seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-02, 14:32   #31
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Przepraszam, wizażanki! Mój jamochłon którego hodowałam w słoiku znów uciekł i zaczął zakładać głupie wątki na wizażu... To już się nie powtórzy.
__________________
Włosomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: żeby ukochany mógł wejść po nich na 3 piętro



Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 22:47   #32
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Tak....właśnie dlatego uważam,ze czasami nie ma po co zadawać jakiekolwiek pytania na wizażu,bo cześć dziewczyn jest po prostu chamska i prymitywna.

tequila24 bez względu na to czy byl to Twoj pierwszy raz czy nie ryzyko zajścia w ciąże jest takie samo,bo każda błona dziewicza rożni się od siebie.
Natomiast tak naprawdę duzo zalezy od zywotnosci plemników te powstałe w preejakulacji są zazwyczaj słabe ; dwa,ze nie zawsze preejakulacja podczas stosunku ma miejsce.
Dlatego moim zdaniem seks bez zabezpieczenia nie musi od razu kończyć sie brzuszkiem.
Natomiast jakieś tam ryzyko zawsze jest, a 12 zł to nie jest jakas duża kwota aby to sprawdzić .
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 10:06   #33
paranojewedwojee
Raczkowanie
 
Avatar paranojewedwojee
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 430
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Tak....właśnie dlatego uważam,ze czasami nie ma po co zadawać jakiekolwiek pytania na wizażu,bo cześć dziewczyn jest po prostu chamska i prymitywna.
jest dokładnie tak, jak mówisz. albo po prostu te niemiłe i niekulturalne osoby mogłyby się nie wypowiadać skoro chcą wywołać jakiś spór
__________________
~ Twoje miejsce moim sercem... ~
paranojewedwojee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 10:46   #34
duvala
Rozeznanie
 
Avatar duvala
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 837
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

musze przyznać że w miare czytania wątku coraz bardziej sie nabijałam w duchu ale koleżanki wizażanki przywołały mnie do porządku.

tak sobie myśle że nawet jeśli ktoś umie biologie a żyje w środowisku w którym wszyscy mówią np że pierwszy stosunek nie kończy sie ciążą itp to w chwilach paranoi może sie to im wydać realne.

znam wyedukowanych ludzi którzy twierdzą że nie można iść z dzieckiem na pogrzeb z dzieckiem bo duch zmarłego może w nie wejść... bo tak babcia mówiła. idiotyczne, nie?? a jednak przekonania są silnie zakorzenione.

do autorki: już wiesz że istnieje możliwość zajścia ale nie dramatyzujmy, wiekszość ludzi nie zachodzi przy pierwszej okazji.

a tak poza tym nawet z zabezpieczeniem jest możliwość zaciążenia wiec radze współżyc z facetami nadającymi sie na ojca, wrazie wpadki, wtedy jest dużo przyjemniej bez czynnika stresu

pozdrawiam
duvala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 13:55   #35
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Cytat:
Napisane przez tequila24 Pokaż wiadomość
myślałam że spotkam tu ludzi wyrozumiałych a nie takich którzy cie jeszcze wyśmieją ... no cóż ... Mozesz mówic co chcesz mozesz myslec co chcesz krytyki z internetu smiesza mnie az do łez ... nara
Jak nie chcesz zostac wysmiana to idz do lekarza a nie na forum.
W przychodni/klinice dostaja kase za to, zeby sie w jezyk ugryzc
Tam to nawet ja po glowce poglaszcze i wszystko ladnie wyjasnie nie jak dla debila

Cytat:
Napisane przez paranojewedwojee Pokaż wiadomość
Tylko dla Twojej wiadomości w podstawówce nie ma biologii.
W podstawowce nie ma biologii? Kurcze, to przepraszam, ja myslalam, ze nadal jest 1-3 srodowisko, 4-6 biologia. Jak tak to pozwol, ze sie poprawie: nie podstawowka a gimnazjum. Czy tam tez jeszcze biologii nie ma?

