Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-14, 20:31   #4351
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Na pocieszenie powiem Ci, że ja moje jedyne ostrzeżenie dostałam za wyjaśnienie czym się różni jagoda od borówki. A to dlatego, że był to offtop w wątku o filmikach urodowych na YT. Oczywiście offtop jagodowy rozwinął się po jakimś filmiku, nie był to temat tak od czapy . Trochę punktów wtedy poleciało w wątku, a wszystko dlatego, że osobę podczytującą, która sama się jakoś nie udzielała denerwowało to, że w poszukiwaniu linków do nowych filmików i afer z nimi związanych, musiała przekopytać się przez offtopy i zgłosiła to moderacji .
omg
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 20:32   #4352
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
właśnie .
Nie no spoko loko ostrzeżenie to nie ban, dam radę .
pewnie że dasz jak nie Ty to kto

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

w D w próbkach 5 ml kremu Biotherm, próbka niespodzianka Sensai i próbka niespodzianka Guerlain
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 20:32   #4353
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
A masz zbędne korki czy też wyrzucasz?

Też miałam jedno ostrzeżenie. Ktoś mnie skrytykował, jak można mieć tak dużo kosmetyków i skasowałam listy denek/produktów, których się pozbyłam, na wątku odwykowym.
co za ludzie, ile nienawiści i zazdrości. Niektórzy też myślą, że wiedzą najlepiej, narzucają swoje racje.
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 20:33   #4354
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Na pocieszenie powiem Ci, że ja moje jedyne ostrzeżenie dostałam za wyjaśnienie czym się różni jagoda od borówki. A to dlatego, że był to offtop w wątku o filmikach urodowych na YT. Oczywiście offtop jagodowy rozwinął się po jakimś filmiku, nie był to temat tak od czapy . Trochę punktów wtedy poleciało w wątku, a wszystko dlatego, że osobę podczytującą, która sama się jakoś nie udzielała denerwowało to, że w poszukiwaniu linków do nowych filmików i afer z nimi związanych, musiała przekopytać się przez offtopy i zgłosiła to moderacji .
no to już są jakieś jaja
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 20:37   #4355
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
porażka

dobrze że nas nikt nie zgłasza za offtopy i takie tam na tym wątku bo byłaby rzeź niewiniątek
Spoko, my mamy w temacie +OT więc można offtopować ile wlezie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 20:40   #4356
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
co za ludzie, ile nienawiści i zazdrości. Niektórzy też myślą, że wiedzą najlepiej, narzucają swoje racje.
o tak to prawda mój mały mózg nie ogarnia jak można być takim nienawistnym jak są niektóre osoby. Najgorsi są Ci którzy nie mają w tym żadnego interesu żeby Ci dokopać - bo od tego im się nie polepszy życie ani nic w nim nie zmieni. Chodzi tylko o to żeby Ci dokopać, żebyś miał w życiu gorzej żeby ta osoba mogła mieć z tego chorą satysfakcję. Przerażają mnie takie osoby

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Spoko, my mamy w temacie +OT więc można offtopować ile wlezie
ulżyło mi ja w sumie siedzę tylko na tym wątku to nie wiem jak się układa "współpraca" w innych
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 20:48   #4357
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

Aaa bo zedytowałam posta odo kropki i dostałam ostrzeżenie na tydzień. Na perfumowym grasuje krętaczka i oszustka która do oryginalnych flakonów wlewa podróby i zamiast dostać bana to ja właśnie dostaję ostrzeżenie za takie pierdoły .
Moje pytania potraktuj serio, bo im więcej zacytuję się w forum tym szerzej oczy otwieram.

Mam rozumieć, że jest babka która np. Skupuje puste flakony i przelewa do nich podróbki ? Pewnie jest tu takich osób więcej. Nie kupuję perfum i kosmetykow z allegro (zresztą prawie już nic tam nie kupuję, gdyż kupujących mają za nic. nie walczą z handlem podrobami, ani nieuczciwymi sprzedawcami- przecież kolejna aukcja to kasa) właśnie ze względu na takie akcje. Ale na co jeszcze uważać?
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 21:00   #4358
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Aniyam czy testowałaś może już to nowe super-eksta-turbo serum szanelowe którego próbkę dostałaś kiedyś w S? bom ciekawa efektu ja jak zwykle muszę kupić serum od kolejnego serum szybciej denkuję tylko papier toaletowy potrzebuję jakiegoś mocnego nawilżacza i odżywiacza na zimę (na noc) jakieś sugestie?

