Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-18, 23:44   #241
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Ogólnie kolory jednej pory roku powinny dawać podobny efekt, jeśli najbardziej pasują zimowe, to zapewne jesteś zimą, ale mimo wszystko najlepsza jest przymiarka.
Zrobię tak jak mówisz, i jestem bardzo ciekawa. Może odkryję że kolory które omijałam szerokim łukiem jednak mi pasują?

I jeszcze mam jedno pytanie. Tak jak już mówiłam, farbuję włosy. Zauważyłam że w złotych kolorach typu rudy, ciepły brąz wyglądam nijako, nieciekawie, jakbym była zmęczona. Moja bladość jakoś tak gryzie się z tym miedzianym odcieniem. Natomiast w takich bardziej wyrazistych (np. rubin, czerń, ciemny brąz) wyglądam naprawdę dobrze, mimo że wydaję się być jeszcze bardziej blada niż jestem, to bardzo dużo osób mi taki wygląd komplementuje, i mówią że super to pasuje. Czy to też może świadczyć o jakimś typie kolorystycznym?

Ah, i mam jeszcze straszne, niebieskie sińce pod oczami. Słyszałam gdzieś że to domena zimnych typów, ale może się mylę?
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 12:37   #242
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Chyba to nie jest takie łatwe... Widziałam panią, która została zdiagnozowana jako Czysta Wiosna, a ogólnie wyglądała na dość chłodny typ
Ja odkrywam pastele, rozbielone kolory, w których jest mi do twarzy.
zgadzam się z Wampierzem, że każdy typ ma swój zielony/czerwony/niebieski itd itp, chodzi właśnie o czystość, nasycenie itp.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 16:53   #243
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Zrobiłam dziś przymiarki. Zakryłam włosy, byłam bez makijażu, i w świetle dziennym.

I faktycznie dziewczyny, miałyście rację. Nigdy bym nie pomyślała że wyglądam dobrze w żółtym, jednak cytrynowy mi bardzo pasuje, albo taki troszkę rozbielony cytrynowy. Przymierzałam biel i beż. Lepiej w bieli. I tak samo czerń i bardzo ciemny grafit. lepiej w czerni. Tak samo bardzo pasuje mi ciemny fiolet, taka bardziej śliwka. No i granat. Najwięcej przymierzałam czerwieni, i lepiej niż taka ostra czerwień wypada wiśnia. Porównałam też jasne pastele z takimi- jakby to powiedzieć- przyciemnionymi, brudnymi, ze zdecydowaną korzyścią dla tych drugich. W brzoskwiniowym wyglądam okropnie, jednak pasuje mi taki ciemny pomarańcz, nazwałabym go kasztanowym. Z zieleni najlepiej wygląda butelkowa zieleń, albo zieleń przełamana niebieskim. Bardzo ładnie wygląda też mięta. Z róży pasuje najbardziej taka "przyciemniona" fuksja.

Generalnie to nigdy bym nie pomyślała że tak dobrze mi w ciemnych kolorach. Zawsze się ich wystrzegałam, i stawiałam na delikatne, jasne, pastelowe odcienie. I tu naszło mnie drugie zdziwienie, bo jak przyłożyłam ciepły pastelowy róż, to wydawało mi się, że wyglądam na zmęczoną i bladą. Zupełnie inaczej jest z brudnym różem, pasuje idealnie.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 21:18   #244
joa_b
Raczkowanie
 
Avatar joa_b
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 229
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Tak się ostatnio zastanawiam...
Wiem, że bez przymiarek nic się nie określi na 100%... ale odkąd zaczęłam śledzić ten wątek, patrzę inaczej na znajomych mi ludzi i zastanawiam się nad ich kolorytem. Są przecież charakterystyczne cechy dla niektórych typów - np. ciemnookie brunetki to raczej zimy, a rudowłose - jesienie. A ja się zastanawiam nad takim typem: bardzo jasna, ale wyraźnie różowa cera, jasne oczy i do tego włosy rudawy blond (jasny lub ciemny). Nie wiem, czy wiecie o co chodzi? Taki "fototyp 1" Czy to jasna wiosna? Bo cera jest jednak wyraźnie różowa...
joa_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 13:14   #245
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Zrobię tak jak mówisz, i jestem bardzo ciekawa. Może odkryję że kolory które omijałam szerokim łukiem jednak mi pasują?

