opinie, widze 2, ze kogos zapychal i jedna, ze moze
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 16:06   #3453
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Byłam wczoraj u kosmetyczki. Powiedziała mi, że nie mam o narzekać (chyba jej mama powiedziała o naszej kłótni, kótra zakończyła się moim płaczem nad wyglądem...). Na razie jestem po środku jakby. Nie mam cery idealnej, ale nie mam białych diod, które odpychają.
I od następnego tygodnia zabiera się za mnie. Najpierw półczyszczenie, sama żuchwa i trochę szyi, czyli miejsca, gdzie czasem pojawiają się,niestety, białe chroski. Później znowu kwasy liczę na to, ze coś mi to pomoże... Przepisała mi Skinoren. Używała moze któraś z Was?
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 16:52   #3454
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Tak, ja wielokrotnie uzywalam acne-dermu i skinorenu (to mniej wiecej to samo, oba z kwasem azelainowym). Warto stosowac bo choc na poczatku wydaje sie, ze nic nie robi i nic sie nie dzieje to ogolnie w dluzszej perspektywie reguluje prace mieszkow wlosowych, nadmierne rogowacenie itp i skora jest ladniejsza, a krostek mniej
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 19:09   #3455
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Oo to dobrze mam nadzieję, że i na mnie podziała, zwłaszcza, ze słońca teraz nie ma za bardzo
stwierdziłam, że bardzo dużo pieniędzy poszło na ta moją budzie, a ja jako takich popraw nie widzę :/ np. taki balsam Szostakowskiego (o ile się nie mylę) kosztował ok 20-25zł a leży właściwie nie tknięty... :/
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 18:01   #3456
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

wyciskam, bo kolejne przybywają;/. tego się nie da nie wyciskać ;/
gdybym nie wyciskała to bym miała całą twarz wysypaną w syfach, a tak to inaczej wycisnę i nie będzie;/. ciągle przybywa, dlaczego? kiedyś miałam ... chwilowo mi przestały wyskakiwać a teraz od dłuższego czasu znowu );
ehhhh=( i jak pisałyście próbowałam już wszystkich fluidów i po każdym tak samo, coraz więcej wyskakuje, albo się powiększa;/ kurczę , przez wakacje jak nie wychodziłam i nie smarowałam twarzy żadnym fluidem, pudrem to była czyściutka, a teraz znów....... ;/ .
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...

Edytowane przez omeczka
Czas edycji: 2009-10-29 o 18:03
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 19:32   #3457
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez omeczka Pokaż wiadomość
gdybym nie wyciskała to bym miała całą twarz wysypaną w syfach, a tak to inaczej wycisnę i nie będzie;/
a tak masz cala wysypana strupkami po wycisnieciu

pomijajac juz fakt, ze moim zdaniem jest dokladnie odwrotnie .. wyciskajac roznosisz bakterie i owszem jedna krostke usuwasz i jej nie ma ale za to obok wychodzi kilka innych... a do tego masz wspomniane juz strupki
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 20:26   #3458
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
pomijajac juz fakt, ze moim zdaniem jest dokladnie odwrotnie .. wyciskajac roznosisz bakterie i owszem jedna krostke usuwasz i jej nie ma ale za to obok wychodzi kilka innych... a do tego masz wspomniane juz strupki
Dokładnie tak. Już zauważyłam, że po wyciskaniu pojawia się jeszcze więcej syfków :/ i nawet odkażanie spirytusem salicylowym mało pomaga.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 20:46   #3459
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no ale jak już jakiś się pojawi, to trza go jakoś wyciągnąć, a nie np. wbijać pod skórę jakimiś maściami^
co np. dzieje się z taką ropą, którą potraktujemy jakimś specyfikiem? skoro nie wychodzi na zewnątrz, to znaczy, że siedzi dalej ;/
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 21:07   #3460
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
no ale jak już jakiś się pojawi, to trza go jakoś wyciągnąć, a nie np. wbijać pod skórę jakimiś maściami^
co np. dzieje się z taką ropą, którą potraktujemy jakimś specyfikiem? skoro nie wychodzi na zewnątrz, to znaczy, że siedzi dalej ;/
to akurat tez nie prawda... te, ktore maja wyjsc na wierzch to i tak wyjda i zrobi sie po prostu bialy czubek, a potem pryszcz sam peknie... nawet jesli sie go mascia potraktuje niektore masci (np. ichtiolowa) nawet pomagaja tej ropie wyjsc szybciej

