Ulubione/ najlepsze tusze do rzęs :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-28, 09:24   #91
Alicja
Raczkowanie
 
Avatar Alicja
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 30
GG do Alicja
Talking Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

chanel extracils, deliaktnie wydłuza, doskonale sie nakłada, nigdy za duzo, nie osypuje sie, wytrzymuje w doskonałym stanie cały dzien. nie tworzy teatralnych rzęs, ale do codzienego makijazu rewelacyjny!
Alicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 10:11   #92
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez evee
Smoczyco popieram- ale musze dopisac , ze najlepiej sprawuje sie z tuszami Lancoma- jak Flextencils mnie nigdy nie zachwycal tak z ta baza jest extra.Z YSL troszke kiepsko.. Ale z Diorem takze dobrze wspolgra.
Jest jeszcze podobna baza z H.R Spidereyes- ale ta zdecydowanie bardziej wydluza i podkreeeca (!) niz pogrubia jak Lancome.

o wiesz Evee Flex to chyba mój ulubiony tusz od Lancome, w sumie na równi z Amplicilsem Pod YSL Effet Faux Cils to już wolę nic nie nakładać - efekt końcowy samego tuszu mi bardzo odpowiada (żeby jeszcze tak szybko nie gęstniał, drań!) Ja dopiero stawiam pierwsze kroki jeśli chodzi o bazy pod tusz, ale w takim razie moją następną bazą będzie Spidereyes! Buźka
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 10:19   #93
dafne75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 46
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

zdecydowanie najlepszym tuszem dla mnie jest L'oreal - Double Extension , drugie miejsce to Intensifique tej samej firmy, jest tylko jedno ale.... oba produkty kupuje u zaufanego Pana i prznaczone sa one na zachodni rynek , kiedys z potrzeby kupiłam Intensifique w polskiej drogerii i nie mogłam uwierzyć , ze to ten sam produkt, poniewaz głownym zadaniem tego było sklejanie rzes.Nie wiem o co chodzi bo tak samo postapiła moja kolezanka , ktora uzywa L'oreal: - Lash Architect i tez kupuje u tego pana, taki sam efekt z drogerii przeznaczony na rynek polski był poprostu tragiczny, stad zapewne takie negatywne opinie na wizażu.
dafne75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 12:38   #94
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Właściwie ulubione mam trzy - wszystkie muszą być bardzo mocnymi pogrubiaczami, bo mam delikatne rzęsy, a do tego noszę okulary "minusy", więc własciwie przy delikatnym tuszu one giną.
Do moich faworytów należą: Generous HR, Diorshow Diora i Effet Faux Cils YSL. Właściwie używam ich wymiennie, bo każdy z nich ma jakieś wady, które po jakimś czasie doprowadzają mnie do głębokiej irytacji. A więc - Generous zupełnie nie podnosi rzęs - tylko pogrubia (bardzo ładnie wprawdzie), ale na tym koniec. DiorShow ma obrzydliwie niewygodną szczotę i gęstnieje ekspresowo - za to pachnie uroczo YSL - to 2 tygodniach uzywania robi się z niego klajster, którym bardzo ciężko umalować delikatne rzęsy tak, żeby nie wyglądały jak pajęcze nóżki. W zwiąsku z czym oscyluję między tymi trzema, czły czas szukająć ideału...
Co do polecajen przez dziewczyny Cils Booster - to może efekt i daje, ale koszmarnie podrażniała mi oczy - dla wrażliwców się nie nada.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 12:41   #95
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

A i jeszcze jedno: kiedyś byłam bez pamięci zakochana w tuszach Lancome, ale odkąd w zeszłym roku kupiłam (w Sephorze, więc na pweno oryginał) Flextencils o konsystencji wody, a potem przejechałam się na Hypnose (sklejaczu idealnym), to się na Lancome obraziłam - wydaje mi się, że jakość tych tuszów strasznie spadła
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 21:49   #96
Motylek666
Raczkowanie
 