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Tak....właśnie dlatego uważam,ze czasami nie ma po co zadawać jakiekolwiek pytania na wizażu,bo cześć dziewczyn jest po prostu chamska i prymitywna.
No juz nie przesadzajmy.
Sytuacje sa rozne. Ktos tu napisal o zabobonach pogrzebowych i wogole...
Problem* ktory autorka sobie sama sprawila byl poruszany na tym forum wieloktornie. Byl poruszany w dziale seks, w dziale intymne jaki i na forum ginekologicznym.
Jej sytuacja nie jest w niczym niezwykla.
Jednak nawet nie chcialo sie jej przeczytac tytulu ogloszenia od redakcji o wyszukiwarce zanim stwierdzila, ze zalozy watek. Malo tego. Nie skorzystala rowniez z watku zbiorczego, ktory jest na samym poczatku listy watkow...

Tak wiec owszem: zwykle nie ma sensu zakladac nowych watkow na wizazu. Ale dlatego, ze te watki juz byly - nie raz - w wielu dzialach - takie same.

*Problem ktory autorka sobie sama sprawila - dla mnie to zaden problem jesli sie do niego z premedytacja dazy. Stwierdzila, ze chce uprawiac seks bez zabezpieczenia. Seks sie zwykle konczy wytryskiem. Wiec musiala sie liczyc z tym, ze chlopak wydali nasienie. Czyli nie panikowalaby o ciaze gdyby doszedl ale panikuje gdy nie doszedl?
I to zachowanie innych jest dziwne?
__________________
1. Rzucilam palenie.

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-05-03 o 13:57
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 14:50   #36
paranojewedwojee
Raczkowanie
 
Avatar paranojewedwojee
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 430
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Cytat:
Napisane przez koralik24 Pokaż wiadomość
W podstawowce nie ma biologii? Kurcze, to przepraszam, ja myslalam, ze nadal jest 1-3 srodowisko, 4-6 biologia. Jak tak to pozwol, ze sie poprawie: nie podstawowka a gimnazjum. Czy tam tez jeszcze biologii nie ma?
Z tego co mi wiadomo to nie ma biologii w podstawówce, jest przyroda. Owszem, w gimnazjum jest.


Cytat:
Napisane przez koralik24 Pokaż wiadomość
No juz nie przesadzajmy.
Sytuacje sa rozne. Ktos tu napisal o zabobonach pogrzebowych i wogole...
Problem* ktory autorka sobie sama sprawila byl poruszany na tym forum wieloktornie. Byl poruszany w dziale seks, w dziale intymne jaki i na forum ginekologicznym.
Jej sytuacja nie jest w niczym niezwykla.
Jednak nawet nie chcialo sie jej przeczytac tytulu ogloszenia od redakcji o wyszukiwarce zanim stwierdzila, ze zalozy watek. Malo tego. Nie skorzystala rowniez z watku zbiorczego, ktory jest na samym poczatku listy watkow...

Tak wiec owszem: zwykle nie ma sensu zakladac nowych watkow na wizazu. Ale dlatego, ze te watki juz byly - nie raz - w wielu dzialach - takie same.

*Problem ktory autorka sobie sama sprawila - dla mnie to zaden problem jesli sie do niego z premedytacja dazy. Stwierdzila, ze chce uprawiac seks bez zabezpieczenia. Seks sie zwykle konczy wytryskiem. Wiec musiala sie liczyc z tym, ze chlopak wydali nasienie. Czyli nie panikowalaby o ciaze gdyby doszedl ale panikuje gdy nie doszedl?
I to zachowanie innych jest dziwne?

Tak, autorka powinna najpierw zajrzeć do wątku zbiorczego i tam popytać, a nie dublować wątki. Ale skoro już napisała to niczego to już zmieni, uzyskała odpowiedź i już.
__________________
~ Twoje miejsce moim sercem... ~

Edytowane przez paranojewedwojee
Czas edycji: 2011-05-03 o 15:00
paranojewedwojee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 15:41   #37
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Tak....właśnie dlatego uważam,ze czasami nie ma po co zadawać jakiekolwiek pytania na wizażu,bo cześć dziewczyn jest po prostu chamska i prymitywna.

