wzornictwo przemyslowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-16, 21:18   #1
Anna:]
Raczkowanie
 
Avatar Anna:]
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wałcz
Wiadomości: 142
GG do Anna:]

wzornictwo przemyslowe


do wszystkich studentow, absolwentow i tych co sie znaja
ktore miasto zapewni mi najlepsze warunki na asp o kierunku wzornictwo przemyslowe?(nie chodzi mi o ubrania tylko o ogolne formy uzytkowe)
wiem, ze to ogolne pytanie, moze zbyt ogolne...
chodzi mi o to na ktorym asp wzornictwo wymiata
dziekuje za odpowiedz
Anna:] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 22:27   #2
lolandra
Raczkowanie
 
Avatar lolandra
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 249
Dot.: wzornictwo przemyslowe

Podbijam - może jest tu ktoś kto studiuje/studiował ten kierunek i może odpowiedzieć na pytanie z postu powyżej?

Zastanawiam się też jak to jest - wzornictwo jest i na asp i na politechnikach. Czym się różną i które jest bardziej przyszłościowe - tzn bardziej liczy się na rynku pracy/ma się po nim więcej przydatnych, "twardych" umiejętności?

Jak jest z pracą po tym kierunku? Czy jest duże zapotrzebowanie na projektantów wzornictwa przemysłowego? Na jakie zarobki można liczyć?
Czy wchodzi w grę praca za granicą, czy raczej inne kraje nie honorują polskich dyplomów?

Byłoby super, gdyby znalazła się osoba w temacie i jeszcze miała ochotę (i czas ) odpowiedzieć na te kilka pytań

Szukałam tego wszystkiego wcześniej w googlach (w tym ofert pracy) ale nie znalazłam nic zaspokajającego moją ciekawość. Hm, właściwie ilość informacji jaka znalazłam sugeruje, że absolwenci wzornictwa są albo tak zapracowani, że nie mają czasu na internet, albo tak biedni że ich na niego nie stać
lolandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 19:27   #3
fire_fly
Raczkowanie
 
Avatar fire_fly
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 80
Dot.: wzornictwo przemyslowe

Ze szkół najlepsza jest chyba Warszawa. Wydział ten jest wyposażony w modelarnie z prawdziwego zdarzenia, a to jest na tym kierunku kluczowa sprawa. Ostatnio w Poznaniu miała byc otwierana prywatna szkoła School of Form. Zapowiadała się naprawdę fajnie ale czy to już działa i jak działa to nie mam pojęcia. Jeśli macie możliwość studiowania za granicą to najlepiej zmykać do Holandii (Eindhoven) lub Anglii. Jeśli chodzi o zapotrzebowanie na projektantów to jest to chyba póki co sprawa bardziej niszowa, ciężko określić czy i ewentualnie jakiej jest ono wielkości. Z honorowaniem dyplomow to nie mam pojęcia, ale jako, że po tym kierunku i tak nie dostajesz żadnych uprawnień liczyć się tu będzie bardziej portfolio niż papierek ukończenia studiów.
fire_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.