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

miała któraś może to?:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...Serum/P1485004

albo coś z linii Powercell z Helenki?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:07   #4359
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Aniyam czy testowałaś może już to nowe super-eksta-turbo serum szanelowe którego próbkę dostałaś kiedyś w S? bom ciekawa efektu ja jak zwykle muszę kupić serum od kolejnego serum szybciej denkuję tylko papier toaletowy potrzebuję jakiegoś mocnego nawilżacza i odżywiacza na zimę (na noc) jakieś sugestie?

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

miała któraś może to?:
http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Tw...Serum/P1485004

albo coś z linii Powercell z Helenki?
Jeszcze go nie użyłam , Sampara nie miałam ale chwalę sobie od nich peeling i krem nawilżający, natomiast miałam Powercell serum z Heleny i złe nie było, ale szalu też nie zrobiło Ja teraz kończę na noc kolejne ANR Estee ( bardzo je lubię ) i jak je skończę to chcę to kupić http://poradnikbezradnik.blogspot.co...neksamowy.html Ciekawi mnie ten kwas traneksamowy, miałam maseczki azjatyckie z tym kwasem i były genialne Na dzień używam serum hydrabio Biodermy ( wygrałam w jakimś konkursie ) i jest całkiem, całkiem, ale do szanelowego to mu spooro brakuje Chcę jeszcze spróbować też tego z wit C z Norela, bo mnie ciekawi, ale to na zmianę z tym z kwasem traneksamowym
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-10-14 o 21:10
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:11   #4360
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Moje pytania potraktuj serio, bo im więcej zacytuję się w forum tym szerzej oczy otwieram.

Mam rozumieć, że jest babka która np. Skupuje puste flakony i przelewa do nich podróbki ? Pewnie jest tu takich osób więcej. Nie kupuję perfum i kosmetykow z allegro (zresztą prawie już nic tam nie kupuję, gdyż kupujących mają za nic. nie walczą z handlem podrobami, ani nieuczciwymi sprzedawcami- przecież kolejna aukcja to kasa) właśnie ze względu na takie akcje. Ale na co jeszcze uważać?
No jest taka na tym forum, zapewne nie jedna ale taka podstępna i fałszywa to chyba tylko ona. Szczerze? Nawet nie chce mi się wypowiadać słów na jej temat bo dostałabym bana za słownictwo. Na all najlepiej kupować u sprawdzonych sprzedawców. Ja już używek nie będę kupować, ta dziewczyna sprzedała/wymieniła kilkadziesiąt lub kilkaset takich podrobnionych flakonów, kilka osób się zorientowało a ile żyje dalej w niewiedzy i puszcza flaszki dalej w świat?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:14   #4361
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No jest taka na tym forum, zapewne nie jedna ale taka podstępna i fałszywa to chyba tylko ona. Szczerze? Nawet nie chce mi się wypowiadać słów na jej temat bo dostałabym bana za słownictwo. Na all najlepiej kupować u sprawdzonych sprzedawców. Ja już używek nie będę kupować, ta dziewczyna sprzedała/wymieniła kilkadziesiąt lub kilkaset takich podrobnionych flakonów, kilka osób się zorientowało a ile żyje dalej w niewiedzy i puszcza flaszki dalej w świat?
Ludzkie chamstwo i pazerność nie zna granic
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 21:17   #4362
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Jeszcze go nie użyłam , Sampara nie miałam ale chwalę sobie od nich peeling i krem nawilżający, natomiast miałam Powercell serum z Heleny i złe nie było, ale szalu też nie zrobiło Ja teraz kończę na noc kolejne ANR Estee ( bardzo je lubię ) i jak je skończę to chcę to kupić http://poradnikbezradnik.blogspot.co...neksamowy.html Ciekawi mnie ten kwas traneksamowy, miałam maseczki azjatyckie z tym kwasem i były genialne Na dzień używam serum hydrabio Biodermy ( wygrałam w jakimś konkursie ) i jest całkiem, całkiem, ale do szanelowego to mu spooro brakuje Chcę jeszcze spróbować też tego z wit C z Norela, bo mnie ciekawi, ale to na zmianę z tym z kwasem traneksamowym
dzięki za opinię o Powercell. Zawsze jak jestem w S to się panie rozpływają nad tą serią i same Ohhh i Ahhh słyszę na jej temat. I już byłam bliska wydania takiej kasy ale mnie uratowałaś bo mi się już odechciało ja na razie na dzień mam zapas Bi-serum Clarinsowego (miałaś rację znowu - po pewnym czasie używania przestał działać - no ale muszę zużyć) i mam Szanela na noc tylko szukam czegoś mocniejszego niż Double Serum Clarinsa które teraz męczę. ANR zużyłam chyba ze 100 ml i jakoś się nie polubiliśmy. wyskakiwały mi po nim niespodzianki na twarzy i musiałam odstawiać na parę dni, potem wracałam i tak w kółko Szkoda że nie ma Revitalizing Supreme w wersji serum bo brałabym w ciemno ze dwa litry
rozejrzę się za tym z kwasem o którym piszesz
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:41   #4363
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
pewnie że dasz jak nie Ty to kto

