Nie mam ochoty na seks - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-24, 21:17   #1
Tala1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Z dalekaaa;)
Wiadomości: 52

Nie mam ochoty na seks


Od jakiegoś czasu nie mam ochoty na seks. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam orgazm. Frustruje mnie to, bo jestem z moim TŻ 4 lata, ba jesteśmy nawet narzeczeństwem. Nigdy przedtem nie miałam problemów z orgazmem i ochotą na seks. Uprawiam seks z TŻ, bo boję się, że mnie zdradzi choć nie mam wcale na to ochoty. Po prostu nie chce mi się. Jak sobie pomyślę, że muszę się męczyć, żeby uzyskać orgazm to mi się nie chcę. Nie jestem aktywna w łóżku - wolę nieskomplikowane pozycje, gdzie ja nie muszę nic robić. Nie wiem czy to spowodowane jest tym, że może TŻ źle mnie zachęca czy tym, że ja mam kompleksy na temat swojego ciała (ostatnio trochę przytyłam i źle się z tym czuje). Często jest tak, że boli mnie w środku w pochwie jakbym tam miała strasznie sucho i to też mnie zniechęca. Czuję się tym sfrustrowana. Mam dopiero 21 lat a do seksu mam podejście jak stara baba;/
Tala1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 22:09   #2
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Nie mam ochoty na seks

bierzesz pigułki?
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 22:14   #3
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez Tala1991 Pokaż wiadomość
Uprawiam seks z TŻ, bo boję się, że mnie zdradzi choć nie mam wcale na to ochoty.
Ufasz swojemu TŻ-owi?
Dlaczego nie powiesz facetowi wprost, że masz teraz niższe libido i nie masz tak często ochoty na seks?

Cytat:
Często jest tak, że boli mnie w środku w pochwie jakbym tam miała strasznie sucho i to też mnie zniechęca.
Stosujecie jakieś lubrykanty?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 22:24   #4
Tala1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Z dalekaaa;)
Wiadomości: 52
Dot.: Nie mam ochoty na seks

Nie biorę tabletek od 2 lat, bo szkodziły mi na zdrowie. Nic ogólnie nie stosuję, aby zwiększyć libido. Nawet żadnych leków nie biorę. To zaczęło się odkąd przytyłam. Kiedyś było normalnie. Pewnie, ze mu ufa. Nikomu tak nie ufam jak jemu właśnie. To jest jedyna osoba, której ufam. Powiedziałam mu, ale nie będę też chłopa całkiem od seksu odseparowywać. On się stara jak może, szkoda mi go, że ja się taka zrobiłam, ale to moje kompleksy, moja tłustość. On mówi, że podobam mu się, że dla niego jestem piękna, ale ja już mam swoje w głowie i myślę o sobie podczas seksu jako o wielorybie, tłustej beczce..
Tala1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 22:29   #5
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez Tala1991 Pokaż wiadomość
Pewnie, ze mu ufa. Nikomu tak nie ufam jak jemu właśnie. To jest jedyna osoba, której ufam.
Więc dlaczego myślisz, że mógłby Cię zdradzić, gdyby nagle zaczęło być mniej seksu?

Cytat:
Powiedziałam mu, ale nie będę też chłopa całkiem od seksu odseparowywać.
A jaki sens ma zmuszanie się do współżycia? Przecież to tylko buduje negatywną wizę seksu w Twojej głowie. Coraz bardziej czujesz, że seks to obowiązek, a nie przyjemność, na którą sama masz ochotę…

Cytat:
On się stara jak może, szkoda mi go, że ja się taka zrobiłam, ale to moje kompleksy, moja tłustość. On mówi, że podobam mu się, że dla niego jestem piękna, ale ja już mam swoje w głowie i myślę o sobie podczas seksu jako o wielorybie, tłustej beczce..
Skoro facet ma ochotę na seks z Tobą, to znaczy, że mu się podobasz i że go bardzo pociągasz, prawda?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 22:34   #6
Tala1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Z dalekaaa;)
Wiadomości: 52
Dot.: Nie mam ochoty na seks

Może tak, ale moje ciało daje wiele do życzenia od jakiegoś czasu. Spojrzę na jego ciało - zgrabne i wysportowane a na moje to to mi się odechciewa choć przed chwilą jest tak, że miałam na to ochotę;/

Źle to wyraziłam - on mnie nie zmusza, ja sama chcę, ale jak co do czego dojdzie to mi się odechciewa, bo przypomnę sobie o swoim tłuszczu;/

Nie, no zdradzić to on by sumie nie miał. Czasem mam takie myśli choć wiem, że on tego nie zrobi.
Tala1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 22:39   #7
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez Tala1991 Pokaż wiadomość
Może tak, ale moje ciało daje wiele do życzenia od jakiegoś czasu. Spojrzę na jego ciało - zgrabne i wysportowane a na moje to to mi się odechciewa choć przed chwilą jest tak, że miałam na to ochotę;/

Źle to wyraziłam - on mnie nie zmusza, ja sama chcę, ale jak co do czego dojdzie to mi się odechciewa, bo przypomnę sobie o swoim tłuszczu;/
No dobra, ale co tutaj zmieniają dodatkowe kilogramy? Skoro facet ma ochotę na seks z Tobą, skoro podobasz mu się? Co tutaj te kilogramy mogłyby zmienić?

