mieszkam w uk a byly partner chce zabrac mi dzieci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-05, 16:49   #1
ewroz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wielka brytania
Wiadomości: 5

mieszkam w uk a byly partner chce zabrac mi dzieci


3lata temu rozstalam sie z moim partnerem.Wyjechalam z dziecmi do Anglii za jego pozwoleniem.Odwiedzil dzieci tylko raz a potem to ja sponsorowalam wyjazdy dzieci do niego zeby nie zerwac kontaktu.Dwa razy przyjezdzal do pracy w londynie ale nigdy nie odwiedzil dzieci.Dowiedzialam sie niedawno ze wniosl najprawdopodobnie sprawe o pozbawienie praw rodzicielskich mnie bo policja robila wywiad srodowiskowy w polsce na moj temat.Zaznacze ze nigdy nie uregulowalam prawnie opieki nad dziecmi poniewaz ludzilam sie ze z nim mozna sie dogadac.Prosze moze mi ktos doradzi co moge zrobic w tej sprawie i co on moze mi zrobic ja o niczym nie wiem bo mieszkam tutaj a zameldowanie mam w polsce. DZIEKUJE
ewroz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 17:46   #2
Binolka
Zakorzenienie
 
Avatar Binolka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 623
Dot.: mieszkam w uk a byly partner chce zabrac mi dzieci

hm... ja myslę ze on nie moze zabrać Ci dzieci tym bardziej ze siłom ich tam nie trzymasz i już długo są z Toba a ile czasu jesteś za granicą bo z tego co piszesz wynika ze długo ja mysle ze nawet gdyby tak zrobił to nie ma szans żeby odebrać Ci dzieci tym bardziej ze mieszkaja z Toba od lat a on miał je gdzieś a poza tym to ich zdanie w tej sprawie też sie liczy i trzeba wziąć pod uwagę to że przecież ich nie porwałas i nie ukrełaś przed nim i przed całym światem mysle że nie musisz się martwić o to ale nie znam sie na tym moja ciocia wzieła rozwód i dzieci zostały z nia bo same chciały
__________________
ciuchowo-wymiankowo odp u mnie - ja odp u Ciebie
Binolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 21:43   #3
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: mieszkam w uk a byly partner chce zabrac mi dzieci

Cytat:
Napisane przez ewroz Pokaż wiadomość
3lata temu rozstalam sie z moim partnerem.Wyjechalam z dziecmi do Anglii za jego pozwoleniem.Odwiedzil dzieci tylko raz a potem to ja sponsorowalam wyjazdy dzieci do niego zeby nie zerwac kontaktu.Dwa razy przyjezdzal do pracy w londynie ale nigdy nie odwiedzil dzieci.Dowiedzialam sie niedawno ze wniosl najprawdopodobnie sprawe o pozbawienie praw rodzicielskich mnie bo policja robila wywiad srodowiskowy w polsce na moj temat.Zaznacze ze nigdy nie uregulowalam prawnie opieki nad dziecmi poniewaz ludzilam sie ze z nim mozna sie dogadac.Prosze moze mi ktos doradzi co moge zrobic w tej sprawie i co on moze mi zrobic ja o niczym nie wiem bo mieszkam tutaj a zameldowanie mam w polsce. DZIEKUJE
Znajdź prawnika, który cię będzie reprezentował i doradzi, możesz mieć prawo do Legal aid, czy dofinansowanie lub prawnika bezpłatnie.

W sprawę zapewne zostanie włączony Cafcass.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 21:44   #4
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: mieszkam w uk a byly partner chce zabrac mi dzieci

Tez mysle ,ze dzieci Ci nie zabierze ,nie jest tak latwo zabrac dzieci ,no chyba ,ze jest jakis dowod na to ,ze dana osoba nie moze zajmowac sie dzieckiem np alkocholizm czy tam inne.

Wez gleboki oddech uspokoj sie i poczekaj co bedzie dalej.
Nie denerwuj sie bo sama sprawa w sadzie o niczym nie swiadczy.Jesli nie bedzie powodu do zabrania dzieci to nikt Ci ich nie wezmie.

uspokoj sie ale trzymaj reke na pulsie.
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 10:40   #5
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: mieszkam w uk a byly partner chce zabrac mi dzieci

Znalazlam kiedys taka strone, moze Ci sie przyda i ktos bedzie potrafil Ci doradzic.

http://forumprawne.org/wielka-brytania/

Pozdrawiam
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.