Avatar Motylek666
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 72
GG do Motylek666
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Osobiście się nie zgadzam że lancome wysychaja szybko bo jeden tusz tej firmy ma ok 2 lat (używam na specjalne okazje) i jest w stanie dobrym choc konczacym (z tym ze kupiłam se go za granicą). Przypadł mi też do gustu Loreala double extension, po nim mam takie geste długie porozdzielane i podkręcone rzęsy, z tym że trzeba dokłanie malować czarnym żeby nie było białych prześwitów Co więcej niedawno byłam na biwaku pod namiotem i wyobraźcie sobie że ten tusz trzymał mi się przez 3 dni na rzęsach (zapomnialam wziąść coś do demakijażu) Widocznie musialam spokojnie spać a rano tylko końcówki poprawiałam. Taki mały survivalik trwałości. Mam też na składzie lancome hipnose to jak dla mnie jest normalny. Kiedyś miałam jakiś tusz Bossa to szczoteczka była do kitu rzęsy mi sklejała więc używałam szczoteczki z innego tuszu Świetna też była maskara estee lauder. Moja mama ma taki problem z tuszami że jej się kruszyły pod czami i ostatnio zauważyłam że używa lancome jakiegoś i tusz jej się trzyma i nie kruszy.
Motylek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 09:37   #97
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Motylek666
Kiedyś miałam jakiś tusz Bossa to szczoteczka była do kitu rzęsy mi sklejała więc używałam szczoteczki z innego tuszu
Boss nie miał nigdy i nie ma żadnych tuszy do rzęs (to firma ktora w ogóle nie produkuje kolorówki). Na allegro można dostać masę tego typu podróbek nieistniejących podróbek, widziałam np tusze dolce&gabbana sprzedawane razem z podróbkami Magnascopic EL, Hypnose czy Diorshow, wszystko w cenie od 19,90 do dwudziestu paru.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-30, 09:42   #98
Mo(Nika)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 255
GG do Mo(Nika)
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Ja drogie tusze kupuje tylko w Sephorze lub Douglasie, broń Boże żebym jakiś zakupiła na allegro!
Mo(Nika) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 09:59   #99
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
moją następną bazą będzie Spidereyes! Buźka
a czy ta baza równiez jets w polsce nie dostepna? czy moze macie jakichs zaufanych sprzedawców na allegro?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 10:06   #100
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Mo(Nika)
Ja drogie tusze kupuje tylko w Sephorze lub Douglasie, broń Boże żebym jakiś zakupiła na allegro!
Ja akurat sporo kupuje na allegro, począwszy od książek, a skończywszy na perfumach - ale z założenia nie kupuję nigdy wysokopółkowych tuszy, te kupuję tylko w perfumeriach. Markowe tusze i tak wysychają/gęstnieją błyskawicznie, po co mam się tu denerwować...
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 10:07   #101
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
a czy ta baza równiez jets w polsce nie dostepna? czy moze macie jakichs zaufanych sprzedawców na allegro?
Spidereyes jest w Polsce. Co do listy zaufanych sprzedawców, wątek ten pojawiał się tu często, jak poszukasz w archiwum to znajdziesz. Na forum Uroda na gazecie rownież krąży podobna lista.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-30, 11:59   #102
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez hybris
A i jeszcze jedno: kiedyś byłam bez pamięci zakochana w tuszach Lancome, ale odkąd w zeszłym roku kupiłam (w Sephorze, więc na pweno oryginał) Flextencils o konsystencji wody, a potem przejechałam się na Hypnose (sklejaczu idealnym), to się na Lancome obraziłam - wydaje mi się, że jakość tych tuszów strasznie spadła
W ogóle marka Lancome pogorszyla swoja jakość.....dziwne

Ja ostatnio zakupilam tusz YSL - volume effet faux cils - JEST REWELACYJNY, jeszcze nie miałam tak cudnych rzęs .
Chwale sobie również tusze HR

POzdrawiam
geonia
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 11:59   #103
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Re: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Moniczka_ns
Jak dla mnie bardzo dobrym jest juz wyzej wymieniony 2000 CALORIE MAXFACTOR! i w koncu w pad mi w lapki Estee Lauder XL-jest cudowny nie skleja w ogole rzes jestem nim zachwycona.No i wlasnie jest u mnie kuzynka z Seattle i przywiozla mi tusze miedzyinnymi MF 2000 calorie ale jakis dziwny z wygieta szczotecza wiem ze w ktoryms watku dziewczyny pisaly wlasnie chyba o takim ciezko mi sie go uzytkuje strasznie skleja i jakis taki nie poreczny moze ktoras z was miala go??
mam wersję z wygiętą szczoteczką i jest o niebo lepsza od tego co można dostać w naszych perfumeriach
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 17:40   #104
Motylek666
Raczkowanie
 
Avatar Motylek666
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 72
GG do Motylek666
Talking Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Boss nie miał nigdy i nie ma żadnych tuszy do rzęs (to firma ktora w ogóle nie produkuje kolorówki). Na allegro można dostać masę tego typu podróbek nieistniejących podróbek, widziałam np tusze dolce&gabbana sprzedawane razem z podróbkami Magnascopic EL, Hypnose czy Diorshow, wszystko w cenie od 19,90 do dwudziestu paru.