tequila24 bez względu na to czy byl to Twoj pierwszy raz czy nie ryzyko zajścia w ciąże jest takie samo,bo każda błona dziewicza rożni się od siebie.
Natomiast tak naprawdę duzo zalezy od zywotnosci plemników te powstałe w preejakulacji są zazwyczaj słabe ; dwa,ze nie zawsze preejakulacja podczas stosunku ma miejsce.
Dlatego moim zdaniem seks bez zabezpieczenia nie musi od razu kończyć sie brzuszkiem.
Natomiast jakieś tam ryzyko zawsze jest, a 12 zł to nie jest jakas duża kwota aby to sprawdzić .
Ja się tylko tak wtrącę: co ma błona dziewicza do możliwości zajścia w ciążę....?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 16:28   #38
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Ja się tylko tak wtrącę: co ma błona dziewicza do możliwości zajścia w ciążę....?
To ty nie wiesz?

Bo to jest tak: Jak masz blone to to dziala jak prezerwatywa. Wiesz, zatrzymuje wszystko co moze wejsc do srodka - kazda krople plynu.

Chlopak na dziewice moze sie spuszczac dowoli, zaden plemnik nie przejdzie! To jak mur chinski!

Dlatego dziewica, jesli ma blone dziewicza krwawi podczas pierwszego stosunku - bo to jej cala krew miesieczna wyplywa wtedy co sie jej w pochwie latami nazbierala. Kazdy wie, ze krew miesieczna ma substancje powstrzymujace krzepniecie przeciez.
Dlatego dziewczyny coraz wczesniej chca seks uprawiac - zeby ta blone przebic i nie czuc tej pelnosci od niewydalanej miesiaczki w pochwie

No i ta krew, to ona ma w sobie (jak kazda miesiaczka) substancje plemnikobojcze! Stad tez wtrakcie okresu jak i podczas pierwszego razu nie mozna zajsc w ciaze!

Na msze sie nie chodzi to sie nie wie o najnowszych odkryciach w dziedzinie antykoncepcji, co?
__________________
1. Rzucilam palenie.

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-05-05 o 09:35
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 16:33   #39
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Cytat:
Napisane przez koralik24 Pokaż wiadomość
To ty nie wiesz?

Bo to jest tak: Jak masz blone to to dziala jak prezerwatywa. Wiesz, zatrzymuje wszystko co moze wejsc do srodka - kazda krople plynu.

Chlopak na dziewice moze sie spuszczac dowoli, zaden plemnik nie przejdzie! To jak mur chinski!

Dlatego dziewica, jesli ma blone dziewicza krwawi podczas pierwszego stosunku - bo to jej cala krew miesieczna wyplywa wtedy co sie jej w pochwie latami nazbierala. Kazdy wie, ze krew miesieczna ma substancje powstrzymujace krzepniecie przeciez.
Dlatego dziewczyny coraz wczesniej chca seks uprawiac - zeby ta blone przebic i nie czuc tej pelnosci od niewydalanej miesiaczki w pochwie

No i ta krew, to ona ma w sobie (jak kazda miesiaczka) substancje plemnikobojcze! Stad tez wtrakcie okresu jak i podczas pierwszego razu nie mozna zajsc w ciaze!

Na msze sie nie chodzi to sie nie wie o najnowszych odkryciach w dziedzinie antykoncepcji, co?
Dzięki za wyjaśnienie- muszę się dokształcić
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 16:49   #40
uzunia
Wtajemniczenie
 
Avatar uzunia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 016
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

duvala tak się akurat składa,że umiem czytać między wierszami ... chętnie napisałbym Ci co myślę o takich osobach,ale to nie miejsce i nie temat na tego typu rzeczy.

koralik24 akurat nie przesadzam tylko generalizuje.Niestety w większości wątków,które czytałam czy to na forum "Seks" czy
"Intymnie"dochodzi do ostrej wymiany poglądów i to niestety w obraźliwy sposób.
Cześć osób uważa,się za najmądrzejsze i na sile próbuje przeforsować swoje zdanie,niestety ,ale spotykam sie z nietolerancją odmiennych poglądów co skutecznie zniechęca mnie (jak i podejrzewam nowych użytkowników) do zabierania głosu w jakichkolwiek dyskusjach.
Na wizażu logują się rożne osoby,cześć to zapewne nastolatki, które autentycznie mogą nie mieć pojęcia na różne tematy,dlatego wyśmiewanie kogoś dlatego,bo nie wie-a pyta jest conajmniej nie na miejscu.

