sklep tom & paul's - oryginały czy podróbki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-25, 23:01   #1
molpyd
Raczkowanie
 
Avatar molpyd
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123

sklep tom & paul's - oryginały czy podróbki?


Ostatnio w jednej galerii natknęłam się na sklep Tom&Paul's - outlet, który oferował m.in. męskie koszule lacoste, LR, TH za około 160 zł. Tylko tak oglądałam te rzeczy i patrząc na znaczki, nie byłam do końca pewna czy są to oryginały. Niby nikt by nie ryzykował otwierając sieć sklepów z podróbkami, ale już nic mnie na tym świecie nie zdziwi . Może ktoś ma większe rozeznanie co tam sprzedają?
molpyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 15:03   #2
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: sklep tom & paul's - oryginały czy podróbki?

Cześć. Ja właśnie zakupiłam u nich dwie pary okularów słonecznych, nie domyślając się, że mogą to być podróbki. A jednak wydałam niemałą sumę na nic nie warte bubble. To bez dwóch zdań podróby, na pewno nie zostawię tego ot tak, będę reklamować towar. Jestem oburzona i ostrzegam Was!!!
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 21:20   #3
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: sklep tom & paul's - oryginały czy podróbki?

nie wydaje mi sie zeby sklep stacjonarny ktory ma swoje sklepy az w 4 szanowanych galeriach mogl miec podrobki.. to raz. a po drugie - zaden sklep by sie z tym nie afiszowal bo jest to karalne.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 23:40   #4
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: sklep tom & paul's - oryginały czy podróbki?

ranka, otóż to, karalne. I faktycznie coś takiego w sieci outletów absolutnie nie powinno mieć miejsca, toteż do głowy mi to nie przyszło przy zakupie. Dopiero gdy założyłam okulary i natychmiast rozbolały mnie w nich oczy zaczęłam szukać informacji o nich po kodzie w internecie. I jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że zakupiony przeze mnie model Calvina Kleina zamiast wysokiej jakości szkieł jak w opisie producenta ma ordynarny plastik. Cena producenta to ok 450 USD a ja zapłaciłam 200zł. Więc promocja że hohoooo I dlatego pani po rozmowie telefonicznej z menadżerką natychmiast zwrot przyjęła (choć na wstępie stwierdziła, że zwrotów nie przyjmują) i oddała mi gotówkę. Więc uważajcie.
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 21:09   #5
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: sklep tom & paul's - oryginały czy podróbki?

Podbijam pytanie o ten sklep, bo byłam dzisiaj w ich sklepie w Oświęcimiu i zastanowiło mnie to wszystko. Było trochę rzeczy z CK, baleriny i koszule Korsa, jakieś bluzeczki i torby Guess, ale były też np. przepiękne kozaki Vagabond za 200 złotych, taniutkie buty Tamaris (a tych się przecież raczej nie podrabia), bielizna Parfait by Affinitas, półbuty Clarks tanie, obuwie prawie wyłącznie w pojedynczych egzemplarzach, nic nie kupiłam, ale zaciekawił mnie ten sklep, także czekam jeszcze na jakieś opinie.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-17 22:09:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.