Pomijam fakt, że jeśli faktycznie masz nadprogramowe kilogramy, to dla własnego dobrego samopoczucia możesz próbować je zrzucić
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 23:11   #8
CzerwoneSzpilki
Raczkowanie
 
Avatar CzerwoneSzpilki
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LA
Wiadomości: 259
Dot.: Nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez Tala1991 Pokaż wiadomość
ja mam kompleksy na temat swojego ciała (ostatnio trochę przytyłam i źle się z tym czuje).

Z nadprogramowymi kilogramami można się rozprawić, trochę ruchu, zdrowsza dieta. Skoro to Cię tak zniechęca do seksu, to powinno pomóc.
__________________
"Kochał ją w trampkach, pożądał w szpilkach, ubóstwiał na boso..."

CzerwoneSzpilki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 23:19   #9
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Nie mam ochoty na seks

Cyt . ,,Otyłe kobiety są bardziej podatne na FSD (kobiece zaburzenie funkcji seksualnych), co powoduje problemy z pożądaniem i pobudzeniem seksualnym, nawilżeniem, orgazmem, satysfakcją z seksu i bólem w trakcie stosunku. Wszystko to sprawia, że otyli zazwyczaj nie mają ochoty na seks, trudno im osiągnąć orgazm, a ich życie seksualne nie daje im satysfakcji.Większość z dotychczasowych badań dotyczących wpływu otyłości na seksualność odnosi się do mężczyzn, ale to kobiety bardziej odczuwają negatywne konsekwencje zbędnych kilogramów."
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 23:50   #10
burrito_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 302
GG do burrito_
Dot.: Nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez Tala1991 Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu nie mam ochoty na seks. Nie pamiętam kiedy ostatnio miałam orgazm. Frustruje mnie to, bo jestem z moim TŻ 4 lata, ba jesteśmy nawet narzeczeństwem. Nigdy przedtem nie miałam problemów z orgazmem i ochotą na seks. Uprawiam seks z TŻ, bo boję się, że mnie zdradzi choć nie mam wcale na to ochoty. Po prostu nie chce mi się. Jak sobie pomyślę, że muszę się męczyć, żeby uzyskać orgazm to mi się nie chcę. Nie jestem aktywna w łóżku - wolę nieskomplikowane pozycje, gdzie ja nie muszę nic robić. Nie wiem czy to spowodowane jest tym, że może TŻ źle mnie zachęca czy tym, że ja mam kompleksy na temat swojego ciała (ostatnio trochę przytyłam i źle się z tym czuje). Często jest tak, że boli mnie w środku w pochwie jakbym tam miała strasznie sucho i to też mnie zniechęca. Czuję się tym sfrustrowana. Mam dopiero 21 lat a do seksu mam podejście jak stara baba;/
To może zamiast użalać się weź się za siebie? Zrzuć te kg, co tak Ci przeszkadzają. To takie trudne?
burrito_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 09:06   #11
Tala1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Z dalekaaa;)
Wiadomości: 52
Dot.: Nie mam ochoty na seks

Uwierz, że mi trudno. Nie jestem otyła to po pierwsze. Mam tylko brzuch, który mnie irytuje i się sobie nie podobam, uważam się wręcz za brzydką osobę. W sobie jestem normalna, że tak powiem. Próbowałam już wszystkiego - bieganie, Ewa Chodakowska i jej rzekomy spektakularny efekt, ograniczałam jedzenie. nie mogę tego zrzucić, bo jestem leniwa i łatwo się zniechęcam. Bez sensu, że założyłam ten wątek, bo tylko zdałam sobie sprawę, że to wszystko przez to, że jestem leniem do kwadratu i tyle. Sama z sobą muszę walczyć i tyle. To wszystko stało się wciągu niecałego roku kiedy trochę mi się świat pod nogami osunął;/
Tala1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 09:38   #12
Nightflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 105
Dot.: Nie mam ochoty na seks

Więc sama sobie odpowiedziałaś, gdzie leży problem Nic samo z nieba nie spada, a na pewno nie ładna figura.
Nightflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 12:09   #13
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Nie mam ochoty na seks

No to może inaczej - zastanów się jaka forma aktywności sprawi Ci radość, przyjemność?
Dobrze by było żebys nie zmuszała się do ćwiczeń, ale robiła to chętnie.

