❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤ - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-09-13, 19:05   #4981
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez mrrrr Pokaż wiadomość
To pakowanie nie zajmie chyba aż tak dużo czasu. Starszakowi otwierasz drzwi i zapinasz malucha. Jak skończysz, to tylko pasy u starszaka i heja

Brak zimy czasem ma słabsze strony. W zeszlym roku moja młoda jak już spadlo 10 cm sniegu nie chciala nawet slyszec o kombinezonie, bałwanie i sankach. Za zimno! Ulepilam jej małego bałwana, a ona tupała, że do domku chce. A w sierpniu miała fazę na odcinek charlie i lola" najbardziej na świecie lubię śnieg" i przez 2 tygodnie mogła oglądać go w kółko. Wczoraj przymierzalam jej kombinezon zimowy żeby sprawdzić czy jeszcze dobry to zdjąć nie chciala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakoś nie widzę, żeby mi się 2latek sam załadował do auta w zimie. Raz, że będzie cała w śniegu, będą musiała jej buty itp ściągać, dwa wątpie, że się jej uda wspiąć, póki co ma całe 81cm, nie wiem ile do zimy podrośnie.
Zobaczymy jak będzie.
Ja na zimę zawsze szykuje kombinezon (najczęściej 2 cześciowy, co można spiąć, żeby w razie w mieć też samą kurtkę), kurtkę + ciut grubsze spodnie i 2 pary butów. Przy czym ja pod górami mieszkam i od kiedy tu mieszkam kojarzę tylko jedną zimę bez śniegu, i kilka ze śniegiem po pas. Raz mi za noc zasypało auto po szyby No i na działce teściów za płotem mamy małą górkę. No nie ma szans, nie wyjść z dzieciakami na sanki czy zjazdy na workach ze sianem Tymbardziej, że codziennie mamy dzwonek do drzwi i "proszę pani, a możemy iść z J na sanki?". Więc nie mam wyjścia, idę zamknąć psy i jazda

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Mrr wozisz starszą w RWF?
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 19:44   #4982
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Jakoś nie widzę, żeby mi się 2latek sam załadował do auta w zimie. Raz, że będzie cała w śniegu, będą musiała jej buty itp ściągać, dwa wątpie, że się jej uda wspiąć, póki co ma całe 81cm, nie wiem ile do zimy podrośnie.
Zobaczymy jak będzie.
Ja na zimę zawsze szykuje kombinezon (najczęściej 2 cześciowy, co można spiąć, żeby w razie w mieć też samą kurtkę), kurtkę + ciut grubsze spodnie i 2 pary butów. Przy czym ja pod górami mieszkam i od kiedy tu mieszkam kojarzę tylko jedną zimę bez śniegu, i kilka ze śniegiem po pas. Raz mi za noc zasypało auto po szyby No i na działce teściów za płotem mamy małą górkę. No nie ma szans, nie wyjść z dzieciakami na sanki czy zjazdy na workach ze sianem Tymbardziej, że codziennie mamy dzwonek do drzwi i "proszę pani, a możemy iść z J na sanki?". Więc nie mam wyjścia, idę zamknąć psy i jazda

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Mrr wozisz starszą w RWF?
Gdzie mieszkasz, bo ja też prawie w gorach i zeszłej zimy na przełomie styczeń/luty przymroziło chyba do -25 na noc albo i więcej, ale u nas to norma o tej porze roku. W dzień czesto -15, młody śpik po pas, ale twardo lepi bałwanaMnie przeraża myśl, że wtedy będę rodzić


Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 19:47   #4983
mrrrr
Raczkowanie
 
Avatar mrrrr
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 175
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez mrrrr Pokaż wiadomość
To pakowanie nie zajmie chyba aż tak dużo czasu. Starszakowi otwierasz drzwi i zapinasz malucha. Jak skończysz, to tylko pasy u starszaka i heja

Brak zimy czasem ma słabsze strony. W zeszlym roku moja młoda jak już spadlo 10 cm sniegu nie chciala nawet slyszec o kombinezonie, bałwanie i sankach. Za zimno! Ulepilam jej małego bałwana, a ona tupała, że do domku chce. A w sierpniu miała fazę na odcinek charlie i lola" najbardziej na świecie lubię śnieg" i przez 2 tygodnie mogła oglądać go w kółko. Wczoraj przymierzalam jej kombinezon zimowy żeby sprawdzić czy jeszcze dobry to zdjąć nie chciala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tyyyle śniegu  też bym czasem tak chciała. 2 latka to faktycznie chociaż asekuracja musi być. Myślałam że masz trochę starsza ale nie ogarnelam przeciez masz dwojke. Polecam takie podnóżki z ikei i niech ćwiczy wchodzenie. Dla dziecka może być fajna zabawa, a przecież Ty nie powinnaś za bardzo dźwigać. Niestety tapicerka się syfi,ale mozna albo stary recznik albo takie ochraniacze przeciwdzieciowe foliowe.

