feromony, to działa? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-14, 23:41   #61
Amer Comme Chicotin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: feromony, to działa?

Zamiast tego, radzilabym kupic jakies dobre perfumy Tez potrafia niezle dziaac na mezczyzn
__________________
-Gdzie są ludzie? - zaczął znowu Mały Książę. - Czuję się trochę osamotniony w pustyni ...
-Wśród ludzi jest się także samotnym - rzekła żmija.

Antoine de Saint-Exupery "Mały Książę"


Najpiękniejszych chwil w zyciu nie zaplanujesz. One przyjdą same.
Amer Comme Chicotin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 00:45   #62
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: feromony, to działa?

Cytat:
Napisane przez anus9999 Pokaż wiadomość
Szalenie zdawkowe, nic konkretnego tam nie napisali.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 07:49   #63
chrisbp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 144
Feromony

Proszę o polecenie dobrych męskich feromonów, najlepiej z allegro, bo w sklepie trochę drogo kosztują, a zależy mi na cenie max 50zł. Myślałem o tych: http://allegro.pl/item1028115685_eks...l_nr_a264.html Ale nie wiem czy dobre? Proszę o rady
chrisbp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 10:23   #64
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Feromony

Jeśli mam być szczera, nie wierzę w działanie feromonów, jak i zdecydowana większość perfumowych Wizażanek ;]
Tu wątek tematyczny: Perfumy z feromonami

Sądzę, że Twoje pytanie bardziej jednak pasuje na pod-forum Intymnie/Seks, i chyba tam ten wątek przerzucę.
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 09:39   #65
mroofka_71
Raczkowanie
 
Avatar mroofka_71
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 42
GG do mroofka_71
Dot.: feromony, to działa?

Witajcie, a może ktos z was wie czy jest fizycznie mozliwe to, że facet który posiada wyjatkowo czuły zmysł węchu wyczuje naturalne feromony od kobiety? Ponoc nie czuje tego jako zapach lecz coś co nagle uderza w nozdrza, odczucie jest niesamowite i trwa to wszystko jedynie ułamek sekundy??? I nie mowię tu o feromonach z buteleczki lecz o tych naturalnych.
Może panowie potrafią powiedzieć coś na ten temat, może którys też juz to doświadczył??
mroofka_71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 10:37   #66
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: feromony, to działa?

Ja zawsze szaleję, gdy czuję naturalny zapach partnera to chyba to..,
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 09:27   #67
Skunki
Raczkowanie
 
Avatar Skunki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 84
GG do Skunki
Dot.: feromony, to działa?

" Kiedy tańczyliśmy, nie mógł się oderwać nosem od mojej szyi (tam właśnie się spryskałam feromonami) i powtarzał, że cudownie pachnę poza tym, że jest wyjątkowa, niesamowita itp... chłopak ten jest moim tż od prawie 1.5 roku "


Znowu wpraszam się w damskie posty:P

Ja gdy poznałem swoją obecną partnerkę w klubie to byłem popsikany jakimiś fajnymi perfumami, nie pamiętam czy to były feremony czy inne fajne perfumy bo w tamtym okresie używałem czasem jednych lub drugich). W ten wieczór słyszałem od kilku dziewczyn,że świetnie pachnę i dosłownie się zaciągały Tzn było tak że staliśmy w grupie przed klubem a jedna mówi:" mmmm ,ale ktoś ładnie pachnie " zbliżyła się i powiedziała że to ja. Na pewno gdy trafi się z zapachem w gust danej osoby to może on mieć niesamowite działanie.


Teraz odwrotnie...Dawno temu spotykałem się z dziewczyną ( szczenięce lata) ona używała perfum które tak na mnie działały że szok- po prostu podniecenie i chęć niemalże wgryzienie się w jej szyje Ten 'związek" trwał krótko a najbardziej z tego wszystkiego zapamiętałem ten zapach po prostu strzał w 10. Mówiłem jej wtedy że ten zapach tak na mnie działa więc była świadoma.Gdy się rozstaliśmy dostałem od niej list ( nie pamiętam co w nim było ) Ale wiem że kartkę psiknęła tymi perfumami a ja jak to poczułem to szaleństwo zmysłów...List ten odłożyłem do pudełeczka ( małe drewniane na takie pamiątki) i po bodajże 2 latach otwieram pudełko biorę list do ręki i co....i to samo działanie.Wiadomo że zapach był słabszy lub może ledwo wyczuwalny ale działał tak jak wcześniej.

