Kosmetologia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-15, 18:18   #1
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Talking

Kosmetologia


Słuchajcie Kochane!
Włąśnie zdaję w tym roku maturkę i zmaierzam studiowac kosmwetologię w Bydgoszczy. czy któraś z was jest już studentką tego kierumnku? Bardzo pasjonuje mnie ta dziedzina ale od wielu osób słyszałam, że teraz nieopłaca się studiowac tego kierunku. Że nie ma potem przytszłości, bo kosmetyczek jest coraz więcej i konkurencja spora. Jeśli chodzi o swój gabinet to tak samo... Ja mieszkam w niewielkim miasteczku i myslę, aby coś potem swojego załozyc z koleżanką. zaskoczyc czymś ludzi i wykasowac konkurencje Myslicie, że opłaca sie teraz studiowac ten kierunek czy raczej nie ma sensu?
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 18:41   #2
sosenka0
Raczkowanie
 
Avatar sosenka0
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 183
Dot.: Kosmetologia

witam ja za rok zamierzam stdiować kosmetologię na AM w Poznaniu. Myślę, że to ma przyszłość Mi marzy się zainwestować w salon SPA albo coś w tym rodzaju... Myślę, że jeśli bedziesz umiala zaskoczyc ludzi atrakcyjnymi cenami i uslugami to kosmetologia to dobry pomysł. należy tylko sporo zainwestować w gabinet żeby nie był jakąś tam klitką życzę powodzenia
sosenka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 20:16   #3
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Kosmetologia

caroline zdajesz bilogie i chemie na maturze ?? czy bedziesz placic.

po zakonczeniu studiow mam zamiar wyjechac do Anglii, gdziekolwiek, pracowac ile sie da, zarobic wystarczajaco i otworzyc salon. PPiekny. Moze razem z fryzjerka, wszystko w jednym. Marzy m isie taka praca. To moja pasja, nawet gdyby byla malo platna no coz....
a tak w ogole to przemysl kosmetyczny bardzo sie rozwija, ile zarobisz zalezy od ilosci klientek, sa okresy gdy wiecej masz, i gdy mniej. Trzeba duzo kasy wlozyc w rozkrecenie interesu, ale to sie oplaca wedlug mnie, zwraca sie po 2-3 latach.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.