Moja cera jest szorstka :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-27, 11:13   #1
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374

Moja cera jest szorstka :/


Mam 22 lata.Od kiedy pamietam zawsze miałam jakies problemy z cera.Wiadomo...pryszcze, zaskórniki.Marze o skórze gładziutkiej jak u niemowlaka-jak kazda z nas Jestem 2 lata w Irl i zauwazyłam że stan cery bardzo mi sie pogorszył.Nigdy przedtem nie chodziłam do kosmetyczek-po prostu nie bylo mnie na to stac.MAm cere mieszaną, bardziej tłustą nawet.Nie moge dobrac sobie kosmetyków, nic mi nie pasuje.Uzywałam tych lepszych i tych gorszych.Jak kupie do cery tłustej-to jest za ostre, do mieszanej-tez jakos dziwnie, bo nie działąją jak powinny.MAm mnóstwo rozszerzonych porów, jakies nierówności, zaskórniki.Ajjjj mozna wymieniac i wymieniac.Moze nie jest jakos tragicznie, ale nawet jak położe podkład to widać moją nierówną fakture twrazy.Przejde sie do kosmetyczki.Chcialabym jakas dobra, ktora nie zedrze ze mnie kasy a naprawde pomoże.Przy okazji, moze znacie jakies fajne w olsztynie?I jakie zabiegi przydadzą się mojej skórze, i jak duzo ich potrzeba?Czy to drogo? hehehe ale pytan
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 12:29   #2
twinqle
Przyczajenie
 
Avatar twinqle
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Moja cera jest szorstka :/

ja też czekam na odpowiedzi do tego wątku .
twinqle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 12:31   #3
twinqle
Przyczajenie
 
Avatar twinqle
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Moja cera jest szorstka :/

Chociaż ja byłam u kosmetyczki i poleciła mi Mikrodermabrazje - po 6 takich zabiegach skóra jest piękna gladka .. polega to na zcieranu diamentem naskórrka głębiej niż robi to zwykły peeling . z tym ze jeden taki zabieg kosztuje 100 zł . wciąż się zastanawiam sprawdził ktoś już to ? piszcie
twinqle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 01:53   #4
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Moja cera jest szorstka :/

Cytat:
Napisane przez twinqle Pokaż wiadomość
Chociaż ja byłam u kosmetyczki i poleciła mi Mikrodermabrazje - po 6 takich zabiegach skóra jest piękna gladka .. polega to na zcieranu diamentem naskórrka głębiej niż robi to zwykły peeling . z tym ze jeden taki zabieg kosztuje 100 zł . wciąż się zastanawiam sprawdził ktoś już to ? piszcie
Dziala, polecam. Z tym ze trzeba sie liczyc z faktem ze zabieg moze odslonic stare blizny i przebarwienia. A cera robi sie gladsza juz po pierwszym razie. Tak bylo przynajmniej w moim przypadku.
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 08:50   #5
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Dot.: Moja cera jest szorstka :/

Czy ten zabieg dodatkowo oczyszcza cere?Mam wrazenie, że po nim skóra bedzie bardziej chłonęła zanieczyszczenia z powietrza i kosmetyków.Chyba mam jakis staromodny tok myślenia
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 08:52   #6
Dorotk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 374
Dot.: Moja cera jest szorstka :/

Aha i starczy taki jeden zabieg np raz na dwa m-ce?
Dorotk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 11:44   #7
Karla1983
Zadomowienie
 
Avatar Karla1983
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 581
Dot.: Moja cera jest szorstka :/

To jak zabieg czesto bedzie wykonywany pewnie oceni kosmetyczka po obejrzeniu cery. Pomiedzy jednym a drugim musi minac conajmniej miesiac zeby skora miala czas sie zregenerowac. Ja mialam robiona mikrodermabrazje trzy razy i tyle starczy. U Ciebie moze to byc 5 lub 6 zabiegow albo jeszcze inaczej. Dosc indywidualna kwestia. I nie martw sie bo skora nie chlonie wiecej zanieczyszczen.
Karla1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-28, 16:17   #8
ninewest94
Raczkowanie
 
Avatar ninewest94
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 404
Dot.: Moja cera jest szorstka :/

Ja robię tak: nasączam wacik mlekiem wcieram w twarz i zostawiam na pół godzinki.Efekt? Skóra jest gładziutka, przyjemna w dotyku i nawilżona.podobno na dłuższą metę pomaga na krostki ale ja stosuję dopiero od niedawana
ninewest94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.