Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-23, 18:08   #4561
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość

W koncu sie pofarbowalam, ale... PROBLEM!
Nalozylam pianke Venity Jasna Czerwien i wyszla... ciemna malina.* No, taki malinowo-buraczkowy kolor Nie mam jak nawet zdjecia zrobic, ale takie cos, o wyszlo - KLIK!
Nie wiem, co teraz? Myc, probowac zmyc kolor, klasc cos na to od razu? Mam jeszcze Ognisty Wulkan i Czerwony Mak (Elysee); a moze powinnam kupic jakis pomaranc?
Pomocy, poradzccie cos


* robilam test na pasemku, na trzech pasemkach wszystkimi trzema kolorami, wszystkie wygladaly spoko


Pewnie tez powinnam byla tak zrobic...
Piekny kolor Sama taki chcialam!

Ale przecież mówiłyśmy, że Jasna Czerwień tak wychodzi.. Ja mieszałam kiedyś z Elysee Miedź (http://www.goldmax.pl/images/wats_pianka_elysee_47n.jpg) i Rubin (http://www.goldmax.pl/images/wats_pianka_elysee_48n.jpg), który sam w sobie był różowy i farbował mniej więcej na malinowo, i ta mieszanka wychodziła ogniście czerwono (mam zamiar do niej wrócić). Dlatego ja na Twoim miejscu choć trochę wypłukałabym kolor i próbowała z Miedzią, jeśli masz do niej dostęp
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 10:13   #4562
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

wlasnie przeciez byla mowa juz duzo duzo razy i na 1 stronie tez to pisze jaka pianka jak wychodzi., na poczatku mocno wpada w roz potem bedzie bardziej czerwona nic rozowa

http://farbowanie-wlosow.pl/index.ph...ezenie-koloru/

z mojego blogu..
i elysee tez mialam tez jest nieco rozowawa
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 13:18   #4563
funclub13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 34
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Co do pianek z Venity - żałuję, że kupiłam na zapas ; P
Ostatnio poprawiałam nimi kolor i zamiast czerwieni mam bardzo ciemny kolor ni to czerwony ni to różowy.
Jednak przy okazji zrobiłam pasemko na blond włosach siostry [jasnych] i kolor wyszedł po prostu różowy i wymywał się po prostu do coraz jaśniejszego różu, zero czerwieni.
Użyłam Ognistego Wulkanu i po tym co wyszło już mam obawy co do Jasnej Czerwieni, która zresztą teraz też podobno wychodzi różowo.
funclub13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 14:15   #4564
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Venita 34 tak wychodzi. Wulkan również nie da Ci upragnionego czerwonego efektu - mocno wpada w róż. Do co makowej Czerwieni nie było mi dane testować, ale z różnych informacji w tym temacie wynika, że również ma coś wspólnego z różowym, choć zdecydowanie mniej od Venity.

A żeby ten kolor wyszedł Ci taki jak chcesz, to może żeby włosów nie męczyć, postaraj się wypłukać kolor i później na wypłukane jakąś farbę. Przynajmniej taka byłaby moja wizja schodzenia z niechcianego koloru. W miarę bezpiecznie po prostu.
Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
Ale przecież mówiłyśmy, że Jasna Czerwień tak wychodzi.. Ja mieszałam kiedyś z Elysee Miedź (http://www.goldmax.pl/images/wats_pianka_elysee_47n.jpg) i Rubin (http://www.goldmax.pl/images/wats_pianka_elysee_48n.jpg), który sam w sobie był różowy i farbował mniej więcej na malinowo, i ta mieszanka wychodziła ogniście czerwono (mam zamiar do niej wrócić). Dlatego ja na Twoim miejscu choć trochę wypłukałabym kolor i próbowała z Miedzią, jeśli masz do niej dostęp
Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
wlasnie przeciez byla mowa juz duzo duzo razy i na 1 stronie tez to pisze jaka pianka jak wychodzi., na poczatku mocno wpada w roz potem bedzie bardziej czerwona nic rozowa

http://farbowanie-wlosow.pl/index.ph...ezenie-koloru/

z mojego blogu..
i elysee tez mialam tez jest nieco rozowawa
Moja wina... Tak sie podjaralam wizja czerwieni, ze nie doczytalam po prostu... Tzn. zapamietalam tylko, ze na moje jasne wlosy nie potrzeba rozjasniacza i pewnie sama pianka chwyci Umylam dzisiaj wlosy i kolor jest jeszcze bardziej rozowy, boje sie, ze sie nie wymyje juz za bardzo. Chyba sprobuje jutro jakas miedz na to polozyc, jak pisala Vanilka28. Gorzej juz chyba byc nie moze