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

w D w próbkach 5 ml kremu Biotherm, próbka niespodzianka Sensai i próbka niespodzianka Guerlain
dzięki za info, zamówiłam D - z tymi próbkami dzisiaj ładnie zdenkowałam - żel pod prysznic, maseczke do włosów, sól do kąpieli, balsam do ciała i tż zużył żel pod prysznic
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:49   #4364
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dzięki za info, zamówiłam D - z tymi próbkami dzisiaj ładnie zdenkowałam - żel pod prysznic, maseczke do włosów, sól do kąpieli, balsam do ciała i tż zużył żel pod prysznic
za denko dobre denko nie jest złe
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 21:50   #4365
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Aniyam czy testowałaś może już to nowe super-eksta-turbo serum szanelowe którego próbkę dostałaś kiedyś w S? bom ciekawa efektu ja jak zwykle muszę kupić serum od kolejnego serum szybciej denkuję tylko papier toaletowy potrzebuję jakiegoś mocnego nawilżacza i odżywiacza na zimę (na noc) jakieś sugestie?

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

miała któraś może to?:


albo coś z linii Powercell z Helenki?
haha
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No jest taka na tym forum, zapewne nie jedna ale taka podstępna i fałszywa to chyba tylko ona. Szczerze? Nawet nie chce mi się wypowiadać słów na jej temat bo dostałabym bana za słownictwo. Na all najlepiej kupować u sprawdzonych sprzedawców. Ja już używek nie będę kupować, ta dziewczyna sprzedała/wymieniła kilkadziesiąt lub kilkaset takich podrobnionych flakonów, kilka osób się zorientowało a ile żyje dalej w niewiedzy i puszcza flaszki dalej w świat?
naprawdę, brakuje słów byt skomentować. Ludzie ciężko zarabiają pieniądze, a taka baba będzie wlewać jakieś tanie podróby do oryginalnych flakonów. No oszustka jak nic
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzięki za opinię o Powercell. Zawsze jak jestem w S to się panie rozpływają nad tą serią i same Ohhh i Ahhh słyszę na jej temat. I już byłam bliska wydania takiej kasy ale mnie uratowałaś bo mi się już odechciało ja na razie na dzień mam zapas Bi-serum Clarinsowego (miałaś rację znowu - po pewnym czasie używania przestał działać - no ale muszę zużyć) i mam Szanela na noc tylko szukam czegoś mocniejszego niż Double Serum Clarinsa które teraz męczę. ANR zużyłam chyba ze 100 ml i jakoś się nie polubiliśmy. wyskakiwały mi po nim niespodzianki na twarzy i musiałam odstawiać na parę dni, potem wracałam i tak w kółko Szkoda że nie ma Revitalizing Supreme w wersji serum bo brałabym w ciemno ze dwa litry
rozejrzę się za tym z kwasem o którym piszesz
mowisz o tym serum? https://www.esteelauder.pl/skincare/...d-night-repair
jako, ze kupilam kiedys te mini zestawy el, jeden z serum i czyms tam, a drugi z kremem pod oczy z tej samej serii i znowu z czyms tam- postanowilam nalozyc na twarz na raz (zeby bylo jasne, jedno na twarz, drugie pod oczy ) i tak mnie piekly oczy ze myślałam że oszaleje pozniej balam sie uzywac, ale przy drugim uzyciu, na szczescie az tak mnie nie podraznilo... musze wrocic do tego "zestawu"
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 22:20   #4366
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ręce opadają, ciekawe jak długo u nich leżały
A coś tak czułam, że będziesz miała przeprawę z nimi Ich też wybatożymy!

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy było, ale asortyment perfumerii Douglas nadal się poszerza https://www.douglas.pl/douglas/searc...13&search.y=16
Niby śmieszne, ale ten 4 z kolei mi się podoba Okładka trochę jak taka ikona w cerkwi

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Też miałam kilka wiadomości od naciągaczek. Uważajcie dziewczyny, na tym forum każdy może nas podczytać i na podstawie wypowiedzi wiele wywnioskować. Pisałam już kiedyś, że lepiej nie wklejać na forum zdjęć swoich całych kolekcji perfum. Dlatego teraz taka ostrożna i offtopowa się zrobiłam.

