Problem po nałożeniu podkładu.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-27, 13:29   #1
Roxy32l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17

Problem po nałożeniu podkładu..


Witam wszystkich serdecznie. Przejde od razu do rzeczy
Mianowicie po nałożeniu podkładu moja skóra, a za razem i podkład wydają się jakby się kruszyły/złuszczały/skóra była przesuszona. Wiem, że to dziwnie brzmi, ale jaki podkład bym nie nałożyła na twarz, a stosowałam ich wiele, moja skóra wygląda jeszcze gorzej.. Proszę o pomoc i radę co mam z tym zrobić..
Roxy32l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 14:10   #2
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Cytat:
Napisane przez Roxy32l Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie. Przejde od razu do rzeczy
Mianowicie po nałożeniu podkładu moja skóra, a za razem i podkład wydają się jakby się kruszyły/złuszczały/skóra była przesuszona. Wiem, że to dziwnie brzmi, ale jaki podkład bym nie nałożyła na twarz, a stosowałam ich wiele, moja skóra wygląda jeszcze gorzej.. Proszę o pomoc i radę co mam z tym zrobić..
Zadbac o skore? Nawilzyc, moze natluscic. Jezeli skora jest w zlej kondycji, zaden podklad nie bedzie wygladal dobrze
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 14:52   #3
Roxy32l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Wiem, że o skórę trzeba dbać. Myje ją rano i wieczorem, przeważnie delikatnymi kosmetykami, ponieważ mam wrażliwą cerę. Stosuję krem nawilżający na dzień. Codziennie przed nałożeniem podkładu obserwuję swoją skórę i nie zauważyłam oznak tego aby była zbyt sucha lub za tłusta..
Roxy32l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 15:03   #4
chocolatebutik
Przyczajenie
 
Avatar chocolatebutik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Roxy32l, może powinnaś spróbować peelingu? Dobre sa z Lirene, ślicznie pachną i dobrze złuszczają. Na początek spróbuj tego drobnoziarnistego. Bardziej się nada do cery delikatnej a jeżeli to Ci nie pomoże, wypróbuj peelingu enzymatycznego albo udaj się po poradę do kosmetyczki lub dermatologa
chocolatebutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 15:09   #5
Roxy32l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Peelingu używam raz w tygodniu (ogórkowy z Ziaji, bardzo mi pasuje). Wybiorę się na pewno do kosmetyczki, tylko myślałam, że może już teraz ktoś będzie wiedział coś na ten temat. Możliwe, że to jest problem dermatologiczny..?

Dziwi mnie właśnie to, że przed nałożeniem podkładu jest wszystko ok, a po nałożeniu podkladu jest jednym słowem masakra..;/

Edytowane przez Roxy32l
Czas edycji: 2012-06-27 o 15:13
Roxy32l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 17:28   #6
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

a jakie podkłady używasz?
czasem nie matujących? które zwykle tak podkreślają suche skórki.. ?

a na noc używasz treściwych kremów?
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 21:42   #7
Smerfetka 24
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka 24
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Creswell- Anglia
Wiadomości: 346
GG do Smerfetka 24
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Cytat:
Napisane przez Roxy32l Pokaż wiadomość
Wiem, że o skórę trzeba dbać. Myje ją rano i wieczorem, przeważnie delikatnymi kosmetykami, ponieważ mam wrażliwą cerę. Stosuję krem nawilżający na dzień. Codziennie przed nałożeniem podkładu obserwuję swoją skórę i nie zauważyłam oznak tego aby była zbyt sucha lub za tłusta..
Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
a jakie podkłady używasz?
czasem nie matujących? które zwykle tak podkreślają suche skórki.. ?

a na noc używasz treściwych kremów?
Wnioskuję, że nie używasz kremu na noc. Powinnaś używać i to w dodatku tych ultranawilżających.

