Śluby - wrzesień 2012 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-06, 13:00   #1
zuzka1601
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1

Śluby - wrzesień 2012


My już także po ślubie
Korzystając z możliwości podzielenia się chciałabym kilka słów polecających i również kilka wręcz przeciwnych....

Miejsce Olsztyn
Data 8 września 2012

Kościół Olsztyn - Dajtki parafia pw. Chrystusa Zmartwychwstałego, ksiądz Michał Świątecki - pięknie

Wesele Austeria Rychnowo - cudownie

Zespół Forma Ostróda - rewelacja

Makijaż Danusia Śmigielska - cudo

Kamerzysta - Jerzy Zdanowicz Ostróda - czekamy na materiał ale jestem przekonana że będzie super.

Fotograf i tutaj porażka - rok wcześniej podpisana umowa z Panem Michałem Topa - studio Fota Olsztyn- porażka Pan Topa w dniu ślubu o godzinie 15.00 poinformowała nas że jednak go nie będzie , osoby które są już po weselu mogą sobie tylko wyobrazić co się czuje , jakie nerwy itd. W każdym razie zostaliśmy bez fotografa bez zdjęć itd. Znajomi robili zdjęcia ale to nie to... do tej pory aż mi się płakać chce jak sobie to przypomnę ale widocznie tak miało być....nie polecam tego Pana nikomu ze względu na takie zachowanie , ten człowiek nie ma absolutnie nic sobie do zarzucenia. Po prostu szok. Zdecydowaliśmy się wystąpić na drogę sądową.
zuzka1601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 21:38   #2
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Śluby - wrzesień 2012

Współczuje! Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Po prostu szok !!!

U Nas była trochę inna sytuacja, ale też mieliśmy nieciekawe miny, a fotograf mało nie padł Nam na zawał. Przyjechał do mnie do domy, My już w pełnym szykunku czekaliśmy na gości, fotograf chce porobić Nam zdjęcia i co? wielkie bum aparat się zawiesił. Biedny zestresował się, spocił. Szybko wyjął akumulator, kartę i próbował wszystkich możliwych sposobów, a aparat nawet nie drgnął. Dobrze, że moi rodzice zajmują się nagrywaniem i fotografią więc szybko dali mu swój aparat, ale wiadomo jak to jest pracować na sprzęcie którego się nie zna. Dobrze, że w domu miał drugi aparat i żona szybko mu go przywiozła. Nasza i Jego mina bezcenna.
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 11:52   #3
Malwinka1986
Raczkowanie
 
Avatar Malwinka1986
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 486
Dot.: Śluby - wrzesień 2012

Fotograf i tutaj porażka - rok wcześniej podpisana umowa z Panem Michałem Topa - studio Fota Olsztyn- porażka Pan Topa w dniu ślubu o godzinie 15.00 poinformowała nas że jednak go nie będzie , osoby które są już po weselu mogą sobie tylko wyobrazić co się czuje , jakie nerwy itd. W każdym razie zostaliśmy bez fotografa bez zdjęć itd. Znajomi robili zdjęcia ale to nie to... do tej pory aż mi się płakać chce jak sobie to przypomnę ale widocznie tak miało być....nie polecam tego Pana nikomu ze względu na takie zachowanie , ten człowiek nie ma absolutnie nic sobie do zarzucenia. Po prostu szok. Zdecydowaliśmy się wystąpić na drogę sądową.[/QUOTE]

O rany...chybabym oszalała. Czy ten Pan jakoś się usprawiedliwił?? Wydarzyła się jakaś tragedia, nagle zaniemógł ze względów zdrowotnych albo coś podobnego?
Malwinka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 14:45   #4
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Śluby - wrzesień 2012

Też mogę podzielić się "referencjami"

Miejsce Warszawa
Data 22 września 2012

Kościół - Matki Boskiej Częstochowskiej w Warszawie - bardzo miło.

Wesele - Dedek Park - super!

Zespół - Rewers Band - prawdopodobnie najlepszy element wesela, wszyscy goście byli zachwyceni.

Makijaż - Aleksandra Kozińska - masakra! Spóźniła się, wolno pracowała, mieliśmy przez nią opóźnienie, nie zdążyła przykleić mi kępek, zaplamiła mi suknię i wzięła więcej pieniędzy niż się umawiałyśmy. Na próbie było bardzo profesjonalnie, ale w dniu ślubu - armagedon po prostu. Szczegóły z relacji tutaj: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p=37247216&p ostcount=2332

Kamerzysta - LiraArt - bardzo miło i profesjonalnie, ale długo im schodzi z montażem. Wciąż czekamy na film.

Fotograf - Robert Krzyżewski - bardzo miło, wszystko zgodnie z umową, zdjęcia ładne i na czas.

Florystka - AsiaFloral - marzenie! Wszystko przepięknie i na czas.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 11:03   #5
annakow510
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Śluby - wrzesień 2012

Jestem już po a szkoda, niedługo pół roku!!!!

Jeśli chodzi o makijaż w Olsztynie z całego serca polecam panią Liliane z jarot piękny makijaż, trwały
Kościół- Serce Jezusowe , ksiądz ok. choć drogo i trochę smętnie. Proszę sobie wyobrazić że pomylił imiona dobrze że nie było kamerzysty bo film by był skopany.
Wesele - Restauracja Przystań, ok. zawsze tak samo dobrze i smacznie
Fotograf- Pan Michał Topa- super profesjonalny, przybył o 2 godz wcześniej niż mu mówiłam, szwendał się i uchwycił niesamowite chwile z przygotowań nie tylko moje ale całej rodziny. Pięknie. Wiele rzeczy mogłabym zmienić i też by było ok. ale nigdy bym nie zamieniła Pana Michała.
A i bardzo polecam panie kwiaciarki ze starówki, za piękną wiązankę ślubną moją, dla świadkowej i do butonierek ( róże) zapłaciłam 300zł!!!!
annakow510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.