DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-25, 11:40   #4771
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

No tak, po jakimś czasie henna zawsze zaczyna wychodzić ciemniejsza.
Loreal nie jest wart polecenia, niewiele straciłas ;-)

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 22:17   #4772
luqq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 32
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam
Nie wiem czy dobrze trafiłam, ale mam nadziej, że tak.
Problem dotyczy oczywiście włosów, a konkretnie z farb, żadna nie łapie " koloru. W każdym razie nie taki jak bym oczekiwała.
Od 2 lat farbowane były na czarno, po dekoloryzacji rudy, po nałożeniu farby - Schwarzkopf, Color Mask 1010 - nadal rudy, ale trochę przygaszony , kilka dni później ponowna dekoloryzacja, farba - garnier nutrisse 111 bardzo jasny popielaty blond, kolor prawie bez zmian. 2 mies. później palette 230 białe złoto, zero efektu. ok. mies. później pasemka, wyszły dość jasne, jednak przesadziłam z fioletowym szamponem i płukanką, przez jakiś czas miałam na głowie mieszankę szarego, srebrnego, rudego i brązowego. Kiedy przestałam używać obu specyfików, kolor "wrócił do normy", czyli nadal ta sama mieszanka z wyjątkiem szarego. Testowałam również na końcówce włosów platynowy blond z marion - i farbę i szampon koloryzujący, joannę gołębi popiel, silk therapy 11a. Nadal efekt zerowy . Testowania koniec, dziś całe włosy farbowane - kallos 12.8. perłowy blond. Byłam pewna, że wreszcie uzyskam blond i znowu się myliłam. Powrócił szary na pasemka, a reszta włosów chyba jeszcze bardziej ruda.
Jakieś rady?
Obawiam się, że uzyskanie jasnego blondu jest niemożliwe, jednak mam nadzieje, że jestem w błędzie.
(Wybaczcie za długą wypowiedź.)
luqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 10:19   #4773
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez luqq Pokaż wiadomość
Witam
Nie wiem czy dobrze trafiłam, ale mam nadziej, że tak.
Problem dotyczy oczywiście włosów, a konkretnie z farb, żadna nie łapie " koloru. W każdym razie nie taki jak bym oczekiwała.
Od 2 lat farbowane były na czarno, po dekoloryzacji rudy, po nałożeniu farby - Schwarzkopf, Color Mask 1010 - nadal rudy, ale trochę przygaszony , kilka dni później ponowna dekoloryzacja, farba - garnier nutrisse 111 bardzo jasny popielaty blond, kolor prawie bez zmian. 2 mies. później palette 230 białe złoto, zero efektu. ok. mies. później pasemka, wyszły dość jasne, jednak przesadziłam z fioletowym szamponem i płukanką, przez jakiś czas miałam na głowie mieszankę szarego, srebrnego, rudego i brązowego. Kiedy przestałam używać obu specyfików, kolor "wrócił do normy", czyli nadal ta sama mieszanka z wyjątkiem szarego. Testowałam również na końcówce włosów platynowy blond z marion - i farbę i szampon koloryzujący, joannę gołębi popiel, silk therapy 11a. Nadal efekt zerowy . Testowania koniec, dziś całe włosy farbowane - kallos 12.8. perłowy blond. Byłam pewna, że wreszcie uzyskam blond i znowu się myliłam. Powrócił szary na pasemka, a reszta włosów chyba jeszcze bardziej ruda.
Jakieś rady?
Obawiam się, że uzyskanie jasnego blondu jest niemożliwe, jednak mam nadzieje, że jestem w błędzie.
(Wybaczcie za długą wypowiedź.)
Musiałabyś zrobić kolejną kąpiel rozjaśniającą, bo farbami nie zejdziesz do jasnego blondu. Tylko te pasemka mogą być tu problematyczne, bo lepiej ich nie ruszać. Jeśli są już teraz białe/srebrne, to może nic z nich nie zostać po kolejnym rozjaśnianiu. Dobrze, gdybyś poszła z tym do zaufanej fryzjerki bądź żeby Ci to zrobiła jakaś bardzo dokładna i cierpliwa koleżanka, wybierając te pasemka i nie kładąc na nie rozjaśniacza.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-26, 14:57   #4774
luqq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 32
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Rozjaśniania w ogóle nie biorę pod uwagę. Po pasemkach miałam koszmar na głowie, stan fatalny, teraz są w lepszej kondycji. Jednak nie będę ryzykować, że całkowicie włosy mi odpadną.
Raczej sobie dam spokój z blondem, farbami go nie osiągnę.
Inny pomysł zaświtał w głowie. Czy fioletowa farba "chwyci" ? Wiem, że z samego opisu trudno stwierdzić, poza tym nigdy nie można być pewnym co po farbie uzyskamy, ale tak teoretycznie zakładając.
Wolałabym do czerni nie wracać, zastanawiam się nad fioletowymi farbami bez amoniaku.
luqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 20:42   #4775
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Nie polecam farb bez amoniaku. Amoniak znika z włosów po 48h maks, sole amonowe które go zastępują nie schodzą nawet do 3 tygodni i niszczą włos.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 14:54   #4776
luqq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 32
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Nawet nie wiedziałam, Panie w drogeriach dość często farby bez amoniaku określały jako delikatne. W takim razie trzeba się doszkolić w tym temacie.
Na chwilę obecną jest fiolet, upragnionego blondu raczej nigdy nie będzie. Rudy wychodzi nawet na odrostach, gdzie mój naturalny kolor to średni brąz. Trzeba się zadowolić ciemnymi włosami.
W każdym razie dziękuję za porady.
luqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 00:14   #4777
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Taki chwyt reklamowy. Zawsze warto lepiej poczytać, potem kupić. Z czego fiolet robiłaś? Ładnie wyszło?

