"Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-18, 15:56   #1
Podmuch_Wiosny
Zadomowienie
 
Avatar Podmuch_Wiosny
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 1 260
Cool

"Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...


Witam, na początku chciałabym powiedzieć, że jeśli ktoś ma robić sobie jaja z mojego problemu, rzucać chamskie komentarze lub ironię, niech od razu sobie daruje To forum wiele razy mi pomogło, mam nadzieję że będzie tak też tym razem...


Mam 19 lat, od ponad roku wspaniałego 21letniego chłopaka, któremu ufam i kocham go bezgranicznie. Nie zdecydowaliśmy się jeszcze na pełen stosunek, ale od kilku miesięcy uprawiamy seks oralny i petting.
Mój problem polega na tym, że 3 tygodnie temu moja mama usłyszała nasze igraszki...
Po tym incydencie nie odezwała się do mnie ani słowem przez ponad tydzień. Po tym czasie wszystko zaczęło się poprawiać, i w końcu wróciło do normy.
Pewnego dnia, ni z gruchy, ni pietruchy, powiedziała mi, że: "tylko żebyście sobie jakiegoś kłopotu nie narobili! (czyt. bachora, mamusia nie wierzy i nie przyjmuje do wiadomości że nie uprawiamy seksu, tylko petting, mimo tego że została o tym poinformowana, nie wierzy również że wiek inicjacji seksualnej wcale nie wynosi 25 lat i że jestem jedną z nielicznych dziewic w mojej klasie), jesteś za młoda na seks! jak się wyprowadzisz to będziesz mogła robić co chcesz, ale pod moim dachem nigdy!" itd. Odpowiedziałam że się ZABEZPIECZAMY, jesteśmy dorośli, i nawet gdybyśmy wpadli, nikt nie obarczałby ją wychowaniem dziecka...

Wczoraj, mimo tego, że byliśmy bardzo cicho, mamusia znowu usłyszała miłosne odgłosy (prawdopodobnie stała pod drzwiami, bo radio grało głośno a my naprawdę od czasu 'wpadki' się kontrolujemy) i dostałam smsa o treści "TY DZIW*O! WYPIERDALAJ*IE Z TEGO DOMU OBOJE!!!!"

Kompletnie nie wiem co robić, proszę o pomoc... Z góry zaznaczam że z nią się NIE DA normalnie porozmawiać. Ona wie swoje, wie że uprawiamy seks, w ogóle się nie zabezpieczamy, niedługo będziemy mieli dziecko i ona będzie je wychowywać. Nie da sobie wmówić że jest inaczej...
Czasami wydaję mi się, że ona żyje w innym świecie Może jest to spowodowane tym, że córka jej siostry, na której powinnam według mojej mamy się wzorować, jest pierwszą świętą żyjącą na ziemii, a mimo tego że ma 20 lat, jej największe erotyczne przeżycie to trzymanie chłopaka za rękę
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=764220

WYMIENIAM SIĘ ---> CZERWIEC

Edytowane przez Podmuch_Wiosny
Czas edycji: 2010-02-18 o 16:02
Podmuch_Wiosny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:01   #2
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Cytat:
Napisane przez Podmuch_Wiosny Pokaż wiadomość
Witam, na początku chciałabym powiedzieć, że jeśli ktoś ma robić sobie jaja z mojego problemu, rzucać chamskie komentarze lub ironię, niech od razu sobie daruje To forum wiele razy mi pomogło, mam nadzieję że będzie tak też tym razem...