Chyba jakaś pogoda depresyjna. Wszyscy narzekają.
Ja niby nie wymieniam u siebie jakichś drogich rzeczy, bo na ogół te drogie kupuję nie w ciemno i zawsze po testach, a też już dostawałam propozycje na PW wymian na oryginalne podróby

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
prawidlowo
a ja wszystkie swoje flakony, ktore uda mi sie zuzyc, po prostu wyrzucam
Też tak robię, chociaż wczoraj dopiero przyczaiłam, że jest też na Wizażu wątek poszukiwawczy korków i pustych flakonów. A ostatnio z 10 wywaliłam, bo robiłam generalne sprzątanie i w końcu nie było mi smutno pożegnać się z tymi flakonikami . Ale skoro pojawiają się takie oszukistki, to po co dawać im te flakony, by mogły je napełniać i puszczać bogu ducha winnym ludziom w świat, np. takim, które wcześniej nie znały jakiegoś zapachu i opakowania Rozumiem, że są też osoby, które otrzymają od kogoś odlewkę i chcą sobie przelać do oryginalnego flakonika, albo chcą pusty flakonik, bo czasem zostanie z 0,5 ml zapachu na testy. Ale skoro takie akcje się dzieją, to trudno odróżnić co i jak.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No jest taka na tym forum, zapewne nie jedna ale taka podstępna i fałszywa to chyba tylko ona. Szczerze? Nawet nie chce mi się wypowiadać słów na jej temat bo dostałabym bana za słownictwo. Na all najlepiej kupować u sprawdzonych sprzedawców. Ja już używek nie będę kupować, ta dziewczyna sprzedała/wymieniła kilkadziesiąt lub kilkaset takich podrobnionych flakonów, kilka osób się zorientowało a ile żyje dalej w niewiedzy i puszcza flaszki dalej w świat?
Ja na all kupuję tylko w ramach największej potrzeby, bo tak to staram się raczej wybierać inne możliwości kupna. Zawsze za dużo czytam u ludzi komentarzy i potem się boję kupować

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dzięki za info, zamówiłam D - z tymi próbkami dzisiaj ładnie zdenkowałam - żel pod prysznic, maseczke do włosów, sól do kąpieli, balsam do ciała i tż zużył żel pod prysznic
U mnie tylko zdenkowany mini krem YR nutritive - no nic nie robi, a przy większej warstwie mnie lekko swędziała skóra, sól do kąpieli ale taniutka On Line mleko i miód, ale ją lubię do stóp, bo dobrze mam je nawilżone i balsam odbudowujący z YR do suchej skóry - seria ogólnie na plus, zeszłej zimy uratowała mi skórę, ale mimo wszystko przerzucę się i tak na własnoręcznie robione balsamy lub takie tutti frutti jak oferuje Pszczela.
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 22:31   #4367
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
A mnie drażni jak ktoś się wypowiada na takie tematy, a nie jest w tym zawodzie i nigdy nie chciałby być. Nie wiem czy jest sens się chwalić najniższą krajową, a przywilejach nie będę rozmawiać bo nie ma o czym, także też wolę to przemilczeć
A ja się wypowiem, bo choć nie jestem, to kiedyś chciałam być. I trzy bliskie mi osoby są, więc wiem jak to wygląda.
Wierzę, że praca do łatwych nie należy, że trzeba się poświęcać, że jest coraz więcej obowiązków. Nauka była długa i męcząca, podobnie jak w wielu innych przypadkach. Ale w żaden sposób nie powinniśmy tego porównywać do wielkiej części społeczeństwa, która pracuje za najniższą, jest bez wykształcenia i nie może liczyć na nic więcej. Obserwuję od kilku lat poniewieranie pracownikiem. Mało, że większość z.nich pracuję na śmieciówkach, nie ma opłacanych składek, to jeszcze zatrudnienie.jest na tyle.niestabilne, że z dnia na dzień mogą stracić pracę. W większości przypadków panuje mobbing i presja, trzeba się sztywno podporządkować pod właściciela firmy. Nie mówię już o żadnym L4, dodatkach czy premii... Smutna to rzeczywistość, ale pracodawcy robią ukłon do pracownika, że w ogóle dają mu prawo do pracy u niego ... Dlatego nie narzekajmy na swoją ciężką, ale sprawdzoną pracę, bo u innych nie ma fajerwerkòw.

