Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-20, 11:54   #2071
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
Serio? Zima kupowałam pełen wymiar w galerii Mokotów i osobiście miałam problem z doborem koloru a pracująca tam Pani tez średnio się znała... ten który mam i który mi się kończy jest ciut za ciemny i chętnie skorzystam z fachowej pomocy skoro mówisz ze tam Pani pomaga

Może żaden kolor nie był dla ciebie odpowiedni, a pani nie wiedziała jak to powiedzieć, bo jednak sprzedaż? Mi u nich żaden nie pasuje... Ten który wydawał się ok w woreczku, na twarzy pomarańczowieje bardzo i ciemnieje.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 12:08   #2072
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

W mineralach to jest dobrze, ze mozena sobie z dwoch odcieni swoj wlasny, najbardziej pasujacy wymieszac samemu. Przy okazji dobierac odccien do kazej pory roku, raz wiecej jednego koloru, raz tego drugiego
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 12:36   #2073
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
W mineralach to jest dobrze, ze mozena sobie z dwoch odcieni swoj wlasny, najbardziej pasujacy wymieszac samemu. Przy okazji dobierac odccien do kazej pory roku, raz wiecej jednego koloru, raz tego drugiego

Tak, ale wychodzi 150 zł I to jeszcze za "bawienie" się z tym
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 18:50   #2074
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ale za to na jak dlugo ci starcza... I bedziesz zawsze pewna ze kolor bedziesz miala idealnie dobrany. Latem domieszasz sobie wiecej ciemniejszego, zimna wiecej jasniejszego odcienia, a jak dobrze pojdzie to w pozostale pory roku jesien i wiosna moze ktorys bez mieszania bedzie pasowal.
Ja poki co nie mieszalam jeszcze mineralow( choc zdarzylo mi sie 2 probki zmieszac i zuzyc), bo ogolem to te marki na ktore sie zdecydowalam, maja nawet kilka kolorow ktore u mnie moga byc, ale jak bym miala problemy z dobraniem odcienia, jeden za jasny, a drugi za ciemny to nie mialabym nic przeciwko. raz zainwestujesz i masz spokoj.
a jak nam nadal to nie pasuje, to pozostaje nam dac sobie spokoj z mineralami . Kazdy jak mu wygodniej


Jak by kogos interesowalo to Andrea Biedermann sama miesza odcienie w proporcjach jak nam pasuja, ale trzeba przy zamawianiu o tym wspomniec. Normalnie ma podklad z mika, ale i przy zamawianiu mozna wspomniec ze sie chce wersje bez miki i tez taka sie dostanie. To samo dotyczy probek. jesli zwykla wersja podkladu z mika nam nie pasi, wolimy bez to wystarczy przy zamawianiu podac ze sie chce wersje bez miki.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 11:51   #2075
pikari
Raczkowanie
 
Avatar pikari
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

hej
czy któraś z Was nie chce się pozbyć jakiegoś jasnego podkładu lub jego części?
pikari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 12:50   #2076
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dzis testuje poraz pierwszy nowa maskare i krem BB ale w kolorze medium. probki light juz nie mieli na stanie. na bb krem nalozylam mineraly od Andrea Biedermann. bb wcale nie kryje i przez to dobrze sie dopasowal, a myslalam ze bedzie za ciemny( tonujacy od Nivea lepiej wyrownywal/kryl cere). tylko jakas taka gladsza sie wydawalam. Konkretnie wyrownalam koloryt zielonym korektorem i podkladem mineralnym. Mam problemy teraz z wysuszaniem sie cery i tluste kremy od Martina Gebhardt dobrze sie wchlaniaja,nie leza tlusta warstwa i chronia przed zimnem na dworze i przed kaloryferami w domu. Co nie znaczy , ze czasami nie mam dni, ze widze troche suchych skorek na/przy nosie. A i owszem, ale nie jest to juz codziennoscia. Krem bb od LL chcialam wlasnie jako krem dzienny pod sypkie mineraly. Krem jest lekki jak dla mnie ( latem pewnie bedzie mi za ciezki, ale latem to ja filtr uzywam, wiec nawet nie sprawdze jak sie ten bb zachowywac bedzie w inna pore roku), wiec moze calego dnia w tescie nie przejsc. Jesli cera sie wysuszy to pelnego opakowania nie zakupie .
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 09:33   #2077
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Dzis testuje poraz pierwszy nowa maskare i krem BB ale w kolorze medium. probki light juz nie mieli na stanie. na bb krem nalozylam mineraly od Andrea Biedermann. bb wcale nie kryje i przez to dobrze sie dopasowal, a myslalam ze bedzie za ciemny( tonujacy od Nivea lepiej wyrownywal/kryl cere). tylko jakas taka gladsza sie wydawalam. Konkretnie wyrownalam koloryt zielonym korektorem i podkladem mineralnym. Mam problemy teraz z wysuszaniem sie cery i tluste kremy od Martina Gebhardt dobrze sie wchlaniaja,nie leza tlusta warstwa i chronia przed zimnem na dworze i przed kaloryferami w domu. Co nie znaczy , ze czasami nie mam dni, ze widze troche suchych skorek na/przy nosie. A i owszem, ale nie jest to juz codziennoscia. Krem bb od LL chcialam wlasnie jako krem dzienny pod sypkie mineraly. Krem jest lekki jak dla mnie ( latem pewnie bedzie mi za ciezki, ale latem to ja filtr uzywam, wiec nawet nie sprawdze jak sie ten bb zachowywac bedzie w inna pore roku), wiec moze calego dnia w tescie nie przejsc. Jesli cera sie wysuszy to pelnego opakowania nie zakupie .
Ja tez chcialam zamowic ten BB cream, ale jednak z uwagi na obecnosc Caprylic Trigliceryde dałam sobie spokoj.