klempaa
otóż kiedyś wierzono,ze np dziewczyna,która nie odbywała stosunku płciowego lub odbywała go po raz pierwszy nie może zajsć w ciażę gdyż nie ma uszkodzonej błony dziewiczej. Dziś już wiadomo,że w błonie są jednakże "dziury", przestwory przez które mogą dostać się plemniki nawet jeśli dziewczyna nie odbywała stosunku (tylko podczas pettingu).

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Aha..i koralik24 sama swoim postem pokazałaś właśnie prawdziwe oblicze wizażu:
"cześć dziewczyn jest po prostu chamska i prymitywna."
__________________
MOJA WYMIANKA-KOSMETYKI!!!

NEW~!!! https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post25471289


uzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 16:52   #41
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
duvala tak się akurat składa,że umiem czytać między wierszami ... chętnie napisałbym Ci co myślę o takich osobach,ale to nie miejsce i nie temat na tego typu rzeczy.

koralik24 akurat nie przesadzam tylko generalizuje.Niestety w większości wątków,które czytałam czy to na forum "Seks" czy
"Intymnie"dochodzi do ostrej wymiany poglądów i to niestety w obraźliwy sposób.
Cześć osób uważa,się za najmądrzejsze i na sile próbuje przeforsować swoje zdanie,niestety ,ale spotykam sie z nietolerancją odmiennych poglądów co skutecznie zniechęca mnie (jak i podejrzewam nowych użytkowników) do zabierania głosu w jakichkolwiek dyskusjach.
Na wizażu logują się rożne osoby,cześć to zapewne nastolatki, które autentycznie mogą nie mieć pojęcia na różne tematy,dlatego wyśmiewanie kogoś dlatego,bo nie wie-a pyta jest conajmniej nie na miejscu.

klempaa
otóż kiedyś wierzono,ze np dziewczyna,która nie odbywała stosunku płciowego lub odbywała go po raz pierwszy nie może zajsć w ciażę gdyż nie ma uszkodzonej błony dziewiczej. Dziś już wiadomo,że w błonie są jednakże "dziury", przestwory przez które mogą dostać się plemniki nawet jeśli dziewczyna nie odbywała stosunku (tylko podczas pettingu).

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Aha..i koralik24 sama swoim postem pokazałaś właśnie prawdziwe oblicze wizażu:
"cześć dziewczyn jest po prostu chamska i prymitywna."
No ok. Ja to wiem. A co to ma do Twojego stwierdzenia, ze w czasie pierwszego razu mozna zajść w ciążę, bo kazda błona jest inna...?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 17:48   #42
paranojewedwojee
Raczkowanie
 
Avatar paranojewedwojee
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 430
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Ulala... Tym sporem odstraszyłyśmy autorkę, bo coś się nie odzywa
__________________
~ Twoje miejsce moim sercem... ~
paranojewedwojee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 19:34   #43
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
niestety ,ale spotykam sie z nietolerancją odmiennych poglądów co skutecznie zniechęca mnie (jak i podejrzewam nowych użytkowników) do zabierania głosu w jakichkolwiek dyskusjach. Na wizażu logują się rożne osoby,cześć to zapewne nastolatki, które autentycznie mogą nie mieć pojęcia na różne tematy,dlatego wyśmiewanie kogoś dlatego,bo nie wie-a pyta jest conajmniej nie na miejscu.
Ja rzadko spotykam z taka nietolerancja.
Mnie jednak zniechecia to do zabierania glosu jedynie w tego typu watkach - nie jest to az tak powszechne zjawsko.

Zdaje sobie sprawe z tego, ze przychodza tu rozni ludzie, w tym nastolatki. Sa pewne rzeczy o ktorych ludzie moga nie wiedziec.
Jednak nie mylmy niewiedzy z lenistwem
Tak jak niemylmy dziecinnosci z dorosloscia.
I tu mowie nieodbiegajac od tematu watku.