A co do podkładu to stawiałabym również na nawilżający. Bo może te co miałaś miały składnik, który wysusza skórę a w Twoim przypadku to on bardzo dawał o sobie znać.
Smerfetka 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 21:11   #8
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Gdy miałam ostre zapalenie zatok i potworny ból w okolicach czoła i zatok przynosowych, wcierałam sobie amol... nie wiem czy to pomogło na zatoki, bo i tak skończyło się antybiotykoterapią, ale w tych miejscach przez jakieś 2 miesiące nie mogłam dojść ze skórą do ładu. Oczywiście nawilżałam, robiłam peelingi... rutyna jak zawsze... jednak na całej twarzy było super, ale te miejsca zaznaczały się szczególnie po nałożeniu podkładu... istna masakra! a przed nałożeniem podkładu nie było nic widać... cera idealna...
pewnego dnia wpadłam na pomysł...
ponieważ nie wychodziłam tego dnia z domu, nawaliłam grubą warstwę granatowego kremu nivea w te drażniące mnie miejsca; gdy widziałam, ze krem się wchłonął, nakładam kolejną grubą warstwę... i tak prawie cały dzień...
następnego dnia, rutyna... czyli krem nawilżający, podkład, pełny makijaż itd...
okazuje się, że jak ręką odjął...
i problem już nie wrócił do dziś
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 15:52   #9
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Gdy miałam ostre zapalenie zatok i potworny ból w okolicach czoła i zatok przynosowych, wcierałam sobie amol... nie wiem czy to pomogło na zatoki, bo i tak skończyło się antybiotykoterapią, ale w tych miejscach przez jakieś 2 miesiące nie mogłam dojść ze skórą do ładu. Oczywiście nawilżałam, robiłam peelingi... rutyna jak zawsze... jednak na całej twarzy było super, ale te miejsca zaznaczały się szczególnie po nałożeniu podkładu... istna masakra! a przed nałożeniem podkładu nie było nic widać... cera idealna...
pewnego dnia wpadłam na pomysł...
ponieważ nie wychodziłam tego dnia z domu, nawaliłam grubą warstwę granatowego kremu nivea w te drażniące mnie miejsca; gdy widziałam, ze krem się wchłonął, nakładam kolejną grubą warstwę... i tak prawie cały dzień...
następnego dnia, rutyna... czyli krem nawilżający, podkład, pełny makijaż itd...
okazuje się, że jak ręką odjął...
i problem już nie wrócił do dziś
Ja tak ostatnio zrobiłam z kremem bambino. Generalnie na obu policzkach, nosie i brodzie miałam koszmarnie suchą skórę, w dodatku gojące się krostki też po nałożeniu podkładu się wysuszały, wyglądałam tragicznie. Zdenerwowałam się, stwierdziłam, że pójdę na całość i na całą twarz wieczorem położyłam grubą warstwę kremu, przed snem to co się nie wchłonęło przez kilka godzin trochę wklepałam, żeby nie ubielić poduszki i poszłam spać. Następnego dnia zaskoczenie, skóra wygląda porządnie, suche skórki prawie całkiem zniwelowane, krostki podgojone i prawie niewidoczne. Robię tak już trzeci dzień co wieczór i wygląd twarzy zmienił się diametralnie.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363

