Jestem przerażona, robak z odbytu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-21, 18:11   #1
clarinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Red face

Jestem przerażona, robak z odbytu?


Witam drogie Wizażanki.
Jestem stałą użytkowniczką tego forum, jednak ze względu na krępujący temat postanowiłam napisać z nowego konta.

Jakieś dwie godziny temu, gdy poszłam skorzystać z toalety, ściągnęłam majtki i zauważyłam na nich... robaka Nigdy w życiu nie miałam podobnego problemu, nawet żadnych owsików jako dziecko Okropnie się przeraziłam, zniesmaczyłam, ściągnęłam go papierem toaletowym i spuściłam w toalecie, ale nadal jestem cała rozstrzęsiona, bo boję się czy coś mi dolega?
Przekopałam już internet i właściwie nie znalazłam odpowiedzi na moje wątpliwości, bo wszędzie jest mowa albo o glistach ludzkich, tasiemcach, albo o owsikach właśnie, a to nie pasuje do żadnej z opisanych możliwości.
To był biały robak z ciemniejszą "główką", miał może niecały centymetr i jakieś 2 albo 3 mm grubości, nie był podobny do owsików (sprawdziłam zdjęcia w googlach), zresztą nic mnie nie swędzi ani nic skojarzył mi się raczej z takimi robakami, które można znaleźć czasem w owocach, np. jabłkach. (parę dni temu jadłam nawet trochę owoców zrywanych prosto z drzewa, ale przecież gdybym nawet zjadła jakiegoś robaka to strawiłby się a nie wydalał? dobrze myślę?) Znalazłam w internecie dwa zdjęcia, praktycznie identycznych paskudztw, dołączam je z nadzieją że może któraś z Was spotkała się kiedykolwiek z czymś takim, albo chociaż studiuje biologię lub coś w tym rodzaju i ma większą wiedzę, może mi cokolwiek powiedzieć bo jestem totalnie przerażona i boję się teraz każdej wizyty w toalecie czy nie zobaczę znów jakiegoś robala, albo nie daj Boże większą ich ilość
Przepraszam za tak niesmaczny temat i od razu mówię że nie jest to żadna prowokacja

Dodam jeszcze, że bardzo dbam o swoją higienę, dwa razy dziennie się podmywam, noszę zawsze czystą i świeżą bieliznę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecie.jpg (11,1 KB, 479 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjecie2.jpg (27,5 KB, 370 załadowań)

Edytowane przez clarinka
Czas edycji: 2012-07-21 o 18:15
clarinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 18:17   #2
aniuniaww
Raczkowanie
 
Avatar aniuniaww
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z kątowni...
Wiadomości: 117
Dot.: Jestem przerażona, robak z odbytu?

Osz fak...talerz z kanapkami przyniosłam............ Sorry, nie pomogę, aczkolwiek współczuję....
aniuniaww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 18:29   #3
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Jestem przerażona, robak z odbytu?

Oj na pewno nie wyszedł z organizmu, tylko przywędrował do majtek z zewnątrz. Siedziałaś pewnie gdzieś na dworze, może w spódniczce, to miał łatwy dostęp.
Bez paniki
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 18:38   #4
clarinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jestem przerażona, robak z odbytu?

TheKey dziękuję za słowa otuchy, ale skąd pewność że nie wyszedł z organizmu?
Faktycznie byłam dziś cały dzień w spódniczce, siedziałam w tramwaju, na ławce na przystanku, w pracy to nawet przez pewien czas na podłodze... ale wlazłby akurat do majtek? zwłaszcza że przecież przylegają do ciała nie wiem, zwykle nie jestem panikarą ale to mnie tak przeraziło, że sama siebie nie poznaję.
clarinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 18:44   #5
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Jestem przerażona, robak z odbytu?

Cytat:
Napisane przez clarinka Pokaż wiadomość
TheKey dziękuję za słowa otuchy, ale skąd pewność że nie wyszedł z organizmu?
Faktycznie byłam dziś cały dzień w spódniczce, siedziałam w tramwaju, na ławce na przystanku, w pracy to nawet przez pewien czas na podłodze... ale wlazłby akurat do majtek? zwłaszcza że przecież przylegają do ciała nie wiem, zwykle nie jestem panikarą ale to mnie tak przeraziło, że sama siebie nie poznaję.
Pewności nie ma, ale wydaje mi się, że jest trochę za wielki, żeby sobie pomieszkiwać w jelicie. Jak siedziałaś na ławce na przystanku to pewnie wtedy się tam przyczołgał. Właśnie majtki tym bardziej nie dziwią, bo jakby na przykład wlazł do rękawa to przecież łatwo by wypadł. A tak, wszedł i już nie umiał znaleźć drogi powrotnej.
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 18:48   #6
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Jestem przerażona, robak z odbytu?