A jak sprawuje sie ta maskara? Bo przyznam, ze podczas osttnich zakupow zastanawialam sie nad jej kupnem.

Ja natomiast nie moge poskromic zachwytow zwiazanych z paletka Laid Bare - jestem nia po prostu zachwycona. Cienie sa swietnie napigemtnowane, na powiece utrzymuja sie naprawde dlugo (baza na powiekach jest podklad Lucy Minerals),kolory pieknie sie z soba lacza, rozcieraja, do tego olejki w nich zawarte pielegnuja powieke
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-15, 16:42   #2078
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Wczoraj jak na pierwszy dzien bylo ok. Jest kremowa jak stara wersja( stara mialam w kolorze brazowym), ale jak by bardziej sucha( na niemieckim forum czytalam ze jest na poczatku troche za plynna i z czasem jak gestnieje jest to super tusz jak na naturalny) Moze trafila mi sie dlugo lezaca maskara, bo moja gladko sie na rzesy nie nalozyla, ale tez jakis wielkich grudek nie bylo, ale nie powiem lubie jak tusz nanosi sie gladka warstwa. Z drugiej strony mialam juz taka maskare ktora z czasem zaczela sie gladziej nanosic, a na poczatku tez mialam wrazenie ze tusz nie lezy gladka warstwa. Oczywiscie tez pogrubua jak stara wersja, nie jest to tusz ktory naklada sie cieniutka warstwa i tylko przyczernia rzesy. Nie obciazyl mi tak rzes jak robiala to stara wersja. W starej wersji mialam konce wszystkich rzes opadniete, a w tej moze tylko przy 2 albo 3 rzesach konce opadly. tez juz mialam taka maskare i po jakims czasie to tez sie jakos wyrownalo. Jak na jedno uzycie to nie jest zle, jest lepiej jak w starej wersji. Dzis uzylam tuszu Art Deco, ktory jest niedawno otarty, wiec na codzienne testy jeszcze poczekam.

a powiedz mi jeszcze, czy te cienie z szimerkiem, sa mocno blyszczace jak te sypkie, czy raczej daja satynowe wykonczenie i tego polysku tak nie widac. Nie bede ukrywac, jak sie te paletki ukazaly, to tez zerkalam na ta nudkowa paletke ale az polowe cieni w perla mi nie potrzeba. Jeden jasny jako rozswietlacz z polyskiem to ok, ale reszta to ma byc matowa, albo taka satynowo-matowa, bez widocznego polysku.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2014-12-15 o 16:44
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 18:20   #2079
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Wczoraj jak na pierwszy dzien bylo ok. Jest kremowa jak stara wersja( stara mialam w kolorze brazowym), ale jak by bardziej sucha( na niemieckim forum czytalam ze jest na poczatku troche za plynna i z czasem jak gestnieje jest to super tusz jak na naturalny) Moze trafila mi sie dlugo lezaca maskara, bo moja gladko sie na rzesy nie nalozyla, ale tez jakis wielkich grudek nie bylo, ale nie powiem lubie jak tusz nanosi sie gladka warstwa. Z drugiej strony mialam juz taka maskare ktora z czasem zaczela sie gladziej nanosic, a na poczatku tez mialam wrazenie ze tusz nie lezy gladka warstwa. Oczywiscie tez pogrubua jak stara wersja, nie jest to tusz ktory naklada sie cieniutka warstwa i tylko przyczernia rzesy. Nie obciazyl mi tak rzes jak robiala to stara wersja. W starej wersji mialam konce wszystkich rzes opadniete, a w tej moze tylko przy 2 albo 3 rzesach konce opadly. tez juz mialam taka maskare i po jakims czasie to tez sie jakos wyrownalo. Jak na jedno uzycie to nie jest zle, jest lepiej jak w starej wersji. Dzis uzylam tuszu Art Deco, ktory jest niedawno otarty, wiec na codzienne testy jeszcze poczekam.