Edytowane przez SOCKI
Czas edycji: 2012-06-29 o 15:54
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 17:04   #10
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Ja tak ostatnio zrobiłam z kremem bambino. Generalnie na obu policzkach, nosie i brodzie miałam koszmarnie suchą skórę, w dodatku gojące się krostki też po nałożeniu podkładu się wysuszały, wyglądałam tragicznie. Zdenerwowałam się, stwierdziłam, że pójdę na całość i na całą twarz wieczorem położyłam grubą warstwę kremu, przed snem to co się nie wchłonęło przez kilka godzin trochę wklepałam, żeby nie ubielić poduszki i poszłam spać. Następnego dnia zaskoczenie, skóra wygląda porządnie, suche skórki prawie całkiem zniwelowane, krostki podgojone i prawie niewidoczne. Robię tak już trzeci dzień co wieczór i wygląd twarzy zmienił się diametralnie.
dlatego tez uważam, że czasami warto zastosować coś domowego, a nie zaraz do dermatologa czy sięgać po kwasy...
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 18:03   #11
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
dlatego tez uważam, że czasami warto zastosować coś domowego, a nie zaraz do dermatologa czy sięgać po kwasy...
Zwłaszcza, że ja mam problemy z cerą tylko przed okresem, resztę czasu jest perfekcyjna. Oczywiście byłam z tym u dermatologa i wiadomo, że to wahania hormonalne ale jedyne co mi zalecał to hormonalna terapia tabletkami anty, a tego nie chcę, wolę parę dni przeboleć i zrobić sobie np. taką kurację jak ostatnio.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 18:50   #12
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Ja mam podobnie jak autorka, tyle, że moja skóra nawet przed położeniem podkładu wygląda tragicznie:/ czoło i nos suche jak wiór, pełno skórek. Staram się dużo pić, na noc stosuję oliwkową Ziaję, na dzień filtr Pharmaceris i nic przez jakiś czas smarowałam na noc Penatenem ale też nić nie dało do tego wciąż mam jakieś wypryski jak przy skórze tłustej. Niedawno stosowałam peeling z kw. migdałowym ale nawet skóra nie zaczęła się łuszczyć. Jakieś rady?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 19:00   #13
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ja mam podobnie jak autorka, tyle, że moja skóra nawet przed położeniem podkładu wygląda tragicznie:/ czoło i nos suche jak wiór, pełno skórek. Staram się dużo pić, na noc stosuję oliwkową Ziaję, na dzień filtr Pharmaceris i nic przez jakiś czas smarowałam na noc Penatenem ale też nić nie dało do tego wciąż mam jakieś wypryski jak przy skórze tłustej. Niedawno stosowałam peeling z kw. migdałowym ale nawet skóra nie zaczęła się łuszczyć. Jakieś rady?
Wiesz... w tym tyg miałam Panią z takim stanem skóry jak Twoja, nawet jak jej zmywałam makijaż, to skrzypiało pod płatkiem i żaden podkład nie chciał się trzymać; poradziłam sobie UF Kryolana, ale dlatego że jest tłusty, jednak uczuliłam, że musi skończyć kurację kwasami i odstawić tabletki przepisane przez dermatologa, no i dużo pić, bo w dniu ślubu ja nie chcę ją malować Kryolanem; oczywiście jeśli stan jej skóry nie ulegnie polepszeniu to trzeba będzie, ale nie gwarantuje trwałości makijażu na całą imprezę; aczkolwiek to też różnie z tym Kryolanem bywa...
w każdym razie... polecam zastosować najpierw peeling, enzymatyczny może być za delikatny, jeśli te skórki są tak spore; więc jakiś gruboziarnisty by się przydał, aby zedrzeć to co odstaje, nawet jeśli miałabyś być zaczerwieniona po nim... na ot zastosuj sobie kolagenową maskę na twarz, a na to zastosuj sobie serum mocno nawilżające np. z Clareny (kawiorowe albo hialuronowe) i na to gruba warstwę jakiegoś tłustego kremu... może spróbuj Nivea (granatowa); możliwe, że to co używasz ma jakiś składnik, który działa wysuszająco;
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 19:17   #14
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Stosuję peeling gruboziarnisty z Perfecty bodajże i smaruję się "grubo" kremem nawet kilka razy dziennie. Jak narazie zero efektów:/ nie wiem co mam robić, bo twarz wygląda na strasznie zmęczoną i zniszczoną a stara nie jestem każdy podkład wygląda okropnie
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 19:24   #15
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Stosuję peeling gruboziarnisty z Perfecty bodajże i smaruję się "grubo" kremem nawet kilka razy dziennie. Jak narazie zero efektów:/ nie wiem co mam robić, bo twarz wygląda na strasznie zmęczoną i zniszczoną a stara nie jestem każdy podkład wygląda okropnie
Dopóki nie będzie cera ładna, to będzie problem... ja ten Kryolan przytoczyłam jako przykład jak sobie poradziłam z tak trudną buźką; chociaż fajnie on wygladał dopiero z odległości "trzech kroków", bliżej widać było wiele niedoskonałości cery;
juz lepiej, aby na twarzy był trądzik, wypryski i różne inne dziwactwa, ale jak cera jest nawilżona, to zakrycie takich niedoskonałości nie jest trudne.
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 19:31   #16
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Ja właśnie nie mam nawilżonej skóry i nie wiem co robić, żeby to zrobić:P
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-01, 20:26   #17
Roxy32l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Hmm to spróbuję zastosować sobie taką domową kurację kremem Nivea i zobaczymy jakie będą efekty ^^

Ingran zastosuj rady, które napisała Ci capriart, musisz pierw wypróbować to co Ci napisała, jesli to nie pomoże to będziemy dalej szukać wyjścia, tak jak w moim przypadku.

Oczywiście dziękuję wszystkim za rady
Roxy32l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 14:39   #18
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Tyle, że ja stosuję peeling mechaniczny, smaruję się tłustym Penatenem i nic. A na sera mnie nie stać.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 17:57   #19
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Tyle, że ja stosuję peeling mechaniczny, smaruję się tłustym Penatenem i nic. A na sera mnie nie stać.
Wiesz... jak chcesz... ale serum np. 10ml to koszt ok. 30zł ,więc chyba nie aż taki majątek, maska kolagenowa ok. 10zł, krem nivea ok. 4zł...
na mnie krem penathen nigdy nie działał...
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 19:38   #20
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Wiesz,ja sama narazie nie zarabiam wiec każda kasa jest majątkiem...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 04:06   #21
Roxy32l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Ingran skoro nie masz takiej możliwości, aby kupować kosmetyki na własną rękę, to może warto poszukać w internecie domowych sposobów jak nawilżyć skórę. Chyba, że tutaj koleżanki mają jakieś tricki ^^ to piszcie, ja również spróbuję
Roxy32l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 08:02   #22
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Na kazdego dziala co innego, ale napisze, co podzialalo u mnie
Po pierwsze, skora musi byc dobrze oczyszczona. I nie mowie tutaj jedynie o myciu, ale o zluszczaniu - niekoniecznie peelingiem. Z peelingami jest tak, ze skora sie musi z nimi "dogadac" - u jednej osoby bedzie sie sprawdzal ziarnisty, u innej tylko enzymatyczny. Polecam myjki do twarzy - pady z lajfy, szmatke muslinowa, czy nylonowa szczoteczke. Myjki pobudzaja odnowe komorek i dzieki temu skora znacznie lepiej wyglada.
Jesli o kremy chodzi, na mnie dzialal La Roche Posay - najpierw uzywalam Nutritic (ale zawiera silikony, wiec trzeba uwazac, jesli ktos jest wrazliwy), teraz mam rowniez Hydraphase. Uzywam ich od czasu do czasu, codziennie za to uzywam olejku arganowego, ktory tez moge z czystym sumieniem polecic.
Ale, jak mowie - skore solidnie nalezy oczyszczac. Mam skore sucha, rowniez ze sklonnoscia do wypryskow, wiec wiem o co chodzi. Prawda jest niestety taka, ze jesli skora nie jest w dobrym stanie, to nawet po nalozeniu podkladu nie bedzie dobrze wygladac.
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 10:55   #23
Roxy32l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Dziewczyny , niestety kuracja kremem nivea nic mi nie pomogła
Co radzicie dalej na to? Macie jakieś pomysły?