Mam 19 lat, od ponad roku wspaniałego 21letniego chłopaka, któremu ufam i kocham go bezgranicznie. Nie zdecydowaliśmy się jeszcze na pełen stosunek, ale od kilku miesięcy uprawiamy seks oralny i petting.
Mój problem polega na tym, że 3 tygodnie temu moja mama usłyszała nasze igraszki...
Po tym incydencie nie odezwała się do mnie ani słowem przez ponad tydzień. Po tym czasie wszystko zaczęło się poprawiać, i w końcu wróciło do normy.
Pewnego dnia, ni z gruchy, ni pietruchy, powiedziała mi, że: "tylko żebyście sobie jakiegoś kłopotu nie narobili! (czyt. bachora, mamusia nie wierzy i nie przyjmuje do wiadomości że nie uprawiamy seksu, tylko petting, mimo tego że została o tym poinformowana), jesteś za młoda na seks! jak się wyprowadzisz to będziesz mogła robić co chcesz, ale pod moim dachem nigdy!" itd. Odpowiedziałam że się ZABEZPIECZAMY, jesteśmy dorośli, i nawet gdybyśmy wpadli, nikt nie obarczałby ją wychowaniem dziecka...

Wczoraj, mimo tego, że byliśmy bardzo cicho, mamusia znowu usłyszała miłosne odgłosy (prawdopodobnie stała pod drzwiami, bo radio grało głośno a my naprawdę od czasu 'wpadki' się kontrolujemy) i dostałam smsa o treści "TY DZIW*O! WYPIERDALAJ*IE Z TEGO DOMU OBOJE!!!!"

Kompletnie nie wiem co robić, proszę o pomoc... Z góry zaznaczam że z nią się NIE DA normalnie porozmawiać. Ona wie swoje, wie że uprawiamy seks, w ogóle się nie zabezpieczamy, niedługo będziemy mieli dziecko i ona będzie je wychowywać. Nie da sobie wmówić że jest inaczej...
Wyprowdz sie z domu i zamieszkaj z facetem. Albo nie uprawiaj zadnej formy seksu kiedy matka jest w domu skoro tak to przezywa. Niegdy nie masz wolnej chaty ? A co na to Twoj chlopak ? Z nim to obgadaj przede wszystkim, a nie na forum.
Kwestie braku szacunku Twojej matki do Ciebie i w jaki sposob sie do Ciebie zwraca, to juz w ogole pomine.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:05   #3
Podmuch_Wiosny
Zadomowienie
 
Avatar Podmuch_Wiosny
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 1 260
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Wyprowdz sie z domu i zamieszkaj z facetem. Albo nie uprawiaj zadnej formy seksu kiedy matka jest w domu skoro tak to przezywa. Niegdy nie masz wolnej chaty ? A co na to Twoj chlopak ? Z nim to obgadaj przede wszystkim, a nie na forum.
Kwestie braku szacunku Twojej matki do Ciebie i w jaki sposob sie do Ciebie zwraca, to juz w ogole pomine.

Oczywiście że obgadałam to z chłopakiem A że nie wymyśliliśmy rozwiązania tej chorej sytuacji, zwracam się o pomoc na forum, mam do tego pełne prawo i potrzebuję spojrzenia na tą sytuację obiektywnym okiem... Niestety wolną chatę mam tylko rano, co nie sprzyja intymnej atmosferze.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=764220

WYMIENIAM SIĘ ---> CZERWIEC
Podmuch_Wiosny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:10   #4
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Cytat:
Napisane przez Podmuch_Wiosny Pokaż wiadomość
Oczywiście że obgadałam to z chłopakiem A że nie wymyśliliśmy rozwiązania tej chorej sytuacji, zwracam się o pomoc na forum, mam do tego pełne prawo i potrzebuję spojrzenia na tą sytuację obiektywnym okiem... Niestety wolną chatę mam tylko rano, co nie sprzyja intymnej atmosferze.
To co, my mamy wam pokoj w hotelu wynajac ? Jakiej pomocy konkretnie tutaj oczekujesz ? Jak przekonac matke zeby zaakceptowala to, ze seksualnie wspolzyjesz ? Albo zeby przestala Cie lzyc po tym jak slyszy wasz seks ? Hmm....moze tez rozmowa ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:11   #5
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

