Inglot - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-17, 14:02   #1
RubyWoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Question

Inglot


Witam wszystkich!

Jestem nowym użytkownikiem tutaj z Irlandii, więc proszę wybaczyć Polska, to jest bardzo złe. : (

I zawsze wykorzystywane produkty MAC, jednak Ostatnio odkryłam, Inglot, a ja zakochałem się w nich!

Ja planuje na na wycieczkę do Krakowa szybko, a ja planuje na zakup partii, z Inglot! : D

Zastanawiałem się, czy ktoś z was piękne panie mogą proszę mi pomóc i powiedzieć mi, niektóre ceny Inglot ich cieni, pigmentów, szminek i wolności palety itp..

Szukam firmy Inglot ceny:
- Cienie
- Szminki
- Fundacja
- Pigmenty
- Wolność palety itp..

Ponadto, nie Inglot zapewnia karta rabatowa dla profesjonalnych Arists Makeup jak Professional MAC członków programu? Jeśli tak, to muszę zabrać ze sobą, aby uzyskać kartę rabatową, a ile jest rabat?

Przepraszam za mój biedny polski i na wszystkie pytania, mam nadzieję, że nie było to zbyt trudne do zrozumienia!

Wielkie dzięki za pomoc, będę naprawdę wdzięczny!

Ruby Woo
RubyWoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 16:29   #2
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez RubyWoo Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!

Jestem nowym użytkownikiem tutaj z Irlandii, więc proszę wybaczyć Polska, to jest bardzo złe. : (

I zawsze wykorzystywane produkty MAC, jednak Ostatnio odkryłam, Inglot, a ja zakochałem się w nich!

Ja planuje na na wycieczkę do Krakowa szybko, a ja planuje na zakup partii, z Inglot! : D

Zastanawiałem się, czy ktoś z was piękne panie mogą proszę mi pomóc i powiedzieć mi, niektóre ceny Inglot ich cieni, pigmentów, szminek i wolności palety itp..

Szukam firmy Inglot ceny:
- Cienie
- Szminki
- Fundacja
- Pigmenty
- Wolność palety itp..

Ponadto, nie Inglot zapewnia karta rabatowa dla profesjonalnych Arists Makeup jak Professional MAC członków programu? Jeśli tak, to muszę zabrać ze sobą, aby uzyskać kartę rabatową, a ile jest rabat?

Przepraszam za mój biedny polski i na wszystkie pytania, mam nadzieję, że nie było to zbyt trudne do zrozumienia!

Wielkie dzięki za pomoc, będę naprawdę wdzięczny!

Ruby Woo
Hi I decided to answer you in English, because I thing it's the easiest way to understand right? And sorry of course for my English, it's not perfect any way And don't worry, I know that Polish is very difficult to learn, but keep working!

I know that abroad, especially in USA more and more women who earlier used MAC, now use Inglot and like it as much as MAC, so Inglot costs much less than MAC. I thing it's a good ocassion to get good quality cosmetics in normal price

If you are looking for Inglots salons, you can find it in Katowice in Silesia too And I don't know where you live, probably Kraków is the closer place wher you can find Inglot.

And the prices ...

EYESHADOWS. You can buy Inglot eyeshadow in normal packet for probably 22zł. 'Vertigo' eyeshadow is for 12zł, but when you buy anything else you can buy it for 5zł (if you buy 6 cosmetics, you can get 6 vertigo in ocassionally price. The 7th vertigo will cost the normal price).
LIPSTICS. I think that lipstick cost something like 20zł.
FOUNDATION. I understand that you mean 'podkład' writing 'fundacja'? You can buy the cheaper foundation for 29zł, it's the YSM Foundation for young skin. You can also get the AMC(more professional foundation) in 45zł, and the one foundation for oily skin, but I don't remember the price, I think someting like 35zł \
PIGMENTS. You can buy one pigment for 26zł.
FREEDOM SYSTEM. When you are buying pallets it costs :
empty pallets - it depends, empty pallet for 5 eyeshadows costs 10 zł, big pallet without plastic, only magnetic tape costs 20 zł- there you can put in something like 20 eyeshadows.
eyeshadows - when you are buying put-into-pallet eyeshadows with empty pallet you will pay 7zł/each eyeshadow, and if you want to buy only eyeshadows without pallet you will buy 10zł/each eyeshadow (and you must show the receipt for the shop assistant, or empty pallete). The same prices are with the eyebrow wax, lipstics, and the concealler costs 8zł/each eyeshadow buyed with pallet, and 11zł/each free concealler. Unfortunatelly I don't know the prices for the blushes and powders.