za to takie na przyklad "gule" jak najbardziej sie wchlaniaja bo to po prostu stan zapalny gdzies gleboko i nawet sie go nie da wycisnac najczesciej

ogolnie nie ma takiej opcji, ze mascia "wbijesz rope pod skore".... masci moga co najwyzej zabic bakterie i usunac stan zapalny
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 21:16   #3461
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

jeśli mogę to przytoczę mój przypadek.
od miesięcy papram się z gulkami na policzkach. początkowo je wyciskałam- coś tam wychodziło, blizny zostawały, ale za jakiś czas powstała nowa gulka dokładnie w tym samym miejscu. ostatnio mi się to spłyciło, ale od dwóch dni znowu coś z nich powstaje. z tymże jedno boli, a drugie nie.. smaruję maścią ichtiolową, ale średnio działa- nic nie wyciąga na wierzch, a czuję, że coś tam jednak tkwi.
jak myślisz, co to może być?
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 21:31   #3462
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no wlasnie widzisz, nawet jesli teoretycznie usuniesz to co siedzi to takie rzeczy i tak czesto nawracaja...

moim zdaniem masz tam poprostu juz niestety poznieksztalcane mieszki wlosowe, "rozepchane", ze tak powiem... i one maja wieksza sklonnosc do ponownego zapychania sie niestety

ogolnie jak sie ma cere ze sklonnosciami do niedoskonalosci to mieszki wlosowe nadmiernie rogowaceja, do tego loj jest gestszy niz normalnie... no i sie niestety te ujscia mieszkow wlosowych nim zapychaja, potem dochodza do tego bakerie i robia sie krostki... tylko, ze wyciskanie raczej nie pomoze... bo oczyszcza te pory tylko na krotko

no i przy tym niektore przez to nie do konca wracaja do swojego normalnego stanu...

mysle, ze tutaj warto by jednak zastosowac cos od lekarza - typu retinoidy - jesli masz ciagle nawracajace gule w tych samych miejscach
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-29, 22:50   #3463
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ach, ja nie potrafię nie wyciskać:/
Moja koleżanka ma całą twarz w syfach, totalnie całą i nic z tym nie robi, nie robi tzn. ani nie leczy, ani nie maskuje. Czasami mnie już to wkurza bo nie cierpię widoku dziesięciu białych czubków na twarzy,czy to mojej czy czyjejś:/
No dobra, wycisnę, pryszcza nie będzie, ale za to wielka blizna...
I takie błędne koło.
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 00:03   #3464
KiciKotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Ja niestety jestem uzależniona od wyciskania :/ moze z miesiac temu zaczelam cos z twarzą robic,ale niestety za późno...mam dziesiatki dziur przez własną głupote zamówiłam korund do domowej mikrodermabrazji,moze sie cos spłyci.O kosmetyczce moge zapomniec,nie stac mnie :/ dziś pierwszy raz użyłam effaclaru k,jak bedzie działał to napewno sie pochwale tutaj za jakis czas za to teraz by nie było tak smętnie,mogę powiedzieć ze mnie pomogł acne-derm.nie cisnelam sie jakis tydzien czasu i ten krem usunął mi wszystkie strupki i ślady w 90% do tego stany zapalne zniknęły.oczywiście pokusiło mnie i znów sobie zrobiłam masakre na twarzy,to wyciskanie to jakaś choroba jest ehh
KiciKotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 07:11   #3465
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Gule są okropne : o zwłaszcza jeżeli bolą :/ i najbardziej chce się ich człowiek pozbyć...
Okazało się, że moje syfki na szyi mogą być wynikiem perfumowania się w tym miejscu lub chodzenia w chustach...
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 11:00   #3466
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez omeczka Pokaż wiadomość
wyciskam, bo kolejne przybywają;/. tego się nie da nie wyciskać ;/
gdybym nie wyciskała to bym miała całą twarz wysypaną w syfach, a tak to inaczej wycisnę i nie będzie;/. ciągle przybywa, dlaczego? kiedyś miałam ... chwilowo mi przestały wyskakiwać a teraz od dłuższego czasu znowu );
ehhhh=( i jak pisałyście próbowałam już wszystkich fluidów i po każdym tak samo, coraz więcej wyskakuje, albo się powiększa;/ kurczę , przez wakacje jak nie wychodziłam i nie smarowałam twarzy żadnym fluidem, pudrem to była czyściutka, a teraz znów....... ;/ .
Omeczko, a próbowałaś podkładów mineralnych ? Są naprawdę godne polecenia, jest mnóstwo firm do wyboru, a od ilości kolorów dostać można zawrotów głowy Większość nie ma zapychających składników. Poczytaj sobie na forum :
http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=113