To teraz przynajmniej wiem skąd pochodził mój prezent
Motylek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 22:21   #105
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
a czy ta baza równiez jets w polsce nie dostepna? czy moze macie jakichs zaufanych sprzedawców na allegro?
ostatnio z powodu szału skarbówek sporo starych, sprawdzonych użytkowników pozmieniało konta - ale zawsze świeżutkie oryginały można kupić u beauty_style, dawniej zabcok, u dosyć świeżej, ale już sprawdzonej allegrowiczki dalla1, a także u mkrupek. U beauty... można niekiedy także zamówic interesujący Cię kosmetyk. Ale przyznam, że Spider Eyes dosyć dawno na Allegro nie widziałam
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 22:27   #106
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez geonia
W ogóle marka Lancome pogorszyla swoja jakość.....dziwne
Mam nadzieję, że chociaż w podkładach trzymają jakość... a co do tuszów, to po Magicils i Hipnozie zaczęłam się już bać ich nowych wynalazków
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 23:01   #107
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez hybris
Mam nadzieję, że chociaż w podkładach trzymają jakość... a co do tuszów, to po Magicils i Hipnozie zaczęłam się już bać ich nowych wynalazków
gdzieś mi sie obilo o uszy, że kosmetyki Lancome sprzedawane w Polsce są produkowane w innej fabryce niz te sprzedawnae np. w Niemczech.....to by tłumaczyło gorszą jakość

Na temat podkładow sie nie wypowiadam, bo mialam tylko Teint Idole , nawet nie zuzyłam do konca- wydałam mamie. A ten , który mi rekomendowałas na gg- przetestowałam , jednak nie nadał sie do mojej cery
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 09:06   #108
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez geonia
gdzieś mi sie obilo o uszy, że kosmetyki Lancome sprzedawane w Polsce są produkowane w innej fabryce niz te sprzedawnae np. w Niemczech.....to by tłumaczyło gorszą jakość

Na temat podkładow sie nie wypowiadam, bo mialam tylko Teint Idole , nawet nie zuzyłam do konca- wydałam mamie. A ten , który mi rekomendowałas na gg- przetestowałam , jednak nie nadał sie do mojej cery
Ja sama chyba mam podkłady zza Wielkiej Wody, bo kupowałam je u -Oriany- na allegro, a z tego, co pamiętam, ona właśnie miała amerykańską kolorówkę.

A jeśli chodzi o podkład (z tego, co pamiętam, to był Color ID, prawda?) - się mówi trudno - na pewno jeszcze znajdziesz swój ideał
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 09:27   #109
Mo(Nika)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 255
GG do Mo(Nika)
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Ja jak narazie jestem bardzo zadowolona z tuszu YSL EFC bo daje świetny efekt i to po kilku pociągnięciach Mam nadzieje że nie zgęstnieje mi za tydzień...
Mo(Nika) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-31, 09:36   #110
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez Mo(Nika)
Ja jak narazie jestem bardzo zadowolona z tuszu YSL EFC bo daje świetny efekt i to po kilku pociągnięciach Mam nadzieje że nie zgęstnieje mi za tydzień...
to musiałaby chyba być jakaś inna wersja, miałam już 4 EFC kupowane w różnych puktach naszego globu - wszystkie posłusznie gęstniały. Na pocieszenie powiem Ci, że gęst też się daje uzywać, efekt jest ten sam, no i cały czas ładnie pachnie
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 09:48   #111
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Do tej pory najlepsze jakie miałam to Pierre Arthes XXL oraz Maybelline Full'n'soft
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 09:52   #112
Atenka18
Raczkowanie
 
Avatar Atenka18
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 97
GG do Atenka18
Dot.: Re: ulubione tusze do rzęs :)

Oczy maluje codziennie i po pewnym czasie moje oczy musza odpoczac. Robie kilkudniowe przerwy w malowaniu rzes i wtedy stosuje tylko odzywke, a po kilku dniach rzesy staja sie znowu naturalnie gestsze i maja zdrowy wyglad. Wtedy znowu uzywam tuszu...i brazowej kredki Rimmel...bo pieknie podkreslaja oczy! Z tuszy wybieram MF2000 calorie, ale ostatnio kosmetyczka polecila mi L'OREAL Double Extension i poczatkowo wydawal mi sie beznadziejny, bo trerzba nabrac wprawy zeby dobrze sie pomalowac. Ale jest na prawde dobry nie skleja rzes, pogrubia, wydluza, ale jak sie przesadzi z iloscia wyglada sztucznie.
Atenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 10:51   #113
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez hybris
to musiałaby chyba być jakaś inna wersja, miałam już 4 EFC kupowane w różnych puktach naszego globu - wszystkie posłusznie gęstniały. Na pocieszenie powiem Ci, że gęst też się daje uzywać, efekt jest ten sam, no i cały czas ładnie pachnie
Nie starszcie- mam YSL drugi tydzien .......na razie nie zmienił konsystencji, a zapach.......mniam ......jeszcze nie spotkałam tak pięknie pachnacej maskary