starać robić się to wtedy gdy mamy nie ma w domu.
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:13   #6
nie_rOb_scen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: cukierkowy park. ;]]
Wiadomości: 425
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Myślę, że powinnaś się wyprowadzić z domu, bądź co bądź to dom twoich rodziców przede wszystkim i skoro mama sobie nie życzy żebyś uprawiała sex w jej domu to powinnaś to uszanować, są różni staroświeccy ludzie których to gorszy i za nic świecie nie przekonasz ich do przyjęcia swojej racji. więc albo się wyprowadzisz i będziesz mogła spędzać miłe intymne chwile z chłopakiem kiedy chcesz, albo ograniczycie się do bardziej sprzyjających sytuacji (typu wolna chata, dom chłopaka, wspólne wakacje? )

a słowa twojej matki do Cb są szokujące, żeby nie wiem jak była urażona Twoim (wg niej karygodnym) zachowaniem nie powinna używać takich słów do córki.
__________________
Choć w Twoich oczach widzę to zło
ja Tobie powiem, że ja lubię widzieć to.
nie_rOb_scen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:14   #7
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
starać robić się to wtedy gdy mamy nie ma w domu.
Ale jej nie ma tylko rano, a to nie sprzyja intymnej atmosferze.

Poza tym co to za facet, ktory nie umie znalezc rozwiazania takiego problemu...A on bezdomny jest, czy jak ?
Jezeli nie macie gdzie, to nie bedzie seksu, proste.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 16:16   #8
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Twoja matka Cię nie szanuje.
A tak btw to wkurza mnie to że ktoś oczekuje ode mnie szacunku jak sam mnie nie szanuje.
ale ja bym do domu nigdy żadnego faceta nie zaprosiła jakby matk abyła w domu boby zaraz się zaczęł: a gdzie jego rodzicer mieszkają, pracują, ile zarabiają itp)
pozatym ja też mam sporo uwag do matki, np to że mi ciągle truła dupę żeby miec takiego a takiego faceta i w efekcie nie mam zadnego i mi znów truje że nie mam a jak kogoś poznam to od razu jej się nie podoba, krew by to zalała
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:16   #9
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

no to ciekawe gdzie miałaby się wyprowadzić 19 latka, pewnie chłopak też mieszka z rodzicami.
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:18   #10
Podmuch_Wiosny
Zadomowienie
 
Avatar Podmuch_Wiosny
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 1 260
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Po prostu chciałabym dowiedzieć się jak mogłabym wpłynąć na mamę, przekonać że nie robimy nic złego i że w dzisiejszych czasach trochę szybciej zaczyna się współżycie ;]
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=764220

WYMIENIAM SIĘ ---> CZERWIEC
Podmuch_Wiosny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:19   #11
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Posumowajac, ja rozwiazania widze trzy:
- wyprowadzka z domu,
- proba porozmawiania z matka i przekonanie jej, ze nie robisz niczego zlego (marne szanse na powodzenie moim zdaniem),
- okazjonalny seks np. w domu chlopaka, pod nieobecnosc matki u Ciebie, na wyjazdach, wakacjach itd.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 16:19   #12
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

moj ojciec też nie rozumie wielu rzeczy i nie da się przegadać.
Tak to po prostu jest. Daj jej może czas.
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:22   #13
guska
Zadomowienie
 
Avatar guska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 426
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Twoja mama ma prawo sobie tego nie życzyć, byś w jej domu uprawiała seks/petting. Bo seks oralny to też seks, a dziewica z ciebie jak z koziej pupy trąba
__________________
"Zaśpijmy dzisiaj – będzie fajnie.
Zaśpijmy specjalnie.
Udajmy gorączkę, udajmy malarię.[...]"


guska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:24   #14
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Cytat:
Napisane przez guska Pokaż wiadomość
Twoja mama ma prawo sobie tego nie życzyć, byś w jej domu uprawiała seks/petting. Bo seks oralny to też seks, a dziewica z ciebie jak z koziej pupy trąba
dobre

