Trądzik, pojawia się i znika - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-08, 20:27   #1
Damian96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4

Trądzik, pojawia się i znika


Witam. Jestem Damian i mam 17 lat. Od kilku lat zmagam się z trądzikiem. Niestety bez skutku.. Stosowałem już wszelakie maście, żele, maseczki i nic nie pomagało. Regularnie myje twarz żelem, który oczyszcza skóre, odblokowuje pory itp. 3 razy w tygodniu stosuje peeling enzymatyczny na całą twarz. I zobaczyłem rezultaty. Pryszcze znikły, lecz zostały blizny które powoli też znikają. Lecz kilka dni temu wyszły mi 2 pryszcze podskórne które strasznie bolą, a na twarzy znów pojawiło się kilka syfów. Proszę, pomóżcie mi. Przeglądałem sporo tematów na tym czy innych forach na temat trądziku, stosowałem maście, kremu tam polecane - bez skutku. Zastanawiam się nad kupnem Pasty Cynkowej, bo wyczytałem o niej bardzo dobre opinie. Czy to będzie dobry pomysł? Jeśli macie jakieś sprawdzone specyfiki to proszę napiszcie mi ich nazwy. Dodam ze nie chce już wydawać sporo kasy na te "cuda" bo jak widzę one nie pomagają. Bardzo proszę o pomoc, bo nie mam już siły.
Damian96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 08:41   #2
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Trądzik, pojawia się i znika

Cytat:
Napisane przez Damian96 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem Damian i mam 17 lat. Od kilku lat zmagam się z trądzikiem. Niestety bez skutku.. Stosowałem już wszelakie maście, żele, maseczki i nic nie pomagało. Regularnie myje twarz żelem, który oczyszcza skóre, odblokowuje pory itp. 3 razy w tygodniu stosuje peeling enzymatyczny na całą twarz. I zobaczyłem rezultaty. Pryszcze znikły, lecz zostały blizny które powoli też znikają. Lecz kilka dni temu wyszły mi 2 pryszcze podskórne które strasznie bolą, a na twarzy znów pojawiło się kilka syfów. Proszę, pomóżcie mi. Przeglądałem sporo tematów na tym czy innych forach na temat trądziku, stosowałem maście, kremu tam polecane - bez skutku. Zastanawiam się nad kupnem Pasty Cynkowej, bo wyczytałem o niej bardzo dobre opinie. Czy to będzie dobry pomysł? Jeśli macie jakieś sprawdzone specyfiki to proszę napiszcie mi ich nazwy. Dodam ze nie chce już wydawać sporo kasy na te "cuda" bo jak widzę one nie pomagają. Bardzo proszę o pomoc, bo nie mam już siły.
Pasta cynkowa jest tania i dobra na podskórne gule jak to określiłeś. Bardzo ładnie je zmniejsza, ale to również może trwać kilka dni, aczkolwiek naprawdę działa. I co ważne - taka pasta jest tania jak barszcz. Trzeba sobie uzmysłowić fakt, że nie ma kosmetyku, który raz zastosowany doprowadzi naszą cerę do perfekcji.
Nasza twarz reaguje nie tylko na stosowane kosmetyki, ale również na nasze hormony i to co jemy i pijemy w ciągu dnia. Najlepiej nie wprowadzać do naszej diety dużej ilości ostrych potraw, alkoholu itp. A jeżeli Twój problem jest naprawdę poważny to może warto wybrać się do demratologa?
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 16:22   #3
Damian96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Trądzik, pojawia się i znika

Znaczy się może poważny nie jest, bo syfków nie ma dużo. Tylko denerwuje mnie to że zawsze kilka się musi znaleźć. A chciałbym w końcu wyleczyć raz na zawsze. Poważny trądzik to miałem kilka lat temu, teraz to "pozostałości". Pastę cynkową kupiłem, zobaczymy jak się sprawdzi na mojej skórze.
Damian96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 19:54   #4
Damian96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Trądzik, pojawia się i znika

A co to jest ta "seria kwasem salicylowym" ?
Damian96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 09:26   #5
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Trądzik, pojawia się i znika

Cytat:
Napisane przez Damian96 Pokaż wiadomość
A co to jest ta "seria kwasem salicylowym" ?
Są to zabiegi kwasami wykonywane w salonach kosmetycznych. Jest wiele rodzajów kwasów, różnią się między sobą przede wszystkim intensywnością.
Zabieg z użyciem kwasów ma na celu złuszczenie skóry - od delikatnego, po silnego trwającego nawet 2 tygodnie.

Ale wydaje mi się, że jeżeli problem nie jest u Ciebie silny to nie ma takiej potrzeby, aby się temu poddawać.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 10:39   #6
MojaUroda
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 13
Dot.: Trądzik, pojawia się i znika

Cytat:
Napisane przez Damian96 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem Damian i mam 17 lat. Od kilku lat zmagam się z trądzikiem. Niestety bez skutku.. Stosowałem już wszelakie maście, żele, maseczki i nic nie pomagało. Regularnie myje twarz żelem, który oczyszcza skóre, odblokowuje pory itp. 3 razy w tygodniu stosuje peeling enzymatyczny na całą twarz. I zobaczyłem rezultaty. Pryszcze znikły, lecz zostały blizny które powoli też znikają. Lecz kilka dni temu wyszły mi 2 pryszcze podskórne które strasznie bolą, a na twarzy znów pojawiło się kilka syfów. Proszę, pomóżcie mi. Przeglądałem sporo tematów na tym czy innych forach na temat trądziku, stosowałem maście, kremu tam polecane - bez skutku. Zastanawiam się nad kupnem Pasty Cynkowej, bo wyczytałem o niej bardzo dobre opinie. Czy to będzie dobry pomysł? Jeśli macie jakieś sprawdzone specyfiki to proszę napiszcie mi ich nazwy. Dodam ze nie chce już wydawać sporo kasy na te "cuda" bo jak widzę one nie pomagają. Bardzo proszę o pomoc, bo nie mam już siły.

Witaj,
na Twoim miejscu spróbowabym oczywiście maści cynkowej.
Sama na własnym przykładzie wiem, że działa ;-)

Jeżeli jednak nie pomoże to doradzałabym kontakt ze specjalistą i przemyślenie skorzystania z profesjonalnego zabiegu;-)
MojaUroda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.