Wożę w RWF. Mam axkid rekid i minikid do drugiego auta. I dylemat jakie auto potem jak maluchy już dorosną do rwf a Sylwia jeszcze nie wyrośnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrrrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 19:54   #4984
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez agatka553 Pokaż wiadomość
Gdzie mieszkasz, bo ja też prawie w gorach i zeszłej zimy na przełomie styczeń/luty przymroziło chyba do -25 na noc albo i więcej, ale u nas to norma o tej porze roku. W dzień czesto -15, młody śpik po pas, ale twardo lepi bałwanaMnie przeraża myśl, że wtedy będę rodzić


Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez mrrrr Pokaż wiadomość
Tyyyle śniegu  też bym czasem tak chciała. 2 latka to faktycznie chociaż asekuracja musi być. Myślałam że masz trochę starsza ale nie ogarnelam przeciez masz dwojke. Polecam takie podnóżki z ikei i niech ćwiczy wchodzenie. Dla dziecka może być fajna zabawa, a przecież Ty nie powinnaś za bardzo dźwigać. Niestety tapicerka się syfi,ale mozna albo stary recznik albo takie ochraniacze przeciwdzieciowe foliowe.

Wożę w RWF. Mam axkid rekid i minikid do drugiego auta. I dylemat jakie auto potem jak maluchy już dorosną do rwf a Sylwia jeszcze nie wyrośnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, starsza 8l a młodsza 11 dni młodsza od Twojej
Ja sobie niedawno uświadomiłam, że nie wejdą mi do auta 3 fotele + pasażer. I ta wizja mnie mocno przeraża, bo trzeba jedno auto wymienić. Mam już kilka typów, ale nie uśmiecha mi się taki wydatek. Teraz mała jeździ w Kissie.


agatka553 podbeskidzie. I o tak pięknie mroziło
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 20:40   #4985
mrrrr
Raczkowanie
 
Avatar mrrrr
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 175
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Moja za 18.09 dni konczy 3 latka wiec chyba z kims pomylilas.

Mi też sie nie uśmiecha wymiana auta. Nienawidze wymieniać samochodów, bo nie dość że kasa to jeszcze całe to szukanie, a jaki model, marka, doktorat trzeba zrobić z najbardziej awaryjnych silników, potem jeżdżenie i ogladanie, czy aby na pewno taki super jak to zachwalaja i jeszcze po warsztaatach czy aby nie bity.. A i tak potem trzeba dołożyć bo poprzedni wladciciel myslac o sprzedaży olewa serwis. Brrr. A wymienilismy 2 lata temu i chcieliśmy dlugo pojeździć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mrrrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 20:43   #4986
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Ok kończmy ten wątek kogo już z nami nie ma to edytuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 20:48   #4987
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez mrrrr Pokaż wiadomość
Moja za 18.09 dni konczy 3 latka wiec chyba z kims pomylilas.

Mi też sie nie uśmiecha wymiana auta. Nienawidze wymieniać samochodów, bo nie dość że kasa to jeszcze całe to szukanie, a jaki model, marka, doktorat trzeba zrobić z najbardziej awaryjnych silników, potem jeżdżenie i ogladanie, czy aby na pewno taki super jak to zachwalaja i jeszcze po warsztaatach czy aby nie bity.. A i tak potem trzeba dołożyć bo poprzedni wladciciel myslac o sprzedaży olewa serwis. Brrr. A wymienilismy 2 lata temu i chcieliśmy dlugo pojeździć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to sorki i już wiem z kim

Ja wymieniłam w lutym a tż nie widzi się zmiana auta, w sumie to mi też nie, bo obojgu nam się fajnie jeździ tym czy mamy... Poprzednio szukałam pół roku, teraz nie wiem co wymyślimy, bo już by się powoli trzeba rozglądać
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-13, 20:57   #4988
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Ok kończmy ten wątek kogo już z nami nie ma to edytuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mozesz jeszcze raz dac link do nowego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 21:00   #4989
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1176691 tutaj

Jezeli macie imie wybrane to dajcie znac to pozmieniam.

