Pomoc w doborze kosmetyków potrzebna!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-10-26, 21:56   #1
renat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 10

Pomoc w doborze kosmetyków, cera sucha


Witam! Mam wielką prośbe, chodzi oto aby doradziła mi Pani przy doborze kosmetyków.Otoż mam suchą cerę i właśnie dzisiaj wyczytałam w poradniku jak należy ją pielęgnować, czyli chodzi mi o:
- mleczko kosmetyczne;
- tonik;
- krem;
- krem pod oczy i na szyje;
- maseczka.
Jutro wybieram się na zakupy i chce być pewna swojego wyboru.
Przeglądałam na KW ale im więcej przeglądam tym bardziej nie wiem na co się zdecydować .Być może to dużo ale chcę zasięgnąć rady specjalistki za co z góry jestem wdzięczna.Dodam ze mam 21 lat i do tej pory stosowałam tylko żel do mycia twarzy, tonik i krem z Kolastyny seria: Piękno Natury.Jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam!
renat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-27, 07:56   #2
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Prośba do Pani Beaty!

Nie jestem Beatką, więc może wiele nie pomogę, ale...Sądzę że maseczka powinna jak najbardziej być nawilżająca, jeśli chodzi o mnie to mi (mimo, że mam tłustą skórę ale ją też trzeba nawilżać) podoba się bardzo ta z miraculum, wiśniowa z serii owocowy sad, nie jest droga bo 1 zł za saszetkę więc można spróbować. Świetna jest też wg mnie osmoprotektor, DC albo ew. chińskie zioła. One dwie dostępne sa w saszetkach i tubkach, więc można spróbować nie narażając się na ew. straty finansowe . Myślę że mleczko powinno delikatnie natłuszczać i zostawiać cieniutki, ale nie za tłusty film. A tonik...tu chyba trzeba dopasować sobie swój, toników jest teraz na rynku dużo, od L’oreala po Miraculum i Dax Cosmetics. Tylko nie wybierz za agresywnego dla swojej buzi... Co do kremu, to niech Ci doradzi ktoś kto się zna, bo ja nie mam suchej cery i kompletnie się na tym nie znam . Chodzi Ci o krem na noc czy na dzień tak w ogóle?

Buziaki
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-27, 12:14   #3
renat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 10
Re: Prośba do Pani Beaty!

Witaj youaresowonderful! Dzieki za odpowiedź .Właśnie sama zastanawiałam się nad maseczką z miraculum (odżywcza) bo na KW dziewczyny dobrze o niej pisały.Właśnie mój problem leży w tym że nie wiem jakiej firmy powinny być tonik i mleczko, bo na rynku jest tyle tego że łatwo się pogubić i dlatego chciałam dowiedzieć się czego więcej od Was.A co do kremu to chodzi mi o krem na dzień(odżywczo-nawilżający lub nawet regenerujący)i na noc, no i jeszcze jakiś pod oczy i na szyję,jej ile tego jest Wielkie dzięki jeszcze raz.Pozdrawiam i czekam na dalsze porady!
renat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-28, 16:49   #4
renat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 10
To dla mnie bardzo wazne!

Kochane od piatku nie bede miała dostępu do internetu nie bede mogła juz skorzystać z Waszych rad.Proszę poradźcie mi co do tych kosmetyków.Z góry wielkie dzięki! Pozdrawiam i buziaki
renat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-28, 18:16   #5
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: To dla mnie bardzo wazne!

Hej, to znowu ja. Wiem, że przeglądałaś KW ale podejrzewam że może w związku z wielością ocen troszkę się pogubiłaś, więc poszukałam kosmetyków, które odpowiadały oceniającym; nie wszystkich używałam, ale postaram Ci się opisać chociaż to, co wiem ogólnie o firmie, no i podać linki do ocen.

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=3290

Loreal - firma produkuje kolorówkę, a nawet jest dystrybutorem (dobrze mówię?) pielęgnacji aptecznej – Vichy, La Roche Posay, to jej działka! Ogólnie ja sądzę, że jest warta zainteresowania, z reguły ich kosmetyki ładnie pachną, nie uczulają. Tego mleczka nie miałam, ale sądzę że na ocenach recenzentek można polegać; jest przeznaczone o suchej i wrażliwej skóry, więc powino nadawać się i do Twojej, powinno trochę nawilżać.