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez funclub13 Pokaż wiadomość
Co do pianek z Venity - żałuję, że kupiłam na zapas ; P
Ostatnio poprawiałam nimi kolor i zamiast czerwieni mam bardzo ciemny kolor ni to czerwony ni to różowy.
Jednak przy okazji zrobiłam pasemko na blond włosach siostry [jasnych] i kolor wyszedł po prostu różowy i wymywał się po prostu do coraz jaśniejszego różu, zero czerwieni.
Użyłam Ognistego Wulkanu i po tym co wyszło już mam obawy co do Jasnej Czerwieni, która zresztą teraz też podobno wychodzi różowo.
No wychodzi, ja mam wlasnie po niej ten roz
Tez zaluje, ze zrobilam zapas

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez funclub13 Pokaż wiadomość
Co do pianek z Venity - żałuję, że kupiłam na zapas ; P
Ostatnio poprawiałam nimi kolor i zamiast czerwieni mam bardzo ciemny kolor ni to czerwony ni to różowy.
Jednak przy okazji zrobiłam pasemko na blond włosach siostry [jasnych] i kolor wyszedł po prostu różowy i wymywał się po prostu do coraz jaśniejszego różu, zero czerwieni.
Użyłam Ognistego Wulkanu i po tym co wyszło już mam obawy co do Jasnej Czerwieni, która zresztą teraz też podobno wychodzi różowo.
No wychodzi, ja mam wlasnie po niej ten roz
Tez zaluje, ze zrobilam zapas
__________________
(\__/)
{ ^y^}

Edytowane przez szmyrk
Czas edycji: 2014-07-24 o 14:14
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 16:12   #4565
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Moja wina... Tak sie podjaralam wizja czerwieni, ze nie doczytalam po prostu... Tzn. zapamietalam tylko, ze na moje jasne wlosy nie potrzeba rozjasniacza i pewnie sama pianka chwyci Umylam dzisiaj wlosy i kolor jest jeszcze bardziej rozowy, boje sie, ze sie nie wymyje juz za bardzo. Chyba sprobuje jutro jakas miedz na to polozyc, jak pisala Vanilka28. Gorzej juz chyba byc nie moze

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------


---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------


No wychodzi, ja mam wlasnie po niej ten roz
Tez zaluje, ze zrobilam zapas
Trzymam kciuki Kupujesz te pianki gdzieś stacjonarnie?
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 16:32   #4566
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki Kupujesz te pianki gdzieś stacjonarnie?
Nie dziekuje!
Owszem Nie mam czasu na internety, bo tydzien z hakiem jestem. Katowice sa baaardzo dobrze zaopatrzone, ostatnio nawet Dermacol dorwalam! Jejku, niech to sie zrobi chociaz miedziane, bo nie dam rady z tym rozem...
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 18:46   #4567
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ja ja ja!! ja przygarne wasze zapasy venity jak oddacie w dobre rece