Jezeli chodzi o mnie to Klindacin T jak narazie pomaga. Wszystkie maluszki (kaszka) się chowają, tylko jeszcze parę gul musiałam zwalczyć (nienawidzę ich) i skóra się wygładza i powoli regeneruje Oby tak dalej...
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 13:52   #3467
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

mineralnych ? hmm, nie. ale słyszałam o takich i w aptece takie tylko można dostac ? . zaraz poczytam

***
Ja uzywam kremu blevoxyl, po nim pryszcz tak jakby 'dojrzewa' i wtedy pojawiają się te białe gule na czubku;/ i co z tym mam zrobic ? nie wyciskac;O ? bo to strasznie wygląda . smarowac dalej tym brevoxylem ? ;>

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
no ale jak już jakiś się pojawi, to trza go jakoś wyciągnąć, a nie np. wbijać pod skórę jakimiś maściami^
co np. dzieje się z taką ropą, którą potraktujemy jakimś specyfikiem? skoro nie wychodzi na zewnątrz, to znaczy, że siedzi dalej ;/
dokładnie, też tak mysle.
jak tego nie wycisne to zdaje mi sie wtedy, ze to tam bedzie siedziec i siedziec, a przez to wyjda kolejne pryszcze;O
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...

Edytowane przez omeczka
Czas edycji: 2009-10-30 o 13:55
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 14:51   #3468
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez omeczka Pokaż wiadomość
mineralnych ? hmm, nie. ale słyszałam o takich i w aptece takie tylko można dostac ? . zaraz poczytam
Tak, tak mineralnych. ale nie pseudomineralnych z naszych drogerii, tylko prawdziwych mineralnych z zagranicy które o dziwo wychodzą taniej. Ja używam minerałków Everyday Minerals Jak ci idzie czytanie bo lektura jest dość obszerna

Cytat:
Napisane przez omeczka Pokaż wiadomość
Ja uzywam kremu blevoxyl, po nim pryszcz tak jakby 'dojrzewa' i wtedy pojawiają się te białe gule na czubku;/ i co z tym mam zrobic ? nie wyciskac;O ? bo to strasznie wygląda . smarowac dalej tym brevoxylem ? ;>

Jeżeli chodzi o pryszcze z białymi czubkami to mnie nic nie jest w stanie powstrzymać od ich wyciśnięcia. Ja to czasem nawet męża torturuje jak mu coś wyskoczy na plecach czy ramionkach I on też zauważył że im więcej przy nim dłubie tym więcej mu się pojawia krostek...