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 12:47   #4778
luqq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 32
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Joanna Naturia Dojrzałe Winogrono. Jak na razie nie powiem, żebym była zadowolona, być może kwestia przyzwyczajenia, w końcu to fiolet. Kolor jest w porządku, jednak chyba nie bardzo pasuje do mojej cery, kształtu twarzy. Może zmienię zdanie, ale kolejne farbowanie raczej już na inny kolor.
luqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 13:17   #4779
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Question Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam, mam do Was pytanie o radykalna zmianę koloru przy użyciu farb superrozjaśniających. Kilka lat temu przeszłam proces dekoloryzacji u fryzjera, następnie dwa procesy ściągania koloru w domu preparatem Elgon, moje cienkie i delikatne włosy niestety nie przeżyły tego zbyt dobrze, dlatego wiem, że już nie mogę im tego zafundować. Naturalny odrost to szatynka, farbuję się od lat farbami na poziomie 6-8 z oxy 3% lub 6%, mam też już trochę siwych włosów. Teraz chciałabym mieć kolor zbliżony do tego z załączonych zdjęć. Czy można etapami uzyskać go stosując farby superrozjaśniające, tak by nie uzyskać żółtka czy rudości, chciałabym by był to blond bardziej chłodny, perłowy, lodowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5_%20Lodowy%20blond.jpg (72,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krotkie-fryzury-z-grzywka-pixie.jpg (60,6 KB, 9 załadowań)

Edytowane przez Izane
Czas edycji: 2015-09-30 o 13:26
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 15:26   #4780
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez luqq Pokaż wiadomość
Joanna Naturia Dojrzałe Winogrono. Jak na razie nie powiem, żebym była zadowolona, być może kwestia przyzwyczajenia, w końcu to fiolet. Kolor jest w porządku, jednak chyba nie bardzo pasuje do mojej cery, kształtu twarzy. Może zmienię zdanie, ale kolejne farbowanie raczej już na inny kolor.
A wiesz, że fiolet na włosach to jeden z kolorów na jesień/zimę 2015/16? Szczególnie taki, w którym widać wyraźnie refleksy. Majirel ma bodajże taki odcień, sama chcę spróbować.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Izane Pokaż wiadomość
Witam, mam do Was pytanie o radykalna zmianę koloru przy użyciu farb superrozjaśniających. Kilka lat temu przeszłam proces dekoloryzacji u fryzjera, następnie dwa procesy ściągania koloru w domu preparatem Elgon, moje cienkie i delikatne włosy niestety nie przeżyły tego zbyt dobrze, dlatego wiem, że już nie mogę im tego zafundować. Naturalny odrost to szatynka, farbuję się od lat farbami na poziomie 6-8 z oxy 3% lub 6%, mam też już trochę siwych włosów. Teraz chciałabym mieć kolor zbliżony do tego z załączonych zdjęć. Czy można etapami uzyskać go stosując farby superrozjaśniające, tak by nie uzyskać żółtka czy rudości, chciałabym by był to blond bardziej chłodny, perłowy, lodowy.
Farby rozjaśniajace mają to do siebie, że najczęściej stosuje się je z oxydantem 12%. Jeśli mieszankę z tym oxydantem polozysz na ciemniejszy odrost wyjdzie żółty na 99 procent. Nie lepiej byłoby rozjaśnic raz włosy a później tonowac już tylko kolor na niskim oxydancie? Jak zafundujesz włosom kilka farb na 12% to będzie dużo gorzej.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 09:27   #4781
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Farby rozjaśniajace mają to do siebie, że najczęściej stosuje się je z oxydantem 12%. Jeśli mieszankę z tym oxydantem polozysz na ciemniejszy odrost wyjdzie żółty na 99 procent. Nie lepiej byłoby rozjaśnic raz włosy a później tonowac już tylko kolor na niskim oxydancie? Jak zafundujesz włosom kilka farb na 12% to będzie dużo gorzej.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Rozjaśnić czy dekoloryzować? Wiem, że to różnica. A jeśli rozjaśnić to jaki preparat byś poleciła?
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-01, 14:52   #4782
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Myślę, że większy sens ma tu rozjaśnienie. Wella blondor mój ulubiony rozjaśniacz. Ma też wersję freelights, która jest bardzo delikatna (ale nie rozjaśni więcej jak o 2 tony).