I jeszcze mam jedno pytanie. Tak jak już mówiłam, farbuję włosy. Zauważyłam że w złotych kolorach typu rudy, ciepły brąz wyglądam nijako, nieciekawie, jakbym była zmęczona. Moja bladość jakoś tak gryzie się z tym miedzianym odcieniem. Natomiast w takich bardziej wyrazistych (np. rubin, czerń, ciemny brąz) wyglądam naprawdę dobrze, mimo że wydaję się być jeszcze bardziej blada niż jestem, to bardzo dużo osób mi taki wygląd komplementuje, i mówią że super to pasuje. Czy to też może świadczyć o jakimś typie kolorystycznym?

Ah, i mam jeszcze straszne, niebieskie sińce pod oczami. Słyszałam gdzieś że to domena zimnych typów, ale może się mylę?
Najprawdopodobniej masz chłodny odcień karnacji, jeśli pasują ci chłodniejsze odcienie. Z kolei twarzowość wyrazistych odcieni, kontrastujących ze skórą sugeruje czysty, kontrastowy typ, więc kolejne argumenty za zimą.

Sińce nie są charakterystyczne dla żadnego typu.

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś przymiarki. Zakryłam włosy, byłam bez makijażu, i w świetle dziennym.

I faktycznie dziewczyny, miałyście rację. Nigdy bym nie pomyślała że wyglądam dobrze w żółtym, jednak cytrynowy mi bardzo pasuje, albo taki troszkę rozbielony cytrynowy. Przymierzałam biel i beż. Lepiej w bieli. I tak samo czerń i bardzo ciemny grafit. lepiej w czerni. Tak samo bardzo pasuje mi ciemny fiolet, taka bardziej śliwka. No i granat. Najwięcej przymierzałam czerwieni, i lepiej niż taka ostra czerwień wypada wiśnia. Porównałam też jasne pastele z takimi- jakby to powiedzieć- przyciemnionymi, brudnymi, ze zdecydowaną korzyścią dla tych drugich. W brzoskwiniowym wyglądam okropnie, jednak pasuje mi taki ciemny pomarańcz, nazwałabym go kasztanowym. Z zieleni najlepiej wygląda butelkowa zieleń, albo zieleń przełamana niebieskim. Bardzo ładnie wygląda też mięta. Z róży pasuje najbardziej taka "przyciemniona" fuksja.

Generalnie to nigdy bym nie pomyślała że tak dobrze mi w ciemnych kolorach. Zawsze się ich wystrzegałam, i stawiałam na delikatne, jasne, pastelowe odcienie. I tu naszło mnie drugie zdziwienie, bo jak przyłożyłam ciepły pastelowy róż, to wydawało mi się, że wyglądam na zmęczoną i bladą. Zupełnie inaczej jest z brudnym różem, pasuje idealnie.
Spróbuj jeszcze określić która z palet pasuje najbardziej. Jak chłodne muszą być kolory, jak czyste?

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez joa_b Pokaż wiadomość
Tak się ostatnio zastanawiam...
Wiem, że bez przymiarek nic się nie określi na 100%... ale odkąd zaczęłam śledzić ten wątek, patrzę inaczej na znajomych mi ludzi i zastanawiam się nad ich kolorytem. Są przecież charakterystyczne cechy dla niektórych typów - np. ciemnookie brunetki to raczej zimy, a rudowłose - jesienie. A ja się zastanawiam nad takim typem: bardzo jasna, ale wyraźnie różowa cera, jasne oczy i do tego włosy rudawy blond (jasny lub ciemny). Nie wiem, czy wiecie o co chodzi? Taki "fototyp 1" Czy to jasna wiosna? Bo cera jest jednak wyraźnie różowa...
Nie, wcale nie... Gdzieś u mnie jest post z linkami do przykładów profesjonalnie zdiagnozowanych kobiet. Nie ma takich prostych reguł.

Np. ciemnookie brunetki często są też wiosnami lub jesieniami. Niektóre są też latami (np. Katie Holmes podobno). To zależy w sumie głównie od karnacji.
Rudowłose nie zawsze nawet są ciepłym typem... Wiele rudych to wiosny, a niektóre jesienie. Te o chłodnej, porcelanowej karnacji to zwykle lata. Ogólnie wydaje mi się, że w Polsce rude jesienie są raczej rzadkie, bo taka jesień ma przygaszoną karnację, a większość rudych, które widzę, ma czystą.

Wydaje mi się, że takie rude czy rudawe osoby o bardzo jasnym typie urody to najczęściej jasne lata i jasne wiosny. Oba typy sa do siebie podobne, więc często trudno je odróżnić bez przymiarki kolorów.

