Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-25, 17:01   #691
OnaIono
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

zyta82 dziêki za wstawkê , bardzo pomocna, wiele mo¿na siê ciekawych rzeczy dowiedzieæ. Do³aczaj±c jeszcze do tego pdf-ik goldewlla i wszystko jasne jak s³oñceeee
Mi przynajmniej du¿o to pomog³o Wiem przynajmniej co teraz robiæ.
Póki co chcê odczekaæ jeszcze z 2-3 tyg. i biorê siê do pracy nad swoimi w³osami... w sumie wtedy dopiero siê oka¿e czy dobrze zakuma³am hehehe
OnaIono jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-05-26, 17:41   #692
4asik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 62
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Wybaczcie ten post pod postem, ale w powy¿szym ju¿ zbyt du¿y misz-masz by wstawiaæ kolejnego linka

Wczoraj skusi³am siê na farbowanie henn± Ciemny Br±z + spora domieszka Indygo.......

Efekt w linku poni¿ej.... "lodowa szaro¶æ"
Chyba nawet zbyt zimno....


https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4772
Piêkny ten kolorek, ja poszukujê zimnego br±zu ale ¶redniego, podpowiesz co¶. Teraz mam ¶redni wyp³ukany br±z odcieñ niestety rudy
4asik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-11, 20:33   #693
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Edytowa³±m, bo jako¶ tak wcze¶niej nierozumiale napisa³am...
Zrobi³am w koñcu "farbowanie" Moje w³osy naturalne s± na poziomie miêdzy 7 a 8, d³ugo¶ci 30cm. Mia³am 10 cm odrost i sp³ukan± resztê do poziomu 8. Na ¶rodkowych 10cm mieni³y siê na rudo a dolne 10cm mieni³y siê na na z³oto......w³a¶nie zafarbowa³am sobie wlosy, ale bez odrostu 10cm bo mam naturalny, tylko k³ad³am na 2/3 na d³ugo¶ci na te te 20cm(bo musia³am wyrównaæ kolor, by³y sp³ukane do poziomu 8 na z³oto/zielono) mieszank± w równych czê¶ciach Allwaves 7.0+8.0 +oxy 6% (1:15 tak jak na instrukcji napisali) + dla neutralizacji trochê niebieskiego mixu i 2x wiêcej mixu czerwonego, bo moje w³osy w z³oto, czy zieleñ ucieka³y. (jeny, jak to siê ciê¿ko nak³ada³o pomijaj±c odrost, ca³a wanna w kropki. Podzieli³am w³osy na 4 sekcje i rach ciach szybciutko na³o¿y³am, rozczesa³am szczotk±)
Wyczyta³am na ulotce, ¿e normalnie (kiedy wcze¶niej w³osy by³y ju¿ farbowane) po zafarbowaniu odrostów na³o¿yæ na d³ugo¶æ, zmalaksowaæ do piany i trzymaæ 10 min, ¿eby siê kolor wyrówna³ z gór±. No i tak zrobi³am, tyle, ¿e nie tyka³am odrostów i jestem bardzo mile zaskoczona efektem!!! Ujednolici³o mi ca³e w³osy, nie mam ju¿ ró¿nicy w poziomach, mo¿e minimalnie, troszkê jakby rudo siê mieni±, ale w s³oñcu raczej tak samo jak moje naturalne. Zakwasi³am octem. Zobaczymy ile siê bêdzie teraz trzymaæ bo to w sumie na 6%, ale zmalaksowane z wod± to na pewno rozcieñczy³o.
Zanim na³o¿y³am na g³owê to próbowa³am na pasemkach w/w mieszankê i sam± 7+8+oxy6%(1:1,5) i nie zneutralizowa³o mi refleksów i wysz³o ja¶niej(gorzej), czyli mixy przyciemniaj± o 1/2 tonu.
Niestety zostawi³am kabel do aparatu u rodziców i nie mogê zrzuciæ fotek do kompa. Jak bêdê mieæ to zrzucê. Ja jestem b. zadowolona, popielu nie ma, ale wygl±daj± jak naturalne

