Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-07, 23:46   #2071
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
ile kosztują cienie? ten pierwszy z lewej bardzo mi się podoba
Ola mnie już wyprzedziła z odpowiedzią
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Porównywałam Carbonized w niej i ten z poprzedniej LE i róznia się wyraźnie. Coś mi sie zdaje, że repromote u MAC-a już nie jest identyczną kopią wczesniejszego

Prawdę mówiąc bardziej podobała mi się paleta tealowa, ale znięchęciła mnie w niej ilość "lustrzaków"
Z kolei fioletowa jest taka wtórna - kojarzy mi się z fioletami Archiego.
dla mnie z tym co mam właśnie ta koralowa wydała mi sie po testach najbardziej "dupowalna" ładna, ale w końcu odpuściłam... tealowej nie macalam nawet, z tego powodu, który podajesz
a co do fioletów - po wstępnych testach i na pierwszy rzut oka niepodobna do Archiego, ale muszę to zbadać bliżej
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Lustrzaków też zasadniczo nie lubię.
Poza tym sukcesem u mnie jest, że potrafię skutecznie oprzeć się fioletowym paletkom (z Archiego też nie wzięłam, choć rozważałam), wolę już pojedyncze cienie w takim odcieniu fioletu, którego jeszcze nie mam, stąd Palace Pedigreed, z którego cieszę się bardziej, niż zakładałam .
74 zł.
Ten pierwszy z lewej to Sex & The Oyster, jak mniemam.
ja nie umiem niestety się oprzeć fioletom a w tej paletce te dwa dolne, takie srebro i szarość są również urzekające
masz raaację Olu, co do cienia, jak zawsze )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 01:30   #2072
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Jak nigdy nie kusiły mnie paint poty, tak po zachwytach nad stormy pink zaczynam się łamać
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 09:29   #2073
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Jak nigdy nie kusiły mnie paint poty, tak po zachwytach nad stormy pink zaczynam się łamać
W końcu i tak się złamiesz

Dziewczęta a korzystacie z pigmentów prasowanych? Ostatnio w złotych zakochałam się w black grape, ale on jest bardzo blink blink, zastanawiam się czy te drobinki się zbytnio nie osypują w ciągu dnia...

Nie kupiłam go bo a) kupiłam 5 minut wcześniej Bobbi Brown sparkle, b) jak już się złamałam żeby go kupić to okazało się że go nie ma na stanie . wróćiłam do trójmiasta i mnie męczy....
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 09:48   #2074
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ktoś sie wybiera z Wawki do maca na dniach? Jak tak, to prosze o pw
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 12:03   #2075
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Dla mnie idealny nudziak to taki trochę święty Graal, bo w prawie każdej szmince nude coś mi nie pasuje.

Jak już znalazłam w miarę odpowiedni kolor (akurat nie z MAC), to formuła okazała się "taka se".
Ze mną tez tak było, aż trafilam na szminki Toma Forda kocham z nich najbardziej love vanilla, spanish pink i sable smoke duży wybór kolorów nude wg mnie do każdej cery i na każda porę roku


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 12:23   #2076
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Odp: Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
W końcu i tak się złamiesz

Dziewczęta a korzystacie z pigmentów prasowanych? Ostatnio w złotych zakochałam się w black grape, ale on jest bardzo blink blink, zastanawiam się czy te drobinki się zbytnio nie osypują w ciągu dnia...

....
Ja mialam ale obsypywal sie strasznie, probowalam palcem wklepywac go ale tez migrowal. Jak spadl na podloge i rozpadl sie to nie plakalam z powodu straty
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 12:43   #2077
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
W końcu i tak się złamiesz

Dziewczęta a korzystacie z pigmentów prasowanych? Ostatnio w złotych zakochałam się w black grape, ale on jest bardzo blink blink, zastanawiam się czy te drobinki się zbytnio nie osypują w ciągu dnia...