Zaróżowienie skóry to raczej nie jest cecha jakiegoś typu, tylko po prostu oznaka jasnej, cienkiej skóry. W ogóle przy bardzo jasnej cerze często trudno na oko ocenić jej odcień, bo jest bardzo mało pigmentu. Dlatego np. sporo wiosen może nie wyglądać na kogoś o ciepłej karnacji, chyba ze się dobrze opalą (a bardzo jasne fototypy nie opalają się prawie wcale). Najłatwiej to zauważyć po tym, czy takiej osobie pasują ciepłe kolory, jak nie w ubraniu, to we włosach, np taki farbowany bardzo ciepły blond- na niektórych bladych osobach wygląda świetnie. To oznacza, że ich karnacja jednak nie jest tak chłodna jakby się wydawało. Jakiś czas temu właśnie przyglądałam się ludziom w tramwaju, było bardzo mocne oświetlenie świetlówkami (w nocy) i bardzo łatwo było zauważyć, komu kolor farbowanych włosów i makijaż pasuje, a kto nie trafił. I była właśnie dziewczyna, która wyglądała mi na intensywną wiosnę, ew. ciepłą, bo wyglądała świetnie w żółtym, ciepłym blondzie i czerwonej szmince, przy czym miała bardzo jasną skórę. A raczej trudno było zauważyć czy ma ciepłą karnację, szczególnie w tak chłodnym świetle.

Teraz jak tak patrze na ludzi, to jeszcze bardziej widzę, jak wiele kobiet się szpeci złym kolorem podkładu. Niby równo, niby się nie odcina, ale kolorystycznie tworzy dysonans.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 18:03   #246
joa_b
Raczkowanie
 
Avatar joa_b
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 229
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

No tak, ja też teraz patrzę na ludzi takim analitycznym okiem Dzisiaj np widziałam panią ewidentnie chłodnego typu (pewnie lato) w złocistym żółtym... fatalnie!

Dzisiaj też po raz pierwszy wzbogacona nową wiedzą kolorystyczną wybrałam się na zakupy odzieżowe. Ech, jak ciężko było znaleźć cokolwiek w kolorach ciepłej jesieni! To pewnie przez porę roku - wszystko jest wzorzyste, pastelowe, albo w kolorach wiosennych. Świetny czas na zakupy dla wiosen Poza tym strasznie ciężko w sklepie odróżnić te odcienie - czy nie za żywy / zbyt zgaszony / zbyt chłodny? Wyszłam z 1 bluzką w kolorze morskim - jedyny kolor, który wydawał mi się odpowiedni (no, oprócz ciepłych granatów, których też było sporo).
joa_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 18:55   #247
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez joa_b Pokaż wiadomość
No tak, ja też teraz patrzę na ludzi takim analitycznym okiem Dzisiaj np widziałam panią ewidentnie chłodnego typu (pewnie lato) w złocistym żółtym... fatalnie!

Dzisiaj też po raz pierwszy wzbogacona nową wiedzą kolorystyczną wybrałam się na zakupy odzieżowe. Ech, jak ciężko było znaleźć cokolwiek w kolorach ciepłej jesieni! To pewnie przez porę roku - wszystko jest wzorzyste, pastelowe, albo w kolorach wiosennych. Świetny czas na zakupy dla wiosen Poza tym strasznie ciężko w sklepie odróżnić te odcienie - czy nie za żywy / zbyt zgaszony / zbyt chłodny? Wyszłam z 1 bluzką w kolorze morskim - jedyny kolor, który wydawał mi się odpowiedni (no, oprócz ciepłych granatów, których też było sporo).
Niestety kolory w sklepach pojawiają się głównie według mody, czasem zależy od stylu firmy odzieżowej. Faktycznie ostatnio królują albo bardzo jaskrawe kolory, albo zgaszone i chłodne.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 19:15   #248
joa_b
Raczkowanie
 
Avatar joa_b
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 229
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Niestety kolory w sklepach pojawiają się głównie według mody, czasem zależy od stylu firmy odzieżowej. Faktycznie ostatnio królują albo bardzo jaskrawe kolory, albo zgaszone i chłodne.
Dlatego teraz zamierzam wybrać się do ciuchowni Może wybór będzie większy
joa_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:10   #249
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Wrzuciłam post o ciepłej wiośnie, w końcu udało mi się sklecić. Postaram się napisać jeszcze o jesieni jak najszybciej się da, ale jestem ostatnio bardzo zajęta.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:03   #250
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Wrzuciłam post o ciepłej wiośnie, w końcu udało mi się sklecić. Postaram się napisać jeszcze o jesieni jak najszybciej się da, ale jestem ostatnio bardzo zajęta.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 15:21   #251
Jagodziankaaa5691
Przyczajenie
 
Avatar Jagodziankaaa5691
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 27
Exclamation Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

1. OPALENIZNA
Opalam się tylko lekko i powoli, nawet gdy jestem opalona, moja twarz jest blada i to widać. Nigdy nie jestem różowa, ani się nie spalam.