I jeszcze jedno pytanie jaki podkład byłby najodpowiednieszy do mojego typu cery??
Roxy32l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 13:46   #24
olena90
Zakorzenienie
 
Avatar olena90
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 146
GG do olena90
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Cytat:
Napisane przez Roxy32l Pokaż wiadomość
Dziewczyny , niestety kuracja kremem nivea nic mi nie pomogła
Co radzicie dalej na to? Macie jakieś pomysły?

I jeszcze jedno pytanie jaki podkład byłby najodpowiednieszy do mojego typu cery??
np. Maybelline, Affinitone Mineral ... Clinique Redness Solutions Makeup SPF 15.

Napisz jakich kosmetyków dokładnie używasz?
olena90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 19:16   #25
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Cytat:
Napisane przez Roxy32l Pokaż wiadomość
Dziewczyny , niestety kuracja kremem nivea nic mi nie pomogła
Co radzicie dalej na to? Macie jakieś pomysły?

I jeszcze jedno pytanie jaki podkład byłby najodpowiednieszy do mojego typu cery??
Spróbuj podkładu nawilżającego (ew. rozświetlającego, bo te są przeważnie nawilżające).

Krem Nivea będzie za słaby dla suchej/odwodnionej skóry Warto jakimś olejkiem się podratować(mieszać z kremem), zastosować np. olej z dzikiej róży, arganowy.

Może masz dietę ubogą w tłuszcze, nienasycone kwasy tłuszczowe, warzywa a jesz dużo węglowodanów? Wtedy skóra bywa przesuszona, warto zbilansować dietę
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 19:46   #26
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

I koniecznie jak pic jak najwiecej wody trzeba.
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 09:22   #27
Roxy32l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17
Dot.: Problem po nałożeniu podkładu..

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
np. Maybelline, Affinitone Mineral ... Clinique Redness Solutions Makeup SPF 15.

Napisz jakich kosmetyków dokładnie używasz?
Obecnie używam Maybelline affinitone Mineral perfecting & soothing fundation, for sensitive skin. Do tego nakładam pod podkład bazę silikonową oraz podkład mieszam z kremem nagietkowym firmy ziaja i troszkę jest lepiej.

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;35196570]Spróbuj podkładu nawilżającego (ew. rozświetlającego, bo te są przeważnie nawilżające).

Krem Nivea będzie za słaby dla suchej/odwodnionej skóry Warto jakimś olejkiem się podratować(mieszać z kremem), zastosować np. olej z dzikiej róży, arganowy.

Może masz dietę ubogą w tłuszcze, nienasycone kwasy tłuszczowe, warzywa a jesz dużo węglowodanów? Wtedy skóra bywa przesuszona, warto zbilansować dietę[/QUOTE]

Używałam troszkę oliwki ale ona mi również nie pomogła. Hmm moja dieta jest rózna, mało jem owoców, ale również staram się nie jeść często fast-food'ow, zazwyczaj jem to co każdy, śniadanie, obiad, kolacja.

Cytat:
Napisane przez Llorandare Pokaż wiadomość
I koniecznie jak pic jak najwiecej wody trzeba.
Staram się, ale to mi czasem nie wychodzi Przypuszczam, ze do ciągłego picia wody trzeba się przyzwyczaić, bądz uzależnić

Dziewczyny jeszcze dziś spróbowałam od koleżanki Estee Lauder, dobrze krył niedoskonałości skóry ale nawet przy tym podkładzie miałam ten sam problem...

Edytowane przez Roxy32l
Czas edycji: 2012-07-17 o 15:03
Roxy32l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.