Nie kupiłam go bo a) kupiłam 5 minut wcześniej Bobbi Brown sparkle, b) jak już się złamałam żeby go kupić to okazało się że go nie ma na stanie . wróćiłam do trójmiasta i mnie męczy....
ja mam ten niebieski, Midnight i z początku podchodziłam do niego jak pies do jeża... ale w końcu się przemogłam: na kredkę granatową pod dolną linią rzęs i potraktowany tak jak brokat czyli na preparat typu klej do brokatu czy pixie epoxy - jest piękny, trzyma się ładnie i nie osypuje w trakcie dnia dodam, że ja raczej robię sobie makijaże "użytkowe" więc dałam go na sam środek powieki na jakiś niebieski mejkap oka.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-08, 13:43   #2078
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Jak nigdy nie kusiły mnie paint poty, tak po zachwytach nad stormy pink zaczynam się łamać
Mnie też nie kusiły, do czasu Teraz mam już trzy i bardzo mi się podobają. Ja nie jestem wprawiona w "zaawansowanym" makijażu oka, a już znalazłam dla siebie kilka zastosowań z PP

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ktoś sie wybiera z Wawki do maca na dniach? Jak tak, to prosze o pw
Corii, napisz do mnie maila (adres cały czas ten sam ) Powinnam odwiedzić MACa dzisiaj lub jutro.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 18:31   #2079
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
Ze mną tez tak było, aż trafilam na szminki Toma Forda kocham z nich najbardziej love vanilla, spanish pink i sable smoke duży wybór kolorów nude wg mnie do każdej cery i na każda porę roku
Brzmi ciekawie. Nie wysuszają ust? I przede wszystkim - gdzie można je kupić?

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Mnie też nie kusiły, do czasu Teraz mam już trzy i bardzo mi się podobają. Ja nie jestem wprawiona w "zaawansowanym" makijażu oka, a już znalazłam dla siebie kilka zastosowań z PP
Ja też nie tworzę raczej skomplikowanych makijaży oczu, zwłaszcza, że mam tzw. opadającą powiekę Poza tym jestem ciągle w biegu. PP "boję" się jedynie o tyle, że nigdy nie pałałam szczególna miłością do kosmetyków w kremie. Miałam różne kremowe cienie i większości się pozbyłam. Zostawiłam tylko jeden z Benefit za którym też specjalnie nie przepadam. No ale Stormy Pink wygląda naprawdę ładnie
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 20:30   #2080
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

miałam nadzieję na makijaż z kredką strong willed, ale niestety, uczę się do egzaminu i nie mam nawet czasu na wymyślanie makijaży buu
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-08, 20:45   #2081
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja też nie tworzę raczej skomplikowanych makijaży oczu, zwłaszcza, że mam tzw. opadającą powiekę Poza tym jestem ciągle w biegu. PP "boję" się jedynie o tyle, że nigdy nie pałałam szczególna miłością do kosmetyków w kremie. Miałam różne kremowe cienie i większości się pozbyłam. Zostawiłam tylko jeden z Benefit za którym też specjalnie nie przepadam. No ale Stormy Pink wygląda naprawdę ładnie
aaa rozumiem... to co innego, ja lubię cienie w kremie. A co do opadającej powieki to "przybij piątkę" - mam tak samo. Spanielowate oczy i mała opadająca powieka nie pozwalają na fantazyjne malowidła
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-08, 20:56   #2082
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Brzmi ciekawie. Nie wysuszają ust? I przede wszystkim - gdzie można je kupić?


Ja też nie tworzę raczej skomplikowanych makijaży oczu, zwłaszcza, że mam tzw. opadającą powiekę Poza tym jestem ciągle w biegu. PP "boję" się jedynie o tyle, że nigdy nie pałałam szczególna miłością do kosmetyków w kremie. Miałam różne kremowe cienie i większości się pozbyłam. Zostawiłam tylko jeden z Benefit za którym też specjalnie nie przepadam. No ale Stormy Pink wygląda naprawdę ładnie
U nas one są chyba tylko w Douglasie w Arkadii stacjonarne. W internecie pewnie da sie znaleźć tez u siebie nic takiego nie zauważyłam, wg mnie najlepsza szminka jaka miałam a próbowałam juz chanel, ysl, lancome, Mac. No i super kolory


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 13:15   #2083
Marynarka
Raczkowanie
 
Avatar Marynarka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Czy kojarzy ktoś pigment w kolorze białym, ale z takim różowym połyskiem? Jaki to był odcień, limitowany?
__________________
Taniec towarzyski, perfumy i rock!
Marynarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 14:12   #2084
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Marynarka Pokaż wiadomość
Czy kojarzy ktoś pigment w kolorze białym, ale z takim różowym połyskiem? Jaki to był odcień, limitowany?
Może Pink Opal?
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 20:30   #2085
Marynarka
Raczkowanie
 
Avatar Marynarka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Tak, to jest on. Dziękuję serdecznie!