Dostałam swoją pszczelą Pięknie zapakowane i ślicznie pachnące mydełko
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 22:36   #4368
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

A moja pszczela wysłana w poniedziałek podobno listem poleconym priorytetem [bo taką opcję zaznaczyłam] jeszcze nie doszła... a dziś myślałam, że już dojdzie
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 22:44   #4369
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
A moja pszczela wysłana w poniedziałek podobno listem poleconym priorytetem [bo taką opcję zaznaczyłam] jeszcze nie doszła... a dziś myślałam, że już dojdzie
Będzie jutro bo moja została wysłana w pt
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 22:45   #4370
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Fajnie, że nam wątek żyje też wieczorowo .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 22:48   #4371
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Będzie jutro bo moja została wysłana w pt
buuu to w moich łapkach dopiero we wtorek będzie... bo jutro nie będzie mnie jak pocztowy będzie chodził i zostawi awizo, w piątek ani w poniedziałek nie zdążę wrócić przed zamknięciem poczty więc dopiero we wtorek będę mogła ją odebrać ;(
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 22:48   #4372
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Zachęcam do zamawiania do paczkomatu w pszczelej dolince
Trzeba zaznaczyć list priorytetowy Poczta Polska, a w polu adresu po prostu wpisać INPOST, nr paczkomatu, kod pocztowy i miejscowość.
Przesyłka przyszła do mnie w ciągu 3 dni. Jeszcze raz brawa dla firmy za indywidualne podejście do klienta
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 22:57   #4373
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Hej czy ktos powie o co tu chodzi jak zdobywać te próbki itd? Tylko prosze nie krzyczcie ale nie ogarniam
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 22:59   #4374
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Fajnie, że nam wątek żyje też wieczorowo .
Fajnie, fajnie
Ja dzisiaj szczególnie wieczorowo bo dzień był ciężki i mało miałam czasu na wizaż :-(
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 23:01   #4375
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Hej czy ktos powie o co tu chodzi jak zdobywać te próbki itd? Tylko prosze nie krzyczcie ale nie ogarniam
Hej! Piszemy na bieżąco, gdy jest okazja dostać próbki czy gifty do zamówień.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 23:02   #4376
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

No pszczela w ogóle super! Mała firma a świetne podejście do klienta :brawo: inni mogą się od nich uczyć, widać, że im zależy!
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...

Edytowane przez sylwia1986sz
Czas edycji: 2015-10-14 o 23:04
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 23:06   #4377
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Hej czy ktos powie o co tu chodzi jak zdobywać te próbki itd? Tylko prosze nie krzyczcie ale nie ogarniam
Nie ma jednej recepty Na biężąco zamawiamy, gdy są dobre okazje :-P Trzeba śledzić!
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 23:07   #4378
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Fajnie, że nam wątek żyje też wieczorowo .
Święte słowa i tak nie pędzi, daje radę nadgonić
Znalazłam dzisiaj w necie taki tekst i tak jakoś skojarzył mi się z tym wątkiem
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-14, 23:10   #4379
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Święte słowa i tak nie pędzi, daje radę nadgonić
Znalazłam dzisiaj w necie taki tekst i tak jakoś skojarzył mi się z tym wątkiem
Dobrze powiedziane i nieźle skojarzone
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 07:18   #4380
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

mowisz o tym serum? https://www.esteelauder.pl/skincare/...d-night-repair
jako, ze kupilam kiedys te mini zestawy el, jeden z serum i czyms tam, a drugi z kremem pod oczy z tej samej serii i znowu z czyms tam- postanowilam nalozyc na twarz na raz (zeby bylo jasne, jedno na twarz, drugie pod oczy ) i tak mnie piekly oczy ze myślałam że oszaleje pozniej balam sie uzywac, ale przy drugim uzyciu, na szczescie az tak mnie nie podraznilo... musze wrocic do tego "zestawu"
tak to to serum krem pod oczy z tej serii akurat mi dość służy tylko to serum jakieś nie takie

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
sól do kąpieli ale taniutka On Line mleko i miód, ale ją lubię do stóp, bo dobrze mam je nawilżone.
też używam tej soli do stóp. Jest najlepsza

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Święte słowa i tak nie pędzi, daje radę nadgonić
Znalazłam dzisiaj w necie taki tekst i tak jakoś skojarzył mi się z tym wątkiem

to powinno być motto tego wątku
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-16 11:39:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.