Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: ciemny czy jasny
jasny 2 50,00%
ciemny 2 50,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-12, 15:23   #1201
Fatal Desire
Raczkowanie
 
Avatar Fatal Desire
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 48
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Oj Kochana, ta poświata jest prawie niewidoczna- ale wiem, wiem, właścicielka wszystkiego się dopatrzy . Może mieszanka 7.43 z jakąś farbką typu 7.5?
Tak na prawdę ciężko to było ująć na zdjęciu, wydaje mi się, że jednak jest odrobinę bardziej widoczna Niestety z tego co widzę by fama nie ma takich odcieni z samą 5 :/ Jedyna opcja to 7.45 tyle, że to raczej czerwień. Może wyniucham inną
Fatal Desire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 15:25   #1202
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

A to też jest dobra opcja, bo to rudo-mahoniowy, mógłby zieleń przygasić .
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 15:29   #1203
fryzczar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 16
Dot.: Pomocy ! włosy

ale moje sa czarne :/
fryzczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 15:30   #1204
Fatal Desire
Raczkowanie
 
Avatar Fatal Desire
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 48
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
A to też jest dobra opcja, bo to rudo-mahoniowy, mógłby zieleń przygasić .
Tylko czy wtedy mieszać. Boję się uzyskać widocznej czerwieni, a nie wiem czy jest sens mieszać 4 z 4 np: 7.45 z 7.4 lub 7.43
Fatal Desire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 15:33   #1205
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

fryzczar, to akurat nie było do Ciebie. Odpisałam Ci na wiadomość. Wyszły praktycznie czarne, ale się spłuczą. Spokojnie. Od razu nic nie zdziałasz. Myj cierpliwie i czekaj- po kilku myciach będzie dużo jaśniej.

Fatal Desire, jeśli nie chcesz, by wyszło mocno czerwonawo, ja bym pomieszała. (W moim przypadku na pewno z 7.43, bo z 7.4 jak dla mnie byłby za duży rudzik).
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 15:38   #1206
Fatal Desire
Raczkowanie
 
Avatar Fatal Desire
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 48
Dot.: Pomocy ! włosy

Cytat:
Napisane przez fryzczar Pokaż wiadomość
ale moje sa czarne :/
Czyli jest spora różnica, to raczej w pewnym sensie pozytywna rzecz, bo szybciej powinien się wymywać. Ja nie miałam czarnych, ale za to na początku na poziomie 9-10 (choć może nie widać). Jedyna rzecz jaką możesz teraz robić to myć i czekać. Myślę, że nie długo.

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Fatal Desire, jeśli nie chcesz, by wyszło mocno czerwonawo, ja bym pomieszała. (W moim przypadku na pewno z 7.43, bo z 7.4 jak dla mnie byłby za duży rudzik).
Dziękuję za radę Myślę, że będę w ten sposób działać
Fatal Desire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 15:41   #1207
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pomocy ! włosy

Powodzenia
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-12, 19:36   #1208
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

zaluje ze nie poczekalam chwile na odpowiedz bo do sklepu fryzjerskiego mam rzut beretem
zrobilam tak jak planowalam, z tym ze zdecydowalam sie na normalne rozjasnianie bo elementy grzywki tego potrzeboway. mocno sie rozjasnily, ale pomarancz dalej dawal po oczach (liczylam na zoltko), mimo ze siedzialam z rozjasniaczem dobre 30 min.
polozylam wielka nadzieje w Stockholmie, bo mimo pomaranczu kolor byl juz na odpowiednim poziomie zeby nalozyc te farbe - wiedzialam ze fail z wczoraj byl spowodowany zbyt duza roznica poziomow.
po zmyciu go jednak wybuchlam placzem... rudosc na grzywce byla nadal widoczna. nakazalam sobie sie uspokoic i wysuszylam wlosy.
kolor byl prawie perfekcyjny, troszke za cieply jak na mnie, ale bylo ok. oczywiscie musialam latac z lusterkiem pod wszystkie rodzaje swiatel no i w dziennym oraz mocnym sztucznym widoczny jest delikatnie rudy akcent na poszczegolnych pasmach. bardzo minimalny, no ale ja go widze
i pytanie - co z tym zrobic? mam w domu plukanke fioletowa z delii, na ktorej kiedys sie przejechalam bo zafundowala mi szarobure wlosy z zielona poswiata nie do zmycia. wtedy jednak chodzilo mi o ochlodzenie zolknacego blondu, a nie rudych refleksow... sama nie wiem, czytalam gdzies ze ta plukanka to niezly badziew, bo i niebieska i fioletowa maja taki sam sklad
nie wiem tez w sumie jak jej uzyc - w koncu problem jest z kilkoma pasemkami, jak poleci na reszte tö mop murowany, echh
czy moze znow jakas farba? toner? nie mam pomyslu, bo efekt jest w 90% oki i nie chce czegos zepsuc, trudne jest zycie perfekcjonistki
__________________
zapuszczam naturalne wlosy
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 19:48   #1209
fryzczar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 16
Dot.: Pomocy ! włosy

