Ogromne czerwone rumieńce na całej twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-01, 19:00   #1
kasia2409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 86
Arrow

Ogromne czerwone rumieńce na całej twarzy


Cześć, mam ogromny problem. Często na mojej twarzy pojawiają się rumieńce, a właściwie czerwone plamy na całej buzi z wyjątkiem oczu i czoła. Pojawiają się one w najróżniejszych sytuacjach, kiedy jestem zdenerwowana to jest normalne, lecz one są nawet kiedy jestem wesoła, relaksuję się, odprężam, rozmawiam z przyjaciółmi. Strasznie mi to przeszkadza. Zastanawiam się jak mogę je ukryć ? Czy wystarczy tylko podkład ? Czy może są inne sposoby ? Dodam, że jestem całkiem młodą osobą i nie mam ochoty nakładać tony pudru i innych specyfików.
kasia2409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 19:27   #2
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Ogromne czerwone rumieńce na całej twarzy

A czy to naczynka czy plamy innego pochodzenia?
Jesli naczynka musisz je zamknąć u dermatologa, najlapiej pozbtyć się przyczyny.
Jesli mają inne pochodzenie to i tak najlepiej je zlikwidować bo niczym tak super dobrze tego nie ukryjesz
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 19:57   #3
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Ogromne czerwone rumieńce na całej twarzy

może wystarczyć dobra pielęgnacja. może wystarczy krem do cery naczynkowej. z makijażowych rzeczy: korektor w kolorze zielonym albo żółtym (mi lepiej zaczerwienia maskuje zielony korektor) i na to zwykły podkład.
jeżeli ciągle ci się to przytrafia, to na twoim miejscu, bym poszła do dermatologa. nie zaszkodzi.
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 20:41   #4
kasia2409
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 86
Dot.: Ogromne czerwone rumieńce na całej twarzy

Wiecie co, mi to się wydaje, że to nie są żadne naczynka, tylko po prostu takie duuużo rumieńce. a ten zielony korektor to pod podkład czy na ?
kasia2409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 21:06   #5
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Ogromne czerwone rumieńce na całej twarzy

Cytat:
Napisane przez kasia2409 Pokaż wiadomość
Wiecie co, mi to się wydaje, że to nie są żadne naczynka, tylko po prostu takie duuużo rumieńce. a ten zielony korektor to pod podkład czy na ?
Cięzko samemu stwierdzic czy ma sie naczynka.
Po czym Ci sie wydaje ze to jednak nie one?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 21:37   #6
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Ogromne czerwone rumieńce na całej twarzy

Cytat:
Napisane przez kasia2409 Pokaż wiadomość
Wiecie co, mi to się wydaje, że to nie są żadne naczynka, tylko po prostu takie duuużo rumieńce. a ten zielony korektor to pod podkład czy na ?
zielony korektor zawsze pod podkład. ten korektor wybiela skórę. trzeba wyrównać koloryt.
rumień (takie czerwone plamy na buzi) traktuje się tak samo jak cerę z naczynkami.
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 18:10   #7
karmeloo
Raczkowanie
 
Avatar karmeloo
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 275
Dot.: Ogromne czerwone rumieńce na całej twarzy

Najprawdopodobniej masz napadowe czerwienienie się twarzy. Jeśli o to nie zadbasz to rumień przejdzie w postać przewlekłą i będziesz musiała go usuwać u dermatologa. albo nie daj Boże zrobi się z tego trądzik różowaty. Radziłabym zadbać o to juz teraz, bo im wcześniej tym lepiej. Ja mam ten sam problem więc wiem jakie to uciążliwe, ale po wprowadzeniu odpowiedniej pielęgnacji problem udało mi sie w dużej mierze wyeliminować. Nie wiem czy mogę podawać nazwy kosmetyków których uzywam, więc jak chcesz napisz na priv'a
__________________
"To jeszcze nie koniec..."
karmeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 06:53   #8
Prinzessinnen
Raczkowanie
 
Avatar Prinzessinnen
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Rzeszów ;]
Wiadomości: 423
Dot.: Ogromne czerwone rumieńce na całej twarzy

ja mam tak samo ... najczęściej pod wpływem silnych emocji albo % jest to strasznie uciążliwe bo jak się zdenerwuje to mam dwa wielkie czerwone "medaliony" na policzkach na imprezach kiedy zależy mi na ładnej cerze jestem czerwona jak burak jedni mówią , że to uroczę, mogę się z nimi zamienić
słyszałam , że na to pomagają kosmetyki z cynkiem, a przede wszystkim omijanie szerokim łukiem kosmetyków silnie perfumowanych i częstych peelingów. A Wy jakie macie sposoby na swojego buraczka ?
__________________
Kim do cholery jesteśmy, żeby rościć sobie prawo do oceniania innych? Nawet jeśli wiodą najnudniejszy żywot na tym padole i piją wino z dolnej półki, mogą przecież uważać, że ich życie jest najlepsze na świecie.
Venila Kostis


Edytowane przez Prinzessinnen
Czas edycji: 2011-01-04 o 06:58
Prinzessinnen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 09:50   #9
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Ogromne czerwone rumieńce na całej twarzy

delikatna pielęgnacja: peelingi enzymatyczne zamiast tych z granulkami, kremy do cery naczynkowej (jeszcze szukam ideału), krem ochronny zimowy na twarz i tyle.
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.