zmiana tabletek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-29, 08:55   #1
xera
Raczkowanie
 
Avatar xera
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 30
GG do xera

zmiana tabletek


Hej Dziewczyny
Od roku biorę Qlairę, ale od hm kilku miesięcy lekarze mnie zaczęli straszyć i dzisiaj dostałam receptę na cilest ;-)
Muszę się przyznać że mam pewne wątpliwości - qlaira jest 3fazowa, ja się po nich czułam dobrze (no dobra, mega idealnie nie było - ale mam problemy z układem trawiennym, więc dlatego.) Ten Cilest to dobry jest? bo mam wątpliwości. Przyzwyczaiłam się do tego ze tabletki biore 28 dni, mam mały okres i w ogóle, a boję się że jak wrócę do 1fazowych tabletek to umrę z wykrwawienia ;D miałam zawsze bardzo bolesne i obfite miesiączki.
Może Wy coś polecicie innego? Bo mój ginekolog to był niezdecydowany i zarzucił mi tekstem, że mam sobie sama wybrać
Odpada Harmonet, Jasminelle i Evra. Po tych czuję się koszmarnie!

Pozrawiam !
__________________
— życie się gniecie
— musi, luz jest małorodny
xera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 11:24   #2
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: zmiana tabletek

Każdy inaczej reaguje na tabletki. Na wizaż u na pierwszej stronie forum Ginekologia, jest praktycznie każdy wątek na temat pigułek jakich chcesz. Zajrzyj tam,na pewno dziewczyny powiedziały jak się czują po nich.
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 11:26   #3
Roisin92
Rozeznanie
 
Avatar Roisin92
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Rypin
Wiadomości: 988
Dot.: zmiana tabletek

Cytat:
Napisane przez xera Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Od roku biorę Qlairę, ale od hm kilku miesięcy lekarze mnie zaczęli straszyć i dzisiaj dostałam receptę na cilest ;-)
Muszę się przyznać że mam pewne wątpliwości - qlaira jest 3fazowa, ja się po nich czułam dobrze (no dobra, mega idealnie nie było - ale mam problemy z układem trawiennym, więc dlatego.) Ten Cilest to dobry jest? bo mam wątpliwości. Przyzwyczaiłam się do tego ze tabletki biore 28 dni, mam mały okres i w ogóle, a boję się że jak wrócę do 1fazowych tabletek to umrę z wykrwawienia ;D miałam zawsze bardzo bolesne i obfite miesiączki.
Może Wy coś polecicie innego? Bo mój ginekolog to był niezdecydowany i zarzucił mi tekstem, że mam sobie sama wybrać
Odpada Harmonet, Jasminelle i Evra. Po tych czuję się koszmarnie!

Pozrawiam !
Ja czuję się b.dobrze. Na początku jakieś tam skutki uboczne wystąpiły, ale szybko zniknely. A jeśli chodzi o okres, to mam malutkie krwawienie, a przed braniem tabletek to ok 2 tygodni trwał cały ( 7-10 dni intensywnego krwawienia, 3-4 dni plamienia). Teraz 3 dni na miesiąc i po okresie
__________________

'Psycho, groupie, coccaine, crazy..'


Roisin92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 15:25   #4
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: zmiana tabletek

Ale kto cię nastraszył i dlaczego Jeśli tabletki ci odpowiadały to po co je zmieniałaś? Każdy inaczej na nie reaguje, trudno powiedzieć, jak twój organizm zareaguje na te nowe.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 09:11   #5
xera
Raczkowanie
 
Avatar xera
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 30
GG do xera
Dot.: zmiana tabletek

poczytałam trochę fora ;-) a później gdzieś wyczytałam, ze te tabletki mogą spowodować bezpłodność... a póxniej mój ginekolog powiedział że - te tabletki się przepisuje kobietom po 40 i że mogą powodować raka jelita grubego :|

zresztą... miałam 4 ginekologów przez ostatni... hm rok. Każdy mówił co innego
__________________
— życie się gniecie
— musi, luz jest małorodny
xera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.