Hmmmmmmm a na moje oko to wygląda tak:
po pierwsze: z tych zdjęć co widzę to najprawdopodobniej larwy muchy plujki. Tak mi się wydaje, bo miałam małą sikorkę i takim ohydztwem ją karmiłam miesiąc czasu.
po drugie: skąd się wzięło to coś: to zagadkowa sprawa i to może być dwuznaczna sytuacja: jeżeli np zjadłaś coś co mogło zawierać jaja mogło to się rozwinąć w organizmie, bo słyszałam od weterynarza, że te cholerstwa z powodzeniem przeżywają w układzie pokarmowym i nie straszne im kwasy trawienne. ALE jeżeli mówisz, że siedziałaś na podłodze mogło to jakimś sposobem wpełznąć - przecież i mrówki potrafią zawędrować np w kobiece narządy intymne, więc i to i to możliwe.
po trzecie: ja na twoim miejscu poszłabym do lekarza i poprosiła o badania na nosicielstwo, tam by wyszło czy to "pielgrzym" z podwórka czy nie
po czwarte: na razie nie panikuj, jak to się ie powtórzy przez dwa dni to praktycznie wiadomo, że to po prostu jakimś cudem wpełzło z podwórka a tam jest ciepło (larwa muchy uwielbia mięso, padliny i żeby było ciepło)
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 18:51   #7
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Jestem przerażona, robak z odbytu?

tez wydaje mi sie, ze to z zew. przyplatalo ci sie

ew. idz zrob badanie na pasozyty, moze cie to w jakis sposob uspokoi
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-21, 19:02   #8
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Jestem przerażona, robak z odbytu?

Cytat:
Napisane przez TheKey Pokaż wiadomość
Oj na pewno nie wyszedł z organizmu, tylko przywędrował do majtek z zewnątrz. Siedziałaś pewnie gdzieś na dworze, może w spódniczce, to miał łatwy dostęp.
Bez paniki
Też mi się tak wydaje, ale dla całkowitej pewności możesz sobie autorko zrobić badania
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 19:32   #9
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: Jestem przerażona, robak z odbytu?

Podejrzewam, że robak z odbytu byłby pewnie zanieczyszczony; mogę się mylić, tak sobie domniemywam
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 19:57   #10
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Jestem przerażona, robak z odbytu?

Ja też uważam, że jest to larwa muchy. W dodatku ona na pewno nie wyszła z Twojego odbytu, bez przesady, nie ma co sobie głowy nabijać.
Najprawdopodobniej schyliłaś się gdzieś i larwa wpadła Ci za spódnicę, a później wpełzła w majtki. One są strasznie sprytne.

Pamiętam jak raz mucha wpadła do mojego pokoju gdy spałam, słyszałam jak bzyczy i lata po pokoju, ale kto by tam muchę łapał o godzinie 6 rano, w sierpniu? W dodatku po szalonym ognisku

Jakiś czas później (nie wiem może godzinę, maksymalnie dwie) obudziło mnie łaskotanie w łydkę, obudziłam się, podniosłam kołdrę do góry, patrzę a tu po mojej nodze pełznie larwa muchy!

Rety, ale mnie to obrzydziło, wyskoczyłam z łóżka, zrzuciłam kołdrę i zobaczyłam jak jeszcze kilka larw pełza sobie spokojnie po moim prześcieradle

Zebrałam je przez papierowy ręcznik, wyrzuciłam do sedesu, a pościel uprałam.

Ja ogólnie strasznie brzydzę się much, więc okropnie to przeżyłam
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 20:14   #11
Kagami
Rozeznanie
 
Avatar Kagami
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z pieca
Wiadomości: 515
Dot.: Jestem przerażona, robak z odbytu?

Popieram, to wygląda jak larwa muchy plujki. Muchy najchętniej się rozmnażają w różnego rodzaju otworach ludzkich zwłok, więc przykro mi autorko, ale najprawdopodobniej jesteś zombie.
Kagami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-21, 20:23   #12
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Jestem przerażona, robak z odbytu?

