czy lubicie bmw? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-11, 19:29   #1
gdsr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4

czy lubicie bmw?


zastanawiam sie czy kobieta moze polubić BMW...
gdsr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 19:33   #2
sysuni@
Raczkowanie
 
Avatar sysuni@
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 463
GG do sysuni@
Dot.: czy lubicie bmw?

wystarczy wejsc na watek o tej tematyce.. a o bmw jest ich masa... eh...nie mam pytan..
__________________
SZCZEŚLIWA BO JESTEŚ

Kocham Cię Skarbie
15.X.2003-eh, ten smsik
12.IV.2004- jesteśmy razem już 3 lata
sysuni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 18:40   #3
kittie07
Raczkowanie
 
Avatar kittie07
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: chełm
Wiadomości: 53
GG do kittie07
Dot.: czy lubicie bmw?

ja nie przepadam, zle mi sie kojarzy - zreszta skojarzenia te potwierdzane sa regularnie codziennie na drogach i osobiscie bym na pewno nie kupila.w prezencie tez bym nie chciala dostac. rozne sa gusta
kittie07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 21:15   #4
Doro22_10
Raczkowanie
 
Avatar Doro22_10
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 227
Dot.: czy lubicie bmw?

Cytat:
Napisane przez gdsr Pokaż wiadomość
zastanawiam sie czy kobieta moze polubić BMW...
Ja bardzo lubię jeździć BMW mojego Tż'a ale nie nie lubię nim parkować- potrzebuję dwóch miejsc, żeby spokojnie nią zaparkować. Dla wyjaśnienia dodam, że to BMW serii 7, czyli po prostu krowa Mam po dziurki w nosie stereotypów, że niby BMW to jeżdżą tylko mafiosi i dresiarze normalni ludzie też jeżdżą BMW. Ogólnie polskie społeczeństwo zbyt bardzo ulega stereotypom, nie mam nic do ludzi, którym BMW po prostu się nie podoba, ale drażnią mnie tacy co mówią, że tylko buraki jeżdżą beemkami
__________________
JESTEM ŻONĄ

Jesteśmy razem: 13.09.2003


Zaręczyny: 13.05.2007

Nasz ślub: 13.09.2008
Doro22_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 21:24   #5
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: czy lubicie bmw?

Cytat:
Napisane przez Doro22_10 Pokaż wiadomość
Ogólnie polskie społeczeństwo zbyt bardzo ulega stereotypom, nie mam nic do ludzi, którym BMW po prostu się nie podoba, ale drażnią mnie tacy co mówią, że tylko buraki jeżdżą beemkami

Zgadzam się w zupełności Mi się bmw nie podoba, co nie oznacza, że uważam, że jeżdżą nimi buraki i dresiarze Pomimo, że u mnie w mieścinie w większości tak właśnie jest (niestety w mojej miejscowości jest pogląd, że jak ktoś ma bmw albo mercedesa to jest takim jakby Bogiem, naprawdę, to mnie czasami dobija :/ ), to bardzo dużo razy widziałam w bmw normalnych ludzi
Heh, ujęłam to, jakby to coś nadzwyczajnego było widzieć w bmw normalnych ludzi W każdym bądź razie, chodzi mi o to, że u mnie w mieścinie w większości są to "penery w samochodach" którzy na bmw się rzucili bo myślą, że "wyrwą" na samochód jakąś "laskę", a w normalnych miastach już tego nie zaobserwowałam Tylko, że moja mieścina ogółem uchodzi za jedną wielką menelię, ćpalnię i wszystko inne, a ja w 100% się z tym zgadzam (spotkać na monitorowanym rynku zaćpane towarzystwo albo pijaków robiących sobie grilla na środku głównej drogi przejazdowej przez miasto nikogo tu nie dziwi, a policja nawet do nich nie podjeżdża, bo parę razy mieli poturbowany samochód jak wyszli na 5 minut z niego ), więc tutaj niczego normalnego się spodziewać nie można... :/
__________________
W świni siła! W świni moc!



Edytowane przez Świniaczek
Czas edycji: 2007-11-12 o 21:59
Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 09:27   #6
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: czy lubicie bmw?

mi się bmki nie podobają.....
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 11:07   #7
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: czy lubicie bmw?

Ja też nie przepadam za ta marką. Niestety w większości przypadków z którymi się spotkałam to jak mówią: dresy i chamy. ALE znam kilka osób (facetów), którzy jeżdżą BMW i są normalni oraz wyglądają normalnie
O i raz nawet facet w BMW ustapił mi miejsca w korku. Ale ogólnie obserwując kierowców w BMW to jakby diabły w nich wstąpiły, szczególnie mam tu na myśli młodych chłopaków.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-13, 12:42   #8
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: czy lubicie bmw?

