Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-18, 20:17   #2491
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Nanomi, myję żelem, a proponowałabyś samą wodę?
Odpowiem wstepnie za Nanomi uwazam, ze suchej skory nie powinnas dodatkowo przesuszac woda. Mozna zmywac twarz plynem micelarnym, a np. co drugi dzien woda z delikatnym zelem (Physiogel np?)
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 20:29   #2492
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Nanomi, myję żelem, a proponowałabyś samą wodę?
Myślę, że nie ma potrzeby męczyć skóry żelem. Ciepła woda wystarczy (micele, toniki dla mnie odpadają, wszystko mnie podrażnia). Odkąd myję co najwyżej raz dziennie to jest znacznie lepiej - zarówno jeśli chodzi o niespodzianki jak i o przetłuszczanie czy z drugiej strony suche placki. Nawet linie mimiczne się wygładzają, gdy się da twarzy spokój. Spróbuj zacząć od wody lub tak jak dziewczyny polecają płyny typu micel, ale to jeśli nie tolerujesz wody z kranu lub widać jakieś efekty takiego oczyszczania płynem.

Polecam też olejek do mycia pomarańczowy z BU.

No i poza tym wlewam w siebie co najmniej 1,5l wody codziennie.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 20:37   #2493
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Dzięki za rady
najpierw popróbuję samą wodę ew. hydrolat rumiankowy do przetarcia buzi, a za jakiś czas zrobię zamowienie na ZSK i zrobię jakiegoś micela.
Przepraszam za małego OT
mam nadzieje, ze pomysł wypali i będę mogła potem innym Wizażankom doradzać
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 20:45   #2494
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dzięki za rady
najpierw popróbuję samą wodę ew. hydrolat rumiankowy do przetarcia buzi, a za jakiś czas zrobię zamowienie na ZSK i zrobię jakiegoś micela.
Przepraszam za małego OT
mam nadzieje, ze pomysł wypali i będę mogła potem innym Wizażankom doradzać
Mam nadzieję, że będzie Ci taka pielęgnacja pasować, przetestowałam na sobie, a biorąc pod uwagę, że mam mieszaną cerę to i suchej nie powinno obciążyć.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 20:46   #2495
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dzięki za rady
najpierw popróbuję samą wodę ew. hydrolat rumiankowy do przetarcia buzi, a za jakiś czas zrobię zamowienie na ZSK i zrobię jakiegoś micela.
Przepraszam za małego OT
mam nadzieje, ze pomysł wypali i będę mogła potem innym Wizażankom doradzać

a mogłabyś mi przepis na takiego micela i kremik przesłać na PW?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 21:07   #2496
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Adusiadu, ja nakładam minerały zaraz po użyciu serum lemon (wraz z żelem hialur.) z BU i wszystko jest ok. Wieczorem twarz zmywam olejkiem myjącym, również z BU (jest fantastyczny), potem poprawiam (choc nie ma potrzeby, ale wolę na wszelki wypadek) mydełkiem Alepia, na to hydrolat i odrobinę serum 3 rose wraz z żelem hial. Wieczorem wolę nie nakładac na buzię zbyt wiele, jak nie jest ściagnięta, nie smaruję niczym, jeśli czuję potrzebę to rozcieram minimalne ilosci serum i przestałam miec problemy z wypryskami.
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 21:16   #2497
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Osobiście zauważyłam to samo o czym pisała Nanomi, tzn. jak się twarz myje wodą tylko wieczorem, to lepiej ona wygląda.
Pisałam już kiedyś, że mam skórę skłonną do przesuszenia i znalazłam swój sposób na pozbycie się suchych skórek. Składa się na to kilka rzeczy, ale jedną z nich jest właśnie nie mycie rano twarzy wodą. Jako że nie czuję się najlepiej w ogóle nie oczyszczając rano twarzy, toteż przemywam ją hydrolatem (najlepiej oczarowym lub różanym) lub micelem w niewielkiej ilości i po wyschnięciu wsmarowuję krem. Twarz wodą i żelem myję już wyłącznie wieczorem i bardzo to mojej skórze służy.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 21:35   #2498
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Woda jest twarda i lepiej jej uzywac jak najmniej. Micel mozna sobie tez zrobic specjalny do wrazliwej czy suchej skory, fajne przepisy na Zrob Sobie Krem.
Dziewczyny, skonczymy tego OTa? Frantic, czy Ty masz moze porownanie EDM do Lumiere? Strasznie mi sie podobaja te ich kolorki, zreszta Pure Luxe tez. Za duzo tych marek! Jak tu teraz wszystko wyprobowac
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 21:41   #2499
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Woda jest twarda i lepiej jej uzywac jak najmniej. Micel mozna sobie tez zrobic specjalny do wrazliwej czy suchej skory, fajne przepisy na Zrob Sobie Krem.
Dziewczyny, skonczymy tego OTa? Frantic, czy Ty masz moze porownanie EDM do Lumiere? Strasznie mi sie podobaja te ich kolorki, zreszta Pure Luxe tez. Za duzo tych marek! Jak tu teraz wszystko wyprobowac
Niestety Lumiere nigdy nie miałam okazji spróbować. Kiedyś już prawie miałam dostać próbki od jednej wizażanki, nawet adres jej podałam do wysyłki. Ale jak widać "prawie" robi wielką różnicę, bo się potem nie odezwała nawet.
Ale Czarny Elf używa minerałów Lumiere, pisała nieraz, że to jej ulubione i EDM też próbowała. W wątku ogólnym o minerałach wspominała o nich i chyba na tym o EDM też, ale musisz się trochę przekopać bo to dawno było.
Mam nadzieję że umiesz przeszukiwać wątki po słowach? Wpisz więc "Lumiere" w tym wątku a na pewno znajdziesz posty Elfa.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 21:57   #2500
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