2. OCZY
Niebieskie ich obwódka jest ciemna, rzęsy i brwi nie są jasne.

3. PIEGI
Nie, ale mam trądzik.

4. CERA
Jasna, wręcz blada. Nie rumienię się.

5. NATURALNY KOLOR WŁOSÓW

Ciemny blond, jasny brąz.

6. USTA
Różowe, ciemne.

7. KOLORY
Czuję się dobrze w brązowym, niebieski, białym. Niebieskie bluzki i bluzy ładnie oczy podkreślają i to lubię. Nie lubię jaskrawych kolorów.

8. CZYSTA BIEL CZY CZYSTA CZERŃ
Żadne. Bo biało dla mnie jest za biało a czarne powoduje, że za ciemno. Wolę brązy, kremowe. Jak już to łączyć czarny z bielą.

9. JASKRAWE KOLORY.
Nie wiem czy pasują, może troszkę.

10. CIEPŁE CZY ZIMNE.
Jedne i drugie, tak myślę.

11. ZESTAWIANIE KOLORÓW.
Nie lubię, bo nie umiem ładnie zestawić.

Pomoże mi ktoś ♥
Jagodziankaaa5691 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-23, 18:38   #252
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Jagodziankaaa5691 Pokaż wiadomość
1. OPALENIZNA
Opalam się tylko lekko i powoli, nawet gdy jestem opalona, moja twarz jest blada i to widać. Nigdy nie jestem różowa, ani się nie spalam.

2. OCZY
Niebieskie ich obwódka jest ciemna, rzęsy i brwi nie są jasne.

3. PIEGI
Nie, ale mam trądzik.

4. CERA
Jasna, wręcz blada. Nie rumienię się.

5. NATURALNY KOLOR WŁOSÓW

Ciemny blond, jasny brąz.

6. USTA
Różowe, ciemne.

7. KOLORY
Czuję się dobrze w brązowym, niebieski, białym. Niebieskie bluzki i bluzy ładnie oczy podkreślają i to lubię. Nie lubię jaskrawych kolorów.

8. CZYSTA BIEL CZY CZYSTA CZERŃ
Żadne. Bo biało dla mnie jest za biało a czarne powoduje, że za ciemno. Wolę brązy, kremowe. Jak już to łączyć czarny z bielą.

9. JASKRAWE KOLORY.
Nie wiem czy pasują, może troszkę.

10. CIEPŁE CZY ZIMNE.
Jedne i drugie, tak myślę.

11. ZESTAWIANIE KOLORÓW.
Nie lubię, bo nie umiem ładnie zestawić.

Pomoże mi ktoś ♥
Proponuję poczytać nieco o typach i wykonać przymiarkę kolorów w domu. Możesz być jakąś łagodną porą roku, może latem, ale i tak musisz się dowiedzieć jakie kolory są najlepsze a jakie najgorsze. Nikomu nie pasują tak samo wszystkie kolory ciepłe i zimne jak leci.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-24, 20:17   #253
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Na wstępie witam wszystkich bardzo serdecznie. Prosiłabym o analizę mojego typu urody, będę bardzo wdzięczna

1. Jak się opalasz
- szybko najpierw na czerwono bądź różowo. Odcień opalenizny jest lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu
- ekstremalna mieszanka, zielono-piwno- brązowe. Oprawa oczu bardzo ciemna, długie, czarne rzęsy i czarne brwi

3. Piegi - brak

4. Cera - porcelana, bardzo blady odcień


5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz

6. Kolor ust- bardziej pod nasyconą czerwień


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? czuję się dobrze w fioletach, czerniach

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? czyta biel i czerń

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste
?jaskrawe, nawet maksymalnie


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
nie za bardzo

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? odnoszę wrażenie, że pasują mi zarówno odcienie ciepłe i chłodne.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
- tak, mam nawet wrażenie, że brdziej to podkreśla moją urodę
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 12:34   #254
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Na wstępie witam wszystkich bardzo serdecznie. Prosiłabym o analizę mojego typu urody, będę bardzo wdzięczna

1. Jak się opalasz
- szybko najpierw na czerwono bądź różowo. Odcień opalenizny jest lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu
- ekstremalna mieszanka, zielono-piwno- brązowe. Oprawa oczu bardzo ciemna, długie, czarne rzęsy i czarne brwi

3. Piegi - brak

4. Cera - porcelana, bardzo blady odcień


5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz

6. Kolor ust- bardziej pod nasyconą czerwień


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? czuję się dobrze w fioletach, czerniach

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? czyta biel i czerń

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste
?jaskrawe, nawet maksymalnie


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
nie za bardzo

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? odnoszę wrażenie, że pasują mi zarówno odcienie ciepłe i chłodne.