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-06-12 o 16:46
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-12, 21:55   #694
karuzela13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: z Polski :P
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

kurcze ja zawsze my¶la³am ¿e popielaty to w³a¶nie zimny odcieñ...
karuzela13 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-13, 16:29   #695
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez karuzela13 Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze ja zawsze my¶la³am ¿e popielaty to w³a¶nie zimny odcieñ...
To dobrze my¶la³a¶,bo tak jest...popiel jest zimny, (dla mnie zimny to jak w³os ma bia³y refleks, nie ¿aden rudy, czy ¿ó³ty)
Ja napisa³am, ¿e ja nie uzyska³am popielu bo w sumie chcia³am znale¼æ receptê i zafarbowaæ w³osy tak jak moje naturalne, bo ju¿ nie chcê farbowaæ
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-14, 23:29   #696
NesCa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witam, trochê siê ju¿ dzisiaj naczyta³am, jednak ciê¿ko jest przebrn±æ przez taki ogrom materia³u, dlatego z góry przepraszam je¶li powtarzam pytanie.
Otó¿ mam niefarbowane ¶rednio-br±zowe w³osy, chcia³abym uzyskaæ bardziej popielaty, troszkê ja¶niejszy kolor, co¶ w podobie do³±czonych zdjêæ (i nie chodzi tu o zielenie;P).
Kupi³am dzisiaj farbkê artego 8,1 zmiesza³am z utleniaczem i na³o¿y³am na spodni± czê¶æ w³osów tak dla próby. Ró¿nicy dos³ownie nie widaæ tak siê zastanawiam czy to kwestia farby czy mo¿e ja robiê co¶ ¼le. Jestem zupe³nie zielona w kwestii farbowania... zastanawia mnie czy nie powinnam by³a najpierw mocniej rozja¶niæ w³osów.

Z góry dziêkujê za pomoc,
pozdrawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg green-dip-dye.jpg (81,4 KB, 51 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg green-dip-dye1.jpg (23,0 KB, 58 za³adowañ)
NesCa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-15, 10:51   #697
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez NesCa Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, trochê siê ju¿ dzisiaj naczyta³am, jednak ciê¿ko jest przebrn±æ przez taki ogrom materia³u, dlatego z góry przepraszam je¶li powtarzam pytanie.
Otó¿ mam niefarbowane ¶rednio-br±zowe w³osy, chcia³abym uzyskaæ bardziej popielaty, troszkê ja¶niejszy kolor, co¶ w podobie do³±czonych zdjêæ (i nie chodzi tu o zielenie;P).
Kupi³am dzisiaj farbkê artego 8,1 zmiesza³am z utleniaczem i na³o¿y³am na spodni± czê¶æ w³osów tak dla próby. Ró¿nicy dos³ownie nie widaæ tak siê zastanawiam czy to kwestia farby czy mo¿e ja robiê co¶ ¼le. Jestem zupe³nie zielona w kwestii farbowania... zastanawia mnie czy nie powinnam by³a najpierw mocniej rozja¶niæ w³osów.

Z góry dziêkujê za pomoc,
pozdrawiam
Przede wszystkim odradzam jakie kolwiek manipulowanie z naturalnymi w³osami, bo powrót pó¼ñiej do naturalnych jest bardzo ciê¿ki,(zreszt± sama widzisz po d³ugo¶ci w±tku) bo niestety jaka fryzjerka by Ciê nie zapewnia³±, efekt zimnego farbowania utrzyma Ci siê 2 tygodnie i bêdzie siê wyp³ukiwa³ niestety na ....rudo, bo zimne pigmenty pierwsze siê utleniaj± i zostaj± we w³osie ciep³e.
Skoro chcesz troszkê rozja¶niæ to musisz u¿yæ oxydantu 6% lub 9, ale sama wiem po sobie, ¿e mi Elgon 7.1 na 6% na naturalnym zimnym odro¶cie wyszed³.... rudo Ja bym siê nie tyka³a farby naTwoim miejscu.
A tak po pierwsze to wrzuæ tu fotkê Twoich w³osów, bo musimy widzieæ Twój wyj¶ciowy kolor!!!
I ilu % oxydant u¿y³a¶ i co to za firma?
Ponoæ k±piel rumiankowa rozja¶nia, i sok z cytryny(nawet pasemka siê nim smaruje i na s³oneczko)
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 12:59   #698
NesCa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Przede wszystkim odradzam jakie kolwiek manipulowanie z naturalnymi w³osami, bo powrót pó¼ñiej do naturalnych jest bardzo ciê¿ki,(zreszt± sama widzisz po d³ugo¶ci w±tku) bo niestety jaka fryzjerka by Ciê nie zapewnia³±, efekt zimnego farbowania utrzyma Ci siê 2 tygodnie i bêdzie siê wyp³ukiwa³ niestety na ....rudo, bo zimne pigmenty pierwsze siê utleniaj± i zostaj± we w³osie ciep³e.
Skoro chcesz troszkê rozja¶niæ to musisz u¿yæ oxydantu 6% lub 9, ale sama wiem po sobie, ¿e mi Elgon 7.1 na 6% na naturalnym zimnym odro¶cie wyszed³.... rudo Ja bym siê nie tyka³a farby naTwoim miejscu.
A tak po pierwsze to wrzuæ tu fotkê Twoich w³osów, bo musimy widzieæ Twój wyj¶ciowy kolor!!!
I ilu % oxydant u¿y³a¶ i co to za firma?
Ponoæ k±piel rumiankowa rozja¶nia, i sok z cytryny(nawet pasemka siê nim smaruje i na s³oneczko)
Zdajê sobie sprawê, ¿e farbowanie jest dla w³osów bardzo niszcz±ce i je¿eli faktycznie to co sobie wymy¶li³am oka¿e siê nie mieæ sensu to pewnie zrezygnuje albo wymy¶lê sobie co¶ nowego