Spotkałem tą koleżankę jakieś 8 lat po tym "związku" i opowiedziałem o tym, prosiłem o nazwę tych perfum ale już nie wiem czy mi podała bo rozmowa weszła na inny tor.Właśnie sobie przypomniałem i może zagadam na fb - Na bank Ją zaskoczę ( oby mnie nie wyśmiała)

Wiem że może to brzmieć jakoś niewiarygodnie ale właśnie taką przygodę miałem i tylko raz w życiu trafiłem na ten zapach.Nie wiem czy to były feremony - raczej nie.Fajnie gdyby do tej pory produkowali te perfumki w niezmienionym składzie i zapachu.Pierwsze co to psikam moją i "wgryzam' się w szyje :P:P

Edytowane przez Skunki
Czas edycji: 2013-03-01 o 09:33
Skunki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 11:01   #68
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: feromony, to działa?

Skunki, bo zapach najmocniej działa, tak chciała Natura
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 14:35   #69
Patrycja_Jas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 76
Dot.: feromony, to działa?

Też kiedyś spróbowałam i nie wiem na ile był to efekt placebo, ale naprawdę poczułam się zdecydowanie pewniej.
Patrycja_Jas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 11:14   #70
przytuLaska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 91
Dot.: feromony, to działa?

Należę do osób, które świat poznają przede wszystkim przez zapachy. Jak się zapomnę w sklepie, potrafię powąchać jakiś produkt przez folię i wiedzieć, czy mi odpowiada, czy nie. Miły mój śmieje się z tego niemożebnie. Tak jakby nie zdawał sobie sprawy, że przyciągnął mnie do niego jego niesamowity zapach. Siedzieliśmy na przeciwległych krańcach stołu na imprezie, a ja czułam to niesamowite przyciąganie...taki zapach mężczyzny. Wiem, "zapach mężczyzny" kojarzy się co niektórym z potem, alkoholem i tytoniem, ale to zupełnie nie o to chodzi. Może to jakiś dowód na istnienie ludzkich feromonów? Albo po prostu tak się wyraża ta różnorodność genetyczna? Nie wiem, ale na pewno nie spotkałam wcześniej kogoś, kto pachniałby tak pociągająco. A On na pewno nie stosuje żadnych "feromonów" z allegro, perfumy również oszczędnie.

Jeśli zaś chodzi o mnie, przywiozłam sobie kiedyś z Egiptu, z jakiegoś straganiku pod Gizą, olejek "Queen Cleopatra". Nazwa jak najbardziej adekwatna Pachnie wprost nieziemsko. Jak go używam, mężczyźni podchodzą do mnie bliżej... i bliżej... jak w jakimś upojeniu, kurka.nie wierzę, że jakieś feromony byłyby dla mnie lepsze.
przytuLaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 11:02   #71
czarnabomba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7
Dot.: feromony, to działa?

Dziewczyny po co wam feromony, wystarczy sie usmiechnac, puscic oczko, glebiej spojrzec w oczy, zagadac, ja jako facet powiem wam ze na ulicy podoba mi sie niemal kazda dziewczyna, byle nie gruba, widze zgrabne nogi, pupe, ladna twarz, piersi, cokolwiek z tych rzeczy i juz takiej dziewczynie bym nie odmowil. Najwiekszy problem jest w tym ze jestem potwornie niesmialy, a moja samoocena siega dna i w zyciu nie bylbym w stanie pierwszy zagadac. I tu lezy problem. Nawet nie wiesz ilu ludziom sie podobasz a ci ludzie nie wiedza ze podobaja sie tobie i nigdy sie tego nie dowiesz bo niesmialosc niszczy wszystko. Ile swiat bylby piekniejszy gdyby to dziewczyny podrywaly facetow (a ile bylo by dzieci
Ja bym chyba zostal seksocholikiem. Ja kocham kobiety niestety one nie kochaja mnie moze raczej niezauwazaja bo ja udaje ze niezauwazam ich. Ale jakby jakas sie usmiechnela, zagadala, puscila oko, mialbym 100% pewnosci ze jej sie podobam i wtedy odwazylbym sie cos zaproponowac. Polki przestancie byc takie pruderyjne, okazujcie swoje zainteresowanie a gwarantuje wam ze sie nie opedzicie od facetow
czarnabomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-12, 14:23   #72
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: feromony, to działa?