Cytat:
Napisane przez Kagami Pokaż wiadomość
Popieram, to wygląda jak larwa muchy plujki. Muchy najchętniej się rozmnażają w różnego rodzaju otworach ludzkich zwłok, więc przykro mi autorko, ale najprawdopodobniej jesteś zombie.


Co do autorki, to również uważam, że przyplątało sie to z zewnątrz, niemniej jednak dla 100% pewności i spokojnej głowy zrobiłabym badania
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 20:24   #13
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jestem przerażona, robak z odbytu?

Cytat:
Napisane przez Kagami Pokaż wiadomość
Popieram, to wygląda jak larwa muchy plujki. Muchy najchętniej się rozmnażają w różnego rodzaju otworach ludzkich zwłok, więc przykro mi autorko, ale najprawdopodobniej jesteś zombie.
Mój borze, co za niespodziewany zwrot akcji.

Moim zdaniem to też jakieś przypadkowo zaplątane w majtki żyjątko. Jak by tam nie było - bez wnikliwego oglądania jutrzejszego precelka się nie obejdzie Napięcie jak u Hitchcocka gwarantowane.




sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 21:19   #14
clarinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jestem przerażona, robak z odbytu?

dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Jestem już trochę spokojniejsza, to wszystko bardzo prawdopodobne co napisałyście i chyba rzeczywiście niepotrzebnie spanikowałam i nie myślałam zbyt trzeźwo, no ale taki widok, same rozumiecie
Mam nadzieję, że nic takiego się nie powtórzy i że jutro będę już całkiem spokojna i przestanę nerwowo odwiedzać toaletę co godzinę żeby się upewnić czy wszystko ok
A do lekarza pewnie i tak się wybiorę dla pewności, no ale dopiero po niedzieli.
clarinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 21:35   #15
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jestem przerażona, robak z odbytu?

Cytat:
Napisane przez clarinka Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Jestem już trochę spokojniejsza, to wszystko bardzo prawdopodobne co napisałyście i chyba rzeczywiście niepotrzebnie spanikowałam i nie myślałam zbyt trzeźwo, no ale taki widok, same rozumiecie
Mam nadzieję, że nic takiego się nie powtórzy i że jutro będę już całkiem spokojna i przestanę nerwowo odwiedzać toaletę co godzinę żeby się upewnić czy wszystko ok
A do lekarza pewnie i tak się wybiorę dla pewności, no ale dopiero po niedzieli.
Nie pękaj, wszystko będzie dobrze. Robal się zaplątał w gatki i tyle < chociaż sytuacja faktycznie niecodzienna.
Ale kupkę do badania możesz zanieść dla spokojności. Tyle, że trzy razy się bada kał na pasożyty (a próbkę pobiera się z kilku miejsc na kupie, nie z jednego), to wiesz ? Trochę trzeba się nachodzić i nagrzebać

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2012-07-21 o 21:37
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 23:07   #16
Carya
Wtajemniczenie
 
Avatar Carya
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 117
Wyślij wiadomość przez ICQ do Carya GG do Carya
Dot.: Jestem przerażona, robak z odbytu?

Sine, ja nie wiedziałam. kurcze, dzięki bo nigdy nie wiadomo w czym w przyszłości człek będzie musiał grzebać, to choć nie na darmo się narobię myślałam że wszystkie 'życiowe' rzeczy wiem

P.S> może 'rzyciowe' mam do ogarnięcia jeszcze

Autorko, takie robaki nie zamieszkują organizmu człowieka - jestem ja za pasażerem na gapę; swoją drogą niezłą miejscówkę wyczaił
__________________
10 lat z Wizażem

Druga
Carya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 23:11   #17
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Jestem przerażona, robak z odbytu?

Cytat:
Napisane przez Carya Pokaż wiadomość
Sine, ja nie wiedziałam. kurcze, dzięki bo nigdy nie wiadomo w czym w przyszłości człek będzie musiał grzebać, to choć nie na darmo się narobię myślałam że wszystkie 'życiowe' rzeczy wiem

P.S> może 'rzyciowe' mam do ogarnięcia jeszcze
No mówię Ci, człowiek uczy się całe życie o rzyci

A jeszcze jako ciekawostkę powiem, że najlepiej nosić te próbki albo do sanepidu albo... do laboratoriów weterynaryjnych - bo tam lepszy sprzęt mają i przeszkolenie jak chodzi o wykrywanie pasażerów na gapę.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 01:51   #18
Sztywniaaraa
Raczkowanie
 
Avatar Sztywniaaraa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 366
Dot.: Jestem przerażona, robak z odbytu?