Np dla mnie siłownia sama w sobie jest nudna.
Ale już różne formy aerobiku są super i tego się trzymam.
Istnieje też taniec, zumba albo po prostu słuchawki z dobrą muzyką na uszy, dres i biegaj/jeździj na rowerze gdzie Cię wyobraźnia poniesie.

I przede wszystkim, głowa do góry.
Użalaniem się nad soba NIC nie zmienisz.
Facet Cię kocha i akceptuje (wbij to sobie do głowy!), ale zmień swoja figurę dla samej siebie żeby poczuć się atrakcyjna i seksowna.

Powodzenia
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 14:18   #14
Tala1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Z dalekaaa;)
Wiadomości: 52
Dot.: Nie mam ochoty na seks

Myślałam o zumbie, ale raczej mnie nie stać zapisać się do jakiegoś fitness clubu, ale mnie nie stać, bo jestem biedną studentką.
Tala1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 14:20   #15
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez Tala1991 Pokaż wiadomość
Myślałam o zumbie, ale raczej mnie nie stać zapisać się do jakiegoś fitness clubu, ale mnie nie stać, bo jestem biedną studentką.
To poszukaj pracy dorywczej?

Zacznij biegać i ćwiczyć w domu do choćby jakiejś płytki z ćwiczeniami?

Pięknie się wymigujesz.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 18:10   #16
burrito_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 302
GG do burrito_
Dot.: Nie mam ochoty na seks

Cytat:
Napisane przez Tala1991 Pokaż wiadomość
Myślałam o zumbie, ale raczej mnie nie stać zapisać się do jakiegoś fitness clubu, ale mnie nie stać, bo jestem biedną studentką.
O maaamooo.. ja też jestem biedną studentką, ale żeby w ten sposób usprawiedliwiać brak ruchu? Na to nigdy nie wpadłam

Rok temu ściągnęłam sobie z sieci Brazil Butt Lift i sobie ćwiczyłam w pokoju na stancji dopóki nie nabawiłam małego bólu kolana. Ale teraz znowu zaczynam i nic mnie nie powstrzyma.

Także śmieszne jest Twoje tłumaczenie, że nie stać Ciebie na coś, bo równie dobrze możesz to robić ZA DARMO.
burrito_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 18:29   #17
Tala1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Z dalekaaa;)
Wiadomości: 52
Dot.: Nie mam ochoty na seks

Biegałam wcześniej dośc sporo tylko, że mam duże problemy z kolanem i 5o mnie ogranicza. Nie stać mnie np. na chodzenie gdzieś na aerobik. Postanowiłam sobie, że od dziś wracam do skakanki. Ruszać się lubię tylko nie zawsze mam czas i nie jestem śmieszna z tego powodu, bo nie chodziło mi o jakieś ćwiczenia za free tylko tam gdzie trzeba zapłacić. Wie, że jestem głupią, śmieszną, leniwą idiotką! Nic mi nie pomoże.

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

I osiągnę to! Bo te docinki na mój temat bardzo już mnie zirytowały! Naprawdę głupie hejkterki dały mi kopa|!
Tala1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 18:42   #18
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Nie mam ochoty na seks

A czemu przytyłaś? Więcej jadłaś, mniej się ruszałaś? może zbadaj tarczycę jeśli bez powodu przytyłaś.
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 16:56   #19
AdrianSP
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Nie mam ochoty na seks

Tala powinnaś pomyśleć jak podnieść swoje libido, ewentualnie wprowadź do sypialni coś - co odświeży Wasze zabawy - może jakaś bielizna, może zabawka?
AdrianSP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-02, 07:09   #20
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Nie mam ochoty na seks

zmuszanie się do seksu nie ma najmniejszego nawet sensu.
"odbębniasz" stosunek, traktujesz jak przymus ..a przecież nie o to w seksie chodzi. a hasło, że uprawiasz seks ze swoim facetem, żeby Cie nie zdradził jest poniżej krytyki. chyba, że mu nie ufasz i myślisz, że jak przez miesiąc nie będzie bzykał to poleci radośnie ze swoim ptaszkiem do innej panienki.

problemu doszukujesz się w swoich nadprogramowych kilogramach. to może wybierz się na basen, idź od czasu do czasu pobiegać i nie jedz słodyczy, a nie szukaj kolejnych wymówek.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 14:22   #21
Dont
Rozeznanie
 
Avatar Dont
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 521
Dot.: Nie mam ochoty na seks

Nie chcę zaśmiecać forum, więc podczepię się tutaj.

Edytowane przez Dont
Czas edycji: 2013-01-28 o 18:56 Powód: Problem zażegnany. :-)
Dont jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.