postanowiłam cos zmienic...moze mi pomozecie/doradzicie jak?? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-14, 15:04   #1
Martiq:)
Zadomowienie
 
Avatar Martiq:)
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 1 453

postanowiłam cos zmienic...moze mi pomozecie/doradzicie jak?? :)


ostanio zaczełam się zastanawiać jak to co jemy, to jak zyjemy i w ogole ma wpływ na cały nasz organizm. zeby pozbyc sie odrobiny tłuszczyku nie wystarczą zwykłe diety, które są tak zróznicowane jak płatki sniegu...i którą wybrać??(pyt. tendencyjne :/) niestety mam problemy z kolanami i z kręgosłupem(m.in rotacja kręgów) przy czym aerobik i większośc ćwiczeń raczej odpada ;( moze macie linki do jakis ciekawych artykułów albo poprostu wy znacie porządne metody co do odtruwania organizmu od wewnątrz. poza tym mam tłustą cerę i czasem pojawiaja się niespodzianki, na dodatek wrażliwą. serię która dobrze oczyszcza a nie podrażnia już znalazłam, ale co z dieta itd. napewno trzeba duzo wody, strzec się ostrych przypraw i słodyczy( czyli wszystkiego czego lubie ). I wiecie co, od jakiegoś czasu czuje się jakaś taka "ciężka"... nie chodzi mi o wagę ale o ogólne samopoczucie..co z tym zrobic?? nie chce sie głodzić.... pozdrawiam gorąco
__________________
Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,
bo wszystko stanie się niezrozumiałe...
Martiq:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 12:55   #2
ralf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 19
Re: postanowiłam cos zmienic...moze mi pomozecie/doradzicie jak?? :)

Cześć! Problemy z kolanami, kręgosłupem... najlepsze będą spacery. Długie i koniecznie codziennie. Polecam także basen. Woda jest najlepsza na wszystko! Co do problemu z dietą to usłyszysz to co każdy dietetyk powtarza: owoce, warzywa, małe porcje i nie podjadać. Sama stosuję się do tych punktów i czuję się cudownie. Jeśli nie masz ochoty na spacery idź do schroniska i weź psa. Będziesz zmuszona aby z nim wychodzić i zyskasz wiernego przyjaciela. Sama mam dwa psiaki i są cudowne.
ralf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 12:56   #3
ralf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 19
Re: postanowiłam cos zmienic...moze mi pomozecie/doradzicie jak?? :)

Cześć! Problemy z kolanami, kręgosłupem... najlepsze będą spacery. Długie i koniecznie codziennie. Polecam także basen. Woda jest najlepsza na wszystko! Co do problemu z dietą to usłyszysz to co każdy dietetyk powtarza: owoce, warzywa, małe porcje i nie podjadać. Sama stosuję się do tych punktów i czuję się cudownie. Jeśli nie masz ochoty na spacery idź do schroniska i weź psa. Będziesz zmuszona aby z nim wychodzić i zyskasz wiernego przyjaciela. Sama mam dwa psiaki i są cudowne.
ralf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-15, 12:56   #4
ralf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 19
Re: postanowiłam cos zmienic...moze mi pomozecie/doradzicie jak?? :)

Cześć! Problemy z kolanami, kręgosłupem... najlepsze będą spacery. Długie i koniecznie codziennie. Polecam także basen. Woda jest najlepsza na wszystko! Co do problemu z dietą to usłyszysz to co każdy dietetyk powtarza: owoce, warzywa, małe porcje i nie podjadać. Sama stosuję się do tych punktów i czuję się cudownie. Jeśli nie masz ochoty na spacery idź do schroniska i weź psa. Będziesz zmuszona aby z nim wychodzić i zyskasz wiernego przyjaciela. Sama mam dwa psiaki i są cudowne.
Martiq napisał(a):
> ostanio zaczełam się zastanawiać jak to co jemy, to jak zyjemy i w ogole ma wpływ na cały nasz organizm. zeby pozbyc sie odrobiny tłuszczyku nie wystarczą zwykłe diety, które są tak zróznicowane jak płatki sniegu...i którą wybrać??(pyt. tendencyjne :/) niestety mam problemy z kolanami i z kręgosłupem(m.in rotacja kręgów) przy czym aerobik i większośc ćwiczeń raczej odpada ;( moze macie linki do jakis ciekawych artykułów albo poprostu wy znacie porządne metody co do odtruwania organizmu od wewnątrz. poza tym mam tłustą cerę i czasem pojawiaja się niespodzianki, na dodatek wrażliwą. serię która dobrze oczyszcza a nie podrażnia już znalazłam, ale co z dieta itd. napewno trzeba duzo wody, strzec się ostrych przypraw i słodyczy( czyli wszystkiego czego lubie ). I wiecie co, od jakiegoś czasu czuje się jakaś taka "ciężka"... nie chodzi mi o wagę ale o ogólne samopoczucie..co z tym zrobic?? nie chce sie głodzić.... pozdrawiam gorąco
ralf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.