tutaj w niemczech nie ma takich rzeczy .. a jak są to firmowe jakies l oreal czy coś takiego za mega duzo kasy..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 23:29   #4568
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Nie dziekuje!
Owszem Nie mam czasu na internety, bo tydzien z hakiem jestem. Katowice sa baaardzo dobrze zaopatrzone, ostatnio nawet Dermacol dorwalam! Jejku, niech to sie zrobi chociaz miedziane, bo nie dam rady z tym rozem...
zazdroszczę
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-24, 23:45   #4569
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez funclub13 Pokaż wiadomość
Co do pianek z Venity - żałuję, że kupiłam na zapas ; P
Ostatnio poprawiałam nimi kolor i zamiast czerwieni mam bardzo ciemny kolor ni to czerwony ni to różowy.
Jednak przy okazji zrobiłam pasemko na blond włosach siostry [jasnych] i kolor wyszedł po prostu różowy i wymywał się po prostu do coraz jaśniejszego różu, zero czerwieni.
Użyłam Ognistego Wulkanu i po tym co wyszło już mam obawy co do Jasnej Czerwieni, która zresztą teraz też podobno wychodzi różowo.
Jasna czerwień niewiele ma wspólnego z 'jasnym'. Na moich włosach wychodzi ciemniej od wulkanu. Co do stopnia zaróżowienia trudno jest mi się wypowiedzieć, która bardziej. Na zdjęciach różnie wychodzi, w rzeczywistości jeszcze inaczej. Jestem w o tyle dobrej sytuacji, że mam pod spodem rudą bazę i do tego lubię czerwienie wpadające w róż więc mam jednocześnie i różową czerwień, a później po paru myciach po prostu czerwień, ale z drugiej strony trochę utrudnia to ocenę. W sumie mogę z tego tylko jeden wniosek wysnuć - różowe z pomarańczowym dobrze wychodzi na zdrowie
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 08:35   #4570
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Ja ja ja!! ja przygarne wasze zapasy venity jak oddacie w dobre rece

tutaj w niemczech nie ma takich rzeczy .. a jak są to firmowe jakies l oreal czy coś takiego za mega duzo kasy..
U mnie tez nie ma, dlatego od razu zrobilam zapas
Ale Ty, to moze jakas wymianka?

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Jasna czerwień niewiele ma wspólnego z 'jasnym'. Na moich włosach wychodzi ciemniej od wulkanu. Co do stopnia zaróżowienia trudno jest mi się wypowiedzieć, która bardziej. Na zdjęciach różnie wychodzi, w rzeczywistości jeszcze inaczej. Jestem w o tyle dobrej sytuacji, że mam pod spodem rudą bazę i do tego lubię czerwienie wpadające w róż więc mam jednocześnie i różową czerwień, a później po paru myciach po prostu czerwień, ale z drugiej strony trochę utrudnia to ocenę. W sumie mogę z tego tylko jeden wniosek wysnuć - różowe z pomarańczowym dobrze wychodzi na zdrowie
To jest mega dobra informacja



A w ogole, znajomi zaczeli sie zachwycac moim kolorem, ze niby lepszy, niz moglby byc czerwony, jak slysza, ze to byl wypadek
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-25, 09:09   #4571
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
U mnie tez nie ma, dlatego od razu zrobilam zapas
Ale Ty, to moze jakas wymianka?
a co by cie interesowało..?? kosmetyki , ciuchy? tylko wiesz, ja mieszkam w niemczech to najlepiej cos malego zeby wysylka nas duzo nie kosztowala
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-26, 13:49   #4572
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziewczyny, patrzcie co stało się z moją czerwienią.. przeszła na zasłony A tak na poważnie to tylko taki chwilowy, mam nadzieję, skok w bok Chciałam zobaczyć jak wyglądam w takim kolorze no i muszę zarobić na te wszystkie czerwone farby i pianki.. To co mam teraz na głowie nie jest trwałą farbą, więc mam nadzieję że nie będzie problemu z powrotem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN0866.jpg (93,1 KB, 47 załadowań)
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 15:52   #4573
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez Vanilka28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, patrzcie co stało się z moją czerwienią.. przeszła na zasłony A tak na poważnie to tylko taki chwilowy, mam nadzieję, skok w bok Chciałam zobaczyć jak wyglądam w takim kolorze no i muszę zarobić na te wszystkie czerwone farby i pianki.. To co mam teraz na głowie nie jest trwałą farbą, więc mam nadzieję że nie będzie problemu z powrotem
Ladnas



A moj buraczany roz nie drgna za bardzo po miedzi, roznica jest minimalna
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 16:14   #4574
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Ladnas



A moj buraczany roz nie drgna za bardzo po miedzi, roznica jest minimalna
o, dziękuję, dobrze że nie widać mnie z profilu

kurcze, może jeszcze ten róż był za ciemny.. bo na wypłukany na 100% by zadziałało.
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 17:52   #4575
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

aaa zdrajca haha
nieno ladnie ci nawet w tym kolorze
ciemny nawet jesli to toner pianka czy szamponetka to moze sie nie wyplukac az tak szybko jak jasny kolor. ale na szczescie farby rozjasniajace zlapia i nawet na ciemniejszych wloskach
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 19:01   #4576
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Kolejną będę próbować chyba Artego. Allwaves zmieszany 0.6 i 6.60 tylko jeden raz dał mi taką piękną, jak dla mnie idealną czerwień, wtedy co wrzucałam zdjęcie. Poza tym jednym razem - albo zdecydowanie rudo albo zdecydowanie różowo
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 16:31   #4577
CzrwnKapturek
Przyczajenie
 