Ja uwielbiam BMW...Podziwiam tę markę, jeżdzę jako pasażer, czasami jako kierowca! Świetne/ piękne samochody!

No niestety na stereotyp "buraka w beemce" ktoś zapracował...Szczegónie młodzi napaleńcy, którzy jeżdżą z pootwieranymi szybami, "zimny łokieć" i wszystkie laski moje! I bardzo często takie auta można rozpoznać tylko po znaczku BMW, bo są przedewszystkim zaniedbane, obtłuczone i stare...Ale "banda" jeździ Beemą i to się liczy!

Śmiać mi się chce, bo jestem strasznie uczulona na brudne, zasyfione samochody!


Chociaż ostatnio zauważyłam, że coraz więcej BMW "znajduje" właścicieli wśród normalnych, eleganckich, kulturalnych młodzieńców! I bardzo dobrze!
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 18:03   #9
gdsr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4
Dot.: czy lubicie bmw?

fajnie to jest ujmowane..."sa takze normalni ludzie w BMW"...mam takie auto ale mysle ze jest ze mna wszytsko ok....
gdsr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 21:20   #10
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: czy lubicie bmw?

Cytat:
Napisane przez gdsr Pokaż wiadomość
fajnie to jest ujmowane..."sa takze normalni ludzie w BMW"...mam takie auto ale mysle ze jest ze mna wszytsko ok....
Z czegoś się to wzięło niestety.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 03:24   #11
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: czy lubicie bmw?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ja też nie przepadam za ta marką. Niestety w większości przypadków z którymi się spotkałam to jak mówią: dresy i chamy. ALE znam kilka osób (facetów), którzy jeżdżą BMW i są normalni oraz wyglądają normalnie
Tylko kilku oj to kiepskawo .

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam BMW...Podziwiam tę markę, jeżdzę jako pasażer, czasami jako kierowca! Świetne/ piękne samochody!

No niestety na stereotyp "buraka w beemce" ktoś zapracował...Szczegónie młodzi napaleńcy, którzy jeżdżą z pootwieranymi szybami, "zimny łokieć" i wszystkie laski moje! I bardzo często takie auta można rozpoznać tylko po znaczku BMW, bo są przedewszystkim zaniedbane, obtłuczone i stare...Ale "banda" jeździ Beemą i to się liczy!

Śmiać mi się chce, bo jestem strasznie uczulona na brudne, zasyfione samochody!


Chociaż ostatnio zauważyłam, że coraz więcej BMW "znajduje" właścicieli wśród normalnych, eleganckich, kulturalnych młodzieńców! I bardzo dobrze!
Mnie też tacy denerwują, ale na szczęście oprócz "takich młodzieniaszków" na ulicy bmw poruszają się normalni ludzie, którzy traktują samochód jako środek komunikacji a nie powód do ulicznych popisów. Sami od kilku lat mamy bmw i jestem z niego zadowolona, partner oczywiście bardziej. Czuję się w nim bezpiecznie i komfortowo a to ważne podczas jazdy. .

Cytat:
Napisane przez kitiie07
ja nie przepadam, zle mi sie kojarzy - zreszta skojarzenia te potwierdzane sa regularnie codziennie na drogach i osobiscie bym na pewno nie kupila.w prezencie tez bym nie chciala dostac. rozne sa gusta
Czyli nie oceniasz auta z punktu widzenia technicznego, wizualnego tylko na podstawie kto i jak nim jeździ?



Osobom, które kierują się stereotypami, życzę aby częściej napotykały na swej drodze drugą stronę medalu- tych porządniejszych kierowców beemki

A widziała któraś z Was w takich autach rodziny, dojrzałe małżeństwa? Bo te stereotypy to chyba się biorą patrząc przez pryzmat młodych osób, którym jeszcze pstro w głowie.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-14, 06:22   #12
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: czy lubicie bmw?

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Tylko kilku oj to kiepskawo .
Nie płaczę z tego powodu
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 18:19   #13
Demri
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 599
Dot.: czy lubicie bmw?

m.a.r.t.a środek komunikacji? co za określenie, kojarzy mi się z...autobusem, BMW to coś więcej niż "środek komunikacji"
Demri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 21:45   #14
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: czy lubicie bmw?

Cytat:
Napisane przez Demri Pokaż wiadomość
m.a.r.t.a środek komunikacji? co za określenie, kojarzy mi się z...autobusem, BMW to coś więcej niż "środek komunikacji"
Tak mi sie napisało
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 23:28   #15
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: czy lubicie bmw?

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
A widziała któraś z Was w takich autach rodziny, dojrzałe małżeństwa? Bo te stereotypy to chyba się biorą patrząc przez pryzmat młodych osób, którym jeszcze pstro w głowie.
hmmm....ja jezdze bmw, moj chlop tez jestesmy 2,5 roku po slubie czy zaliczamy sie zatem do dojrzalego malzenstwa poruszajacego sie bmw?

a co do bmk-owych stereotypow to juz mi sie nawet o tym pisac nie chce rozwalaja mnie opinie na temat bmw pisane przez pryzmat lysych karkow.

marta dawno sie na Ciebie nie natknelam
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 23:34   #16
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: czy lubicie bmw?