Hybrisku - tak testowałam Color ID , jeszcze musze poprosic i próbkę Givenchy czy Versace...gdzieś zapisałam, ale nie pamietam dokładnie
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 11:34   #114
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez geonia
Nie starszcie- mam YSL drugi tydzien .......na razie nie zmienił konsystencji, a zapach.......mniam ......jeszcze nie spotkałam tak pięknie pachnacej maskary
Jeśli lubisz ładnie pachnące pogrubiacze, to spróbuj jeszcze Diorshow Diora - cudnie pachnie różami

Cytat:
Hybrisku
Cytat:
- tak testowałam Color ID , jeszcze musze poprosic i próbkę Givenchy czy Versace...gdzieś zapisałam, ale nie pamietam dokładnie
Geoniu, ja Ci pisałam od podkładzie Subli'mine Givenchy. O Versace nie mam pojęcia
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 11:45   #115
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez hybris



[b]Geoniu, ja Ci pisałam od podkładzie Subli'mine Givenchy. O Versace nie mam pojęcia
No właśnie Subli'mine.... zapisałam, ale jeszcze nie miałam okazji przetestowac. Nie ma tej marki w kazdej perfumerii, w każdym razie muszę go wypróbować.

A co sadzisz o tych podkładach Diora w atomizerze ? Na łapkach ma fajna konsystencję, ale tak prysnać sobie w twarz ?? ......no nie wiem......
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 12:53   #116
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez hybris
ostatnio z powodu szału skarbówek sporo starych, sprawdzonych użytkowników pozmieniało konta - ale zawsze świeżutkie oryginały można kupić u beauty_style, dawniej zabcok, u dosyć świeżej, ale już sprawdzonej allegrowiczki dalla1, a także u mkrupek. U beauty... można niekiedy także zamówic interesujący Cię kosmetyk. Ale przyznam, że Spider Eyes dosyć dawno na Allegro nie widziałam
A batabka to teraz senigal
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 13:08   #117
aan3czka
Raczkowanie
 
Avatar aan3czka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 243
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Hmm ja teraz używam Maybelline Volum' Express i nie narzekam... Ale chciałabym kupić sobie jakiś lepszy, w którym efekt wydłużenia i podkręcenia będzie naprawdę dobry... Meluzynka ile kosztuje tusz Lancome?

Jeżeli bedziecie jeszcze podawac jakies naprawde dobre tusze to prosze abyście podały jeszcze cene
aan3czka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 18:43   #118
Mo(Nika)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 255
GG do Mo(Nika)
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Tusze Lancome kosztują gdzieś około 120 zł. A YSL który teraz używam 114 zł Hybris ty mnie tutaj nie strasz :P
Mo(Nika) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 22:34   #119
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Cytat:
Napisane przez geonia
Nie starszcie- mam YSL drugi tydzien .......na razie nie zmienił konsystencji, a zapach.......mniam ......jeszcze nie spotkałam tak pięknie pachnacej maskary
On pachnie pięknie nawet po bardzo dlugim okresie czasu. Miałam kilka już tych maskar, kupowanych i u nas i zagranicą. Daje obłędny efekt - to fakt. Ale szybciutko zmienia konsystencję na zdecydowanie gęstą. Mnie takie rzeczy doprowadzają do szału, muszę mieć mokry tusz, ale można się nim spokojnie malować jeszcze (choć zajmuje to więcej zachodu), niektóre użytkowniczki w recenzjach piszą iż używają spokojnie po kilka miesięcy.



Tusze Lancome zdecydowanie rozczarowują, ale nie wierzę iż te przeznaczone na nasz rynek są produkowane gdzieś indziej (w końcu miałam niektóre z zagranicy przywiezione też). Wiele sobie obiecałam po Hypnose, a to średniaczek. Lancome we wrześniu/październiku bodajże wypuszcza nowy tusz - widziałam już gdzieś w zapowiedział - można dostać na strefie, ostatnio mój podróżujący przyjaciel pytał się czy mi nie przywieźć kusiło mnie przez chwilę silnie - ale się opanowałam
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 17:43   #120
roztoczanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 165
Dot.: ulubione tusze do rzęs :)

Szczerze mówiąc mam naprawdę ładne rzęsy, i ktoś by powiedział, że to wszystko jedno, jakiego tuszu użyję, przecież jak są długie i podkręcone, to najzwyczajniejszy tusz sobie z nimi poradzi, poprostu je podkreślając... Otóż nie!!! Mam straszliwy problem z doborem tuszu. Większość okrutnie zlepia moje rzęsy... Jedyne dwa naprawdę dla mnie dobre to Maximeyes Diora i Hypnose Lancome. Polecam!!!
roztoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-03 13:37:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:35.