Rodzice mojego TŻ nie pozwalali nam spac razem jak u niego nocowałam
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:26   #15
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

a na mój gust to powinnaś to po prostu olać i nie przejmować się tym Mama prędzej czy później się przyzwyczai. Wiem, co mówię Może nie miałam aż takich sytuacji typu "wyp**** z domu" ale moja mama też na początku nie mogła zaakceptować tego, że dorosłam i mogę uprawiać petting/seks, szczególnie pod jej dachem... Czasem rodzicom trochę czasu zajmuje zrozumienie, że ich dzieci nie są już takie małe i niewinne
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:27   #16
Podmuch_Wiosny
Zadomowienie
 
Avatar Podmuch_Wiosny
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 1 260
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Cytat:
Napisane przez guska Pokaż wiadomość
Twoja mama ma prawo sobie tego nie życzyć, byś w jej domu uprawiała seks/petting. Bo seks oralny to też seks, a dziewica z ciebie jak z koziej pupy trąba
Dziękuję za wyrafinowane porównanie ;]
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=764220

WYMIENIAM SIĘ ---> CZERWIEC
Podmuch_Wiosny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:29   #17
PinkPanterr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 764
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
no to ciekawe gdzie miałaby się wyprowadzić 19 latka, pewnie chłopak też mieszka z rodzicami.
Np. na stancje
__________________
<3 M.
07.11.2007
!
...:::Want you to make me feel like I'm the only one that you'll ever love:.

24.07.2010- rzuciłam!

3.12.2010- marzenia się spełniają -> kierunek Londyn

"Ty nie musisz się w to wczuwać jeśli miałeś fajny dom,
Kiedyś spytam Cię co znaczy mieć spokojne dzieciństwo"


PinkPanterr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:29   #18
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Cytat:
Napisane przez guska Pokaż wiadomość
Twoja mama ma prawo sobie tego nie życzyć, byś w jej domu uprawiała seks/petting. Bo seks oralny to też seks, a dziewica z ciebie jak z koziej pupy trąba
Zgadzam się. To w końcu też jej dom i może sobie tego nie życzy-ale oczywiście powinna to wyrazić w bardziej kulturalny sposób
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:29   #19
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Cytat:
Napisane przez PinkPanterr Pokaż wiadomość
Np. na stancje
z powodu że mama zabrania jej się seksić ?
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-18, 16:30   #20
Podmuch_Wiosny
Zadomowienie
 
Avatar Podmuch_Wiosny
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 1 260
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Cytat:
Napisane przez PinkPanterr Pokaż wiadomość
Np. na stancje

Niestety mieszkam w małym miasteczku, poza tym raczej nie byłoby mnie stać
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=764220

WYMIENIAM SIĘ ---> CZERWIEC
Podmuch_Wiosny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:31   #21
guska
Zadomowienie
 
Avatar guska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 426
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby wyprowadzenie się z domu, choć pewnie narazie nie masz pewnie jak, zrozumiałe. Ale ja w pewnym sensie rozumiem Twoją mamę, choć nie usprawiedliwiam jej odnoszenia się do Ciebie, bo to już lekkie przegięcie było radziłabym chociaż na jakiś czas sobie odpuścić igraszki..
__________________
"Zaśpijmy dzisiaj – będzie fajnie.
Zaśpijmy specjalnie.
Udajmy gorączkę, udajmy malarię.[...]"


guska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:32   #22
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

albo idź do psychologa, on fachowo Ci doradzi
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:32   #23
Podmuch_Wiosny
Zadomowienie
 
Avatar Podmuch_Wiosny
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 1 260
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Zgadzam się. To w końcu też jej dom i może sobie tego nie życzy-ale oczywiście powinna to wyrazić w bardziej kulturalny sposób
Tak, masz rację, nie życzy sobie w domy, ale jakbym to robiła w krzakach pod domem albo w kiblu na dyskotece to byłoby pewnie ok
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=764220