a powiedz mi jeszcze, czy te cienie z szimerkiem, sa mocno blyszczace jak te sypkie, czy raczej daja satynowe wykonczenie i tego polysku tak nie widac. Nie bede ukrywac, jak sie te paletki ukazaly, to tez zerkalam na ta nudkowa paletke ale az polowe cieni w perla mi nie potrzeba. Jeden jasny jako rozswietlacz z polyskiem to ok, ale reszta to ma byc matowa, albo taka satynowo-matowa, bez widocznego polysku.
Dzieki za opinie odnosnie tuszu. Rozumiem, ze ten tusz naklada sie grubsza warstwa przy jednym pociagnieciu? A moglabys go w efekcie porownac do jakiegos typowo drogeryjnego tuszu? Bo z opisu wnioskuje, ze podobny moze byc do Bourjois Volum Ultra Black.

Co do paletki to te cienie na moich powiekach daja satynowo -matowy efekt, to nie sa typowe perly z bazarowym wykonczeniem. Polysk jest, ale jest on bardzo subtelny , w tych cieniach nie ma typowego rozswietlacza. Ponadto pierwszy odcien od lewej jest matowy.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 20:10   #2080
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Do drogeryjnego tuszu? Hmmm moze ten moj all in one Art Deco? Jest podobny, ale LL mam wrazenie ze jednak ciutke grubsza warstwa sie nanosi. Za to szczotki maja takiej samej wielkosci, co mi bardzo pasi. Stara wersja miala jak dla mnie mega szczotke, a ja juz wyroslam z takich. W tej chwili im wezsza tym lepsza
Albo Max factor ta w liliowym opakowaniui srebrnymi napisami( tej ze zlotymi nie mialam). Cos podobnego chyba bedzie, ale nie zaraz na poczatku opakowania tylko jak troche podeschla. Poza tym ja mam dosc dobry material wyjsciowy, wiec ktos z lichszymi rzesami, moze miec inne wrazenia. jedno jest pewne, maskara LL cos robi z rzesami,a nie tylko nadaje im kolor.

Mowisz ze te perlowe, to jednak nie typowe perly, tylko bardziej miekkie satynki w strone matu? Lubie takie satynki, ktore nie sa plasko matowe, dlatego to satynowe cienie a nie maty hihihih , bo na mnie robia efekt photoshopa co uwazam ze dla starszych jest porzadana obcja. Perla to juz za duzo, niektore maty sa zbyt plaskie, a satynka sptrawiajaca wrazenie matu, ale nie plaskiego, polyski konkretnego tez nie ma, a wygladam jak by mi 10 lat ubylo
Znasz moze pojedyncze cienie Dr. Hauschka? Jesli tak to czy LL sa jeszcze delikatniejsze czy podobne do Hauschki?
Te blyszczace sypkie cienie LL maja jak dla mnie za mocny polysk i wlasnie sie tego obawiala, ze te w paletce moga tez takie byc, ale jak nie sa to juz polowa sukcesu.

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2014-12-15 o 20:11
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 23:24   #2081
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Do drogeryjnego tuszu? Hmmm moze ten moj all in one Art Deco? Jest podobny, ale LL mam wrazenie ze jednak ciutke grubsza warstwa sie nanosi. Za to szczotki maja takiej samej wielkosci, co mi bardzo pasi. Stara wersja miala jak dla mnie mega szczotke, a ja juz wyroslam z takich. W tej chwili im wezsza tym lepsza
Albo Max factor ta w liliowym opakowaniui srebrnymi napisami( tej ze zlotymi nie mialam). Cos podobnego chyba bedzie, ale nie zaraz na poczatku opakowania tylko jak troche podeschla. Poza tym ja mam dosc dobry material wyjsciowy, wiec ktos z lichszymi rzesami, moze miec inne wrazenia. jedno jest pewne, maskara LL cos robi z rzesami,a nie tylko nadaje im kolor.