Fotki zamieszczam w za³±czniku, kolor wydaje mi siê byæ nieco inny w realu...

U¿y³am oxydantu 6% subrina, jednak nie zauwa¿y³am zmiany wiêc powtórzy³am z oxydantem 12% kallos... W³osy na tym pasmie s± dos³ownie odrobinkê ja¶niejsze i na pewno nie bardziej popielate, je¶li ju¿ to bardziej ¿ó³te :P
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1040988.jpg (15,8 KB, 46 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1040997.jpg (16,3 KB, 46 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1050003.jpg (17,3 KB, 68 za³adowañ)
NesCa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-15, 16:43   #699
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Mamy taki sam kolor naturalny, Piêkne te Twoje w³osy . Mo¿na je trochê oziêbiæ tonowaniem np. niebieskim mixtonem ze s³abym oxydantem 1,9% lub 2%, to siê zmyje jak szamponetka i szkody sobie nie zrobisz, ale wtedy przyciemni tak o 1/2 tonu.
Dziwiê siê, ¿e 6% Ci nie rozja¶ni³a, bo o jeden ton powinna, ale mi te¿ w sumie 6% z Alwaves przyciemni³a w³osy, wiec chyba wszystko zale¿y od firmy. 9% rozja¶nia o 2-3 tony, a 12% tylko do rozja¶niacza, lub farb superrozja¶niaj±cych
Po jakimkolwek rozja¶nieniu na pewno wyjd± Ci rude rude, i potem musia³aby¶ co 2 tygodnie neutralizowaæ rudy i tak niebieskim mixtonem.
Niby w³a¶nie rudy neutralizuje siê popielem/niebieskim lub w ja¶niejszych poziomach per³± 8 po przecinku, oznaczenie 1 po przecinku np 7,1, ale nie jest na tyle silne, ¿eby zniwelowaæ potem rudo¶æ wiem to z naszych praktyk, niejednokrotnie dziewczyny pisa³y, ¿e 7,1 wychodzi rudo,
A trzyma³a¶ tyle ile na ulotce, bo mo¿e za krótko i nie zd±¿y³o rozja¶niæ?
A to pasemko nie mieni siê bardziej na rudo?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-15, 21:30   #700
NesCa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Trzyma³am zgodnie z instrukcj±, oko³o godziny. Je¶li chodzi o ró¿nicê to wydaje mi siê ¿e owo pasmo jest bardziej ¿ó³to-zielone ni¿ rude (i tak te¿ siê mieni?), zreszt± za³±czam fotki, powinno byæ widaæ - farbowane w³osy s± po lewej stronie, chocia¿ i tak wydaje mi siê, ¿e na zdjêciach ró¿nica jest bardziej widoczna.
I dziêki Ci za cierpliwo¶æ <3
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1040989.jpg (21,4 KB, 49 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1040994.jpg (24,2 KB, 38 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1040991.jpg (20,7 KB, 42 za³adowañ)