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1999

ATW, ogólnie chyba ciekawa firma, a dużo osób twierdzi, że udała jej się ta seria antistress Nie wiem co więcej napisać, jako produkt antystresowy powinien mieć raczej ładny zapach, w sumie nie jest też drogi – 15 zł.


http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ils&itemid=225

Z tej serii mam maseczkę, jest bardzo fajna, a jak wynika z ocen naszych niezastąpionych to i te mleczko jest świetne. Poczytaj sobie, osądź...

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2366

I ostatnia propozycja ode mnie w zakresie mleczek, Neutrogena. Firma ogólnie warta zainteresowania, tak sądze, a te mleczko...Nie wiem co dodać, bo go nie miałam. Ale ma dość dużą liczbę gwiazdek, więc...

Odezwę się jeszcze a Ty poczekaj cierpliwie na opinie innych

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-28, 19:56   #6
renat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 10
Re: To dla mnie bardzo wazne!

youaresowonderful kochana jestes normalnie juz biorę się do przeglądania linków no i czekam na dalsze porady.Dzieki wielkie!
buziale
renat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 10:59   #7
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Pomoc w doborze kosmetyków potrzebna!!

Kobietki!! Jak zwykle bardzo potrzeba mi Waszej rady!! Otóż znów jest okres, kiedy jestem bogatsza i chcę zainwestować w dobry żel do mycia twarzy (nie mleczko, koniecznie coś co się używa z wodą), krem i podkład. I tak- żel to wogóle nie wiem jaki, krem- rozważam Normaderm do skóry z niedoskonałościami i puder to może jakiś w płynie z Pupy (miałam paletę Ice Kit i byłam bardzo zadowolona z pudrów, które tam były, ale nie wiem nawet w jakiej mogą być cenie- ktoś wie??).
Kilka szczegółów mojej cery- młoda (19 l.), mieszana ze skłonnością do przesuszania (aktualnie tak właśnie jest ), zanieczyszczona!!! (mam ogromne skłonności do tworzenia się zaskórników . Do tego, żeby było zabawniej łatwo się podrażnia (naczynka też) i nie mogę za długo używać jednego kosmetyku, bo się na niego uczulam. Bardzo proszę o rady!!
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-02, 11:25   #8
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: Pomoc w doborze kosmetyków potrzebna!!

Nie zawsze droższe znaczy lepsze ,zwłaszcza w przypadku żelu do mycia twarzy - Iwostin (ten 200ml) czy Oceanic AA do cery wrażliwej (w pomarańczowym opakowaniu) spokojnie Ci wystarczą i świetnie spełnią swoje zadanie, a jeśli koniecznie chcesz mieć drożej, to LPR Toleriane czy Vichy Purete Thermale (pianka) są doskonałe - wyższych cen naprawdę nie warto już płacić, wcale nie przekładają się na wyższą jakość (sprwadź składy).

Kremy i podkłady: polecam przejrzeć KW

Mnie ostatnio niewiarygodnie zaskoczył podkład rozświetlający Yria YR, kosztuje 63zł, czyli o jakieś 100 mniej niż HR Face Sculptor, z którego jestem równie zadowolona, ale nie widzę między nimi różnic! A jeśli już, to na korzyść YR!

W ten sposób możesz zaoszczędzić i kupić sobie więcej gadżetów Np. nie żałowałabym na puder sypki: jestem fanką Clarins'a i jego bardzo polecam, podobnie polecałabym puder Diorlight, gdyby go nie wycofali Świetny jest też Matis.

Krem to bardzo indywidualna rzecz, uważaj na te z "wysokiej półki" jeśli masz skłonność do zaskórników, potrafią zapchać pory (długie i skomplikowane listy składników)... Normaderm bym od razu odpuściła - tzw. przeciwtrądzikowe / przeciwzaskórnikowe często działają zupełnie odwrotnie. Najlepiej prosty w składzie krem nawilżający z jakimś antyoksydantem (np. LPR Active C) i filtrem (np. Avene Hydrance Legere UVA10/UVB10, Iwostin intensywnie nawilżający SPF20, Estee Lauder Day Wear Plus SPF 15, jeśli musi być drogo ) + coś oczyszczającego pory - sprawdź, co lepiej na Ciebie działa: BHA (np. LPR Effaclar, SVR Lysanel), nadtlenek benzoilu (Brevoxyl, Benzacne) czy kwas azaleinowy (Hascoderm)?