Avatar CzrwnKapturek
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 6
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Witam wszystkich, świeżak z tej strony

Uznałam, że się odezwę, bo pierwszy raz się zdarzyło żeby wątek ma wizażu mnie tak wciągnął, że mam zamiar przeczytać od deski do deski. I ogólnie jakoś tak miło u was

Tak w ramach przedstawienia się:
Ogólnie od bardzo dawna przymierzałam się do czerwonej farby i na początku lipca wybrałam się do fryzjerki. Głupio uznałam, że w ten sposób zapewniam sobie mniejsze zniszczenie włosów i pewność koloru Efektem były włosy wypadające garściami i mniej więcej taki kolor: klik

Kolorek niby ładny, ale czułam, że czegoś mi brakuje, więc po dwóch tygodniach (wczoraj) wahań i intensywnego czytania uznałam, że nie wytrzymam i zaopatrzyłam się w scandic line 10.60 i utleniacz 9%
Muszę wam powiedzieć, że najlepsza decyzja jaką ostatnio podjęłam
Kolorek jest idealnie równy (o co się mocno bałam biorąc pod uwagę centymetrowy odrost, to, że rok temu moja grzywka była rozjaśniona a później pofarbowana na ciemny brąz i ogólnie mój brak wprawy w samodzielnym malowaniu), włosy nie są zniszczone (jeśli wypada ich więcej to nawet tego nie zauważyłam... może są trochę bardziej suche, ale na ile je znam, to równie dobrze może być wina obecnej pogody), no i przede wszystkim mam na głowie piękną malinę!
Tylko ciężko mi uchwycić to piękno aparatem

Wybaczcie długi post, ale za każdym razem jak patrzę w lustro to mi się mordka cieszy i musiałam się podzielić z kimś moim szczęściem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-07-27 16.29.52.jpg (120,8 KB, 58 załadowań)
CzrwnKapturek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 11:27   #4578
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

przecudowny kolor!
witamy!
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 13:18   #4579
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez CzrwnKapturek Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, świeżak z tej strony

Uznałam, że się odezwę, bo pierwszy raz się zdarzyło żeby wątek ma wizażu mnie tak wciągnął, że mam zamiar przeczytać od deski do deski. I ogólnie jakoś tak miło u was

Tak w ramach przedstawienia się:
Ogólnie od bardzo dawna przymierzałam się do czerwonej farby i na początku lipca wybrałam się do fryzjerki. Głupio uznałam, że w ten sposób zapewniam sobie mniejsze zniszczenie włosów i pewność koloru Efektem były włosy wypadające garściami i mniej więcej taki kolor: klik

Kolorek niby ładny, ale czułam, że czegoś mi brakuje, więc po dwóch tygodniach (wczoraj) wahań i intensywnego czytania uznałam, że nie wytrzymam i zaopatrzyłam się w scandic line 10.60 i utleniacz 9%
Muszę wam powiedzieć, że najlepsza decyzja jaką ostatnio podjęłam
Kolorek jest idealnie równy (o co się mocno bałam biorąc pod uwagę centymetrowy odrost, to, że rok temu moja grzywka była rozjaśniona a później pofarbowana na ciemny brąz i ogólnie mój brak wprawy w samodzielnym malowaniu), włosy nie są zniszczone (jeśli wypada ich więcej to nawet tego nie zauważyłam... może są trochę bardziej suche, ale na ile je znam, to równie dobrze może być wina obecnej pogody), no i przede wszystkim mam na głowie piękną malinę!
Tylko ciężko mi uchwycić to piękno aparatem

Wybaczcie długi post, ale za każdym razem jak patrzę w lustro to mi się mordka cieszy i musiałam się podzielić z kimś moim szczęściem
Witaj! Cieszę się, że przybywa czerwonowłosych Pochwalę się, że już 2 osoby zdecydowały się na czerwień z mojej inicjatywy, że tak napiszę:P

