Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-27, 10:15   #1
Mariquita.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 265

Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?


Mam dylemat. Oba foteliki sa w podobnej cenie.
zastanawiam sie, ktory bedzie lepszy do auta bez mocowania isofix

Prosze o porady uzytkowniczek tych fotelikow

czy sa wygodne do spania?
Mariquita. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 07:18   #2
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

Też czekam na opinie , bo niedługo będę kupować i nie wiem na co się zdecydować
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 13:21   #3
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

My też zastanawialiśmy się nad tymi dwoma. Koniecznie trzeba dziecko do fotelika przymierzyć. Romer ma bardziej rozbudowane wokół główki, co samo w sobie jest dobre, tyle, że dziecko nic nie widzi i większość się wychyla, żeby obserwowac świat, a to już nie jest wskazane
Niby Tobi jest węższy, ale nam to w ogóle nie przeszkadzało.
No i kupiliśmy... Be Safe
To Skandynawska firma, cenowo wypada tak samo jak dwa wyżej. W zasadzie bardzo przypomina Tobi, tylko ma wygodniej rozkładane siedzenie do leżenia. W Tobim trochę przeszkadza w tym mocowanie pasa na dole. Sprzedawca bardzo go zachwalał.

A! Romer trzeba koniecznie przymierzyć w samochodzie, bo słabo przylega do kanapy w niektórych modelach samochodów.
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 07:14   #4
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

Tak tylko jak go przymierzyć wziąć ze sklepu i przymierzyć?

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

A który model tego Besafe masz bo widziałam tam takie montowane tyłem do kierunku jazdy a czytałam gdzieś ,że dziecko jak najdłużej powinno jeździć tyłem , mi by tez zależało na tym żeby fotelik był ruchomy w bazie tzn. żeby można go było przechylic bardziej na leżąco do spania może ktos ma taki i polecacie jakąś markę więm ,że dziecko trzeba przymierzyć do fotelika ale warto wiedzieć na jakie marki zwrócić uwagę.

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Podobaja mi się te Besafe ( chociaz to nie o nich wątek) jak Twoje dziecko się w nim czuje nie wierci się? wygodnie sobie siedzi? Cenowo dwa razy przewyższają tamte dwa -maxi cosi i romer ale z drugiej strony to wydatek raz na kilka lat więc chyba warto
Ten mnie zaciekawiłhttp://www.90n.pl/sklep/product/p/14...id,isofix.html
tylko teraz trzeba poszukać sklepu który je ma w asortymencie aby przymierzyc dziecia
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 16:00   #5
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

Romer King jest lepszy, tzn. otrzymał więcej punktów w testach zderzeniowych ADEC, a tym się przede wszystkim kieruję przy wyborze fotelika; bezpieczeństwo rzecz nadrzędna.

Mamy tego Romera już 1,5 roku i wszystko jest ok jeśli chodzi o użytkowanie. Rozkłada się troszkę, jak dziecko zaśnie (są 3 pozycje)
Dobrze trzyma się kanapy.
Jest bardziej zabudowany wokół główki (to na plus, w razie zderzenia bocznego), no i mojemu maluchowi to nie przeszkadza, nie wychyla się.
Jakoś tak ma ten fotelik ustawiony, że normalnie patrzy przez szybę boczną, tak więc tego problemu nie było.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 21:54   #6
Mariquita.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 265
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

bylam w sklepie i porownywalam oba, wsadzilam tez mojego malucha

moje wrazenia:
- romer jest minimalnie szerszy, wysokosc ta sama
- romer ma latwo zdejmowane pokrycie, mozna dokupowac i latwo zmieniac jesli sie zniszczy, nie jest potrzebny pokrowiec, bo materialy sa wentylacyjne wiec dziecko sie nie poci. W Tobim niestety potrzebny jest pokrowiec, firmowy kosztuje 130zl
- Tobi ma 4 pozycje oparcia Romer 3, ale do lezenia jest jednakowo, wlasciwie tych srodkowych chyba wcale sie nie uzywa, sa tak minimalne
- Tobi ma sztywne pasy, co oznacza, ze nie trzeba ich rozkladac na boki przy wkladaniu dziecka, co wg mnie jest super. W Romerze sa takie zaczepki, mozna zaczepic pas zeby nie wygrzebywac spod pupy ale to juz wiecej zabawy. W Tobi pod tym wzgledem jest znacznie wygodniej
- mocowanie pasa zdecydowana latwiejsze, szybsze w Romerze. Istotne jesli ktos ma dwa samochody i jeden fotelik.
- oba foteliki ladne, chociaz Romer bardziej mi sie podobal

no i mam dylemat, bo potrzebuje fotelik, jeden do dwoch aut. W Tobi super wygoda przy wkladaniu a w Romerze latwosc mocowania fotelika i szersze siedzonko (co przy grubsiejszych dzieciaczkach tez moze byc istotne) moj to maly pulpecik. Dla mnie to najwazniejsze roznice...