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 23:34   #4783
luqq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 32
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Szczerze to nie wiedziałam, nie szczególnie śledzę to, co jest w modzie.
Bardzo mi się też podobają włosy jak na zdj. Nie wiem, czy prócz tonerów takie cudo znajdę gdzieś.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg toner-la-riche-directions-turkusowa-niebieska.jpg (47,3 KB, 7 załadowań)
luqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 10:15   #4784
agam35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Schodzę z czarnego wieloletniego koloru, na dzień dzisiejszy jestem po dekoloryzacji i 2 kąpielach rozjaśniających. Efekt jest taki, że mam ciemne rude włosy, ale niestety nie jest to kolor jednolity. Włosy nadal w bardzo dobrej kondycji. Jeszcze nie położyłam żadnej farby, bo póki co kolor mi nie przeszkadza, a włosy noszę spięte i nie widać nie równości. Wydaje mi się, że jeszcze będę musiała zejść z koloru, bo są jeszcze ciemne, ale boję się że następnym razem mogą wyjść większe ciapki na włosach, które już będą widoczne, czyli może się pojawić kolor zółty może teraz już nie rozjaśniacz, a farba rozjaśniająca? Chciałbym w końcu mieć ładne jednolite chłodne brązowe włosy. Proszę o radę co dalej robić
agam35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 16:28   #4785
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agam35 Pokaż wiadomość
Schodzę z czarnego wieloletniego koloru, na dzień dzisiejszy jestem po dekoloryzacji i 2 kąpielach rozjaśniających. Efekt jest taki, że mam ciemne rude włosy, ale niestety nie jest to kolor jednolity. Włosy nadal w bardzo dobrej kondycji. Jeszcze nie położyłam żadnej farby, bo póki co kolor mi nie przeszkadza, a włosy noszę spięte i nie widać nie równości. Wydaje mi się, że jeszcze będę musiała zejść z koloru, bo są jeszcze ciemne, ale boję się że następnym razem mogą wyjść większe ciapki na włosach, które już będą widoczne, czyli może się pojawić kolor zółty może teraz już nie rozjaśniacz, a farba rozjaśniająca? Chciałbym w końcu mieć ładne jednolite chłodne brązowe włosy. Proszę o radę co dalej robić
Kochana, a po co dalej rozjaśniac, skoro masz rudy a chcesz brąz? Połóż sobie jakiś brąz poziomu 5 czy 6 z popielatym refleksem i gra (popiel zgasi rudy). Popatrz na paletę Majirel cool cover, Igora czy By fama. Mają chłodne, fajne brązy.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 19:54   #4786
agam35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Znam tylko paletę majirel cool cover, nie za ciemne te kolory, nie wyjdzie znowu czarny? Czy kolor przy takiej rudości jaki mam wybrać jakiś po przecinku? Jaki oxydant, mam trochę siwych włosów?
agam35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 00:58   #4787
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

6%, poziom 6, jeśli masz siwe zmieszałabym naturę z .1.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 08:44   #4788
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez luqq Pokaż wiadomość
Szczerze to nie wiedziałam, nie szczególnie śledzę to, co jest w modzie.
Bardzo mi się też podobają włosy jak na zdj. Nie wiem, czy prócz tonerów takie cudo znajdę gdzieś.
Pianki venity? Mozna zmieszać kolory.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 19:26   #4789
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Ja bym uważała na te pianki. Siostrze i różowa i błękitna siedziały pół roku.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-06, 19:10   #4790
agam35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
6%, poziom 6, jeśli masz siwe zmieszałabym naturę z .1.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Dziękuję za odpowiedź, ale mam wątpliwości. Próbowałam na wszelakie sposoby zrobić zdjęcie moich włosów, ale nic nie oddaje ich wyglądu teraz. Zdjęcia które załączam nie oddają realu, ponieważ jaśniejsze kolory są zdecydowanie ciemniejsze a ciemne nie są czarne tylko ciemno rude. Ciągle mam wątpliwości czy kłaść farbę którą proponujesz czy dalej ściągać? Włosy na zdjęciu nie są w jakikolwiek sposób stylizowane. Rozpuszczone po całym dniu noszenia w zawiniętego kitka, nie do końca wysuszone po nocy. Wiem, wiem nie do końca zadbałam o nie, ale po prostu zasnęłam z pół mokrymi a rano nie miałam czasu aby je dosuszyć, a że są grube to długo schną więc po powrocie z pracy nadal były wilgotne Co dalej? Nie chcę już nigdy czarny, choć były piękne. Teraz trochę w du... dostały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12092225_962298120494569_72311147_n.jpg (15,4 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (61,6 KB, 55 załadowań)
agam35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 13:37   #4791
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Ale kolorowe włoski No.. trzeba będzie cierpliwie męczyć je chyba jeszcze rozjaśniaczami..
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 16:37   #4792
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Zrób jeszcze jedna deko i potem spróbuj z farbą.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 17:29   #4793
kainia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4
Question Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam! Jestem tu nowa i specjalnie założyłam tu konto aby poprosic was o rade