Bzdety Naturalny feromon - OK! Na pewno zapach jest istotny.
To co w butelkach sprzedaja to nie mniej nie wiecej niz bzdet za gruba kase
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 19:44   #73
Harriboo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 415
Dot.: feromony, to działa?

A ja wole dobre męskie perfumy i tyle mi wystarczy. Mydło i woda najpierw, bo wtedy i najlepsze perfumy czy feromony nie pomogą.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Harriboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-23, 19:12   #74
suowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Red face Dot.: feromony, to działa?

Feromony działają, te naturalne i te stworzone syntetycznie, ale jednak tylko feromony z pierwszego zdarzenia a nie jakieś tam fałszywe z alle drogo czy innych portali aukcyjnych.. poczytajcie choćby nawet opinie naukowców związane z feromonami. Ja też nie wierzyłam na początku, że w jakiś "cudowny" sposób "bezwonne perfumy" dodadzą mi atrakcyjności i przez to choćby trochę pewności siebie. Niektórzy ludzie, zazwyczaj Ci którzy dochodzą w swoim życiu wysoko, Ci pewni siebie, wydzielają naturalne feromony. Nie pachną oni inaczej niż wszyscy a jednak odczuwamy coś innego będąc w ich towarzystwie. Nie wierzyłam, kupiłam i sprawdziłam, naprawdę efekt jest zniewalający. Nie chce nikogo przekonywać do swoich racji, po prostu sami sprawdźcie, ale nie bierzcie tych "pseudo - feromonów" z aukcji, polecam kupić w jakimś poważnym sklepie zajmującym się tego typu rzeczami. Ja np. kupuje cały czas te same, skondensowane. Są dobre bo mogę nadal używać swoich perfum. Feromonów daje tylko dwie krople na szyje. Szczerze, jestem zadowolona i mam nadzieje, że też będziecie. A tutaj link jakbyście chciały te których używam :

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2014-10-14 o 12:00
suowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 22:24   #75
berek9090
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: feromony, to działa?

Ej!!! No nie dajcie sie nabrac na te tanie chwyty. Ktoś jeszcze w to wierzy???
Cała prawda znajduje się Podziękujecie poxniej.

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2014-10-14 o 12:00
berek9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 21:12   #76
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: feromony, to działa?

Czy te mendy przestaną w końcu spamować?
Dziękuję Moderatorowi za karczowanie tych forumowych chwastów
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 08:25   #77
Pejsik
Raczkowanie
 
Avatar Pejsik
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 197
Dot.: feromony, to działa?

Cytat:
Napisane przez Harriboo Pokaż wiadomość
A ja wole dobre męskie perfumy i tyle mi wystarczy. Mydło i woda najpierw, bo wtedy i najlepsze perfumy czy feromony nie pomogą.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale nie każdy facet śmierdzi
Wiadomo, feromony pomogą, tylko nie działają na każdego
__________________
"Sodomitą to może być byle żak, mnich, żebrak, chłop czy inny łazęga. O książętach i dostojnikach Kościoła mówimy natomiast, że w sprawach miłości cielesnej wznoszą się ponad zwyczajowe standardy kultywowane przez większość społeczności." - Ja Inkwizytor. Wieże do nieba (Jacek Piekara)
Pejsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 11:36   #78
Kormoranek18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: feromony, to działa?

malgorzatka40 nie gadaj wgl o tych feromonach Love&Desire. Ja znalazłam dziewczyny wpisy uzytkowników , ktorzy mieli z nim do czynienia.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-10-16 o 14:15 Powód: link
Kormoranek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-19, 19:03   #79
mniam09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 19
Dot.: feromony, to działa?