Mowisz ze te perlowe, to jednak nie typowe perly, tylko bardziej miekkie satynki w strone matu? Lubie takie satynki, ktore nie sa plasko matowe, dlatego to satynowe cienie a nie maty hihihih , bo na mnie robia efekt photoshopa co uwazam ze dla starszych jest porzadana obcja. Perla to juz za duzo, niektore maty sa zbyt plaskie, a satynka sptrawiajaca wrazenie matu, ale nie plaskiego, polyski konkretnego tez nie ma, a wygladam jak by mi 10 lat ubylo
Znasz moze pojedyncze cienie Dr. Hauschka? Jesli tak to czy LL sa jeszcze delikatniejsze czy podobne do Hauschki?
Te blyszczace sypkie cienie LL maja jak dla mnie za mocny polysk i wlasnie sie tego obawiala, ze te w paletce moga tez takie byc, ale jak nie sa to juz polowa sukcesu.
Pojedynczych cieni Dr. Hauschka nie znam , wiec nie uracze Cie porownaniem

Natomiast co do polyskujacych, sypkich cieni Lily Lolo to wiem o co chodzi i te z paletki na pewno takie nie sa, a na pewno nie te ktorych ja uzywam Tak jak pisalam efekt jaki daja to cos osredniego iedzy perla a matem, czyli satyna, ale czy w kierunku matu to ciezko mi napisac Jak sie umaluje nimi jutro to bardziej przyjrze sie im pod tym katem.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-22, 18:07   #2082
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

I co przyjrzalas sie? Napewno to nie jest perla, tylko delikatna satyna?

Ja mialam juz w tym roku nic nie zamawiac, ale weszlam na ecco-verde i mi sie kliknelo na bb creme ale light ( probke mam medium) i przy okazji zeby dobic do darmowej przesypki stwierdzilam ze wezme jeszcze mini podklady, ktore mozna z mini kabuki kupic w zestawie. wzielam te same kolory co w zestawie light, tylko ze wlasnie osobno, bo mi pedzelek nie potrzebny. Kolor blondie mialam w odsypce z wymianki i jesli dobrze pamietam to byl ok, ale ze ostatnio zauwazylam, ze mi sie kolor cery zmienil na ciutke ciemniejszy i kolory ktore jeszcze rok temu byly ok, teraz powoduja ze twarz jest jasniejsza od szyji i dekoltu, to stwierdzilam, ze lepiej bedzie jak jednak wezme te mini opakowania i porzadnie potestuje. Moze sie jeszcze zdziwie , jaki odcien najlepiej mi teraz pasuje. Jak dobrze pojdzie, to moze sie w nowym roku skusze na pelnowymiarowe opakowania od LL, albo innej marki, bo ja teraz troche probek sobie zmagazynowalam z moich marek, ktore uzywalam wczesniej, tylko ze w nowych odcieniach. Poza tym na cieplejsze pory roku i na zime, moja cera tez lepiej wyglada w roznych markach i np LL, czy EDM na cieplejsze miesiace byly nie za bardzo, cera mi sie bardziej tluscila i podklad wazyl, robilo sie ciasto . teraz widze ze te mineraly leza idealnie. Za to moja ukochana marka Chrumaluxe przy wysuszonej cerze zima, lubi jeszcze podsuszac i te mineraly wole w te miesiace kiedy mi sie cera bardziej przetluszcza. Dlatego podjelam decyzje, ze chetnie dopasuje sobie na te chlodne miesiace inna marke, a moje Chrimaluxe beda na ciepla wiosne do jesieni.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 00:30   #2083
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
I co przyjrzalas sie? Napewno to nie jest perla, tylko delikatna satyna?