Zastanawiam sie nad wadami, usterkami, ktore moga wyjsc w praniu.

Fajnie by bylo gdyby jakies uzytkowniczki napisaly o tym co im przeszkadza w tych fotelikach, co sie psuje?
Mariquita. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 06:23   #7
libra777
Zakorzenienie
 
Avatar libra777
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 6 589
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

Czytałam opinie na innych forach i mamy narzekają na maxi cosi ,że za wąskie ,za mało miejsca i dzieci nie chcą w nim jeździć i tak się zastanawiam co jest z tym maxi cosi ,że dzieci go nie lubią.
Niedługo tez się wybiorę do jakiegoś sklepu na przymiarki , bo tak jesienią planuje coś kupić.
libra777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 13:45   #8
Mariquita.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 265
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

obejrzalam sobie na allegro ten besafe i nie sprawia wrazenia takiego bezpieczenstwa jak romer. Romer to taki maly czolg w porownaniu do besafe, zwlaszcza zaglowek.

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

wlasciwie bylam juz zdecydowana na cosiego a teraz nie wiem. Romer dostal wiecej punktow za bezpieczenstw... ale mniej wygpodnie wklada sie dziecko... sama juz nie wiem... :/
moze jeszcze ktos cos doradzi?
Mariquita. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 15:31   #9
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

My mamy Maxi Cosi Tobi. Od razu zaznaczam, ze nie mam porównania z tym drugim
Ja jestem bardzo zadowolona. Olaf tez nie narzekał i lubi w nim jeżdzic ale w sumie on nie ma wyboru . Łatwo sie rozkłada do pozycji leżącej (można to zrobić będąc kierowcą), rewelacyjny jest system pasów, których nie treba wygrzebywać spod pupy/pleców i za to WIELKI plus. Korzystałam czasem z innego (Graco) w drugim aucie i strasznie mnie to wnerwiało. Pokrycie ściąga się w miarę łatwo, gorzej z założeniem. Jednak ja prałam je raz a fotelik mamy już dwa i pół roku. Trudno się montuje w samochodzie. Co nie jest dla mnie wadą, bo fotelika nie przekładam. Ogólnie myślę, że przekładanie fotelika nie jest dobrym pomysłem. One są niestety ogólnie ciężkie i nieporęczne. Niezbyt dobrze działa system luzowania pasów, i czasem muszę powalczyć. Ogólnie jestem BARDZO zadowolona. Myślę, że starczy nam jeszcze na długo. Olaf ma prawie 4 lata i teraz do drugiego auta kupiłam tez Maxi Cosi Airprotect. Zdam relacje z użytkowania jak Olaf w nim pojeździ. U nas przekładanie nie wchodzi w grę, bo Olaf do przedszkola jedzie z tata a odbieram go ja.
__________________
Olafkowo 21.12.2006
Olaf
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 15:39   #10
Mariquita.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 265
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

a ile wazy Twoj synek?

bo martwi mnie to, ze Tobi jest waski.

Moj maly ma troche ponad 9 mcy i wazy 12kg. Jak wsadzilam go do tego fotelika w samym rampersie to wypelnial prawie caly fotelik. W zimie napewno jest ciasniej.
Mariquita. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 16:18   #11
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

Olaf waży teraz 15 kg. Nie wiem co Ci doradzić. Wydaje mi się jednak, że teraz będziecie raczej rosnąć w górę Szczerze mówiąc nie kierowałam się tym kryterium wiec nie wiem.
Jeszcze jedno mi się przypomniało odnośnie tego fotelika. Olaf od dawna sam do niego wsiada (oprócz dni wielkiej pluchy kiedy bałam się że za mocno ubrudzi).
__________________
Olafkowo 21.12.2006
Olaf
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 16:37   #12
Mariquita.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 265
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

no wlasnie te sztywne pasy sa super pod tym wzgledem
Mariquita. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 17:36   #13
zaba21_22
Zadomowienie
 