Cytat:
Aha..i koralik24 sama swoim postem pokazałaś właśnie prawdziwe oblicze wizażu:
"cześć dziewczyn jest po prostu chamska i prymitywna."
Dobrze, teraz...
co w mojej wypowiedzi bylo takiego chamskiego? Ze pokazuje palcem bez obranego celu zamiast wytykac jak Ty to m.in. tu zrobilas?
co bylo takiego prymitywnego? Ze od poczatku do konca trzymam sie faktow albo mitow podczas gdy ty w jednym poscie zonglujesz wierzeniami, spostrzezeniami i odkryciami jakby to bylo jedno i to samo?
__________________
1. Rzucilam palenie.
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 08:34   #44
duvala
Rozeznanie
 
Avatar duvala
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 837
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
duvala tak się akurat składa,że umiem czytać między wierszami ... chętnie napisałbym Ci co myślę o takich osobach,ale to nie miejsce i nie temat na tego typu rzeczy.

"

że co??? bo ja nie umiem czytać miedzy wierszami, możesz jaśniej?
duvala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 06:21   #45
Azgheros
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Tequila24 i inne osóbki, Koralik w swoim poście wcale nie obrażała co jedynie pisała z pewną dozą irytacji do której miała prawo! Wiele osób wypowiedziało się zgodnie z prawdą i stwierdzili że ZAJŚCIE W CIĄŻĘ PODCZAS STOSUNKU PRZERYWANEGO (bo taki nam opisała Tequila24) JEST JAK NAJBARDZIEJ MOŻLIWE (inna sprawa - jakie to jest prawdopodobieństwo - ale od razu mówię, że znacznie większe niż przy pigułkach - ale też nikt nie napisał, że przez to na 100% zaszła w ciąże - bo tak akurat na szczęście nie jest) Przecież pytanie dotyczyło czy jest możliwość zajścia w ciąże - a takowa jest bez względu czy to był pierwszy raz czy też nie, czy się miało bonę dziewiczą czy też nie (akurat te przypadki w żaden sposób nie zmniejszają prawdopodobieństwa) O tym wszystkim można dowiedzieć się poczytawszy odpowiednie książki i nie jest to wiedza tajemna. Jednak niedowierzanie Tequili24 doprawdy było irytujące - po cóż się pyta jeśli nie wierzy odpowiedziom zdecydowanej większości?

A czy Tequila24 jest w ciąży czy nie - tego kompletnie nie sposób stwierdzić - tylko dobry test może dać na to wstępną odpowiedź.

Uważam, że całkiem niepotrzebnie zaczęła się tutaj dziwna kłótnia :P i przepychanki słowne.
Azgheros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 09:04   #46
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Pewna doza irytacji to insynuowanie że autorka była zbyt głupia żeby skończyć podstawówkę i ciekawe czy ją w końcu wywalili bo za stara się zrobiła? I lekceważenie drugiej osoby pisząc "Wiec juz nie udawaj ze w majtki sie zalatwiasz z nerwow bo nikt nie uwierzy " gdzie dziewczyna autentycznie się stresuje bo w jej sytuacji ma prawo(obojętnie czy sama do takiej sytuacji doprowadziła czy nie)
albo "Tam to nawet ja po glowce poglaszcze i wszystko ladnie wyjasnie nie jak dla debila" to tak samo uprzejma wypowiedź z lekką dozą irytacji?
Już nie mówię o całym poście nr 38, którego nawet nie dokończyłam bo w zamyśle miał być zabawny, że boki zrywać a mnie zniesmacza jak wszystkie takie chamskie żarty z czyichś problemów, traktujące o głupocie autorów wątków.

Czy też może wypowiedź, że autorka wątku to jamochłon który uciekł wizażance i tworzy głupie wątki była kulturalna i pomocna?
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 09:26   #47
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Sluchaj, skoro masz z tym az taki problem to zachecam z calego serca zgloszenie tego do administratora/moderatorow.
I pokaz mi uprzejmie gdzie zlamalam regulamin i w jaki sposob a sama poprosze ich o stalego bana...
__________________
1. Rzucilam palenie.