Edytowane przez NesCa
Czas edycji: 2011-06-15 o 21:55
NesCa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-15, 23:14   #701
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez NesCa Poka¿ wiadomo¶æ
Trzyma³am zgodnie z instrukcj±, oko³o godziny. Je¶li chodzi o ró¿nicê to wydaje mi siê ¿e owo pasmo jest bardziej ¿ó³to-zielone ni¿ rude (i tak te¿ siê mieni?), zreszt± za³±czam fotki, powinno byæ widaæ - farbowane w³osy s± po lewej stronie, chocia¿ i tak wydaje mi siê, ¿e na zdjêciach ró¿nica jest bardziej widoczna.
I dziêki Ci za cierpliwo¶æ <3
Wiesz co jako¶ nie bardzo widzê ró¿nicê i nawet powiedzia³abym, ¿e w³osy po prawej s± bardziej z³otawo, zielone, ja te¿ mia³am taki kolor na koñcówkach i widzê, ¿e refleks w³osów masz rudawy, tak jak ja (jak ja tego nie cierpiê )
A mogê zapytaæ jak± masz cerê? bo ja jestem bladziocha z zielonymi oczami i pêkaj±cymi naczynkami...

Najlepiej napisz do blond bunny, ¿eby zerknê³a na posta, prowadzi bloga i chêtnie udziela info
Ja bym na Twoim miejscu nic nie kombinowa³a

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-08 o 21:14
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 23:49   #702
NesCa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hmm, czy my¶limy o tych samych stronach? a mo¿e to kwestia monitora? Ja to widzê w ten sposób, ¿e na np. pierwszym zdjêciu w³osy tak do po³owy s± bardziej ¿ó³to-zielone, natomiast po prawej mieni± siê niebieskawo i s± bardziej rudo-czerwone.. Zreszt± sama ju¿ nie wiem, tym bardziej ¿e ró¿nica jest ledwie widoczna (czego do koñca nie mogê zrozumieæ).

My¶lê, ¿e sobie odpuszczê. Moje w³osy s± kompletnie niepodatne na cokolwiek :c

Nie do koñca potrafiê zidentyfikowaæ swojej cery - jestem uwa¿ana za osobê ¶niad±, ale twarz mam chyba jasn±. Oczy ciemny br±z, oprawa w³a¶ciwie czarna. Zima?

Edytowane przez NesCa
Czas edycji: 2011-06-16 o 14:07
NesCa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-16, 17:27   #703
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

To na pewno kwestia aparatu, bo nie oddaje tak koloru jak widzi go oko. Mi te¿ cuda wianki wychodz± na zdjêciach, a w rzeczywisto¶ci s± dobre.

Dla ¶wiêtego spokoju i tylko z ciekawo¶ci do blond buny mo¿esz napisaæ
No to jednak nie mamy za wiele wspólnego

Mówiê Ci jak zaczniesz ju¿ siê bawiæ w farbowanie, to co miesi±c nêdziesz musia³± farbowaæ, chocia¿ tutaj dziewczyny robi± czê¶cie.
A jeszcze zobacz sobie na w±tek henny, mo¿e tam Ci co¶ podpasuje, nasza Shade 23 robi henn± i jest bardzo zadowolona
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-16, 17:37   #704
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomo¶ci: 1 480
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
To na pewno kwestia aparatu, bo nie oddaje tak koloru jak widzi go oko. Mi te¿ cuda wianki wychodz± na zdjêciach, a w rzeczywisto¶ci s± dobre.

Dla ¶wiêtego spokoju i tylko z ciekawo¶ci do blond buny mo¿esz napisaæ
No to jednak nie mamy za wiele wspólnego

Mówiê Ci jak zaczniesz ju¿ siê bawiæ w farbowanie, to co miesi±c nêdziesz musia³± farbowaæ, chocia¿ tutaj dziewczyny robi± czê¶cie.
A jeszcze zobacz sobie na w±tek henny, mo¿e tam Ci co¶ podpasuje, nasza Shade 23 robi henn± i jest bardzo zadowolona
Owszem! Choæ wszystko ma swoje + i -
Z tego smrodku wyj¶æ nie idzie. Muszê ju¿ niebawem farbowaæ, bo mi jakie¶ z³otko na czubku ¶wieci :P (z³ote siwki... mega efekt!)

Ogólnie jest ok, my¶lê, ¿e ca³o¶ciowo bêdê koloryzowaæ tylko co który¶ raz, bo fajny mam kolor. Jedynie z odrostów szybko siê wyp³ukuje.
Shade_23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-16, 21:47   #705
NesCa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Do blond bunny zd±¿y³±m ju¿ napisaæ.