Edytowane przez LoveMessages
Czas edycji: 2017-09-13 o 21:02
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 21:13   #4990
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Ooo Figa84, czyli całkiem niedaleko, bo górka na której mieszkam rozpoczyna Beskid Wyspowy

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 21:24   #4991
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez agatka553 Pokaż wiadomość
Ooo Figa84, czyli całkiem niedaleko, bo górka na której mieszkam rozpoczyna Beskid Wyspowy

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
I teraz będę szukać gdzie to ale zakładam, że od mojej strony to faktycznie nie daleko
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-13, 21:27   #4992
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
I teraz będę szukać gdzie to ale zakładam, że od mojej strony to faktycznie nie daleko
Bochnia-Limanowa

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 21:30   #4993
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez agatka553 Pokaż wiadomość
Bochnia-Limanowa

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
To jednak dalej ale mam rodzinę w tamtych okolicach. Teraz w sierpniu byliśmy na weselu w okolicy Rożnowa
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 21:34   #4994
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
To jednak dalej ale mam rodzinę w tamtych okolicach. Teraz w sierpniu byliśmy na weselu w okolicy Rożnowa
No do Rożnowa od nas nie tak daleko, ale nie bywamw tamtych stronach

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 21:39   #4995
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez agatka553 Pokaż wiadomość
Ooo Figa84, czyli całkiem niedaleko, bo górka na której mieszkam rozpoczyna Beskid Wyspowy

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
Mnie.się podbeskidzie.z Bielskiej.kojarzy jedynie. Nie widze czy Figa napisala gdzie konkretnie mieszka? Widze tylko podbeskidzie. Kto jeszcze jest z południa Pl procz mnie i agatki?? ☺

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Wy tu piszecie.a ja.swoje...nie widzialam reszty rozmowy

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 21:41   #4996
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Mnie.się podbeskidzie.z Bielskiej.kojarzy jedynie. Nie widze czy Figa napisala gdzie konkretnie mieszka? Widze tylko podbeskidzie. Kto jeszcze jest z południa Pl procz mnie i agatki?? ☺

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Dobrze Ci się kojarzy

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Mnie.się podbeskidzie.z Bielskiej.kojarzy jedynie. Nie widze czy Figa napisala gdzie konkretnie mieszka? Widze tylko podbeskidzie. Kto jeszcze jest z południa Pl procz mnie i agatki?? ☺

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Wy tu piszecie.a ja.swoje...nie widzialam reszty rozmowy

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Mi najczęściej na telefonie umyka, ale zdarza się i na kompie. Czasem mi pokazuje, ze jest kolejna strona a nie mogę na nią wejść
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 21:59   #4997
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Widoki z dzisiejszego spaceru!

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 22:02   #4998
zuzia4.22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 33
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez zVenus Pokaż wiadomość
Mnie.się podbeskidzie.z Bielskiej.kojarzy jedynie. Nie widze czy Figa napisala gdzie konkretnie mieszka? Widze tylko podbeskidzie. Kto jeszcze jest z południa Pl procz mnie i agatki?? ☺

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Wy tu piszecie.a ja.swoje...nie widzialam reszty rozmowy

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Z południa Polski a dokładnie Bieszczady jeszcze ja jestem, zmykamy na 2 wątek

Wysłane z mojego LG-D605 przy użyciu Tapatalka
zuzia4.22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 22:11   #4999
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Do biegu na drugi wątek, gotowiii......

Wysłane z mojego HUAWEI CUN-L21 przy użyciu Tapatalka
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-13, 22:12   #5000
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Figa ja w temacie fotelików jeszcze-mam to samo.moja mała będzie miała 1,5 roku jak urodzę u nawet myślałam żeby sprzedać swoje auto bo gdzie ja z dwójka takich maluchów dam radę się do auta zapakować
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-09-13, 22:15   #5001
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: ❤ Mamusie Lutowe 2018 ❤

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
Figa ja w temacie fotelików jeszcze-mam to samo.moja mała będzie miała 1,5 roku jak urodzę u nawet myślałam żeby sprzedać swoje auto bo gdzie ja z dwójka takich maluchów dam radę się do auta zapakować
Ja za płotem miałam koleżankę z bliźniakami i potem zaraz z kolejną panną - dawała radę. Tej wersji się trzymam
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-13 23:15:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.