Praca magisterska psychologia - BEZNADZIEJA!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-10, 14:22   #1
Adrianna1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5

Praca magisterska psychologia - BEZNADZIEJA!!!


Hej, czy jest tu ktoś po psychologii? Mam problem z pracą i jestem już załamana... Od samego początku, nie mogłam liczyć na promotora. Postanowiłam pisać o agresji u kobiet kierwoniczek, wykorzystując jeden kwestionariusz, promotor zaproponował bym to porownala dotatkowo do kompetencji społecznych, ale jakoś mi nie pasowało i zostałam przy samej agresji. A teraz kończąc pracę i podsumowując wyniki zauważyłam, ze moja praca nie ma najmniejszego sensu!!! Boczy jest sens w opisaniu jak wygląda agresja u tych kobiet, ale brak jest jakiegokolwiek odniesienia z czego to może wynikać, czy z czym to jest skorelowane. Błagam niech ktoś się odezwie... ; (
Adrianna1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 16:44   #2
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Praca magisterska psychologia - BEZNADZIEJA!!!

To wygląda na braki z etapu przegląd dostępnych badań i teorii.
Można porównać np. do agresji u mężczyzn, agresji u kobiet w badaniach sprzed lat, sprawdzić jak to się ma np. do poziomu stresu, do nowych ról społecznych kobiet, do statystyk wypalenia zawodowego czy depresji u kobiet aktywnych zawodowo lub do poziomu alkoholizmu (agresja i tendencja do nadużywania alkoholu są jak już wiemy ze sobą skorelowane). Generalnie pole do popisu jest. Wychodzą braki z pewnego ciągu logicznego jakim jest tworzenie koncepcji pracy na etapach poprzedzających część badawczą. Wiadomo, że żaden jeden student nie przebada wszystkiego, więc trzeba przemyśleć jak Twoje badania wpisują się w korpus wiedzy już zastanej w Twojej dziedzinie nauki. Jak nie promotor to może ktoś inny na uczelni zajmuje się sensownie teorią np. patologii społecznych czy kwestiami genderowymi? Ja bym poszła na konsultacje na dyżurze z kimś takim. A jak nie to kombinowałabym na własną rękę w sposób jaki Ci opisałam.
Poza tym możesz porównać też chyba do stereotypowych wyobrażeń na temat szefa i sprawdzić np. na ile oczekuje się zachowań agresywnych, typowo męskich i czy i jak Twoje badane się w ten model/stereotyp wpisują.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-10 17:44:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.