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 14:05   #9
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Re: Pomoc w doborze kosmetyków potrzebna!!

U mnie od razu odpada Iwostin- miałam ten do cery trądzikowej i bardzo mi ją wysuszył Być może ten normalny jest lepszy... I tak samo Benzacne- efektu żadnego, tylko niesamowicie podrażnia mi cerę... Szukam dalej
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-02, 21:15   #10
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: Pomoc w doborze kosmetyków potrzebna!!

Miałam na myśli ten żel do mycia Iwostin:

http://www.iwostin.pl/prod.id_14.html

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4077

- ja nim myję buzię - jeśli wierzyć KW, został wycofany i faktycznie coś go w sklepach ostatnio nie widzę. Ale na stronie Iwostinu nadal jest, ciekawe, hm...

a nie ten (Iwostin Purritin):

http://www.iwostin.pl/prod.id_26.html

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6880

który wyobrażam sobie, że może wysuszać (jak większość tzw. przeciwtrądzikowych).

Mnie benzacne, ani żaden inny preparat z nadtlenkiem beznoilu też nie służył (strasznie podrażniają i wysuszają), jestem więc uprzedzona i brevoxylu też nie odważyłam się spróbować. Za to doskonale sprawdza się na mojej cerze (też bardzo skłonnej do zanieczyszczeń) kwas azaleinowy w postaci Skinorenu (na receptę). Hascoderm ma podobną zawartość i można go kupić bez recepty - spróbuj.
Kwas azaleinowy, podobnie jak BHA, ma zdolność fakycznego wnikania do wnętrza porów i oczyszczania ich od środka (AHA tego nie potrafi).
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-09, 19:51   #11
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Re: Pomoc w doborze kosmetyków potrzebna!!

Pixie!! Trochę mnie wprowadziłaś w błąd, bo to do czego dałaś linka to żel pod prysznic. Chyba nim nie myjesz twarzy??? Ja pół miasta schodziłam za żelem do mycia twarzy Iwostin, nie Puritin i już zrezygnowałam i kupiłam Puritin... ;(
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-10, 10:34   #12
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Re: Pomoc w doborze kosmetyków potrzebna!!

A ja chcę ci polecić żel do mycia twarzy NIVE VISAGE YOUNG lub AA YOUNG ...Oba są naprawdę dobre... Z tym że ten z AA ma niezbyt przyjemny zapach :-/ ... A jeśli chodzi o krem nawilżający to zdecydowanie najlepszy jest z NIVE VISAGE YOUNG... świetnie nawilża i na dodatek zapobiega błyszczeniu się!!!!! Gorąco polecam!!!!!!!!
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-10, 12:35   #13
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: Pomoc w doborze kosmetyków potrzebna!!

Sama mam mieszaną, wrażliwą, naczynkową i do tego skłonną i do przesuszania i do zanieczyszczania cerę, z tym że 4 latka starszą niż Twoją, ale myślę, że możesz spróbować tego, co ja. Do mycia twarzy polecam żel Kamill (nie ma żadnej konkretnej nazwy) oraz piankę do mycia FM-1 z Faberlic'a. Pierwszy przez mnie wymieniony żel zawiera wyciąg z rumianku, jest przeznaczony do wrażliwej skóry, dobrze oczyszcza, nie podrażniając przy tym, zaś drugi (bo to też raczej żel, a nie pianka) ma i wyciągi z wielu różnych ziółek i kwasy, zatem działa delikatnie złuszczająco, antybakteryjnie, regulująco, ale także delikatnie (nawet w oczy nie szczypie). Z tym, że z każdym z tych produktów możesz mieć małe problemy z zakupem - Kamill'a ciężko wytropić w sklepach, a Faberlic dostępny jest tylko przez konsultantki. Niemniej jednak warto się skusić na któryś z nich.
Co do kremu do twarzy to polecam Dax Cosmetics z serii Perfecta Cera Naczynkowa - kremik obkurczający naczynia krwionośne do cery mieszanej i tłustej.
Z podkładów lubię Max factor Colour Adapt, ale teraz od paru dni używam podkładu w płynie Personal Match z Avon'u i jestem baaardzo mile zaskoczona
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 01:14   #14
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: Pomoc w doborze kosmetyków potrzebna!!