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
- tak, mam nawet wrażenie, że brdziej to podkreśla moją urodę
Najbardziej prawdopodobna wydaje się jakaś zima albo intensywna wiosna. Pooglądaj palety kolorów, opisy typów i postaraj się określić jakie typy pasują najbardziej. Potem wystarczy, że porównasz jak wyglądają kolory tych typów na tobie.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 12:53   #255
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Najbardziej prawdopodobna wydaje się jakaś zima albo intensywna wiosna. Pooglądaj palety kolorów, opisy typów i postaraj się określić jakie typy pasują najbardziej. Potem wystarczy, że porównasz jak wyglądają kolory tych typów na tobie.
Dziękuję bardzo za wskazówkę. Wnikliwie czytając opisy uznałam, iż jestem typem zimy "królewną śnieżką".

Edytowane przez 201704240919
Czas edycji: 2013-04-25 o 12:56
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 14:46   #256
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

a który typ to królewna śnieżka? true winter?

zamiast przedwcześnie ogłaszać się królewną, lepiej popróbuj z paletami
@Wampierz
chyba mało prawdopodobne, żeby ktoś, komu pasują i niektóre ciepłe, i maksymalnie jaskrawe kolory był chłodną zimną?

którym paletom polecałabyś się przyjrzeć u kogoś, kto:

1. Jak się opalasz - szybko, od razu na złoto, nigdy na czerwono czy różowo


2. Kolor oczu - zgaszony zielony. Oprawa oczu bardzo jasna, niewidoczne rzęsy i jasne brwi

3. Piegi - brak

4. Cera - dość ciemna, raczej ciepła. nawet zimną nie jest blada/jasna. ale dużo jaśniejsza niż latem


5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond z jaśniejszymi pasmami. bardziej ciepły niż zimny

6. Kolor ust- zgaszona, dość jasna brzoskwinia z domieszką różu

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? średnie brązy, ecru, koral, miodowe i mleczne beże

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? nie. czysta biel ujdzie słabo. czerń bardzo źle wygląda

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? raczej nie.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? tak, jak najbardziej.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? na pewno ciepłe co do zimnych nie ma zgody


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - nie wiem

ja i koleżanka będziemy wdzięczne za sugestię, które 2-4 typy są wg Ciebie są najbardziej prawdopodobne

Edytowane przez katusek
Czas edycji: 2013-04-25 o 15:04
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 14:52   #257
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
a który typ to królewna śnieżka? true winter?

zamiast przedwcześnie ogłaszać się królewną, lepiej popróbuj z paletami
@Wampierz
chyba mało prawdopodobne, żeby ktoś, komu pasują i niektóre ciepłe, i maksymalnie jaskrawe kolory był chłodną zimną?
Na pewno pasuje mi cytrynowa żółć, biel, czerń, krwista czerwień, śliwka. Nie pasują mi kompletnie brązy i chyba szarości (bynajmniej ja się sobie nie podobam). Z pastelowych co najwyżej liliowy, wrzosowy.

Edytowane przez 201704240919
Czas edycji: 2013-04-25 o 14:56
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 14:59   #258
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
a który typ to królewna śnieżka? true winter?

zamiast przedwcześnie ogłaszać się królewną, lepiej popróbuj z paletami
@Wampierz
chyba mało prawdopodobne, żeby ktoś, komu pasują i niektóre ciepłe, i maksymalnie jaskrawe kolory był chłodną zimną?
Nie ma takiego typu, przynajmniej u mnie.
Tak by się dało nazwać każdego, kto ma bardzo jasną cerę, czarne włosy i czerwone usta. Ale to nie jest określenie typu kolorystycznego. Różne typy mogą spełniać te warunki.

Chłodne zimy nie tolerują ciepłych kolorów.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Na pewno pasuje mi cytrynowa żółć, biel, czerń, krwista czerwień, śliwka. Nie pasują mi kompletnie brązy i chyba szarości (bynajmniej ja się sobie nie podobam). Z pastelowych co najwyżej liliowy, wrzosowy.
Patrz jaki stopień ciepła wygląda jeszcze ok, a które są już za ciepłe. Sprawdź też jak wyglądasz w ekstremalnie chłodnych kolorach.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 15:01   #259
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Nie ma takiego typu, przynajmniej u mnie.
Tak by się dało nazwać każdego, kto ma bardzo jasną cerę, czarne włosy i czerwone usta. Ale to nie jest określenie typu kolorystycznego. Różne typy mogą spełniać te warunki.