frantic jesli mowisz o mnie to PW od Ciebie zadnego nie dostalam...2 razy pytałam w watku ale nie podchwycilas tematu wiec dalam spokój...

Hmmm...ciagle mam probki podkładu Lumiere:
-medium warm
light medium neutral
jesli chcesz sa do Twojej dyspozycji...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 22:00   #2501
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Frantic, owszem, umiem korzystac z wyszukiwarki i nie zadalabym tego pytania nie poszukawszy najpierw. Niestety w watku ogolnym o mineralach nie ma na temat tych kosmetykow nic konkretnego, tzn komus pasuja, a innemu nie, ale nie ma rzetelnego porownania z innymi markami.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 22:16   #2502
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Woda jest twarda i lepiej jej uzywac jak najmniej. Micel mozna sobie tez zrobic specjalny do wrazliwej czy suchej skory, fajne przepisy na Zrob Sobie Krem.
Dziewczyny, skonczymy tego OTa?
Dla mnie woda jest neutralna i lepiej działa na skórę niż micel np. Biodermy. Każdy ma inną skórę. To nie taki znowu straszny off top, przecież pielęgnacja ma duży wpływ na to jak wygląda makijaż i jak długo się trzyma.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frantic, owszem, umiem korzystac z wyszukiwarki i nie zadalabym tego pytania nie poszukawszy najpierw. Niestety w watku ogolnym o mineralach nie ma na temat tych kosmetykow nic konkretnego, tzn komus pasuja, a innemu nie, ale nie ma rzetelnego porownania z innymi markami.
http://www.makeupalley.com/product/s...=Find+Products
Nie przeglądałam, ale recenzji jest sporo. Może znajdziesz to co Cię interesuje.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 23:25   #2503
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lady Hellsing Pokaż wiadomość
właśnie chciałabym zneutralizować róż i podkreślić jasny kolor.
perfect wydaje mi się za ciemny, a o sunkissed fair myślałam
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Beige Sandy Fair, Buff Fair Neutral
dziękuję za pomoc Frantic
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 09:59   #2504
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość

http://www.makeupalley.com/product/s...=Find+Products
Nie przeglądałam, ale recenzji jest sporo. Może znajdziesz to co Cię interesuje.
Dzieki
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 10:20   #2505
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frantic, owszem, umiem korzystac z wyszukiwarki i nie zadalabym tego pytania nie poszukawszy najpierw. Niestety w watku ogolnym o mineralach nie ma na temat tych kosmetykow nic konkretnego, tzn komus pasuja, a innemu nie, ale nie ma rzetelnego porownania z innymi markami.
Ok, przepraszam że zasugerowałam Ci to rozwiązanie.

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
frantic jesli mowisz o mnie to PW od Ciebie zadnego nie dostalam...2 razy pytałam w watku ale nie podchwycilas tematu wiec dalam spokój...