Co do henny, z tego co mi siê wydaje, nie uda mi siê ni± za bardzo rozja¶niæ w³osów, ale poczytam sobie jeszcze na ten temat.,
Cytryny ju¿ kiedy¶ próbowa³am, jednak ona ociepla chyba kolor.

Hmm.. my¶lê, ¿e siê jeszcze pobawiê
Jeszcze raz dziêkujê za wszelkie rady.
NesCa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-17, 08:32   #706
DMkAnia
Stra¿nik Wiza¿u
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Poka¿ wiadomo¶æ
Owszem! Choæ wszystko ma swoje + i -
Z tego smrodku wyj¶æ nie idzie. Muszê ju¿ niebawem farbowaæ, bo mi jakie¶ z³otko na czubku ¶wieci :P (z³ote siwki... mega efekt!)

Ogólnie jest ok, my¶lê, ¿e ca³o¶ciowo bêdê koloryzowaæ tylko co który¶ raz, bo fajny mam kolor. Jedynie z odrostów szybko siê wyp³ukuje.
Co¶ skutecznie eliminuje ten zapach pisa³a o tym w w±tku hennowym Rybiorek, musia³aby¶ poszukaæ, bo wypad³o mi z g³owy co...
Jak siê z odrostów szybko wyp³ukuje to zrób hennowanie 2-stopniowe, najpierw henna naturalna, potem ciemny br±z
__________________
Moje w³osy z CG - ZDJÊCIA

"¦wiat przeszkadza mi w ¿yciu."
DMkAnia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-20, 14:20   #707
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Dziewczyny ratujcie


mam rudzielca na glowie...

po ostanim farbowaniu Chantal 7.0 +mix niebieski, rozjasnilo mi odrost.. najpierw byl zloty, w cieniu bylo czyste zloto, koncowki jedynie przebijaly w rude, ale tera to jest tragedia, mam ochote polozyc jakis poziom 5 zeby to wszystko wyrownac

tylko, ze ja chce wrocic do naturalnych, wiec chce uzyskac jak najbardziej naturalny kolor, bez rudego, zloty przezyje, ale rudego nie...


na stanie mam pol tubki Chantal 7.0 i mixy niebieski, czerwony, zolty
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC10991.jpg (46,3 KB, 69 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC10993-1.jpg (61,9 KB, 63 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC10976.jpg (68,4 KB, 42 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC10977.jpg (69,3 KB, 36 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC10970.jpg (68,2 KB, 34 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-20, 14:23   #708
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

NesCa je¶li chcesz bardziej popielaty kolorek to farba 8.1 lub 8.11 ewentualnie 7.1 i 7.11 z innej firmy- najlepiej majirel loreala sobie zobacz z wod± 9%.
tylko ich .11 s± wycofywane to próbuj lepiej od pojedynczych 1.
np. kolor 9.1 wychodzi bardzo zimno na takich naturalnych wlosach jak twoje wiêc my¶le ¿e bêdzie ok.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-20, 20:26   #709
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny ratujcie


mam rudzielca na glowie...

po ostanim farbowaniu Chantal 7.0 +mix niebieski, rozjasnilo mi odrost.. najpierw byl zloty, w cieniu bylo czyste zloto, koncowki jedynie przebijaly w rude, ale tera to jest tragedia, mam ochote polozyc jakis poziom 5 zeby to wszystko wyrownac

tylko, ze ja chce wrocic do naturalnych, wiec chce uzyskac jak najbardziej naturalny kolor, bez rudego, zloty przezyje, ale rudego nie...Bo jak na trwa³e to