Czy to limitka?
__________________
Taniec towarzyski, perfumy i rock!

Edytowane przez Marynarka
Czas edycji: 2013-09-09 o 20:34
Marynarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 21:00   #2086
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Marynarka Pokaż wiadomość
Tak, to jest on. Dziękuję serdecznie!

Czy to limitka?
Limitka to nie była, ale już od dość dawna (ze trzy lata ) nie jest w sprzedaży (jak to mówią - discontinued ).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 06:55   #2087
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Marynarka Pokaż wiadomość
Tak, to jest on. Dziękuję serdecznie!

Czy to limitka?
Cieszę się, że mogłam pomóc. Może upolujesz gdzieś w necie, albo pojawi się w jakiejś limitowance. Póki co zobacz sobie cień Seedy Pearl, nieco podobny.
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 08:46   #2088
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Hej Wam.
Zapewne to najgorsze pytanie jakie mogę zadać ale zastanawiam się nad zakupem nowej szminki z Mac. Mam obecnie plumful i jestem bardzo zadowolona, chciałabym coś lekko bardziej czerwonego (jak carmex berry ), ale nie krwistego ani neonowo czerwonego. Nie widzę nic podobnego (chyba). Patrzyłam się na capricious, na cosmo (ale ta jest chyba jakaś blado różowa?). Craving (chyba śliwkowa). Wszędzie te odcienie są na dziewczynach o ciemnych oczach, włosach i cerze. Ja mam oliwkową cerę, ale raczej jasne oczy.. i np. te ciemno śliwkowe kolory są zbyt "gotyckie" na mnie
Czy Brick O la jest bardzo czerwona/ruda?
Można gdzieś sobie zamówić testery z mac?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 11:03   #2089
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Hej Wam.
Zapewne to najgorsze pytanie jakie mogę zadać ale zastanawiam się nad zakupem nowej szminki z Mac. Mam obecnie plumful i jestem bardzo zadowolona, chciałabym coś lekko bardziej czerwonego (jak carmex berry ), ale nie krwistego ani neonowo czerwonego. Nie widzę nic podobnego (chyba). Patrzyłam się na capricious, na cosmo (ale ta jest chyba jakaś blado różowa?). Craving (chyba śliwkowa). Wszędzie te odcienie są na dziewczynach o ciemnych oczach, włosach i cerze. Ja mam oliwkową cerę, ale raczej jasne oczy.. i np. te ciemno śliwkowe kolory są zbyt "gotyckie" na mnie
Czy Brick O la jest bardzo czerwona/ruda?
Można gdzieś sobie zamówić testery z mac?
nie można raczej zamówić nigdzie testerów. Nie wiem jakiego koloru szukasz, ale z Lustrzaków jest czerwony Cockney i w zależności od sposobu nakładania może być delikatny albo mocniejszy. Wrzuć może fotę jakąś przykładową jaki efekt byś chciała osiągnąć
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 12:01   #2090
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
nie można raczej zamówić nigdzie testerów. Nie wiem jakiego koloru szukasz, ale z Lustrzaków jest czerwony Cockney i w zależności od sposobu nakładania może być delikatny albo mocniejszy. Wrzuć może fotę jakąś przykładową jaki efekt byś chciała osiągnąć
Strasznie ciężko mi się wyrazić ;-) bo na różnych ustach zawsze wygląda to inaczej. Generalnie mówiąc szukam pasującego do siebie odcienia, plumful jest w porządku, ale u mnie wpada bardziej w róż na ustach niż w czerwień. Mam w domu cermex berry (wiem, że to fatalnie porównanie, bo to zwykła pomadka ochronna "farbująca" a nie "malująca" ) http://cosmetic-cravings.blogspot.co...eer-berry.html i ona na naturalnym kolorze moich ust nadaje bardzo fajny, naturalny efekt kolorystycznym taką delikatną czerwień. Ciemniejszy odcień niż w tym linku. Mój naturalny kolor ust jest jakiś brudno-różowy, podobno typ kolorystyczny deep winter, ale mam jasne oczy. Nie wiem, to pewnie na nic te wszystkie tłumaczenia
Patrząc w necie wypisałam sobie crosswires, craving i capricious, ale nie wiem czy one mają coś wspólnego z tym czego szukam. Cockney to zbyt "oczywista" czerwień i boje się, że będzie zbyt intensywny.
Szkoda, że nie ma możliwości zakupu testerów.