Hmmm...ciagle mam probki podkładu Lumiere:
-medium warm
light medium neutral
jesli chcesz sa do Twojej dyspozycji...
Ależ Mileno wcale nie chodzi o Ciebie. Mam na myśli wymiankę do której nie doszło prawie pół roku temu. Przecież ja Tobie moich danych nie wysyłałam.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 10:38   #2506
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Frantic - dzieki, ze mi zasugerowalas, moze niepotrzebnie nerwowo zareagowalam, ale mam wrazenie ze czasem starsze stazem wyjadaczki mineralow traktuja mlodsze z przymruzeniem oka i poblazliwoscia. To, ze od niedawna interesuje sie mineralami, nie czyni ze mnie dyletantki w innych kwestiach
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 11:05   #2507
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lady Hellsing Pokaż wiadomość
właśnie chciałabym zneutralizować róż i podkreślić jasny kolor.
perfect wydaje mi się za ciemny, a o sunkissed fair myślałam
Na zdjęciu masz twarz częściowo oświetloną i trudno to ocenić, ale myślę, że powinnaś wziąć też próbkę Sunkissed Fair do ewentualnego miksu, bo odcienie polecone przez Frantic są ekstremalnie jasne.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 11:56   #2508
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Na zdjęciu masz twarz częściowo oświetloną i trudno to ocenić, ale myślę, że powinnaś wziąć też próbkę Sunkissed Fair do ewentualnego miksu, bo odcienie polecone przez Frantic są ekstremalnie jasne.
Sunkissed Fair według mnie różu nie zneutralizuje, bo jest.. różowy.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1231347323
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 12:13   #2509
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Sunkissed Fair według mnie różu nie zneutralizuje, bo jest.. różowy.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1231347323
Na tej ręce całkiem "różowy" to nie jest. Raczej lekko brzoskwiniowy. Sandy Fair natomiast wygląda tu na 100% róż . Trudno jest porównywać efekty kolorystyczne grubo nałożonego podkładu na ręce i roztartego na twarzy. Ale jeśli rzeczywiście SF jest taki różowy, to może rzeczywiście nie odpowiadać Lady Hellsing. Z drugiej strony - jak ktoś jest "uczulony" na róż, to pewnie wszystkie kolory mniej żółte będą mu się wydawać różowe .

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-19 o 12:25
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 12:19   #2510
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Sunkissed Fair według mnie różu nie zneutralizuje, bo jest.. różowy.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1231347323
Ja używam Sumkissed Fair w wersji intensive i nazwałabym ten kolor taką jasną morelką. Muszę przyznać, że na swojej twarzy nie widzę różu w ogóle, a mam go dziś na sobie. Wygląda bardzo świeżo, przyjemnie i ciepło, ale może to zależy od skóry
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 12:27   #2511
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

A ja dzis potwornie sie spieszylam, nie mialam czasu czekac az krem mi sie porzadnie wchlonie, maznelam sie na szybko formula matte i jest tragedia. Wygladalabym lepiej w ogole sie nie malujac. W ogole chyba matte musze sobie darowac. Cale szczescie, ze mam przy sobie zakupiony kiedys prasowany essence...
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 12:38   #2512
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Wygladalabym lepiej w ogole sie nie malujac. W ogole chyba matte musze sobie darowac.
Pranie, a używałaś do tego STF? Ciekawi mnie skuteczność wersji ryżowej jeśli chodzi o matowienie.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 12:54   #2513
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Na tej ręce całkiem "różowy" to nie jest. Raczej lekko brzoskwiniowy. Sandy Fair natomiast wygląda tu na 100% róż . Trudno jest porównywać efekty kolorystyczne grubo nałożonego podkładu na ręce i roztartego na twarzy. Ale jeśli rzeczywiście SF jest taki różowy, to może rzeczywiście nie odpowiadać Lady Hellsing. Z drugiej strony - jak ktoś jest "uczulony" na róż, to pewnie wszystkie kolory mniej żółte będą mu się wydawać różowe .
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja używam Sumkissed Fair w wersji intensive i nazwałabym ten kolor taką jasną morelką. Muszę przyznać, że na swojej twarzy nie widzę różu w ogóle, a mam go dziś na sobie. Wygląda bardzo świeżo, przyjemnie i ciepło, ale może to zależy od skóry
Sandy Fair i Sunkissed Fair to ta sama rodzina. Według mnie oba są bardziej chłodne niz neutralne. Dziewczyny, to tylko moja opinia, nie jestem uczulona na różowy kolor, tylko mam porówanie do Buff i Golden. Nie mówię, że podkład ten będzie na każdym wyglądał różowo (i tu przykład zadowolonej z niego Dominiki ), ale "neutralizacja różowego" kojarzy mi się z innymi kolorami.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 13:26   #2514
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Pranie, a używałaś do tego STF? Ciekawi mnie skuteczność wersji ryżowej jeśli chodzi o matowienie.
Niestety jeszcze go nie mam i pewnie poczekam, bo zamowilam go dopiero w miniona sobote
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 13:53   #2515
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frantic - dzieki, ze mi zasugerowalas, moze niepotrzebnie nerwowo zareagowalam, ale mam wrazenie ze czasem starsze stazem wyjadaczki mineralow traktuja mlodsze z przymruzeniem oka i poblazliwoscia. To, ze od niedawna interesuje sie mineralami, nie czyni ze mnie dyletantki w innych kwestiach
Oj to źle mnie zrozumiałaś. Sama chciałam poszukać tych postów Czarnego Elfa, ale stwierdziłam że mi się nie chce. Wiele osób nie wie jak przeszukać forum po danym słowie, dlatego tak to wytłumaczyłam dość łopatologicznie. Nawet jeżeli Ty wiesz, jak to robić, to ktoś inny może nie wiedzieć i jemu się taka informacja mogła przydać.
Wydaje mi się, że tylko Czarny Elf zna na tyle dobrze markę Lumiere, by porównać ją z EDM i ona to już wcześniej robiła, więc taka opcja wydała mi się najsensowniejsza.