na stanie mam pol tubki Chantal 7.0 i mixy niebieski, czerwony, zolty
Oh!Nooo! Poziom 8 jak nic na tym odro¶cie i .....RUDY ze ho! ho! Moim zdaniem ta 7.0 by³a za jasna i do d...!
Pani!!! a tonowanie na s³abym oxy z niebieskim mixem?
A próbowa³±¶ 3 mixy mieszaæ, mo¿e nawet z t± 7.0 to j± przyciemni?
Mo¿e blond bunny Ci odpowie, bo fachura!!!
....ale na moje oko góra z³ota - z lekkim rudym wiêc potrzebny fiolet, zrób fiolet i dodaj jeszcze ciupkê niebeskiego. Na d³ugo¶æ sam niebieski powiniem wystarczyæ. I znów kó³ko powtarzam.... na pasemku próba a pó¼ñiej z 6% ¿eby siê nie wyp³ukiwa³o
A mi siê delkatnie wyp³uka³o po 3 myciach, ale jeszcze siê trzyma...
Pozdrawiam z Pobierowa
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 20:34   #710
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Oh!Nooo! Poziom 8 jak nic na tym odro¶cie i .....RUDY ze ho! ho! Moim zdaniem ta 7.0 by³a za jasna i do d...!
Pani!!! a tonowanie na s³abym oxy z niebieskim mixem?
A próbowa³±¶ 3 mixy mieszaæ, mo¿e nawet z t± 7.0 to j± przyciemni?
Mo¿e blond bunny Ci odpowie, bo fachura!!!
....ale na moje oko góra z³ota - z lekkim rudym wiêc potrzebny fiolet, zrób fiolet i dodaj jeszcze ciupkê niebeskiego. Na d³ugo¶æ sam niebieski powiniem wystarczyæ. I znów kó³ko powtarzam.... na pasemku próba a pó¼ñiej z 6% ¿eby siê nie wyp³ukiwa³o
A mi siê delkatnie wyp³uka³o po 3 myciach, ale jeszcze siê trzyma...
Pozdrawiam z Pobierowa
na wakacjach jestes? zazdroszcze, udanego wypoczynku

zaraz chce polozyc cos na te wlosy, ale mam ta nieszczesna oxy 3% tylko

czyli fiolet na odrost nawet naturalny jak dam to nic sie nie stanie?

ja sie boje juz tej 7.0 wolalabym samymi mixtonami...

mowilam Ci, ze jestem blondi to mi nie wierzylas
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-20, 21:44   #711
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

polozylam fiolet i jest lepiej

boje sie tylko, poswiate ma naprawde chlodna, mam nadzieje, ze nie wpada w zielen lece reszte wlosow farbnac, pooimijam tylko skalp zeby nie miec fioletowego

SDC11019.jpg

SDC11022.jpg
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-21, 19:18   #712
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
polozylam fiolet i jest lepiej