WYMIENIAM SIĘ ---> CZERWIEC
Podmuch_Wiosny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:32   #24
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Cytat:
Napisane przez Podmuch_Wiosny Pokaż wiadomość
Tak, masz rację, nie życzy sobie w domy, ale jakbym to robiła w krzakach pod domem albo w kiblu na dyskotece to byłoby pewnie ok
a jakie byly wczesniejsze relacje z mama?
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:33   #25
nie_rOb_scen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: cukierkowy park. ;]]
Wiadomości: 425
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

jak może olać słowa własnej matki? to dopiero jest niemądre, na mame inaczej jak rozmowa nie wplyniesz...wiec probuj i probuj..do skutku.
a może podsuń jej jakieś artykuły- w necie ich pełno, w gazetach także . możliwe że to pomoże jej wydusić z siebie choć odrobinę wyrozumialosci
__________________
Choć w Twoich oczach widzę to zło
ja Tobie powiem, że ja lubię widzieć to.
nie_rOb_scen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:36   #26
Podmuch_Wiosny
Zadomowienie
 
Avatar Podmuch_Wiosny
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 1 260
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
a jakie byly wczesniejsze relacje z mama?

Raczej normalne, chociaż skłonności do skrajnego...ee.. konserwatyzmu? miała zawsze
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=764220

WYMIENIAM SIĘ ---> CZERWIEC
Podmuch_Wiosny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:40   #27
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Posumowajac, ja rozwiazania widze trzy:
- wyprowadzka z domu,
- proba porozmawiania z matka i przekonanie jej, ze nie robisz niczego zlego (marne szanse na powodzenie moim zdaniem),
- okazjonalny seks np. w domu chlopaka, pod nieobecnosc matki u Ciebie, na wyjazdach, wakacjach itd.
Dokładnie, jak Ci się coś nie podoba to idź do pracy i się wyprowadź.

Nie jestem zwolenniczką takiego rozwiązania, ale w Twoim wypadku jest uzasadnione. Bo okazujesz swojej mamie i zasadom panującym w waszym domu totalny brak szacunku, kiedy zabawiasz się z chłopakiem dobrze wiedząc, że mama sobie tego nie życzy.
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:43   #28
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Cytat:
Napisane przez Podmuch_Wiosny Pokaż wiadomość
Raczej normalne, chociaż skłonności do skrajnego...ee.. konserwatyzmu? miała zawsze
W takim razie nie wróżę zmian.
Miewałam ongiś kontakt z dziewczyną o bardzo konserwatywnych poglądach. Nie dało się prowadzić z nią jakiejkolwiek dyskusji, bo ona tylko perorowała na "swój" temat i z konstruktywnej dyskusji nic nie wychodziło.

Może w twoim przypadku będzie inaczej, bo w końcu relacje matki z córką są (a raczej powinny być) relacjami szczególnego rodzaju.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-02-18 o 16:44
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:44   #29
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

Spoko, wiosna przyjedzie, będziecie mogli śmigać w plener

A na razie się po prostu hamujcie...no bo co innego...

Swoją drogą, skoro wiesz, że Twoja Mama tego nie toleruje, to moglibyście się powstrzymać i nie szaleć jak ona jest w domu...

P.S. Seks za dnia też jest fajowy
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2010-02-18 o 16:45
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:45   #30
guska
Zadomowienie
 
Avatar guska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 426
Dot.: "Ty dziw*o!" czyli jak mamusia reaguje na współżycie swojej 19letniej córki...

A ja mam takie pytanie do Autorki. Tobie nie jest po prostu.. głupio? Że Twoja mama Was słyszy? Ja szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Jak mój ex przychodził do mnie to nie było mowy o jakimkolwiek "mizianiu" gdy w mieszkaniu byli rodzice. Inaczej było u niego mieszkał w domu, całe piętro miał puste, wiadomo, że nic raczej nie było słychać
__________________
"Zaśpijmy dzisiaj – będzie fajnie.
Zaśpijmy specjalnie.
Udajmy gorączkę, udajmy malarię.[...]"


guska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.