Unfortunatelly Inglot have not any card for Make Up Artists or Clients.

Ok, that's all, I hope that I was useful
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 00:29   #3
RubyWoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Question Inglot

Hello ladies!

I'm a makeup artist from Ireland and I absolutely LOVE Inglot!

It's my favourite makeup brand by far and I'm planning on travelling to Poland in the next few weeks in order to stock up on Inglot!

Could you please help me out with some information though please as I'm finding it very hard to get prices for Inglot in Poland.

How much are the 10 Square Palettes?

How much are the 20 and 40 square palettes?

Do Inglot in Poland offer a professional discount to professional makeup artists?

If so, how much is it?

Thanks so much for any information.I'm really looking forward to stocking up on lots more Inglot!

Ruby

-------------

Witam panie!

Jestem wizażystka z Irlandii, a ja uwielbiam Inglot! : love:

To moja ulubiona marka makijaż zdecydowanie i zamierzam na podróże do Polska w ciągu najbliższych kilku tygodni, abyzaopatrzyć się w Inglot! : D

Czy mógłbyś mi pomóc z niektórych informacji prosimy jednakjak widzę, że jest to bardzo trudne do uzyskania ceny Inglot wPolska.

Ile jest 10 Placu palet?

Ile jest 20 i 40 kwadratowych palet?

Czy Inglot w Polska oferuje profesjonalne zniżki dlaprofesjonalnych artystów makijażu?

Jeśli tak, to ile to jest?

Dzięki za wszelkie informacje.

I doczekać się zapas na wiele więcej Inglot!

Ruby x
RubyWoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 16:01   #4
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez RubyWoo Pokaż wiadomość
Hello ladies!

I'm a makeup artist from Ireland and I absolutely LOVE Inglot!

It's my favourite makeup brand by far and I'm planning on travelling to Poland in the next few weeks in order to stock up on Inglot!

Could you please help me out with some information though please as I'm finding it very hard to get prices for Inglot in Poland.

How much are the 10 Square Palettes?

How much are the 20 and 40 square palettes?

Do Inglot in Poland offer a professional discount to professional makeup artists?

If so, how much is it?

Thanks so much for any information.I'm really looking forward to stocking up on lots more Inglot!

Ruby
Hi, I as remember you have already asked us this question?

10 square palette is 138zł

20 square palette is 272zł

40 square palette is 536zł

I used to work in Inglot, so if you need any other prices just ask.

Poland do not have any discounts for professionals.

__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2011-11-20 o 16:06
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 17:34   #5
plastic_face
Raczkowanie
 
Avatar plastic_face
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 44
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość

Poland do not have any discounts for professionals.

są karty z rabatem 30%, dodatkowo honorowane są także karty rabatowe wydane za granicą.
plastic_face jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 19:52   #6
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez plastic_face Pokaż wiadomość
są karty z rabatem 30%, dodatkowo honorowane są także karty rabatowe wydane za granicą.
Pierwsze słyszę.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 20:05   #7
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Pierwsze słyszę.
Ja także, pracownicy mają niżki ale karty zniżkowe nie istnieją w PL.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-20, 20:45   #8
plastic_face
Raczkowanie
 
Avatar plastic_face
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 44
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja także, pracownicy mają niżki ale karty zniżkowe nie istnieją w PL.
ależ istnieją. z tym, że raczej niedostępne dla zwykłych klientów, bardziej dla szkół wizażu, salonów kosmetycznych i wizażystów.
plastic_face jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 14:00   #9
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Ja także, pracownicy mają niżki ale karty zniżkowe nie istnieją w PL.
takie karty istnieją , z tego co wiem w Warszawie można ich uzywac tylko w salonie w złotych tarasach, nie wiem w jaki sposób sa przydzielane bo nie mozna o nie aplikować, ale charakteryzatorki w niektórych stacja telewizyjnych je dostały i to dośc dawno temu myśle ze ponad rok

przy cenach które podałaś zapomniałaś odjąc 10% zniżki za wypełnienie całej palety
__________________


Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2011-11-21 o 14:16
KNK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 15:52   #10
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
przy cenach które podałaś zapomniałaś odjąc 10% zniżki za wypełnienie całej palety
Tego rabatu już nie ma.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.