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-05-05 o 09:28
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 09:42   #48
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Cytat:
Napisane przez koralik24 Pokaż wiadomość
Sluchaj, skoro masz z tym az taki problem to zachecam z calego serca zgloszenie tego do administratora/moderatorow.
I pokaz mi uprzejmie gdzie zlamalam regulamin i w jaki sposob a sama poprosze ich o stalego bana...
Nie uważam żebyś złamała regulamin. Po prostu byłaś tutaj złośliwa i nieprzyjemna dla autorki. To chyba karane nie jest ale nie musi być również przez wszystkich akceptowalne.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 14:55   #49
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Nie uważam żebyś złamała regulamin. Po prostu byłaś tutaj złośliwa i nieprzyjemna dla autorki. To chyba karane nie jest ale nie musi być również przez wszystkich akceptowalne.
Gdybym od kazdej swojej wypowiedzi oczekiwala, ze zostanie przez kazdego, bez wyjatku zaakceptowana to bym cale zycie milczala jak grob.

Nawiazujac do uprzejmosci i zlosliwosci, jesli chcesz uchodzic za wzor cnot wszelakich i zwracac ludziom uwage na kazdym kroku, to wydaje mi sie iz lepiej takie rzeczy robic w sposob mniej publiczny.
Mnie to tam rybka, ale jakbys miala kogos jeszcze po plecach szturchac, i za wlosy do odpowiedniago posta ciagnac, to wiesz...
__________________
1. Rzucilam palenie.

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-05-05 o 15:01
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 20:36   #50
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Cytat:
Napisane przez koralik24 Pokaż wiadomość
Gdybym od kazdej swojej wypowiedzi oczekiwala, ze zostanie przez kazdego, bez wyjatku zaakceptowana to bym cale zycie milczala jak grob.

Nawiazujac do uprzejmosci i zlosliwosci, jesli chcesz uchodzic za wzor cnot wszelakich i zwracac ludziom uwage na kazdym kroku, to wydaje mi sie iz lepiej takie rzeczy robic w sposob mniej publiczny.
Mnie to tam rybka, ale jakbys miala kogos jeszcze po plecach szturchac, i za wlosy do odpowiedniago posta ciagnac, to wiesz...
Nie zamierzam uchodzić za wzór cnót wszelakich i nie zwracam ludziom uwagi na każdym kroku, zazwyczaj takie posty ignoruję. Ale z reguły też kończy się na jednym czy dwóch postach tu mnie to po prostu raziło bo wątek jak watek, po co robić sobie jak dzieci zabawę z kogoś i wytykać palcami haha jaki on głupi
Tak samo jak strasznie chciałaś zwrócić uwagę autorce mało kulturalnie, że jest głupia, trzeba było to zrobić w sposób mniej publiczny zamiast robić sobie z tego świetną zabawę cudzym kosztem
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:33   #51
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
po co robić sobie jak dzieci zabawę z kogoś i wytykać palcami
Juz sie uspokoj

Lydki Cie w koncu rozbola od ciaglego skakania. W niczyjej obronie stawac nie musisz, autorka sama powiedziala: "krytyki z internetu smiesza mnie az do łez". Szkoda, ze Ciebie nie moga.
__________________
1. Rzucilam palenie.

Edytowane przez koralik24
Czas edycji: 2011-05-05 o 21:34
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:47   #52
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Cytat:
Napisane przez koralik24 Pokaż wiadomość
Juz sie uspokoj

Lydki Cie w koncu rozbola od ciaglego skakania. W niczyjej obronie stawac nie musisz, autorka sama powiedziala: "krytyki z internetu smiesza mnie az do łez". Szkoda, ze Ciebie nie moga.
Jestem niczym budda środkowej Europy taka spokojna ani pół wykrzyknika w wypowiedzi:p
nie chodzi o jej obronę bo ona się tym nie przejmowała. Po prostu ostatnio się zakopałam wręcz w wizażu i po przejrzeniu masy wątków widzę, że to coraz częstsze. I tak jakoś akurat padło na ten wątek żebym się wypowiedziała
Może krytyka w moją stroną by mnie śmieszyła nie wiem, te jakoś nie bardzo, ale to kwestia indywidualnego poczucia humoru
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 22:07   #53
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Cytat:
Napisane przez tequila24 Pokaż wiadomość
tyle ze to był mój pierwszy raz a jego nie ...
Nie wierze, że w to uwierzyłaś...!!!!!!!!!!!!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 22:31   #54
koralik24
Rozeznanie
 