Ja mialam juz w tym roku nic nie zamawiac, ale weszlam na ecco-verde i mi sie kliknelo na bb creme ale light ( probke mam medium) i przy okazji zeby dobic do darmowej przesypki stwierdzilam ze wezme jeszcze mini podklady, ktore mozna z mini kabuki kupic w zestawie. wzielam te same kolory co w zestawie light, tylko ze wlasnie osobno, bo mi pedzelek nie potrzebny. Kolor blondie mialam w odsypce z wymianki i jesli dobrze pamietam to byl ok, ale ze ostatnio zauwazylam, ze mi sie kolor cery zmienil na ciutke ciemniejszy i kolory ktore jeszcze rok temu byly ok, teraz powoduja ze twarz jest jasniejsza od szyji i dekoltu, to stwierdzilam, ze lepiej bedzie jak jednak wezme te mini opakowania i porzadnie potestuje. Moze sie jeszcze zdziwie , jaki odcien najlepiej mi teraz pasuje. Jak dobrze pojdzie, to moze sie w nowym roku skusze na pelnowymiarowe opakowania od LL, albo innej marki, bo ja teraz troche probek sobie zmagazynowalam z moich marek, ktore uzywalam wczesniej, tylko ze w nowych odcieniach. Poza tym na cieplejsze pory roku i na zime, moja cera tez lepiej wyglada w roznych markach i np LL, czy EDM na cieplejsze miesiace byly nie za bardzo, cera mi sie bardziej tluscila i podklad wazyl, robilo sie ciasto . teraz widze ze te mineraly leza idealnie. Za to moja ukochana marka Chrumaluxe przy wysuszonej cerze zima, lubi jeszcze podsuszac i te mineraly wole w te miesiace kiedy mi sie cera bardziej przetluszcza. Dlatego podjelam decyzje, ze chetnie dopasuje sobie na te chlodne miesiace inna marke, a moje Chrimaluxe beda na ciepla wiosne do jesieni.
Wybacz, ze Ci nie napisalam, ale bylam na kilkudniowym wyjezdzie wiec komputer poszedl w odstawke. Co do tych cieni LL to na moje oko one daja satynowe wykonczenie, zas ten pierwszy od lewej daje matowe/ pudrowe wykonczenie. Z pewnoscia nie sa to cienie mocno polyskujace.

Odnosnie podkladow minerlnych to wydaje mi sie, ze ze wzgledu na ich konsystencje one zawsze beda przyczynaly sie do jeszcze wiekszego przesuszenia cery. Dlatego ja ich uzywam do konca jesieni - wtedy rzeczywiscie leza idealnie i nic sie z nimi nie dzieje. Natomiast jak przychodzi zma, wiatry, mrozy do tego klimatyzacja w pomieszczeniu to mineraly jeszcze bardziej ja podsuszaja, sprawiaja ze cera bardziej sie przetluszcza i ogolnie niezbyt fajny daje to efekt - dlatego ja w tym roku nauczona doswiadczeniem przerzucilam sie na plynny podklad lagodzacy i z cera absolutnie nic sie nie dzieje. Mineralki poczekaja na wiosne

Natomiast latem tez podklady mi sie waza , roluja i brzydko schodza. Jedynie Lily Lolo swietnie dawal sobie rade w tej kwestii.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 16:27   #2084
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Oj kusisz tymi cieniami
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 22:23   #2085
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny, nie ma któraś z Was na wymianę może jakiś próbek/odsypek LL China Doll/Blondie? Chciałabym sobie dobrać odcień i sprawdzić ich formułę, ale płacenie 10 zł za próbkę mija się dla mnie z celem trochę Szukałam już w wątkach wymiankowych, ale albo nieaktualne albo nie ten odcień
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 16:31   #2086
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Hej! Może ktoś chciałby wymienić warm peach albo blondie na china doll <3? Chinka jest dla mnie za jasna

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 13:46   #2087
kochamzycie1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

skad mozna wziac sobie probki tego? jakos to sie zamawia przez internet?
kochamzycie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 17:43   #2088
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Oj kusisz tymi cieniami
Kusze, kusze ale to dlatego ze dla mnie sa to cienie idealne , a naprawde sporo cieni juz przetestowalam Zaluje tylko, ze to wersja limitowana.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 12:04   #2089
Nemesis_Nave
Raczkowanie
 
Avatar Nemesis_Nave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 161
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Kusze, kusze ale to dlatego ze dla mnie sa to cienie idealne , a naprawde sporo cieni juz przetestowalam Zaluje tylko, ze to wersja limitowana.
Kurde, też się czaiłam, ale jak dla mnie cena zaporowa.
__________________
Anarchitektka

"Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych."
- C.D.Larson
Nemesis_Nave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 13:11   #2090
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Nemesis_Nave Pokaż wiadomość
Kurde, też się czaiłam, ale jak dla mnie cena zaporowa.
Fakt, ze paleta troche kosztuje, ale mozna poczekac na promocje czy kupony rabatowe od costasy Ja gdybym miala wczesniej te paletke to w ogole nie inwestowalabym w inne cienie mineralne Szokoda tylko, ze to limitowanka.