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
hmmm....ja jezdze bmw, moj chlop tez jestesmy 2,5 roku po slubie czy zaliczamy sie zatem do dojrzalego malzenstwa poruszajacego sie bmw?

a co do bmk-owych stereotypow to juz mi sie nawet o tym pisac nie chce rozwalaja mnie opinie na temat bmw pisane przez pryzmat lysych karkow.

marta dawno sie na Ciebie nie natknelam
Miałam na myśli małżeństwa koło 50-tki, więc Wam jeszcze daleko

ostatnio jestem na wizażu w doskoku a na plotkowym już nawet nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam, muszę to nadrobić.
Pozdrawiam i ślę grom całusów
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 23:46   #17
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Re: Dot.: czy lubicie bmw?

Nie wiem jak to wyglada w polsce, ale tutaj bmw jezdza najrozniejsi ludzie, od mlodych lekarzy, do tz kur domowych, po czarnych 20 latkow stylizujacych sie na rapperow. Naprawde nie ma typowego wlasciciela BMW.
Nie widze tez zadnej roznicy pomiedzy kierowcami bmw, a tymi ktorzy jezdza mercedesami lub leksusami.

Jedyne stereotypy ktore moge wyciagnac, to fakt ze rozne serie sa reklamowane pod katem roznych grup wiekowych. Seria 3 sa kierowane do mlodszych ludzi, siodemki raczej dla 45 + , terenowki dla 30 + oraz mlodych rodzin, a m5 czy 6 dla kierowcow ktorzy moze zastanawiaja sie nad kupnem ferrari, itp.


Osobiscie znam pania 83 letnia ktora jezdi starym modelem 7-seri
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 11:33   #18
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: czy lubicie bmw?

Cytat:
Napisane przez kittie07 Pokaż wiadomość
osobiscie bym na pewno nie kupila.w prezencie tez bym nie chciala dostac. rozne sa gusta
osobiscie tez raczej bym nie kupila, ale prezentem bym nie pogardzila
Cytat:
Napisane przez Doro22_10 Pokaż wiadomość
Ogólnie polskie społeczeństwo zbyt bardzo ulega stereotypom
hehe nie tylko polskie

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
(niestety w mojej miejscowości jest pogląd, że jak ktoś ma bmw albo mercedesa to jest takim jakby Bogiem, naprawdę, to mnie czasami dobija :/ ),
Ludzie niedowartosciowani usiluja sie dowartosciowac na wszelkie mozliwe sposoby.
Typowe dla ubogich spoleczenstw na tzw dorobku.

No i jeszcze ta wszechobecna zazdrosc, a wlasciwie zawisc. Dosc toksyczne.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 11:15   #19
kotolin
Przyczajenie
 
Avatar kotolin
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Dot.: czy lubicie bmw?

Ja tam uwielbiam te samochody ^_^
Jedyna niemiecka marka do jakiej mam pozytywne odczucia... podobała mi sie od dzieciństwa seria 5 a dokładniej model 525 ^_^
Kierowcą nie jestem i nie mam zamiaru być (psycholog powiedział, że jak się zapisze na prawko i zadam to on na ulice nie wyjdzie xD) więc raczej nie mnie oceniać jak sie to maleństwo prowadzi ^_^

w sumie nie rozumiem pytania tematu... niby dlaczego miałby się dziewczynom nie podobać? No dobra są gusta i guściki (ja lubie kańciaste samochody ^^) ale przeciez to samo pytanie mogło brzmiec czy podoba ci się BMW.....

a co do przekonania, że BMW jeżdżą jedynie dres i inne buraki to juz jakby to powiedzieć stere i przeżarte... teraz BMW można mieć za bezcen i w dodatku w dobrym stanie....
kotolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-18, 14:38   #20
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: czy lubicie bmw?

Odnośnie pytania w tytule wątku: bardzo lubię, choć nie jest to moja ulubiona marka.

Niestety często tak jest, że ludzie nazywani wyżej "burakami", "szpanerami" itp. często wybierają tą właśnie markę. Jak ktoś słusznie zauważył są to zazwyczaj stare samochody w kiepskich stanie. Ale marka BMW, to przecież nie tylko (a właściwie w większości) nie takie auta. Mi np. BMW kojarzy się z luksusową limuzyną i poważnym, dojrzałym człowiekiem w środku. Może ze względu na to, że w swoim środowisku częściej spotykam się z takimi właśnie przypadkami niż ze "statystycznymi posiadaczami BMW"
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.