W ogóle to jutro po pracy mam UUUURLOOOP! I heja na Woodstock! Łuchu! Jeśli jakaś piękność czerwonowłosa chce się spotkać, to ja b chętna jestem (uwielbiam poznawać ludzi!).
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-28, 18:15   #4580
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Falka- jak ci dobrze ja marze o wyjeździe do Polski.. ale chyba na jesień/zimę dopiero najwczesniej.. oczywiście dam znać jak bede wiedziała wczesniej , to moze wkoncu ten zlot zrobimy aaa i fakt mnie tez zainspirowałaś scandiciem szkoda ze go w niemcach nie ma buu

A i witamy nową super kolorek tez lubie jak wpada w róż

PS że ci sie chcialo czytać cały wątek
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 20:08   #4581
vixen89
Raczkowanie
 
Avatar vixen89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Hej! ja wrocilam dzisiaj do czerwieni. Coś w niej jest takiego ze jak człowiek raz juz ja mial na glowie, to nawet jak sie przefarbuje to pozniej teskni za nia. No i ciagle przeglądałam forum czerwonowłosych, takie piekne kolory...i nie wytrzymalam.
Farbowałam resztą allwaves ktora mi została, efekt wyszedl podobny jak ostatnio, mieszanka taka sama(o,6gp+6,60).
Przez te kilka miesiecy nie farbowania na czerwień, udalo mi sie troche podreperowac je, i z codziennego mycia, przezuciłam sie na co 2 dzien (wcierka seboravit mi pomogla:P), zaczełam tez uzywac szampon i odzywke bez silikonow.
Dobrze znowu byc czerwona
__________________
Heroes of the Storm
World of Warcraft
Diablo III

--------
Anime rulezz!
Fairy Tail, Bleach, Akatsuki no Yona, Cross Ange, Shingeki no Kyojin, Brave 10
vixen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-28, 20:16   #4582
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez vixen89 Pokaż wiadomość
Hej! ja wrocilam dzisiaj do czerwieni. Coś w niej jest takiego ze jak człowiek raz juz ja mial na glowie, to nawet jak sie przefarbuje to pozniej teskni za nia. No i ciagle przeglądałam forum czerwonowłosych, takie piekne kolory...i nie wytrzymalam.
Farbowałam resztą allwaves ktora mi została, efekt wyszedl podobny jak ostatnio, mieszanka taka sama(o,6gp+6,60).
Przez te kilka miesiecy nie farbowania na czerwień, udalo mi sie troche podreperowac je, i z codziennego mycia, przezuciłam sie na co 2 dzien (wcierka seboravit mi pomogla:P), zaczełam tez uzywac szampon i odzywke bez silikonow.
Dobrze znowu byc czerwona
hejjj no widzisz aaa ile ja razy odchodzilam i wrcacałam do czerwieni.. ahhh superze ci wyszedł fajny kolor mi nadal nie chce wyjsc taki tak wczesniej mialam
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 21:52   #4583
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez vixen89 Pokaż wiadomość
Coś w niej jest takiego ze jak człowiek raz juz ja mial na glowie, to nawet jak sie przefarbuje to pozniej teskni za nia.
Zgadzam się
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 22:46   #4584
vixen89
Raczkowanie
 
Avatar vixen89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

btw to moje włosy po piance venita jasna czerwień, u mnie zawsze wychodzi tak samo.
Nakładam ją na suche włosy, na jakieś 20-25min max.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosypianka.jpg (80,4 KB, 50 załadowań)
__________________
Heroes of the Storm
World of Warcraft
Diablo III

--------
Anime rulezz!
Fairy Tail, Bleach, Akatsuki no Yona, Cross Ange, Shingeki no Kyojin, Brave 10

Edytowane przez vixen89
Czas edycji: 2014-08-02 o 22:54
vixen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-03, 12:31   #4585
funclub13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 34
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez vixen89 Pokaż wiadomość
btw to moje włosy po piance venita jasna czerwień, u mnie zawsze wychodzi tak samo.
Nakładam ją na suche włosy, na jakieś 20-25min max.
Pięknie ^ ^
Szkoda, że u mnie jest zupełnie inna. :c
funclub13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-03, 12:38   #4586
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Świetny kolor i stan włosów
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-04, 23:09   #4587
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Hej dziewczyny!
Pamieta mnie tu ktos?