Ponadto w tych cieniach podoba mi sie jeszcze to, ze pielegnuja powieke. Ja np. nigdy nie nakladalam kremow na powieke i troche popwstawaly mi takie poziome linie, ktore zauwazylam ze zostaly zredukowane. A praktycznie codziennie uzywam tych cieni.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 13:17   #2091
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ich limitowane produkty sa cudne po prostu zeszloroczne pudry rozswietlajace są tak piękne jak mało co
Za cienie muszę się zabrać porządnie wkońcu
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 19:15   #2092
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

jak sie lubi blysk to sa cudne, dla mnie to te pudrz sa koszmarne

Candy od kad przypadkiem znalazlam twoj blog to sibie ogladam. Dzieki ci za zdjecia produktow LL. Chyba wnieskonczonosc ogladalam jak chcialam co nie co kupic hihihihi. moglabys zrobic tez post z pomadkami, bo poki co to trzeba szukac po roznych postach kolorow. No lubie jak nosoba ktora ma wieksza ilosc produktow z danej marki, umieszcza kolory tego samego produktu w jednym poscie.

a tak patrzac na ta paletke, to mi sie wydaje, ze wiele cieni jesli nie wszystkie, to chyba tez z tych pojedynczych mozna dorwac, albo?


kurcze ta polska klawiatura mnie zabije. niektore litery sa na opak jak u mnie i pisze jak sirota

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2014-12-28 o 19:16
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 19:19   #2093
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dzieki wielkie
aaa ja mam na blogu pomadki LL chyba w 2 postach z tego co pamietam, bo nie mam ich za duzo...4 czy 5 odcieni wpiszesz w wyszukiwarke na blogu lily lolo pomadka to Ci wyskoczą

ja właśnie kocham rozświetlenie na polikach i dlatego te pudry tak mi się podobają
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 20:37   #2094
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

ja nie lubie mocnego polysku. Niestety nie ten wiek, mam wrazenie ze jak stara lampucera wygladam. Dla mnie jesli juz to tylko delikatna satynka.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 09:56   #2095
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

zaczyna mnie ten nowy tusz do rzes wkurzac. Juz go drugi raz rozrzedzilam . Zobaczymy czy bedzie lepiej. No takie pajacze odnoza mi zaczal robic, grudka na grudce, ze szkoda gadac. Jesli kazdy egzemplarz taki jest to nie fajnie .
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 14:15   #2096
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

u mnie tusz tez sie nie sprawdzł jako jedyny kosmetyk heh
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 21:25   #2097
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

A mialys juz ten snowy czy piszesz o starym opakowaniu?

Wlasnie znow przegladam sobie twoj blog i tak patrze na te paletki do brwi. Mozezs mi powiedziec jaki jest ten wosk? Utrwala mocno, czy raczej tak jak te wszelakie kolorowe maskary do brwi? I jak wogole nakladac taki wosk? tym samym pedzelkiem co cien? Chyba pozniej trzeba by bylo jeszcze przeczesac brwi szczoteczka zeby nadac im odpowiedni ksztalt, albo? Chyba nie widze siebie z tym urzadzeniem. Zwykly cien i na to zel bezbarwny to ok, ma spiralke jak u maskary to odrazu ukladasz/zaczesujasz brwi tak jak chcesz zeby lezaly, ale co z tym woskiem? nalozyc go taka szczoteczka i odrazu przyczesac brwi? Ale pewnie bedzie sie zle nakladac na ta szczoteczke, albo sie myle? Nie za duzo zachodu z tym?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-05, 23:39   #2098
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

tusz mialam w starej formule ,daaawno temu

a ja nie uzywam wosku do brwi praktywnie w ogole on dość fajnie utrwalał jak go testowałam i najczesciej nakładałam cien a pozniej wosk ( ja mam od nich pedzelek do brwi ktory kocham i tym jednym pedzelkiem to robilam wszystko) . jak robilam na odwrot to cien wychodzil ciemniejszy i ciezko bylo zeby przedostal sie do skory
mam nadzieje ze zrozumiale napisalam
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 11:54   #2099
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja rowniez mam te cienie do brwi, ale nie odnosze wrazenia zeby byl z nimi jakikolwiek zachod Najpierw nakladam cien takim pedzelkiem, ktory kiedys mialam dolaczony do zestawu do brwi z Catrice, a wosk patyczkiem do uszu
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-06, 17:44   #2100
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja też najpierw nakładam cień a potem delikatnie wosk - palcem.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.