Avatar koralik24
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: NZ
Wiadomości: 951
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Jestem niczym budda środkowej Europy taka spokojna
A to budda ma jakies rejonizacje?
__________________
1. Rzucilam palenie.
koralik24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 15:48   #55
paranojewedwojee
Raczkowanie
 
Avatar paranojewedwojee
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 430
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Pewna doza irytacji to insynuowanie że autorka była zbyt głupia żeby skończyć podstawówkę i ciekawe czy ją w końcu wywalili bo za stara się zrobiła? I lekceważenie drugiej osoby pisząc "Wiec juz nie udawaj ze w majtki sie zalatwiasz z nerwow bo nikt nie uwierzy " gdzie dziewczyna autentycznie się stresuje bo w jej sytuacji ma prawo(obojętnie czy sama do takiej sytuacji doprowadziła czy nie)
albo "Tam to nawet ja po glowce poglaszcze i wszystko ladnie wyjasnie nie jak dla debila" to tak samo uprzejma wypowiedź z lekką dozą irytacji?
Już nie mówię o całym poście nr 38, którego nawet nie dokończyłam bo w zamyśle miał być zabawny, że boki zrywać a mnie zniesmacza jak wszystkie takie chamskie żarty z czyichś problemów, traktujące o głupocie autorów wątków.

Czy też może wypowiedź, że autorka wątku to jamochłon który uciekł wizażance i tworzy głupie wątki była kulturalna i pomocna?
Popieram Twoje zdanie, bo jest coś w nim racji. Na wizażu rejestrują się różne o osoby, o różnym poziomie wiedzy. Gdy ktoś jednak zada tak banalne pytanie (na dodatek zakładając nowy wątek, zamiast podpytać się w zbiorczym) to już wypada tej osobie odpowiedzieć. Nie rozumiem po co to całe wyśmiewanie się i w ogóle. Dziewczyna już dostała odpowiedź, a tu nadal ciągną się dyskusje, które nie mają jakiegokolwiek sensu i nie są związane już z tematem wątku. Każda z nas ma swoje zdanie na ten temat i niech tak zostanie. Niektóre wyraziły to zdanie publicznie, niektóre zachowały je dla siebie. Ale w sumie to nie warto się kłócić przez różne poglądy na tę sprawę, iż to jasne, że każdy jest inny i inaczej niektóre rzeczy rozumie itp. Więc dziewczęta, podać sobie rączkę na zgodę i już
__________________
~ Twoje miejsce moim sercem... ~
paranojewedwojee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 11:00   #56
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Hmmm, Dziewczyny Kochane Moim zdaniem nie ma sie z czego smiac - w internecie jest duzo glupot popisanych, zwroccie uwage na jaki poziom spadlo spoleczenstwo teraz, jakbym miala dowiadywac sie o tych rzeczach z internetu, to nie wiem co by z tego bylo. Ja rozmawialam duzo z mama, czytalam ksiazki, pytalam sie lekarzy - moze Autorka nie miala nigdy odwagi pytac kogokolwiek w cztery oczy, ze wzgledu na obawe przed upokorzeniem, a mama nie chciala jej uswiadomic (nie rozumiem takiej postawy rodzicow zupelnie.. przeciez seks to normalny element zycia).

Druga rzecz: moze przeoczylam, ale nigdzie nie widzialam, zeby Autorka mowila o stosunku przerywanym, z tego co wnioskuje wyraznie bylo napisane, ze nie doszlo do wytrysku z jego strony (= nie mial orgazmu, po prostu ja rozdziewiczyl).