Avatar zaba21_22
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 638
GG do zaba21_22
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

A my mamy Maxi Cosi Priori XP, szybki i łatwy montaż, duże siedzisko, łatwo sie go rozkłada, w sumie prawie od razu dokupiliśmy pokrowiec.
Moja córa jest dość dużym dzieckiem, a spokojnie sie jeszcze w nim mieści, choć na zimę ze względu na wygodę myślimy zmienić już na większy
__________________
zaba21_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 10:14   #14
Mariquita.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 265
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

no i od sierpnia jezdzimy Tobim
jestem super zadowolona, sztywne pasy bardzo ulatwiaja wkladanie malego, nie musze mu wyciagac spod pupy jak w Citim, poza tym zaglowek daje bezpieczenstwo i w niczym nie przeszkadza
synek bez problemu patrzy przez okno, spi itd.
Mariquita. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 06:04   #15
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

Mój synek jest duży i przy zakupie zastanawialiśmy się nad oboma fotelikami. My mamy King Size Rómer od ponad roku. Jest większy, szerszy niż Tobi. Nam wydał się wygodniejszy. Mają go rowniez nasi znajomi - bardzo sobie chwalą.
Mamy tapicerkę Trendline - wszystko ładnie można zetrzeć (jedzonko itp).
Teraz spodziewamy się drugiego malucha i już planujemy zakup na zapas kolejnego King Size'a (chyba, że do czasu, zanim drugi maluch dorośnie - pierwszy wyrośnie ze swojego i zmienimy na kolejny wagowo).
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 13:58   #16
Mariquita.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 265
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

faktycznie ten jest dosyc waski, byl troszke mniejszy od romera wzielam go glownie przez wzlgad na pasy i zaglowek

a o tym king sizie nie slyszlalam jeszcze
Mariquita. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 00:43   #17
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

Ja już wyżej pisałam, że zdecydowałam się na Romera (King Size) bo: przede wszystkim najwięcej gwiazdek w testach zderzeniowych ADEC, większy, itd..
Po ok.2 latach użytkowania (czyli właściwie jeżdżenia w samochodzie bez przygód) okazało się, że popękał w nim styropian . Co prawda nie w miejscu istotnym w razie potencjalnego wypadku (bo tam za głową jest to zrobione z porządnej pianki, jaką stosuje się do kasków) a w miejscu, gdzie ten styropian ma tylko sprawiać, żeby maluchowi było wygodnie, bez niego boczki są twardsze, ale jednak...... Coś takiego nie powinno mieć miejsca powinni to zrobić z lepszego materiału. Jestem zniesmaczona i Romera już nie kupię.
Pierwszy fotelik mieliśmy maxi cosi, styropian przeżył rok nienaruszony.
A, no i do 18 kg to nam to nie starczy. Mam szczupłego 13 kilowego 2,5 latka, ale już widzimy, że na wiosnę będzie trzeba kupić nowy fotelik. To tak a propos planowania tego fotelika na długo.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 21:40   #18
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

Sheryl a na jaki fotelik się szykujesz? Masz może już jakieś typy?
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 22:48   #19
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

Cytat:
Napisane przez anja00 Pokaż wiadomość
Sheryl a na jaki fotelik się szykujesz? Masz może już jakieś typy?
a nie, jeszcze nie nie wiem.... na wiosnę się zagłębię w temat...
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 08:56   #20
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Romer King jest lepszy, tzn. otrzymał więcej punktów w testach zderzeniowych ADEC,
Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Ja już wyżej pisałam, że zdecydowałam się na Romera (King Size) bo: przede wszystkim najwięcej gwiazdek w testach zderzeniowych ADEC, większy, itd..
A mogę wiedzieć gdzie to wyczytałaś? Bo z tego co ja czytałam to oba foteliki mają po 4 gwiazdki w testach więc pod względem bezpieczeństwa są porównywalne. Ale może ja mam złę dane, więc proszę o link.