Zdecydowanie musisz się z nami podzielić opinią na temat tych perfum. Sama myślałam o wypróbowaniu feromon na panach co by zwrócili na mnie uwagę ale skończyło się póki co na gdybaniu i przeglądaniu produktów w sieci może po Twojej pomocy przekonam się i coś zamówię
mniam09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 12:37   #80
tojaroza
Raczkowanie
 
Avatar tojaroza
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 42
Dot.: feromony, to działa?

Wydaje mi się że feromony mogą raczej działać podnosząc pewność siebie ale żeby miały jakieś nadzwyczajne właściwości to raczej chyba chwyt marketingowy.
tojaroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 11:22   #81
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: feromony, to działa?

Cytat:
Napisane przez Skunki Pokaż wiadomość
" Kiedy tańczyliśmy, nie mógł się oderwać nosem od mojej szyi (tam właśnie się spryskałam feromonami) i powtarzał, że cudownie pachnę poza tym, że jest wyjątkowa, niesamowita itp... chłopak ten jest moim tż od prawie 1.5 roku "


Znowu wpraszam się w damskie posty:P

Ja gdy poznałem swoją obecną partnerkę w klubie to byłem popsikany jakimiś fajnymi perfumami, nie pamiętam czy to były feremony czy inne fajne perfumy bo w tamtym okresie używałem czasem jednych lub drugich). W ten wieczór słyszałem od kilku dziewczyn,że świetnie pachnę i dosłownie się zaciągały Tzn było tak że staliśmy w grupie przed klubem a jedna mówi:" mmmm ,ale ktoś ładnie pachnie " zbliżyła się i powiedziała że to ja. Na pewno gdy trafi się z zapachem w gust danej osoby to może on mieć niesamowite działanie.


Teraz odwrotnie...Dawno temu spotykałem się z dziewczyną ( szczenięce lata) ona używała perfum które tak na mnie działały że szok- po prostu podniecenie i chęć niemalże wgryzienie się w jej szyje Ten 'związek" trwał krótko a najbardziej z tego wszystkiego zapamiętałem ten zapach po prostu strzał w 10. Mówiłem jej wtedy że ten zapach tak na mnie działa więc była świadoma.Gdy się rozstaliśmy dostałem od niej list ( nie pamiętam co w nim było ) Ale wiem że kartkę psiknęła tymi perfumami a ja jak to poczułem to szaleństwo zmysłów...List ten odłożyłem do pudełeczka ( małe drewniane na takie pamiątki) i po bodajże 2 latach otwieram pudełko biorę list do ręki i co....i to samo działanie.Wiadomo że zapach był słabszy lub może ledwo wyczuwalny ale działał tak jak wcześniej.

Spotkałem tą koleżankę jakieś 8 lat po tym "związku" i opowiedziałem o tym, prosiłem o nazwę tych perfum ale już nie wiem czy mi podała bo rozmowa weszła na inny tor.Właśnie sobie przypomniałem i może zagadam na fb - Na bank Ją zaskoczę ( oby mnie nie wyśmiała)

Wiem że może to brzmieć jakoś niewiarygodnie ale właśnie taką przygodę miałem i tylko raz w życiu trafiłem na ten zapach.Nie wiem czy to były feremony - raczej nie.Fajnie gdyby do tej pory produkowali te perfumki w niezmienionym składzie i zapachu.Pierwsze co to psikam moją i "wgryzam' się w szyje :P:P
ciekawe czy pan dowiedział się co to za magiczny zapach
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 10:47   #82
barbarossa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: feromony, to działa?

Cytat:
Napisane przez Ywonula Pokaż wiadomość
co do zwierząt to mama mi powiedziała, że jak sie ma okres to sarny mogą się rzucić na dziewczyne

Nie wiem czego to zasługa...
nie sarny, tylko jelenie, ale tylo w okresie rykowiska, jelenie są nabuzowane i jak ma się okres, to lepiej do lasu nie chodzić, bo może się skończyć tragicznie, bo one wyczuwają krew... nie wiem, jak to dokładnie działa, ale pochodzę "z lasu" i słyszałam wiele historii... i niejeden człowiek o tym mówił, lepiej więc nie kusić losu.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

ja wierzę, są takie zapachy, które tak wkręcają się w głowę, że ahhh. mój mąż miał kiedyś takie perfumy, nie markowe, kupione u jakiegoś tam ulicznego sprzedawcy, ale zapach taki, że miałam ochotę go wszamać ;D niestety już chyba ich nie znajdę nigdzie, nazwa się starła z buteleczki, potem buteleczka zaginęła... ale w pamięci zapach został może kiedyś jeszcze go odnajdę.