Autorko a Ty nie powinnas byc taka oburzona. Moim zdaniem za wczesnie, bys rozpoczela wspolzycie.. proponuje narazie przystopowac, troche poczytac na ten temat (ksiazki, nie internet! Chyba, ze jakas sprawdzona, ale na prawde sprawdzona witryna), ew. dopytac sie w jakichs pewnych zrodlach (lekarz, ginekolog) i dopiero wrocic do praktyki. Jak nie bedziesz znala teorii, w praktyce nie bedzie ciekawie.
Jesli chlopak jedynie Cie rozdziewiczyl i na tym poprzestal, watpie, ze jest tu jakiekolwiek prawdopodobienstwo zajscia w ciaze (zwlaszcza, ze mowisz, ze jest juz doswiadczony - napalony nastolatek ledwo wlozy juz orgazm plynie - tu jest ryzyko - doswiadczony chlopak raczej nie dochodzi zaraz jak wejdzie).
Tak poza tym.. ile masz lat, ze wierzysz w takie bajki? Przeciez to tak samo, jakby ktos powiedzial, ze jak wejdziesz na dywan i wyskoczysz przez okno to polecisz jak Alladyn Nie panikuj, trzezwo patrz na to, co Ci mowia i sama sie zastanow, czy to tak moze byc, a nie chlon jak gabka kazdej glupotki.
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 15:56   #57
parasol_w_deszczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 50
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

A seks oralny i ciąża idą że sobą w parze?

W sensie, czy po stosunku oralnym, w czasie którego najpierw kobieta sprawia facetowi przyjemność, nie dochodzi do wytrysku, ale wydziela się preejakulat, potem się calują i następnie on zaspakaja kobietę, jest szansa na przeniesienie plemników z preejakulatu na narządy kobiety i doprowadzenie w ten sposób do zaplodnienia?

Pytam poważnie.
parasol_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 16:12   #58
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Cytat:
Napisane przez parasol_w_deszczu Pokaż wiadomość
A seks oralny i ciąża idą że sobą w parze?

W sensie, czy po stosunku oralnym, w czasie którego najpierw kobieta sprawia facetowi przyjemność, nie dochodzi do wytrysku, ale wydziela się preejakulat, potem się calują i następnie on zaspakaja kobietę, jest szansa na przeniesienie plemników z preejakulatu na narządy kobiety i doprowadzenie w ten sposób do zaplodnienia?

Pytam poważnie.

Przestań wygrzebywać stare wątki i spamować w nich tym samym pytaniem (zresztą, na które już dostałaś odpowiedź). Masz jakąś obsesję? Może psychiatra ci pomoże rozjaśnić sprawę.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 18:40   #59
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Cytat:
Napisane przez parasol_w_deszczu Pokaż wiadomość
A seks oralny i ciąża idą że sobą w parze?

W sensie, czy po stosunku oralnym, w czasie którego najpierw kobieta sprawia facetowi przyjemność, nie dochodzi do wytrysku, ale wydziela się preejakulat, potem się calują i następnie on zaspakaja kobietę, jest szansa na przeniesienie plemników z preejakulatu na narządy kobiety i doprowadzenie w ten sposób do zaplodnienia?

Pytam poważnie.
Drugi raz proszę o niezaśmiecanie forum. Ty pytasz poważnie, na trzech podforach dostałaś odpowiedzi. Wystarczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 10:50   #60
parasol_w_deszczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 50
Dot.: seks bez zabezpieczenia bez wytrysku a ciąża

Owszem, dostałam odpowiedzi, za które bardzo dziękuję.

Owszem, powieliłam pytanie, licząc na to, że w nurtującej mnie kwestii głos zabierze więcej osób - nie miałam na celu spamowania forum.

Z jakichś względów jest to dla mnie ważne pytanie, dlatego tak uparcie szukam stanowiska innych osób.

Naprawdę nie jest/nie było moim celem zaśmiecanie forum.

Wszystkim, którzy udzielili mi odpowiedzi, dziękuję, bo są one dla mnie bardzo cenne. I liczę na to, że zgodnie z tymi odpowiedziami zajście w ciążę w taki sposób jest niemożliwe.
parasol_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 13:32:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.