Ja sprawdzam tu: http://fotelik.info/pl/testy/grupa:9...aco/index.html

My mamy Tobi i ogólnie jestem zadowolona. Fotelik wygodny, łatwy w obsłudze. Bardzo podoba mi się opcja samo rozszerzających się paswów. Nie trzeba ich odsuwać jedną ręką żeby posadzić dziecko w foteliku, ale rozsuwają się na boki same.Nie wiem czy taka opcja jest w innych fotelikach. No i np jak się klamry nagrzeją od słońca to dziecko siadając nie ma z nimi kontaktu i się nie poparzy. Dla nas to było bardzo dobre podczas wakacji, kiedy samochód stał całymi dniami na słońcu.

Poza tym super łatwo ściąga się pokrowiec do prania.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:18   #21
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

Cytat:
Napisane przez passionfruit Pokaż wiadomość
A mogę wiedzieć gdzie to wyczytałaś? Bo z tego co ja czytałam to oba foteliki mają po 4 gwiazdki w testach więc pod względem bezpieczeństwa są porównywalne. Ale może ja mam złę dane, więc proszę o link.

Ja sprawdzam tu: http://fotelik.info/pl/testy/grupa:9...aco/index.html

My mamy Tobi i ogólnie jestem zadowolona. Fotelik wygodny, łatwy w obsłudze. Bardzo podoba mi się opcja samo rozszerzających się paswów. Nie trzeba ich odsuwać jedną ręką żeby posadzić dziecko w foteliku, ale rozsuwają się na boki same.Nie wiem czy taka opcja jest w innych fotelikach. No i np jak się klamry nagrzeją od słońca to dziecko siadając nie ma z nimi kontaktu i się nie poparzy. Dla nas to było bardzo dobre podczas wakacji, kiedy samochód stał całymi dniami na słońcu.

Poza tym super łatwo ściąga się pokrowiec do prania.
Ja kupowałam fotelik w 2009 i niewiele pamiętam z tego z czego korzystałam, ale link chyba ten sam, bo sugerowałam się testami ADAC.
Pamietam, że wybieraliśmy miedzy tymi dwoma i Romer miał więcej punktów (zresztą nadal ma, jest to w tym linku, który podałaś; Romer ma 44444, Tobi 44443, co prawda 3 ma nie w kwestii bezpieczeństwa, ale patrzyłam na całość). Faktycznie oba są porównywalne, my patrzyliśmy na punkty i opinie użytkowników i Romer u nas przeważył.
__________________
Cosmesfera

Edytowane przez sheryl
Czas edycji: 2010-10-21 o 10:24
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 13:25   #22
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
a nie, jeszcze nie nie wiem.... na wiosnę się zagłębię w temat...

To gdzieś Cię wyśledzę na wiosnę
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 14:03   #23
karliko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 105
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Ja kupowałam fotelik w 2009 i niewiele pamiętam z tego z czego korzystałam, ale link chyba ten sam, bo sugerowałam się testami ADAC.
Pamietam, że wybieraliśmy miedzy tymi dwoma i Romer miał więcej punktów (zresztą nadal ma, jest to w tym linku, który podałaś; Romer ma 44444, Tobi 44443, co prawda 3 ma nie w kwestii bezpieczeństwa, ale patrzyłam na całość). Faktycznie oba są porównywalne, my patrzyliśmy na punkty i opinie użytkowników i Romer u nas przeważył.
Bardzo dobre podejście do sprawy. ADAC jest chyba najbardziej wymiernym testem. Ostatnio np. sprawdzałam ten model od Recaro - Young Expert - plasował się w górze tabeli, a generalnie design i budowa tych fotelików zawsze bardzo mi się podobały Także może warto zwrócić też uwagę na te foteliki przy wybieraniu ?
karliko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 09:44   #24
Lisanka
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Dot.: Maxi-Cosi Tobi czy Romer King, ktory lepszy?

Hej, hej...dziewczyny tyle piszecie o fotelikach z kategorii wagowej 9-18 kg, a ja potrzebuję samochodowego siedzonka dla pokaźniejszego dzieciaczka. Mój mały pasażer waży w tej chwili 20 kg i zastanawiałam się nad zakupem romer kid plus. Może któraś z Was wypróbowała go już na własnej skórze, a raczej na skórze własnego dziecka Jeśli tak to piszcie, co sądzicie o tym modelu. Robi się cieplej i czas wyruszyć na jakiś weekend
Lisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.