Pleśń - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-21, 14:32   #1
XNyaaX
Zakorzenienie
 
Avatar XNyaaX
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 6 696
GG do XNyaaX

Pleśń


Witajcie, nie wiedziałam gdzie umieścić wątek..jeśli to źle zrobiłam to przepraszam, ale mam duży problem, wczoraj przez przypadek mój chłopak ugryzł kawalek chleba zapleśnionego, odrazu ten kawałek wypluł, ale pewnie musiał coś połknąc, bo ciągle źle się czuję i wymiotuje, jesteśmy zagranicą i narazie nie wybieramy się do lekarza. Wczoraj wypił dwie gorzkie herbaty, zwrócił..Przyszedł nasz sąsiad z Iraku, zna się na medycynie..tamtejszej, zrobił mu miksture z kwasku cytrynowego, jogurtu naturalnego i soli, wypił polepszyło mu się, ale dziś znowu wymioty i pół nocy nieprzespanej..Poradźcie coś drogie wizażanki..Dziękuję z góry i pozdrawiam.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=768254

takie tam szmatki.. ;-)


Czekam na mojego bombaza!!
XNyaaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 10:51   #2
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Pleśń

ale co tu mozna poradzic? jakies krople zoladkowe/mietowe. goraca herbata i suchary
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 19:03   #3
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Pleśń

Cytat:
Napisane przez XNyaaX Pokaż wiadomość
Witajcie, nie wiedziałam gdzie umieścić wątek..jeśli to źle zrobiłam to przepraszam, ale mam? duży problem, wczoraj przez przypadek mój chłopak ugryzł kawalek chleba zapleśnionego, odrazu ten kawałek wypluł, ale pewnie musiał coś połknąc, bo ciągle źle się czuję i wymiotuje, jesteśmy zagranicą i narazie nie wybieramy się do lekarza. Wczoraj wypił dwie gorzkie herbaty, zwrócił..Przyszedł nasz sąsiad z Iraku, zna się na medycynie..tamtejszej, zrobił mu miksture z kwasku cytrynowego, jogurtu naturalnego i soli, wypił polepszyło mu się, ale dziś znowu wymioty i pół nocy nieprzespanej..Poradźcie coś drogie wizażanki..Dziękuję z góry i pozdrawiam.
nie ma to jak oszczędzać na zdrowiu. Nie rozumiem, jak można w takiej sytuacji nie pójść na pogotowie czy do lekarza? jakby krwią pluł to też byś nie poszła z nim?
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.