Chłodne zimy nie tolerują ciepłych kolorów.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------


Patrz jaki stopień ciepła wygląda jeszcze ok, a które są już za ciepłe. Sprawdź też jak wyglądasz w ekstremalnie chłodnych kolorach.
Ok
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 15:10   #260
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Na pewno pasuje mi cytrynowa żółć, biel, czerń, krwista czerwień, śliwka. Nie pasują mi kompletnie brązy i chyba szarości (bynajmniej ja się sobie nie podobam). Z pastelowych co najwyżej liliowy, wrzosowy.
No ja np źle wyglądam w cytrynie i bieli, choć kolory jaskrawe noszę i mi pasują, ale jak żółty, to słoneczny, inne kolory też raczej ciepłe, stąd pewność, że nie jestem typem czystym chłodnym, tylko ciepłym.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-25, 15:30   #261
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Jeśli chodzi o chłodne kolory to wyglądam niezłe w butelkowej zieleni (jasne zielenie odpadają), ciemnych i pastelowych fioletach.
Co do kolorów ciepłych nie podobam się sobie w pomarańczowym, rudym beżowym i brązowym . Jedyny braz, w ktorym wygladam przyzwoicie to czekoladowy.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 10:36   #262
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

@Wampierz

którym paletom polecałabyś się przyjrzeć u kogoś, kto:

1. Jak się opalasz - szybko, od razu na złoto, nigdy na czerwono czy różowo


2. Kolor oczu - zgaszony zielony. Oprawa oczu bardzo jasna, niewidoczne rzęsy i jasne brwi

3. Piegi - brak

4. Cera - dość ciemna, raczej ciepła. nawet zimną nie jest blada/jasna. ale dużo jaśniejsza niż latem


5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond z jaśniejszymi pasmami. bardziej ciepły niż zimny

6. Kolor ust- zgaszona, dość jasna brzoskwinia z domieszką różu

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? średnie brązy, ecru, koral, miodowe i mleczne beże

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? nie. czysta biel ujdzie słabo. czerń bardzo źle wygląda

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? niektóre dość jaskrawe, ale nie bardzo jaskrawe.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? zgaszone tak, ale nie mocno szarawe.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? na pewno ciepłe co do zimnych nie ma zgody, ale bardziej nie pasują niż pasują


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - nie wiem

ja i koleżanka będziemy wdzięczne za sugestię, które 2-4 typy są wg Ciebie są najbardziej prawdopodobne
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 12:34   #263
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
@Wampierz

którym paletom polecałabyś się przyjrzeć u kogoś, kto:

1. Jak się opalasz - szybko, od razu na złoto, nigdy na czerwono czy różowo


2. Kolor oczu - zgaszony zielony. Oprawa oczu bardzo jasna, niewidoczne rzęsy i jasne brwi

3. Piegi - brak

4. Cera - dość ciemna, raczej ciepła. nawet zimną nie jest blada/jasna. ale dużo jaśniejsza niż latem


5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond z jaśniejszymi pasmami. bardziej ciepły niż zimny

6. Kolor ust- zgaszona, dość jasna brzoskwinia z domieszką różu

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? średnie brązy, ecru, koral, miodowe i mleczne beże

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? nie. czysta biel ujdzie słabo. czerń bardzo źle wygląda

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? niektóre dość jaskrawe, ale nie bardzo jaskrawe.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? zgaszone tak, ale nie mocno szarawe.

11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? na pewno ciepłe co do zimnych nie ma zgody, ale bardziej nie pasują niż pasują


12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo - nie wiem

ja i koleżanka będziemy wdzięczne za sugestię, które 2-4 typy są wg Ciebie są najbardziej prawdopodobne
Jasna wiosna nasuwa się pierwsza, ew. ciepła wiosna. Można też się zastanawiać nad jesienią, ciepłą albo zgaszoną.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 02:31   #264
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

@Wampierz

dziękujemy

czy to prawda, że chłodnej zimie zawsze będzie lepiej w ziemnym brązie/czerni (chodzi o włosy)? da się dobrać rudy? ciężko?