Właśnie nim myję twarz

A raczej myłam, bo już się skończył i nie mogę go nigdzie znaleźć...

"Do ciała", czy "do twarzy" to tylko nazwy, w tak delikatnym, hypoalergicznym, bezzapachowym środku myjącym nie ma nic, co mogłoby cerze zaszkodzić (w zasadzie sam detergent; istnieją też takie, które nawet gdybyś zjadła, nic by się strasznego nie stało).

Na moim z resztą nie było sprecyzowane do czego jest (stało tylko "Żel do mycia", dopiero na odwrocie tuby napisali, że służy i do ciała i do twarzy), potem musieli go przerobić na ten "pod prysznic", a teraz został tylko Purritin, na który się raczej nie skuszę...

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 10:30   #15
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Re: Pomoc w doborze kosmetyków potrzebna!!

Hmmm... pewnie jakbyś to Pixie napisała wcześniej to też bym skończyła z tym Twoim żelem- u mnie zresztą wszędzie jest. Ale jakoś nie przyszło mi do głowy, że można myć buzię żelem do mycia ciała- wydawało mi się, że takowe są mniej delikatne. Ale w sumie nie wiem skąd mi się wzięło to przekonanie. A Puritin jakby na to nie patrzeć wysusza buzię- teraz całą muszę smarować kremem (najlepiej Nivea ) a to pewnie też przytyka trochę pory. Ale już szykuję się na Effaclar
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 10:15   #16
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Pomoc przy zakupie kremow!

Hej dziewczyny! Wlasnie koncza mi sie kremy (na noc- Vichy proeciw zmarszczkom mimicznym i na dzien AA- nawilzajacy dla skory po 25 roku zycia). Z obu kremow jestem srednio zadowolona. Mam 27 lat i pierwsze zmarszczki mimiczne na czole, wokol ust i pod oczami). Poradzcie mi jakich kosmetykow powinnam uzywac. Moja skora jest wrazliwa, tlusta (ale tez z tedencja do odwodnienia). Czy jesli zdecyduje sie na filtry, to musze jeszcze nakladac na twarz krem? Macie rady dla mnie?
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 13:14   #17
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Pomoc przy zakupie kremow!

sugerowałabym właśnie filtry na dzień, a na noc kwasy lub retinoidy. to, czy pod filtry nakładać jeszcze krem, to zależy wyłącznie od indywidualnych odczuć i komfortu skóry.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 09:19   #18
nitencja
Raczkowanie
 
Avatar nitencja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 262
Pomoc w doborze peelingu

Hej dziewczyny! Mam prosbę do was abyscie pomogly mi w wyborze peelingu waham sie miedzy trzema:
peeling bielenda trczina cukrowa, peeling clarena cappucino i morski peeling clarena

250_1855549183475eee31d2a45[1].jpg 4402-small[1].jpg

4403-small[1].jpg

Przeszukalam forum ale nigdzie nie moglam znalezc o nich opinii, jest tylko jedna peelingu morskiego clareny na kwc. Moze ktoras z was ich uzywalam bardzo prosze o opinie
nitencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 22:43   #19
Summer Vine
Raczkowanie
 
Avatar Summer Vine
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 251
Dot.: Pomoc w doborze peelingu

a jaki masz rodzaj skory ?
Summer Vine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 09:29   #20
nitencja
Raczkowanie
 
Avatar nitencja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 262
Dot.: Pomoc w doborze peelingu

Sucha
nitencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 09:21   #21
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
pomoc przy wyborze kremu ?