Edytowane przez pati23
Czas edycji: 2009-10-30 o 14:53
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 16:01   #3469
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez KiciKotka Pokaż wiadomość
Ja niestety jestem uzależniona od wyciskania :/ moze z miesiac temu zaczelam cos z twarzą robic,ale niestety za późno...mam dziesiatki dziur przez własną głupote zamówiłam korund do domowej mikrodermabrazji,moze sie cos spłyci.O kosmetyczce moge zapomniec,nie stac mnie :/ dziś pierwszy raz użyłam effaclaru k,jak bedzie działał to napewno sie pochwale tutaj za jakis czas za to teraz by nie było tak smętnie,mogę powiedzieć ze mnie pomogł acne-derm.nie cisnelam sie jakis tydzien czasu i ten krem usunął mi wszystkie strupki i ślady w 90% do tego stany zapalne zniknęły.oczywiście pokusiło mnie i znów sobie zrobiłam masakre na twarzy,to wyciskanie to jakaś choroba jest ehh
Aprops Effaclaru dla mnie bezskuteczny ...
Napisze wam niedlugo o Lysalphie

Moja zmora sa zaskorniki zamkniete, troche otwartych.
Jak wyciskam jej to zawsze wyskoczy mi mniej wiecej w tym miejsu pryszcz czy podskorna gula - to znak oczywiscie ze wyciskanie jest be.
Od tych pryszczy robia mi sie blizny bo je tez wyciskam [ choc mniej intensywnie niz zaskorniki bo one mnie wyjatkowo denerwuja] - juz jakos staram sie powstrzymac od wyciskania tych na polikach bo blizny zostaja dluuugo i ciezko sie ich pozbyc.
Z tych blizn mam te "dziurki" w twarzy.
Wiec jestem swiadoma do czego prowadzi wyciskania a mimo to glupia idiotka wyciskam
Nienawidze zaskornikow wolalabym miec pryszcze zamiast tych okropnych nierownosci - jak wyskoczy pryszcz to skora wydala rope, bakterie a te zaskorniki siedza i siedza w skorze

Ps. Co sie dzieje z niewycisnietymi zaskornikami zamknietymi ? Spycaja sie ale co z tym bialym co jest w srodku - znika czy jak ?
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 17:23   #3470
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Aprops Effaclaru dla mnie bezskuteczny ...
Napisze wam niedlugo o Lysalphie
Z checia przeczytam bo o ile lysanel active mi nie podpasowal to lysalpha mnie kusi Za to effeclaru K to ja w ogole nie widzialam efektow

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Wiec jestem swiadoma do czego prowadzi wyciskania a mimo to glupia idiotka wyciskam
Jak wiekszosc z nas...inaczej nie byloby 3 czesci tego watku


Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Nienawidze zaskornikow wolalabym miec pryszcze zamiast tych okropnych nierownosci
Glowe dam, ze jakby nagle Ci powychodzily pryszcze zamiast wszystkich nierownosci....to juz bys tak nie mowila

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Ps. Co sie dzieje z niewycisnietymi zaskornikami zamknietymi ? Spycaja sie ale co z tym bialym co jest w srodku - znika czy jak ?
Najczesciej nic sie nie dzieje...po prostu sa

Pewnie przy odpowiednim zluszczaniu czesc z nich sie "odetka" i z czasem zniknie, z niektorych moze zrobia sie krostki...ale wiekszosc to ogolnie po prostu sobie jest niestety
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 17:50   #3471
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
no wlasnie widzisz, nawet jesli teoretycznie usuniesz to co siedzi to takie rzeczy i tak czesto nawracaja...

moim zdaniem masz tam poprostu juz niestety poznieksztalcane mieszki wlosowe, "rozepchane", ze tak powiem... i one maja wieksza sklonnosc do ponownego zapychania sie niestety

ogolnie jak sie ma cere ze sklonnosciami do niedoskonalosci to mieszki wlosowe nadmiernie rogowaceja, do tego loj jest gestszy niz normalnie... no i sie niestety te ujscia mieszkow wlosowych nim zapychaja, potem dochodza do tego bakerie i robia sie krostki... tylko, ze wyciskanie raczej nie pomoze... bo oczyszcza te pory tylko na krotko

no i przy tym niektore przez to nie do konca wracaja do swojego normalnego stanu...

