Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-26, 14:10   #4591
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Archiwalna to trzymam zeby fajnie wyszło
i pokaż koniecznie efekty
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 15:57   #4592
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
seige - czy 2 cm w podpisie to długość naturalnych włosów? odrostów?
2 cm to odrost Niestety nie miałabym odwagi by aż tak radykalnie skrócić włosy. Chcę zapuszczać stale i podcinać końcówki co pół roku, a jak odrosty osiągną długość 20 cm to zetnę wszystkie farbowańce i będę stale zapuszczać już tylko swoje włoski

Cytat:
Napisane przez Smerfi Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny jeszcze raz bardzo mi miło mam nadzieję, że moje włosy Was zmotywują! już w 2008 r podjęłam decyzję, że kończę definitywnie z farbowaniem...powrót do naturalnych zaczęłam w lutym 09 od zrobienia balejażu w kolorze brązowym na moich platynowych (na zdj 1 jestem kilka dni po) ...chociaż ja chciałam pofarbować całe włosy na brąz to moja fryzjerka skutecznie przekonała mnie, że (mimo, iż obie nie jesteśmy fankami balejażu) ciężko będzie mi się odnaleźć w 100% ciemnych włosach (miała rację)...jak pewnie wiecie farba wypłukuje się bardzo szybko a dodatkowo rozjaśniacz zawsze ją przebije...tak samo było w moim przypadku...dodatkowo zdopingowała mnie przyjaciółka, która nigdy w życiu nie farbowała włosów a jej kolor zawsze budził we mnie zachwyt (zdj 2 - włosy przyjaciółki 100% natural)....nadeszło lato...włosy od słońca rozjaśniały...później gdy odrosty stawały się coraz to bardziej widoczne w większości chodziłam w kucyku chociaż najbliżsi byli zdania, że nie rzucały się w oczy....często podcinałam zmęczone rozjaśnione i bez życia końcówki...teraz moje naturalne podczas każdej pory roku zmieniają kolor w lecie się rozjaśniają, teraz w zimie ściemniały...ale wierzcie mi gdy patrze codziennie w lustro, gdy widzę swoje zdjęcia obecne i te sprzed kilku lat nie ma porównania! żaden fryzjer nie dobierze nam tak idealnie koloru włosów jak zrobiła to natura!
Będę Cię miała w pamięci przez cały okres powrotu do naturalek!
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 16:24   #4593
mygetto
Przyczajenie
 
Avatar mygetto
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 20
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Witajcie
Kilka lat farbowałam włosy na ciemne brązy co skutkowało czernią na głowie. Pod koniec stycznia włosy przeszły dekoloryzację i rozjaśnianie. Jeszcze kilka dni temu miałam około 2centymetry odrostu, chciałam ufarbować włosy poniżej linii odrostu na kolor w miarę naturalny - satynowy ciemny blond, ale mam wrażenie, że farba rozprowadziła się także na odrostach.
Postanowiłam wrócić do mojego naturalnego średniego blondu, plan działania to mocna pielęgnacja i podcinanie końcówek co 3 tygodnie, ze względu na stan włosów - koniecznie na prosto

Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie

Miałam jednak włosy do pasa, ze względu na inwazyjność zabiegu dekoloryzacji włoski się zniszczyły i obcięłam do ramion, nie uśmiecha mi się wizja noszenia teraz krótkich, ale cóż... naturalne włosy mi to zrekompensują
mygetto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 17:19   #4594
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez mygetto Pokaż wiadomość
Witajcie
Kilka lat farbowałam włosy na ciemne brązy co skutkowało czernią na głowie. Pod koniec stycznia włosy przeszły dekoloryzację i rozjaśnianie. Jeszcze kilka dni temu miałam około 2centymetry odrostu, chciałam ufarbować włosy poniżej linii odrostu na kolor w miarę naturalny - satynowy ciemny blond, ale mam wrażenie, że farba rozprowadziła się także na odrostach.
Postanowiłam wrócić do mojego naturalnego średniego blondu, plan działania to mocna pielęgnacja i podcinanie końcówek co 3 tygodnie, ze względu na stan włosów - koniecznie na prosto

Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie

Miałam jednak włosy do pasa, ze względu na inwazyjność zabiegu dekoloryzacji włoski się zniszczyły i obcięłam do ramion, nie uśmiecha mi się wizja noszenia teraz krótkich, ale cóż... naturalne włosy mi to zrekompensują


witamy witamy przyjmujemy oczywiscie. To dobra decyzja
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 18:40   #4595
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

MYGETTO Hej życzę szybkiego powrotu do natury
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-26, 19:29   #4596
Olimpiamiko
Raczkowanie
 
Avatar Olimpiamiko
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 213
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Ja mam włosy po dekoloryzacji z czerni w sierpniu, potem miałam w październiku pofarbowane na niby mój naturalny, no a teraz już mam 5 cm odrost, łącznie 10cm z tymi raz pofarbowanymi, cały czas mnie kusi żeby rozjaśnić trochę pasemkami blond, ale co się nie umawiam do fryzjera to się nie umawiam, ale kusi.. nie wiem czy będę się dobrze czuła w tym moim ciemnym blondzie, z drugiej strony chcę mieć zdrowe włosy.
__________________
zapuszczam włoski-ok 32cm ---> cel 70cm

wracam do naturalnego koloru od 11.2010 - cel prawie osiągnięty! już 12 cm naturalnych
Olimpiamiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 14:40   #4597
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Damnations tak jak obiecałam wstawiam fotkę obecnej długości moich włosów. Przepraszam za nieład na głowie, ale włoski są jeszcze wilgotne po myciu. Starałam się zrobić fotkę tak, żeby uchwycić długości włosów z każdej strony. Najdłuższe są na górze (około 10 cm), a najkrótsze po bokach (uszy były całkiem odsłonięte) i na karku (tył był wygolony). Mam nadzieję, że widać co nieco.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg q.jpg (19,3 KB, 99 załadowań)

Edytowane przez Natalisis
Czas edycji: 2011-03-27 o 14:45
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 19:11   #4598
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Twój kolor naturalny jest cudnie ciemny piękne masz włosy
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 19:17   #4599
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Natalisis prześliczny masz ten kolorek naturalny
kurcze, ja bym nie miała odwagi chyba sciąc sie na krótko i tak zapuszczać
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 19:52   #4600
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Damnations tak jak obiecałam wstawiam fotkę obecnej długości moich włosów. Przepraszam za nieład na głowie, ale włoski są jeszcze wilgotne po myciu. Starałam się zrobić fotkę tak, żeby uchwycić długości włosów z każdej strony. Najdłuższe są na górze (około 10 cm), a najkrótsze po bokach (uszy były całkiem odsłonięte) i na karku (tył był wygolony). Mam nadzieję, że widać co nieco.
ale Ci włosy szybko rosną i jakie zdrowe
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 20:01   #4601
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Damnations tak jak obiecałam wstawiam fotkę obecnej długości moich włosów. Przepraszam za nieład na głowie, ale włoski są jeszcze wilgotne po myciu. Starałam się zrobić fotkę tak, żeby uchwycić długości włosów z każdej strony. Najdłuższe są na górze (około 10 cm), a najkrótsze po bokach (uszy były całkiem odsłonięte) i na karku (tył był wygolony). Mam nadzieję, że widać co nieco.
Bardzo ładny kolor!



A mi w okolicach dzisiejszego dnia stuka 11 miesięcy bez farby
ale włosy lecą mi jak szalone razem z cebulkami, muszę iść do dermatologa, ale pewnie znów usłyszę, że taka moja uroda
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 20:36   #4602
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Dziękuję kobitki za wszystkie komplementy na temat moich włosków A co do obcięcia tak krótko, to powiem Wam, że nie żałuję, bo i tak to było najlepsze wyjście. Włosy były zniszczone i tego potrzebowały, a teraz są już zdrowe i mogą sobie spokojnie rosnąć. Już kiedyś zapuszczałam z takiej długości i wiem, że przeżyję to jakoś. W końcu nie będzie to trwało całe wieki, przynajmniej do tej długości na jaką teraz czekam (na początek do ramion). Chociaż fakt, że zdecydowanie lepiej czuję się w dłuższych. No ale czego się nie robi dla zdrowych włosów, a za swoją głupotę trzeba płacić. Jak będę miała wolniejszą chwilę to poszukam i wstawię fotkę z czasów jak miałam długie i naturalne włosiska.
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 22:06   #4603
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
A mi w okolicach dzisiejszego dnia stuka 11 miesięcy bez farby
ale włosy lecą mi jak szalone razem z cebulkami, muszę iść do dermatologa, ale pewnie znów usłyszę, że taka moja uroda
gratulacje! i kolejnych takich 11 miesięcy