Cytat:
Napisane przez aniuniaww Pokaż wiadomość
Osz fak...talerz z kanapkami przyniosłam............ Sorry, nie pomogę, aczkolwiek współczuję....
You made my day!
Sztywniaaraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 02:31   #19
elwiraradlak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 172
Dot.: Jestem przerażona, robak z odbytu?

A ja mam jeszcze inna teorie. Robaczki na tych zdjeciach to najprawdopodobniej larwy mola spozywczego (a juz na pewno na drugim zdjeciu). Mialam z tym cholerstwem do czynienia przez jakis czas i wiem ze lubia one wchodzic na...sufit. Tak, na sufit Wiec radze Ci dokladnie przyjzec sie produktom trzymanym w kuchni. Bo moze taki robaczek wszedl sobie na sufit i akurat spadl w odpowiednim momencie Jesli nie znajdziesz zadnych symptomow moli spozywczych w domu to obstawiam to co mowily powyzej dziewczyny, czyli musial sie tam zapodziac przypadkiem
P.S. Przepraszam z brak polskich znakow.
elwiraradlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 12:20   #20
ddas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 306
Dot.: Jestem przerażona, robak z odbytu?

Cytat:
Napisane przez clarinka Pokaż wiadomość
Witam drogie Wizażanki.
Jestem stałą użytkowniczką tego forum, jednak ze względu na krępujący temat postanowiłam napisać z nowego konta.

Jakieś dwie godziny temu, gdy poszłam skorzystać z toalety, ściągnęłam majtki i zauważyłam na nich... robaka Nigdy w życiu nie miałam podobnego problemu, nawet żadnych owsików jako dziecko Okropnie się przeraziłam, zniesmaczyłam, ściągnęłam go papierem toaletowym i spuściłam w toalecie, ale nadal jestem cała rozstrzęsiona, bo boję się czy coś mi dolega?
Przekopałam już internet i właściwie nie znalazłam odpowiedzi na moje wątpliwości, bo wszędzie jest mowa albo o glistach ludzkich, tasiemcach, albo o owsikach właśnie, a to nie pasuje do żadnej z opisanych możliwości.
To był biały robak z ciemniejszą "główką", miał może niecały centymetr i jakieś 2 albo 3 mm grubości, nie był podobny do owsików (sprawdziłam zdjęcia w googlach), zresztą nic mnie nie swędzi ani nic skojarzył mi się raczej z takimi robakami, które można znaleźć czasem w owocach, np. jabłkach. (parę dni temu jadłam nawet trochę owoców zrywanych prosto z drzewa, ale przecież gdybym nawet zjadła jakiegoś robaka to strawiłby się a nie wydalał? dobrze myślę?) Znalazłam w internecie dwa zdjęcia, praktycznie identycznych paskudztw, dołączam je z nadzieją że może któraś z Was spotkała się kiedykolwiek z czymś takim, albo chociaż studiuje biologię lub coś w tym rodzaju i ma większą wiedzę, może mi cokolwiek powiedzieć bo jestem totalnie przerażona i boję się teraz każdej wizyty w toalecie czy nie zobaczę znów jakiegoś robala, albo nie daj Boże większą ich ilość
Przepraszam za tak niesmaczny temat i od razu mówię że nie jest to żadna prowokacja

Dodam jeszcze, że bardzo dbam o swoją higienę, dwa razy dziennie się podmywam, noszę zawsze czystą i świeżą bieliznę
Według mnie to mady (larwy much). Lęgną się w padlinie. Najprawdopodobniej, któraś po prostu przypełzła przypadkiem. Może w pobliżu był jakiś wędkarz. Takie paskudztwo, jak nie jest dobrze zamknięte, może rozleźć się wszędzie.
ddas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 14:34   #21
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Jestem przerażona, robak z odbytu?

Jak zobaczyłam, to myślałam, że to zdjęcie kupy z robakami

Jak się boisz - badania. Lekarz da Ci syrop na robaki, o ile je w ogóle masz.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 21:32   #22
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Jestem przerażona, robak z odbytu?

Cytat:
Napisane przez Kagami Pokaż wiadomość
Popieram, to wygląda jak larwa muchy plujki. Muchy najchętniej się rozmnażają w różnego rodzaju otworach ludzkich zwłok, więc przykro mi autorko, ale najprawdopodobniej jesteś zombie.
Zaśmiałam się na głos.
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:41.