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Na zdjęciu masz twarz częściowo oświetloną i trudno to ocenić, ale myślę, że powinnaś wziąć też próbkę Sunkissed Fair do ewentualnego miksu, bo odcienie polecone przez Frantic są ekstremalnie jasne.
Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Sunkissed Fair według mnie różu nie zneutralizuje, bo jest.. różowy.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1231347323
Dokładnie tak jak napisała Nanomi, stąd różowych odcieni nie polecałam. A kolorki zasugerowałam ekstremalnie jasne, bo i dziewczyna ma piękną, ekstremalnie jasną cerę. Jak chce tą jasność podkreślać, to uważam, że zasugerowane kolory będą właściwe.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 14:05   #2516
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak napisała Nanomi, stąd różowych odcieni nie polecałam. A kolorki zasugerowałam ekstremalnie jasne, bo i dziewczyna ma piękną, ekstremalnie jasną cerę. Jak chce tą jasność podkreślać, to uważam, że zasugerowane kolory będą właściwe.
Być może, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wziąć też jeden ciemniejszy odcień, niekoniecznie Sunkissed Fair. Podkreślanie jasności może się skończyć dla niektórych "efektem trupa". Zresztą Lady Hellsing pewnie sama potrafi ocenić, czy ma karnację ekstremalnie jasną, czy nie.
Postrzeganie różu to rzecz względna, o czym świadczy wypowiedź Dominikab.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 14:09   #2517
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

Dokładnie tak jak napisała Nanomi, stąd różowych odcieni nie polecałam. A kolorki zasugerowałam ekstremalnie jasne, bo i dziewczyna ma piękną, ekstremalnie jasną cerę. Jak chce tą jasność podkreślać, to uważam, że zasugerowane kolory będą właściwe.
Frantic dzięki za komplement
mam nadzieję że nie będę w tych kolorach wyglądać zbyt trupio
czekam tylko aż dolar trochę spadnie i zamawiam
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 14:16   #2518
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Być może, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wziąć też jeden ciemniejszy odcień, niekoniecznie Sunkissed Fair. Podkreślanie jasności może się skończyć dla niektórych "efektem trupa". Zresztą Lady Hellsing pewnie sama potrafi ocenić, czy ma karnację ekstremalnie jasną, czy nie.
Postrzeganie różu to rzecz względna, o czym świadczy wypowiedź Dominikab.
Ano właśnie.

Cytat:
Napisane przez Lady Hellsing Pokaż wiadomość
Frantic dzięki za komplement
mam nadzieję że nie będę w tych kolorach wyglądać zbyt trupio
czekam tylko aż dolar trochę spadnie i zamawiam
Ależ bardzo proszę, napisałam to co myślę. Jeżeli nie potrzebujesz mocnego krycia i nie masz problemów z cerą (a wygląda że nie), to pomyśl też o formule original glo, bo taka jasna cera najpiękniej chyba wygląda lekko rozświetlona.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 14:21   #2519
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ano właśnie.

Ależ bardzo proszę, napisałam to co myślę. Jeżeli nie potrzebujesz mocnego krycia i nie masz problemów z cerą (a wygląda że nie), to pomyśl też o formule original glo, bo taka jasna cera najpiękniej chyba wygląda lekko rozświetlona.
właśnie żeby rozświetlić myślałam o sunlight finishing dust albo start to finish sunlight tylko nie wiem czy nie będą za ciemne
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 14:35   #2520
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Być może, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wziąć też jeden ciemniejszy odcień..
Zgadzam się. Zawsze można coś pomieszać żeby uzyskać odpowiedni kolor.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.