mysle, ze tutaj warto by jednak zastosowac cos od lekarza - typu retinoidy - jesli masz ciagle nawracajace gule w tych samych miejscach
dziękuję za odpowiedź *;
na razie zostawię te pryszcze na policzkach.. widzę, że trochę się spłycają, więc może to faktycznie są jakieś fatalne guzki, a nie pryszcze ;/

kurde, najgorzej u mnie jest właśnie z tymi bliznami.
ile mniej więcej czekacie na ich odbarwienie? bo ja z niektórymi walczę już od miesiąca ;|
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 20:14   #3472
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Mi się w ogóle nie odbarwiają :/
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 20:53   #3473
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

a czego używasz?
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 11:42   #3474
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość

Glowe dam, ze jakby nagle Ci powychodzily pryszcze zamiast wszystkich nierownosci....to juz bys tak nie mowila
jezeli w ciagu jednego tygodnia wyskoczylyby mi pryszcze zamiast tych zaskornikow to bym zaryzykowala.
No poprostu nienawidzę ich ( az tak ze probuje sie ich pozbyc wyciskajac )

To "biale" to ropa ? czasami jak je powyciskam intensywniej to opuszki palcow mi ze tak sie wyraze smierdza
Czasami w takim zaskorniku jest tyle ropy ile w sredniej wielkosci wyprysku.

I jeszcze z innej beczki: jak powstaje zaskornik zamkniety ?
fossa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 11:44   #3475
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Możecie mi coś polecić na ramiona? Mam całe w czranych plamkach, które jak chce wycisnąć to właściwie nic z nich nie wychodzi :/
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 12:34   #3476
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
jezeli w ciagu jednego tygodnia wyskoczylyby mi pryszcze zamiast tych zaskornikow to bym zaryzykowala.
No ale jak doskonale wiesz z pryszczami tak jak z zaskornikami...to nie jest tak, ze je wycisniesz i juz nie wroca. Na pewno chcialabys miec cala twarz w pryszczach caly czas zamiast w nierownosciach?

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
To "biale" to ropa ?
To co jest w zaskorniku czyli w zatkanym porze to nie jest ropa, to po prostu tluszcz/loj produkowany przez mieszek wlosowy... on zawsze jest produkowany przez wszystkie mieszki na skorze i dzieki niemu nasze skora ma warstwe ochronna.... tylko niestety niektore mieszki przy pewnych sklonnosciach sie zapychaja

Tu masz opis odnosnie wagrow i tego jak to dziala

http://luskiewnik.strefa.pl/acne/PRY...02_pryszcz.htm

Ropa pojawia sie dopiero gdy dojda bakterie i zrobi sie z tego stan zapalny czyli pryszcz

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Możecie mi coś polecić na ramiona? Mam całe w czranych plamkach, które jak chce wycisnąć to właściwie nic z nich nie wychodzi :/
Po pierwsze nie ruszac Bo sie tylko roznosi wszystko

A po drugie na pewno nie zaszkodzi mycie mydlem siarkowym i ostra gabka

Mozna tez sprobowac czegos w stylu rzeczy na rogowacenie przymieszkowe

http://www.☠☠☠☠☠☠☠/apteka/p1923-Hasce...c_50_g_w_tubie

Zluszcza, reguluje rogowacenie mieszkow wlosowych no i przy okazji nawilza... to taki tanszy odpowiednik Xerialu z firmy SVR

Ogolnie mocznik i kwas salicylowy sa dobre na wiele rzeczy
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 12:44   #3477
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

ja co chwile wyciskam.. masakra to jakas jest gdy widze u koleżanek z klasy idealną,gładka cere... na dodatek nosze grzywke
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 13:43   #3478
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

no ja też zazdroszczę niektórym.. tym bardziej wkurza mnie to, że one z twarzą nie robią NIC
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 13:48   #3479
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
no ja też zazdroszczę niektórym.. tym bardziej wkurza mnie to, że one z twarzą nie robią NIC
DOKŁADNIE!:p
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 14:38   #3480
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. III

może właśnie w tym tkwi sekret- im mniej robisz przy twarzy, tym ona robi się bardziej samodzielna i nie potrzebuje twojej pielęgnacji <lol2>
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.