Otóż jestem naturalną blondynką, około rok farbowałam się na rudo, potem stopniowo na brąz, aż w końcu wyszły mi czarne! Zawiedziona efektem, szybko chciałam się pozbyc czarnego koloru, jednak na dekoloryzacje u fryziera nie mogłam sobie pozwolic, wiec dokonałam takiej dekoloryzacji sama w domu. Za pierwszym razem wyszły mi ciemno-brązowo-rudawe, a za drugim bardziej stonowany,już jasniejszy brąz jednak z rudawym nadal refleksem. Wszystko było by ok jakby nie fakt ze wlosy z dnia na dzien mi ciemnieja a czytalam ze po dekoloryzacji mozliwy jest całkowity powrót do koloru wyjsciowego.. Więc zakupiłam farbe GARNIER Colors naturals jasny blond 8.0 i zastosowalam ja na wszelki wypadek tylko na pasemko no i wyszlo ciemno brazowe! Co mam teraz zrobic by wlosy mi nie ciemnialy? Chciałabym wrócic do ciemnego blondu ewentualnie jasnego brazu i zrobic jasne ombre, lecz widze ze do tego czeka mnie dluga droga.. Prosze o rade, moze któras z was wie co na ten temat

I z góry przepraszam jezeli byl taki watek, badz pytanie..
kainia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 17:42   #4794
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

1. Dekoloryzacja raz jeszcze.
2. Zaraz po niej położyć na włosy oxydant 3%.
3. Jeśli położyłas oxydant i ciemnieja, kolejna dekoloryzacja.
4. Znowu test z oxy.
5. Jeśli nie ciemnieja, kładziesz farbę. Najlepiej ton jaśniejsza od koloru docelowego.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 19:38   #4795
kainia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
1. Dekoloryzacja raz jeszcze.
2. Zaraz po niej położyć na włosy oxydant 3%.
3. Jeśli położyłas oxydant i ciemnieja, kolejna dekoloryzacja.
4. Znowu test z oxy.
5. Jeśli nie ciemnieja, kładziesz farbę. Najlepiej ton jaśniejsza od koloru docelowego.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Ojej... a oxydant nakladac sam, czy z czyms rozrobiony na wlosy? Moge sprobowac teraz po 2 deko oxydantu? Nie znam sie na tym kompletnie :<
kainia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 00:33   #4796
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Sam. Nakładasz bezpośrednio po zabiegu. Sprawdzasz i myjesz, robisz drugi zabieg lub nie - w zależności od tego czy ciemnieja.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 10:12   #4797
kainia12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Sam. Nakładasz bezpośrednio po zabiegu. Sprawdzasz i myjesz, robisz drugi zabieg lub nie - w zależności od tego czy ciemnieja.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Dzieki za podpowiedz Dzis spróbuję i zobaczymy jak efekty. Tylko jeszcze jedno pytanko mam.. Czy moge uzyc oxydantu z farby? Bo te w farbach chyba mają stezenie 6%, to tak pomyslalam zeby rozrobic go z woda i nalozyc. Da rade?
kainia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 15:13   #4798
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Da radę. Wtedy pół na pół. Tylko konsystencja będzie gorsza.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 13:36   #4799
luqq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 32
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ja bym uważała na te pianki. Siostrze i różowa i błękitna siedziały pół roku.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Jedynie pozostałość, " wypłowiał", czy bardzo intensywny kolor?
Opinie są całkiem dobre nt. tej pianki, choć jej trwałości nie da rady jednoznacznie określić. Z tego co czytałam to u niektórych Pań po kilku zmyciach nie ma śladu, a u innych i po kilku mies. nadal kolor widać. Chyba zaryzykuję, o ile gdzieś tą piankę znajdę.
luqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 13:39   #4800
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Wyplowiał.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.