Wasze topowe farby koloru blond - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-04, 09:46   #31
mylenne85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Wasze topowe farby koloru blond

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
ja się przymierzam do kupna safiry planuje albo ten blask księżyca, albo piasek pustyni... chyba piasek jest bardziej popielaty teraz robię włosy belle color - kolorek jasny popielaty blond i wyszedł bardzo podobny do moich naturalnych, a w sumie na tym mi zależało
robilas moze piasek pustyni? ja w sumie troche sie obawiam ze wyjdzie za ciemny, na innych forach z kolei wyczytalam ze jak bedzie sie zmywal to zrobi sie "żółty, albo zielono szary" ja mam jasny blond, chcialam go przyciiemnic troche i mam obawy, jak stosowalas Tą farbe albo ogolnie produkty safira, napisz jaki efekt, czy bylas zadowolona itd dzieki
mylenne85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 11:26   #32
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wasze topowe farby koloru blond

Cytat:
Napisane przez mylenne85 Pokaż wiadomość
robilas moze piasek pustyni? ja w sumie troche sie obawiam ze wyjdzie za ciemny, na innych forach z kolei wyczytalam ze jak bedzie sie zmywal to zrobi sie "żółty, albo zielono szary" ja mam jasny blond, chcialam go przyciiemnic troche i mam obawy, jak stosowalas Tą farbe albo ogolnie produkty safira, napisz jaki efekt, czy bylas zadowolona itd dzieki
zauwaz że post na który oczekujesz odpowiedzi był pisany dwa lata temu polecam inne tematy związane z blond kolorem, np. Blondynki całego forum łączmy się, albo Najlepsze farby blond... tam uzyskasz różnych informacji i tam wątki są aktualne
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.