Może coś zbliżonego do tego http://www.essiebutton.com/2013/05/2...-4-crosswires/ crosswires na essie. Tylko, że ona ma jasną cerę i niebieskie oczy i to może dawać całkiem inny kolor.

Nie wiem

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Zastanawiam się między
Captive, Capricious i Craving. Zastanawiam się jak się one mają do plumful. Ma ktoś może którąś?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2013-09-10 o 11:39
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 12:09   #2091
Marynarka
Raczkowanie
 
Avatar Marynarka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Limitka to nie była, ale już od dość dawna (ze trzy lata ) nie jest w sprzedaży (jak to mówią - discontinued ).
Naprawdę? Niestety u mnie w Poznaniu nie ma salonu, ale gdy w czerwcu miałam okazję być w Warszawie (Złote Tarasy) moją uwagę przykuł właśnie on- kupiłam co innego, ale nie daje mi spokoju. Nie wiem, czy był na składzie, macałam tylko tester
__________________
Taniec towarzyski, perfumy i rock!
Marynarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 12:56   #2092
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Marynarka Pokaż wiadomość
Naprawdę? Niestety u mnie w Poznaniu nie ma salonu, ale gdy w czerwcu miałam okazję być w Warszawie (Złote Tarasy) moją uwagę przykuł właśnie on- kupiłam co innego, ale nie daje mi spokoju. Nie wiem, czy był na składzie, macałam tylko tester
To, ze w salonie maca maja tester nic nie oznacza.
Mają np. tester rózu Blunt, który jest do kupienia tylko w Ameryce.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 13:15   #2093
Marynarka
Raczkowanie
 
Avatar Marynarka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Ech, no cóż
W takim razie będę polować albo poszukam czegoś podobnego, dziękuję
__________________
Taniec towarzyski, perfumy i rock!
Marynarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 13:36   #2094
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Strasznie ciężko mi się wyrazić ;-) bo na różnych ustach zawsze wygląda to inaczej. Generalnie mówiąc szukam pasującego do siebie odcienia, plumful jest w porządku, ale u mnie wpada bardziej w róż na ustach niż w czerwień. Mam w domu cermex berry (wiem, że to fatalnie porównanie, bo to zwykła pomadka ochronna "farbująca" a nie "malująca" ) http://cosmetic-cravings.blogspot.co...eer-berry.html i ona na naturalnym kolorze moich ust nadaje bardzo fajny, naturalny efekt kolorystycznym taką delikatną czerwień. Ciemniejszy odcień niż w tym linku. Mój naturalny kolor ust jest jakiś brudno-różowy, podobno typ kolorystyczny deep winter, ale mam jasne oczy. Nie wiem, to pewnie na nic te wszystkie tłumaczenia
Patrząc w necie wypisałam sobie crosswires, craving i capricious, ale nie wiem czy one mają coś wspólnego z tym czego szukam. Cockney to zbyt "oczywista" czerwień i boje się, że będzie zbyt intensywny.
Szkoda, że nie ma możliwości zakupu testerów.

Może coś zbliżonego do tego http://www.essiebutton.com/2013/05/2...-4-crosswires/ crosswires na essie. Tylko, że ona ma jasną cerę i niebieskie oczy i to może dawać całkiem inny kolor.