myślę też nad typem mojej mamy. ogólnie jesteśmy podobne (ja jestem na 99% true winter), ale to może być złudne, bo możliwe, że mamy podobne rysy, a nie urodę. mamie b. dobrze w czarnych włosach, bardzo twarzowo w czarnym. na pewno pasują jej kontrasty

różnice między nami:
- jeszcze ciemniejsza oprawa oczu (czarne brwi - moje ciemny brąz, ciemniejszy brąz/czarny rzęs)
- mniej blada bladość (ja jestem ekstremalnie. mama jest blada. kolor skóry wydaje się podobny. podobnie się rumienimy, ciepłego pigmentu "na oko" na 100% nie widać, być może kwestia bladości i niewielkiego pigmentu)
- opala się na czerwono, ale coś tam jej potem brązowieje (mi w ogóle), ale unika słońca tak ja, więc ciężko stwierdzić
- mamie pasuje klasyczna mocna czerwień (chociaż jej nie lubi), u mnie daje radę ale bez szału. jak ma jaskrawą apaszkę/szalik też to dobrze wygląda, u mnie np. musztardowo-żółty kolor fatalnie;
- piwne oczy (ja mam chłodne szaro-niebieskie)

nie wypełniam ankiety, bo brak mi danych, gdyż mama chodzi głównie na czarno... bardzo dobrze jej w czarni (rzadko się maluje) i czystej bieli, ale niewiele więcej wiem niestety.

rozumiem, że raczej w kontrastowych typach powinnam sprawdzać palety? na pewno chcę jej sprawdzić paletę bright winter. które jeszcze obstawiałabyś jako możliwe? czy sprawdzanie na szalikach/jednokolorowych apaszkach i innych tkaninach typu ręcznik daje radę czy wiarygodniej mierzyć ubrania?

a w ogóle to jeszcze raz dzięki, bo od kiedy maluję się i ubieram zgodnie ze wskazówkami chłodnej zimy toludzie mi mówią że dobrze wyglądam kilkanaście razy częściej

Edytowane przez katusek
Czas edycji: 2013-04-30 o 02:39
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 12:06   #265
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Wampierzu, czy Czysta Wiosna może dobrze wyglądać w mega jasnym popielatym blondzie? pewnie poziom 11... ani grama żółci. Właśnie udało mi się go uzyskać i nie wierzę, że nie jestem "rozmyta"
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 13:19   #266
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Wampierzu, czy Czysta Wiosna może dobrze wyglądać w mega jasnym popielatym blondzie? pewnie poziom 11... ani grama żółci. Właśnie udało mi się go uzyskać i nie wierzę, że nie jestem "rozmyta"
Jasne, że może, najlepsze kolory powinny być czyste, podejrzewam że twój kolor może dawać efekt złamanej bieli, widocznie utrafiłaś w kolor z palety swojego typu. Co do kontrastu, też musi być odpowiedni, skoro pasuje.

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
@Wampierz

dziękujemy

czy to prawda, że chłodnej zimie zawsze będzie lepiej w ziemnym brązie/czerni (chodzi o włosy)? da się dobrać rudy? ciężko?
Nie, to nie jest prawda, możliwy jest każdy kolor włosów, dobrany oczywiście odpowiednio kontrastowo do skóry, byle był w miarę czysty i chłodny. Na niektórych zimach wręcz czarne włosy dają sztucznawy efekt, zależy od naturalnego typu urody.

Rudy jak najbardziej, ale chłodny, czyli taka "sztuczna" czerwień tzw. granatu czy rubinowa. Trzeba uważać na te kolory przy wymywaniu mogą się robić zbyt mdłe lub ocieplać, dobrze poprawiać szamponetką między farbowaniami. Jeśli komuś pasują bardzo ciemne włosy to można sobie machnąć taką bardzo ciemną czerwień prawie czarną.

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
myślę też nad typem mojej mamy. ogólnie jesteśmy podobne (ja jestem na 99% true winter), ale to może być złudne, bo możliwe, że mamy podobne rysy, a nie urodę. mamie b. dobrze w czarnych włosach, bardzo twarzowo w czarnym. na pewno pasują jej kontrasty

różnice między nami:
- jeszcze ciemniejsza oprawa oczu (czarne brwi - moje ciemny brąz, ciemniejszy brąz/czarny rzęs)
- mniej blada bladość (ja jestem ekstremalnie. mama jest blada. kolor skóry wydaje się podobny. podobnie się rumienimy, ciepłego pigmentu "na oko" na 100% nie widać, być może kwestia bladości i niewielkiego pigmentu)
- opala się na czerwono, ale coś tam jej potem brązowieje (mi w ogóle), ale unika słońca tak ja, więc ciężko stwierdzić
- mamie pasuje klasyczna mocna czerwień (chociaż jej nie lubi), u mnie daje radę ale bez szału. jak ma jaskrawą apaszkę/szalik też to dobrze wygląda, u mnie np. musztardowo-żółty kolor fatalnie;
- piwne oczy (ja mam chłodne szaro-niebieskie)