boje sie tylko, poswiate ma naprawde chlodna, mam nadzieje, ze nie wpada w zielen lece reszte wlosow farbnac, pooimijam tylko skalp zeby nie miec fioletowego
Przepraszam, ¿e dopiero teraz odpisujê ale dopiero siad³am do kompa.
Piêknie Ci och³odzi³ ten fiolet, ale widzê, ¿e to jeszcze chyba na mokrych?
Zieleni nie widzê, bo tam raczej nie ma z czego wyj¶æ.
A w sumie jak masz 3% to mo¿esz robiæ, tyle, ¿e efekt bêdzie siê sp³ukiwa³ i zaraz znów bêdziesz musiala robiæ, no ale gdyby co¶ nie wychodzi³ to na sp³ukanych mo¿esz korygowaæ do woli na tej 3%.
A có¿ to? tak Ci skórê z³apa³o na fioletowo?
Dziêkujê za ¿yczenia, s³oñce nawet jest, wiêc na pla¿y mo¿na pole¿eæ , ale tylko nogi moczy³am, bo ......brrrrrrrrrrrr!
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-22, 09:47   #713
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 51
Smile Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Hej wszystkim
Zastanawiam sie teraz na fajnym kolorem braz, raczej mysle o srednim brazie, gdy¿ farbowalam wczesniej Loreal Majirel na poziomie 5.35, teraz farbuje Kadusem 4,77, ale oba kolory wyp³ukiwany sie do miedzi:/ w sloncu to wygladam jak sprana ruda Mam ciemne oczy i nie bardzi mi to pasuje. Czy mozecie mi poradzic jaki kolor oraz jaka firme polecacie?Chodzi mi o farby fryzjerskie, nie mam fotki zeby wrzucic, ale mam kolor na glowie - odcien sredniego
9ciemny srednie ale nie czarny) spranego brazu z po¶wiata miedzi:/ Juz zasnatawiam sie czy nie isc do fryzjera i nie zafundowac tam farbowania bo co probuje to jakas miedz:/ A nie chcem tez zeby braz wypadl mi czarny i boje sie zaryzykowac z jakims popielem. Teraz zastanawiam sie nad Wella Colour Touch, tylko nie wiem jakis kolor jeszcze. Macie jakies pomysly, z gory dziêkuje za podpowiedz. pozdrawiam
madlen_m jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-22, 10:00   #714
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madlen_m Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wszystkim
Zastanawiam sie teraz na fajnym kolorem braz, raczej mysle o srednim brazie, gdy¿ farbowalam wczesniej Loreal Majirel na poziomie 5.35, teraz farbuje Kadusem 4,77, ale oba kolory wyp³ukiwany sie do miedzi:/ w sloncu to wygladam jak sprana ruda Mam ciemne oczy i nie bardzi mi to pasuje. Czy mozecie mi poradzic jaki kolor oraz jaka firme polecacie?Chodzi mi o farby fryzjerskie, nie mam fotki zeby wrzucic, ale mam kolor na glowie - odcien sredniego
9ciemny srednie ale nie czarny) spranego brazu z po¶wiata miedzi:/ Juz zasnatawiam sie czy nie isc do fryzjera i nie zafundowac tam farbowania bo co probuje to jakas miedz:/ A nie chcem tez zeby braz wypadl mi czarny i boje sie zaryzykowac z jakims popielem. Teraz zastanawiam sie nad Wella Colour Touch, tylko nie wiem jakis kolor jeszcze. Macie jakies pomysly, z gory dziêkuje za podpowiedz. pozdrawiam
Poziom 4 czy 5 to i tak ciemny i my¶lê, ¿e bez rozjasniania lub dekoloryzacji sie nie obejdzie, bo farba farby nie rozja¶ñi!!!
Znajd¿ w necie na jakiejkolwiek palecie farb profesjonalnych swój kolor i kolor jaki chcesz mniej wiêcej uzyskaæ i wklej tutaj to pomy¶³imy.
A co do dobierania koloru to jest na wiza¿u taki w±tek albo wrzuæ swoja fotkê, bo jak Ciê nie widaæ, to nie wiemy co Ci mo¿e pasowaæ.
Bezpieczniej mo¿na by pój¶æ do fryzjera na dekoloryzacje i farbowanie, ale 200z³ pewnie zap³acisz, zale¿y jeszcze jakie d³ugie masz w³osy.
Ale nie ma siê co ³udziæ, ¿e jak zafarbujesz u fryzjera, to Ci rudy po jakim¶ czasie nie wyjdzie, bo zimne kolory wyp³ukuj± siê najszybciej i zostaje w³a¶nie na rudy, pozostaje neutralizowanie rudego niebieskim mixem (by³o ju¿ o ty sporo, poczytaj trochê jak chcesz) pozdrawiam
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-22, 10:26   #715
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 51
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Poziom 4 czy 5 to i tak ciemny i my¶lê, ¿e bez rozjasniania lub dekoloryzacji sie nie obejdzie, bo farba farby nie rozja¶ñi!!!
Znajd¿ w necie na jakiejkolwiek palecie farb profesjonalnych swój kolor i kolor jaki chcesz mniej wiêcej uzyskaæ i wklej tutaj to pomy¶³imy....


Dzieki, wiem, ze poziom 4 i 5 to ciemne, tylko nie sa az tak ciemne jak poziom 4 z firmy Allwawes, ktore jak farbowalam na poziomie 4 to wyszly czarne. Kadus na poziomie 4 jest srednim brazem, tylko zalezy kto ma jaka wizje sredniego brazu Dla mnie ciemny braz to prawie czarny. Za kazdym razem jak ogladam TV to podoba mi sie kolor w³osow E. Herbus, ona ma raczej cieply ale ³adny. Zalaczam link:

http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...w=1259&bih=548

oraz:
http://hityczykity.pl/pojedynek/gwia...-fryzurze.html
madlen_m jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-22, 11:03   #716
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Przepraszam, ¿e dopiero teraz odpisujê ale dopiero siad³am do kompa.
Piêknie Ci och³odzi³ ten fiolet, ale widzê, ¿e to jeszcze chyba na mokrych?
Zieleni nie widzê, bo tam raczej nie ma z czego wyj¶æ.
A w sumie jak masz 3% to mo¿esz robiæ, tyle, ¿e efekt bêdzie siê sp³ukiwa³ i zaraz znów bêdziesz musiala robiæ, no ale gdyby co¶ nie wychodzi³ to na sp³ukanych mo¿esz korygowaæ do woli na tej 3%.
A có¿ to? tak Ci skórê z³apa³o na fioletowo?
Dziêkujê za ¿yczenia, s³oñce nawet jest, wiêc na pla¿y mo¿na pole¿eæ , ale tylko nogi moczy³am, bo ......brrrrrrrrrrrr!
tylko w jednym miejscu mi tak zlapalo