ojej a co wiosnę tak masz, że Ci tak lecą włosy? Może akurat dermatolog coś poradzi, a jeśli jesteś w 100% pewna, że nie, to może wybierz się do innego
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 22:14   #4604
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez agaa91 Pokaż wiadomość
gratulacje! i kolejnych takich 11 miesięcy

ojej a co wiosnę tak masz, że Ci tak lecą włosy? Może akurat dermatolog coś poradzi, a jeśli jesteś w 100% pewna, że nie, to może wybierz się do innego
dziękuję kochana
mam nadzieję, że z Wami uda mi się wytrwać kolejne 11 i postawicie mnie na nogi jak będę chciała coś niedobrego zrobić

właśnie to nie przez wiosnę, bo to wypadanie zauważyłam już jakiś czas temu, najlepsze jest to, że włosy lecą mi na potęgę podczas mycia i jak są mokre i przetłuszczone, jak przejadę ręką po mokrych włosach mam dosłownie calusieńką rękę w tych, które wypadły... normalnie jakby się nie trzymały skóry głowy i wychodziły jak z gąbki... ostatnio aż się popłakałam jak zobaczyłam ile ich wypadło podczas 1 mycia, wiem, głupia reakcja, ale w życiu nie miałam takiego problemu. No i właśnie teraz idę do zupełnie innego, więc mam nadzieję, że mnie nie spławi, tylko skieruje na jakieś badania... No i teraz mam taką cieniutką, lichą kiteczkę Nigdy nie miałam jakichś mega grubych włosów, ale teraz to jest po prostu masakra
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 10:26   #4605
Lenka_1987
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1987
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 406
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Ale zostałam zmotywowana w sobotę. Znajomi, a raczej znajome dziewczyny, powiedziały mi, że mam bardzo ładny kolor włosów ten naturalny, i że mi się zlewa z farbowanymi tak, że naprawdę trzeba się bardzo dokładnie przyglądać, żeby różnicę w kolorach zauważyć Miałam wtedy swoje naturalne loczki, a na loczkach rzeczywiście dużo mniej widać różnicę kolorystyczną, ale i tak to było miłe. A dodam, że dziewczyny były farbowane, wszystkie, i mówiły, że mi zazdroszczą, bo ja teraz mam już spokój, ładne i zdrowe włosy, a one raz na miesiąc najrzadziej muszą odrosty robić.
Lenka_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 12:35   #4606
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Damnations tak jak obiecałam wstawiam fotkę obecnej długości moich włosów. Przepraszam za nieład na głowie, ale włoski są jeszcze wilgotne po myciu. Starałam się zrobić fotkę tak, żeby uchwycić długości włosów z każdej strony. Najdłuższe są na górze (około 10 cm), a najkrótsze po bokach (uszy były całkiem odsłonięte) i na karku (tył był wygolony). Mam nadzieję, że widać co nieco.
Dzieki za fotke. Mialas racje, 10 cm to jeszcze dla mnie za krotkie zeby je scinac. Musialabym zaczekac jeszcze drugie tyle i wtedy mysle, ze moge bez zalu sciac.


W weekend widzialam sie z ciocia ktora mnie nie widziala chyba z 2 lata i byla zaskoczona, ze schodze z czarnych wlosow - myslala, ze tak sobie specjalnie zafarbowalam jak ja wyprowadzilam z bledu to skwitowala to, ze ciekawie to wyglada, tak artystycznie Potem widzialam sie z bratem myslal podobnie do cioci. A jakis tydzien temu profesor na mojej uczelni skomentowal moje wlosy: "tak jakby umaczane w tej farbie do polowy, ciekawie to wyglada".
Wiec chyba nie jest, tak zle jak myslalam. Od razu czuje sie lepiej z tymi moimi wlosami
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 12:47   #4607
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Znalazłam dwie stare fotki z czasów zanim zaczęłam katować moje biedne włosy farbami. Jakość zdjęć taka sobie, bo przerzucone przez skaner, ale coś tam widać. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wrócę do takich kudełków. Na drugiej fotce włosy mają cieplejszy odcień od słońca.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (28,4 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bb.jpg (17,2 KB, 59 załadowań)

Edytowane przez Natalisis
Czas edycji: 2011-03-28 o 12:49
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:11   #4608
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

wow piekne wlosy miałas. Ale jeszcze troche i bedziesz miala takie same
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 13:40   #4609
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Dziękuję bardzo I mam nadzieję, że jeszcze będą takie jak kiedyś. I w kolorze i pod względem układania się.