nie wypełniam ankiety, bo brak mi danych, gdyż mama chodzi głównie na czarno... bardzo dobrze jej w czarni (rzadko się maluje) i czystej bieli, ale niewiele więcej wiem niestety.
Najprawdopodobniej inny podtyp zimy, ciemna lub kontrastowa. Akurat w czerni i bieli wszystkim zimom dobrze.
Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
rozumiem, że raczej w kontrastowych typach powinnam sprawdzać palety? na pewno chcę jej sprawdzić paletę bright winter. które jeszcze obstawiałabyś jako możliwe? czy sprawdzanie na szalikach/jednokolorowych apaszkach i innych tkaninach typu ręcznik daje radę czy wiarygodniej mierzyć ubrania?

a w ogóle to jeszcze raz dzięki, bo od kiedy maluję się i ubieram zgodnie ze wskazówkami chłodnej zimy toludzie mi mówią że dobrze wyglądam kilkanaście razy częściej
Spokojnie można przykładac inne tkaniny, chodzi o to żeby kłaść je tak na ramiona i pod twarz, bo co do ubrań to nie wszystkie sięgają tak wysoko.


Efekt jest zaskakująco dobry i łatwy, prawda?
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 09:53   #267
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Jasne, że może, najlepsze kolory powinny być czyste, podejrzewam że twój kolor może dawać efekt złamanej bieli, widocznie utrafiłaś w kolor z palety swojego typu. Co do kontrastu, też musi być odpowiedni, skoro pasuje.
Mam prawie biel (perła była żółtawa, ale fioletowy szampon dał efekt bieli), ładnie kontrastuje z cerą, nie wyglądam blado

zdjęcie z telefonu, bez lampy, bez sztucznego światła.

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 22:26
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 11:12   #268
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Mam prawie biel (perła była żółtawa, ale fioletowy szampon dał efekt bieli), ładnie kontrastuje z cerą, nie wyglądam blado

zdjęcie z telefonu, bez lampy, bez sztucznego światła.
Piękny kolor, platynowy.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 12:34   #269
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Piękny kolor, platynowy.
Na żywo nieco bardziej czysty, nie taki szary
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-01, 14:17   #270
AnnGe
Raczkowanie
 
Avatar AnnGe
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 242
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Próbuję określić sama swój typ, ale jakoś mi ciężko, wychodzi mi zima, co myślicie?
1. Jak się opalasz raczej ciężko i powoli. Jak już się opale – to taki szaro – brunatno - złotawy kolor.

2. Kolor oczu – ciemne piwne z ciemnymi zielonymi wstawkami, widać je dopiero w mocnym przybliżeniu.

3. Piegi –kiedyś ich nie było, pojawiły się po opalaniu, zimą ich nie widać, latem robią się brunatno – szare.

4. Cera – to chyba najciężej mi określić, zawszę wyglądam jak chodzący trup szarawa, różowa na policzkach, bardzo blada, a na zdjęciach wychodzę jak topielica….

5. Naturalny kolor włosów - pomiędzy ciemnym blondem, a jasnym brązem, są jakieś przebłyski żółte, ale nie złote


6. Kolor ust – czerwone, trochę wyblakłe.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w czarnym, brunatnym brązie, beżu, ciemnym intensywnym fiolecie, malinowym; ogólnie róże i fiolety. Źle – w zgniłych zieleniach, zielonoszarym, niebieskoszarym, musztardowym.

8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Czerń- jak najbardziej, biel też. Kremowy raczej nie.

9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste? Tak, ale nie aż takie rażące. Czyste i intensywne są Ok.


10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone?
Nie, wyjątkiem jest zgaszony róż, ale chyba tylko dlatego że mi się kolor podoba, co niekoniecznie świadczy, że mi w nim dobrze


11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Chyba bardziej chłodne, ale niektóre typowo ciepłe kolory w bardziej chłodne tonacji też są Ok.
Biżuteria i srebrna i złota, nie potrafię wybrać. Na co dzień raczej noszę srebrną, ale okulary mam w kolorze starego żółtego złota.

12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo
– drobnym wzorkom – stanowcze nie! Albo duże wzory, albo gładko. Mogę nosić duże kontrasty blisko twarzy, nie znikam od tego


Czekam na waszą pomoc
__________________
Milenka 21-08-2009
Marcinek 31-10-2005
AnnGe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-17 13:36:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.