Nie wiem

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Zastanawiam się między
Captive, Capricious i Craving. Zastanawiam się jak się one mają do plumful. Ma ktoś może którąś?
mniej więcej wiem o co Ci chodzi, spoko
tylko kurczę z MACa taki bardzo delikatny efekt będzie Ci ciężko uzyskać.
Jedyny taki odcień jaki mi przychodzi do głowy podobny to z Guerlain była taka seria Kiss kiss baby, odcień 220 - wydaje mi się identyczny. Ale ich już chyba nie ma w sprzedaży... :/
W MACu takie błyszczykowe wykończenie będą miały też Sheen Supreme. Może wśród nich się rozejrzyj? New temptation jest chyba zbyt różowa, ale może znajdziesz coś podobnego?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 13:43   #2095
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Przeglądnęłam, ale nic ciekawego nie widzę:
http://www.temptalia.com/mac-sheen-s...reviews-part-2
Nie szukam błyszczykowego wykończenia tylko odcienia który by był w miarę dla mnie naturalny. Analizowałam te 3 odcienie: craving, capricious i captive i póki co wyeliminowałam captive, bo wydaje mi się, że będzie zbyt ciemny i intensywny. Gdzie można online kupić szminki?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 13:50   #2096
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Przeglądnęłam, ale nic ciekawego nie widzę:
http://www.temptalia.com/mac-sheen-s...reviews-part-2
Nie szukam błyszczykowego wykończenia tylko odcienia który by był w miarę dla mnie naturalny. Analizowałam te 3 odcienie: craving, capricious i captive i póki co wyeliminowałam captive, bo wydaje mi się, że będzie zbyt ciemny i intensywny. Gdzie można online kupić szminki?
a czemu chcesz kupować Online - widzę, że jesteś z Wrocławia (dobrze widzę?) a w Magnolii jest MAC gdzie jak pójdziesz ze zdjęciem MACówki a pewno chętnie Ci pomogą coś dobrać
a no to trochę inna sprawa niestety żadnej ze wspomnianych przez Ciebie nie mam więc nie pomogę w tej kwestii... :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 13:55   #2097
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a czemu chcesz kupować Online - widzę, że jesteś z Wrocławia (dobrze widzę?) a w Magnolii jest MAC gdzie jak pójdziesz ze zdjęciem MACówki a pewno chętnie Ci pomogą coś dobrać
a no to trochę inna sprawa niestety żadnej ze wspomnianych przez Ciebie nie mam więc nie pomogę w tej kwestii... :/
Słyszałam, że słabo zaopatrzony jest ten salon MAC. No ale może faktycznie podjadę i zobaczę, może się uda
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 13:59   #2098
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Słyszałam, że słabo zaopatrzony jest ten salon MAC. No ale może faktycznie podjadę i zobaczę, może się uda
no ale to chyba lepiej pójśc i wymacać z testerów w miejscu stuprocentowo pewnym niż kupować w ciemno przez neta i jeszcze się nacinać na podróby, MAC jest jedną z najczęściej podrabianych marek więc po co ryzykować?
Poza tym, nawet jak danego koloru w tej chwili nie ma - to testery raczej są i najwyżej dziewczyny domawiają... tam faktycznie nowości szybko schodzą - to mały salon i nie dostaje tyle sztuk co te warszawskie. Ale warto pójść i się przekonać - po co z góry zakładać że jest słabo zaopatrzony - może akurat
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 14:29   #2099
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no ale to chyba lepiej pójśc i wymacać z testerów w miejscu stuprocentowo pewnym niż kupować w ciemno przez neta i jeszcze się nacinać na podróby, MAC jest jedną z najczęściej podrabianych marek więc po co ryzykować?
Poza tym, nawet jak danego koloru w tej chwili nie ma - to testery raczej są i najwyżej dziewczyny domawiają... tam faktycznie nowości szybko schodzą - to mały salon i nie dostaje tyle sztuk co te warszawskie. Ale warto pójść i się przekonać - po co z góry zakładać że jest słabo zaopatrzony - może akurat
Dostałam taką informację, że nie najlepiej z nim, stąd uprzedzenie. Skoro testery pewnie będą no to się wybiorę w wolnej chwili. Dzięki za porady!
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-10, 14:53   #2100
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Marynarka Pokaż wiadomość
Naprawdę? Niestety u mnie w Poznaniu nie ma salonu, ale gdy w czerwcu miałam okazję być w Warszawie (Złote Tarasy) moją uwagę przykuł właśnie on- kupiłam co innego, ale nie daje mi spokoju. Nie wiem, czy był na składzie, macałam tylko tester
Nie jest wykluczone, że gdzieś się ze starych dostaw ostał ten pigment .
Natomiast nie jest tak, że jak jest dostępny tester, to jest i produkt do kupienia.
Kiedyś wśród testerów znalazłam sobie cień Poisen Pen, który okazał się wyprzedany (zaprzestano też jego produkcji) i dopiero na Ebayu go upolowałam.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.