Nieco przypadkiem wrocilam do czerwieni na glowie, jednak jestem niezadowolona z koloru i na gwalt szukam farby
Tym razem kolor chcialabym miec jednak mniej arielkowy niz ostatnio. Nie wiecie moze czym osiagne kolor podobny do tego z zalacznikow? Generalnie - ciemna czerwien, wpadajaca raczej w roz niz pomarancz. Myslalam o majicontrast magenta, ale chyba bedzie za jasny.

Z gory dzieki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 397x552xKaras-red-hair-color.jpg.pagespeed.ic.fvrxNkP8rK.jpg (43,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large.jpg (143,9 KB, 33 załadowań)
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 06:14   #4588
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Pamieta mnie tu ktos?

Nieco przypadkiem wrocilam do czerwieni na glowie, jednak jestem niezadowolona z koloru i na gwalt szukam farby
Tym razem kolor chcialabym miec jednak mniej arielkowy niz ostatnio. Nie wiecie moze czym osiagne kolor podobny do tego z zalacznikow? Generalnie - ciemna czerwien, wpadajaca raczej w roz niz pomarancz. Myslalam o majicontrast magenta, ale chyba bedzie za jasny.

Z gory dzieki
aaa hej pamietam cie.. juz sie czarny znudził...??

aaa ja tam powiem majicontrast jest przereklamowany.. wez normalnie allwaves albo scandic i daj z 3 % wyjdzie ciemniej.. bo juz tez tak robilam... albo postquam IC60 ja np uzywalam i bylo ciemno ale dosc fajnie http://farbowanie-wlosow.pl/index.ph...ic-6-recenzja/ tu masz na moim blogu
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 13:11   #4589
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Pamieta mnie tu ktos?

Nieco przypadkiem wrocilam do czerwieni na glowie, jednak jestem niezadowolona z koloru i na gwalt szukam farby
Tym razem kolor chcialabym miec jednak mniej arielkowy niz ostatnio. Nie wiecie moze czym osiagne kolor podobny do tego z zalacznikow? Generalnie - ciemna czerwien, wpadajaca raczej w roz niz pomarancz. Myslalam o majicontrast magenta, ale chyba bedzie za jasny.

Z gory dzieki
Podobny odcień był moim poszukiwanym ideałem przez dosyć długi okres czasu. Ostatecznie udało mi się go osiągnąć wrzucając piankę z Venity bezpośrednio na nierozjaśniane włosy (naturalnie mam ciemny blond / jasny brąz). W załączniku świeże farbowanie Venitą 34, gdyż daje mi pożądany odcień, czyli dużo różu, ale lepszą czerwień i również różową można uzyskać rzucając Venitę 31 (patrz na górę, bo dół jest jednak rozjaśniany). Należy brać poprawkę na fakt, że 31 jest jaśniejsze od 34, ale nie aż tak znacząco. Tutaj również odcien może wydawac się jasny, bo zdjęcia robione na powietrzu w pełnym świetle, ale gwarantuje, że w sztucznym wyglądają podobnie jak w w Twoich załącznikach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3049.jpg (174,2 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3053.jpg (125,7 KB, 88 załadowań)
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.





Edytowane przez Drakan
Czas edycji: 2014-08-05 o 13:12
Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 13:16   #4590
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dzieki za pomoc dziewczyny.

Rozwazam ten scandic z utleniaczem 3%, a czy ew. Majicontrast rouge/magenta z takim utleniaczem da rade? Jest dla mnie latwiej dostepny, teraz jestem akurat w Polsce, ale pozniej bedzie mi latwiej kupic Maji...

Rozwazam tez cos ciemniejszego, czym probowac osiagac cos jak z dwoch pierwszych zalacznikow?
Ew. cos jak z ostatniego zalacznika (te krecone, dosc sliwkowe, wlosy)?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg red-hair-with-black-underneath-tumblr-o9mzmtci.jpg (18,9 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m68xznoKAS1r9xqldo1_500.jpg (21,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dark-red-hair-tumblr-a5a0fefv.jpg (117,2 KB, 42 załadowań)
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2014-08-05 o 13:23
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.