Edytowane przez Natalisis
Czas edycji: 2011-03-29 o 06:06
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 18:05   #4610
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Natalis baaardzo ładne włoski !
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 18:23   #4611
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
Natalis baaardzo ładne włoski !
zgadzam się
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 18:29   #4612
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Natalisis, na tym 1 foto są świetne

W ogóle oburzyłam się dzisiaj, poszłam na uczelnie a koleżanka do mnie czy farbowałam włosy Oburzona pytam się skąd to pytanie Stwierdziła, że mam takie długie, gładkie i lśniące włosy jak lalka barbie [ nie ma to jak prostownica ]
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 19:10   #4613
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Natalisis, na tym 1 foto są świetne

W ogóle oburzyłam się dzisiaj, poszłam na uczelnie a koleżanka do mnie czy farbowałam włosy Oburzona pytam się skąd to pytanie Stwierdziła, że mam takie długie, gładkie i lśniące włosy jak lalka barbie [ nie ma to jak prostownica ]

hahaha no jak spojrzałam na awatar to tez pomyslalam -> fajniusie
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 19:13   #4614
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 333
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Natalisis śliczne włosy, zwłaszcza na tej pierwszej focie boskie po prostu :lowe:
__________________
blue_mysecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 20:56   #4615
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
hahaha no jak spojrzałam na awatar to tez pomyslalam -> fajniusie
haha dzięki
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 23:46   #4616
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

a ja dzisiaj sobie podcięłam farbowańce trochu
i jest ich tak mało że to nawet nie rzuca się w oczy...

teraz najcięższa praca przede mną i najbardziej ta należąca do niecierpliwych
czyli
Zapuścić włosy.

Jak doczepiam sobie clip-ony (włoski na klipsach) to aż nie mogę się napatrzeć na siebie. Chlip są takiej długości wtedy jak kiedyś je miałam.

Eh.... Dobrze że mogę troszkę oszukiwać naturę nimi hahahahahahaha ]:->
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 07:51   #4617
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Uff przeczytałam wszystko co napisałyście ^^

Dziękuję za życzenia

Mam strasznie mało czasu bo teraz dostałam propozycje awansu i muszę zdać komisję a to już 5 kwietnia

Świetne motywujecie dziewczyny

Dzisiejsze moje - 10 kwietnia beda miały 5 m-ce
Chyba ten humavit działa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie139.jpg (71,1 KB, 76 załadowań)
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 08:00   #4618
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Uff przeczytałam wszystko co napisałyście ^^

Dziękuję za życzenia

Mam strasznie mało czasu bo teraz dostałam propozycje awansu i muszę zdać komisję a to już 5 kwietnia

Świetne motywujecie dziewczyny

Dzisiejsze moje - 10 kwietnia beda miały 5 m-ce
Chyba ten humavit działa
Dużo już odrosło jak na 5 m-cy. Brawo za determinację.Ile to mniej więcej centymów? Chyba więcej niż 5???
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 08:07   #4619
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Dużo już odrosło jak na 5 m-cy. Brawo za determinację.Ile to mniej więcej centymów? Chyba więcej niż 5???

Dzieki mam dużo siły bo mam tez chodzącą motywacje - moja szwagierka ma naturalne włosy do piersi i sliczne loki, błyszczace, sprężyste...

moja linijka pokazuje że 7cm ale nie wiem czy to mozliwe
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 08:37   #4620
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)

Możliwe możliwe ^_^
ładny długi podrost!

Oj te kobitki najbliżej nas ( u mnie moja przyjaciółka ) potrafią nieźle namącić nam swoimi pięknymi naturalnymi długimi włosami. ^_^

No nic jeszcze 2 lata i tez nam będą zazdrościć!
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.