Edytowane przez barbarossa18
Czas edycji: 2015-03-04 o 10:46 Powód: pomyłka, odpowiedz miała być na inny post
barbarossa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 09:17   #83
meggywos
Przyczajenie
 
Avatar meggywos
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 18
Dot.: feromony, to działa?

My z moim partnerem lubimy, to zawsze fajny dodatek jest
meggywos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-29, 18:31   #84
LukaszNowak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Dot.: feromony, to działa?

Jedyny, prawdziwy i działający...

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2016-11-04 o 00:12
LukaszNowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 13:25   #85
werkazb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: feromony, to działa?

A ja sprawdziłam z mężem feromony z tej strony.
xxx
Uważam, że ceny też są przystępne... A uwierzcie, po drugim dziecku chęć na zbliżenia mocno spadła...

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-03-15 o 13:55 Powód: reklama
werkazb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 18:16   #86
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: feromony, to działa?

Bzdury i ściema.

Jeżeli jakiś naturalny i podprogowy zapach, maiłaby podwyższać atrakcyjność u płci przeciwnej, to fakt ten miałby kolosalne znaczenie dla skuteczności reprodukcyjnej osobnika obdarzonego zdolnością wydzielania takiego zapachu.
Skuteczność reprodukcyjna, ma z kolei kolosalny wpływ na dobór naturalny i ewolucje.
Jeżeli coś takiego by było, to w drodze doboru naturalnego i ewolucji, wszyscy byśmy emitowali, te feromony. I kto bardziej "śmierdzi", ten ma większe powodzenie
Jeżeli tak nie jest, to znaczy, że cecha ta nie miała żadnego znaczenie dla atrakcyjności i skuteczności reprodukcyjnej, a może wręcz odwrotnie, skoro w drodze ewolucji, ta cecha zanikła.

Nie dajcie sobie wciskać kitu.
Nawet jeżeli jakieś badania dowiodły, że jakiś "androstadienon" wywołuje zwiększoną produkcje śliny u facetów, to nie ma to żadnego wpływu na udany sex tego wieczora
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-17, 07:46   #87
joasz2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 7
Dot.: feromony, to działa?

Ja kiedyś miałam taki przypadek, że kolega którego juz znałam, poszedł na tą samą impreze. Wczesniej powiedziałam mu że ma super pachnący perfum i spytałam sie jaki to, ale on tylko sie uśmiechnął. Na tej imprezie zaczęliśmy gadać itp i jak jeszcze poczułam te jego perfumy tak zaczęło mnie do niego tak ciagnąć.. To dowód że perfumy na prawdę moją mocno działać(przynajmniej na mnie). Chciałabym sie dowiedzieć co to za perfum bo kazdy facet pachnący tak ma u mnie +5


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasz2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 22:15   #88
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: feromony, to działa?

odkopuję wątek dostałam w prezencie pefrume Love & Desire ktoa jest rzekomo z feromonami. Miała któraś z Was z nimi styczność czy te feromony w perfumach to pic na wode?
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 12:14   #89
mbrs
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 88
Dot.: feromony, to działa?

Ponawiam pytanie. Chciałam sobie kupić te feromony. Cz któraś z Was je używała i może coś na ich temat napisać?
mbrs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-29, 16:49   #90
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: feromony, to działa?

Cytat:
Napisane przez mbrs Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie. Chciałam sobie kupić te feromony. Cz któraś z Was je używała i może coś na ich temat napisać?
Lepiej kupić sobie perfumy, z którymi się Ty najlepiej i atrakcyjnie czujesz.
Daj sobie spokój z feromonami. To taki sam trik handlowy na jelenia, jak dietetyczna woda mineralna.

Edytowane przez holgath
Czas edycji: 2018-03-29 o 16:50
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-03 18:09:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.