Witam mam problem...chciałabym kupić sobie krem i teraz nie wiem czy poprostu intensywnie nawilżający czy jakiś przeciwzmarszczkowy? Mam 21 lat i lekkie zmarszczki na czole(pewnie wiele z Was bedzie pisac ze przesadzam ale mnie to przeszkadza), zapewne sa one mimiczne ale niestety nie wiem jaki krem wybrac? pomozecie?
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 09:32   #22
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: pomoc przy wyborze kremu ?

Kwc
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 22:27   #23
Milejdi7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 18
Dot.: pomoc przy wyborze kremu ?

Oj, tam, zmarszczki w tym wieku?
Hmmm...ja używałam swego czasu kremu nawilżającego z avonu, z linii solutions. Całkiem fajny i w przystepnej cenie-2x40ml(bo jest to krem na dzień i na noc)w cenie 27 zł.Strasznie wydajny, jest dosyć gęsty, więc nakładam go mało. I wystarcza.Z tym, że ja stosuję go głównie zimą, kiedy mam silnie przesuszoną skórę.Ale wtedy pomaga nawet w ciężkich przypadkach Aha, i polecam wodę termalną, wiem, że to nie jest krem, ale jest naprawdę rewelecyjna!! Moja mama używa tej z La Roche-Posay(tak to się chyba pisze...)Bardzo fajne kremy nawilżajace ma też w swojej ofercie Vichy, choć są oczywiście nieco droższe od tego z avonu. Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Myslę, że kremy przeciwzmarszczkowe w tym wieku nie są Ci jeszcze potrzebne.najlepiej po prostu nawilżaj skórę, i chroń ją przed promieniowaniem słonecznym.A więc, koniecznie flirty UVA/UVB.Jesli masz cerę naprawdę skłonną do przesuszania, szukaj kremów z gliceryną albo olejkami roślinnymi.jakieś 3 lata temu miałąm taki krem z Vichy, miał w składzie wodę termalną i jakieś olejki z moreli i czegoś tam jeszcze.Kosztował jakieś 70 zł za 50 ml.To było takie opakowanie w brzoskwiniowym kolorze, taki słoiczek.Teraz chyba go już nie ma, ale możesz poszukać odpowiednika
Milejdi7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 09:01   #24
mosiaq
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 672
Dot.: pomoc przy wyborze kremu ?

Cytat:
Napisane przez Milejdi7 Pokaż wiadomość
Oj, tam, zmarszczki w tym wieku?
Hmmm...ja używałam swego czasu kremu nawilżającego z avonu, z linii solutions. Całkiem fajny i w przystepnej cenie-2x40ml(bo jest to krem na dzień i na noc)w cenie 27 zł.Strasznie wydajny, jest dosyć gęsty, więc nakładam go mało. I wystarcza.Z tym, że ja stosuję go głównie zimą, kiedy mam silnie przesuszoną skórę.Ale wtedy pomaga nawet w ciężkich przypadkach Aha, i polecam wodę termalną, wiem, że to nie jest krem, ale jest naprawdę rewelecyjna!! Moja mama używa tej z La Roche-Posay(tak to się chyba pisze...)Bardzo fajne kremy nawilżajace ma też w swojej ofercie Vichy, choć są oczywiście nieco droższe od tego z avonu. Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Myslę, że kremy przeciwzmarszczkowe w tym wieku nie są Ci jeszcze potrzebne.najlepiej po prostu nawilżaj skórę, i chroń ją przed promieniowaniem słonecznym.A więc, koniecznie flirty UVA/UVB.Jesli masz cerę naprawdę skłonną do przesuszania, szukaj kremów z gliceryną albo olejkami roślinnymi.jakieś 3 lata temu miałąm taki krem z Vichy, miał w składzie wodę termalną i jakieś olejki z moreli i czegoś tam jeszcze.Kosztował jakieś 70 zł za 50 ml.To było takie opakowanie w brzoskwiniowym kolorze, taki słoiczek.Teraz chyba go już nie ma, ale możesz poszukać odpowiednika
dziekuje bardzo przyda sie tak ost zauwazylam krem AA intensywnie nawilzajacy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...ery-suchej.htm chyba zobacze co to jest i ewentualnie zmienie jak nie bedzie dobry
__________________

mosiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.