wlasnie ja wole ta 3% bo jak cos sie wyplucze, ale widze, ze fiolet daje rade, wiec chyba go powtorze na 6% jak sie wyplucze tak samo

ale wyrownal mi niezle poziom pozniej jak zrobie zdjecia to wstawie

aaaa i na dol nie dalam niebieskiego, bo stwierdzilam ze dol zrobie nastepnym razem na 6% i on mi tak nie przeszkadza, a wazniejsza gora


we Wro zimno i pochmurno wiec dobrze Ci tam
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-22, 18:29   #717
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez madlen_m Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki, wiem, ze poziom 4 i 5 to ciemne, tylko nie sa az tak ciemne jak poziom 4 z firmy Allwawes, ktore jak farbowalam na poziomie 4 to wyszly czarne. Kadus na poziomie 4 jest srednim brazem, tylko zalezy kto ma jaka wizje sredniego brazu Dla mnie ciemny braz to prawie czarny. Za kazdym razem jak ogladam TV to podoba mi sie kolor w³osow E. Herbus, ona ma raczej cieply ale ³adny. Zalaczam link:...
No dobra to taki kolor chcesz uzyskaæ jak w linkach tak? ...a jeszcze znajd¼ podobny do Twojego jaki masz teraz na g³owiei wklej


Caate -Cieszê siê, ¿e zadzia³a³o i wyrówna³o choæ trochê poziomy.No to na jakie¶ 3 tygodnie masz spokój
Na razie zu¿yj t± 3% bo po co wyrzucaæ, a na dó³ dobrze, ze nie po³o¿y³a¶, bo ju¿ ca³kiem fioletowe by by³y(wiesz, ¿e tam ¿ó³to -zielone a'la seledyn trzeba).

Zimno??? A u nas up±³y , a pokazuj±, ¿e deszcz i zimno... nie ma to jak z³a prognoza pogody.
Wiêc pozdrawiam s³onecznie!!!
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-24, 18:30   #718
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 6 244
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

ja to mam pecha, chyba nigdy nie pozbêde siê mokki matrixa;((


ci±gle farbuje zimnymi odcieniami (najpierw goldwell 6bp teraz majirel 7,11)i nadal mam rudy prze¶wit;(
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 101_0050.jpg (109,3 KB, 101 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 101_0053.jpg (116,3 KB, 103 za³adowañ)
anusia1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-26, 16:02   #719
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Poka¿ wiadomo¶æ
ja to mam pecha, chyba nigdy nie pozbêde siê mokki matrixa;((


ci±gle farbuje zimnymi odcieniami (najpierw goldwell 6bp teraz majirel 7,11)i nadal mam rudy prze¶wit;(
A ta mokka to na koñcówkach to ciemniejsze? Bo je¶li tak, to ¿eby siê jej pozbyæ musisz je zdekoloryzowaæ, bo farba farby nie rozja¶ñi!!!
Ta 6BP to br±zowa per³a i o ile per³a mog³aby neutralizowaæ rudy(choæ jest na drugim miejscu, wiêc s³absza) to br±z i tak wyp³ukuje siê na rudo.
A ,11 - czasem w ró¿nych firmach jest zielona wiêc sprawdzaj czy lepiej niewybraæ ,1 -popiel, chocia¿ ponoæ i tak nie neutralizuje rudego, bo jest za s³aby, proponujê zaprzyja¿ñiæ siê z mixtonami i tonowaniem, du¿o o tym pisa³±m, ale przecie¿ wiesz

A mi po 5 myciach dosyæ sp³uka³o siê tonowanie fioletem i koñcówki znów zrobi³y siê z³otawe (mix czerwony+fioletowy na 6%,na³o¿one, spienione z ciep³± wod± i trzymane 10 minut)
Ale dla mnie to najlepszy sposób
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-26, 22:01   #720
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomo¶ci: 6 244
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

nie na koncach juz nie mam mokki konce juz sa bardziej zimne niz cieple, tylko jakos ta nasada strasznie s³abo ³apie kolory(moze dlatego ze nie sa tak przetrawione) i tez szybko sie wyplukuje.
anusia1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.