http://www.colgate.co.uk/app/Palmoli...f-shampoo.cwsp
czy ten szampon wystarczy - on tez jest przeciw upierzowy zeby zmyc czern z farby , czy lepiej zaopatrzyć się w head shouldens ? ??

Edytowane przez fryzczar
Czas edycji: 2015-04-12 o 20:04
fryzczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 12:39   #1210
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gabi97 Pokaż wiadomość
zaluje ze nie poczekalam chwile na odpowiedz bo do sklepu fryzjerskiego mam rzut beretem
zrobilam tak jak planowalam, z tym ze zdecydowalam sie na normalne rozjasnianie bo elementy grzywki tego potrzeboway. mocno sie rozjasnily, ale pomarancz dalej dawal po oczach (liczylam na zoltko), mimo ze siedzialam z rozjasniaczem dobre 30 min.
polozylam wielka nadzieje w Stockholmie, bo mimo pomaranczu kolor byl juz na odpowiednim poziomie zeby nalozyc te farbe - wiedzialam ze fail z wczoraj byl spowodowany zbyt duza roznica poziomow.
po zmyciu go jednak wybuchlam placzem... rudosc na grzywce byla nadal widoczna. nakazalam sobie sie uspokoic i wysuszylam wlosy.
kolor byl prawie perfekcyjny, troszke za cieply jak na mnie, ale bylo ok. oczywiscie musialam latac z lusterkiem pod wszystkie rodzaje swiatel no i w dziennym oraz mocnym sztucznym widoczny jest delikatnie rudy akcent na poszczegolnych pasmach. bardzo minimalny, no ale ja go widze
i pytanie - co z tym zrobic? mam w domu plukanke fioletowa z delii, na ktorej kiedys sie przejechalam bo zafundowala mi szarobure wlosy z zielona poswiata nie do zmycia. wtedy jednak chodzilo mi o ochlodzenie zolknacego blondu, a nie rudych refleksow... sama nie wiem, czytalam gdzies ze ta plukanka to niezly badziew, bo i niebieska i fioletowa maja taki sam sklad
nie wiem tez w sumie jak jej uzyc - w koncu problem jest z kilkoma pasemkami, jak poleci na reszte tö mop murowany, echh
czy moze znow jakas farba? toner? nie mam pomyslu, bo efekt jest w 90% oki i nie chce czegos zepsuc, trudne jest zycie perfekcjonistki
Na rude spróbuj srebrnej płukanki.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez fryzczar Pokaż wiadomość
http://www.colgate.co.uk/app/Palmoli...f-shampoo.cwsp
czy ten szampon wystarczy - on tez jest przeciw upierzowy zeby zmyc czern z farby , czy lepiej zaopatrzyć się w head shouldens ? ??
Head. Jest mocniejszy.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 13:06   #1211
gabi97
Raczkowanie
 
Avatar gabi97
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

tak wyglada efekt po srebrnej plukance (zalacznik) - dalej widoczne rudawe pasemka, ale bylam naprawde zadowolona, bo calosc byla ladnie jednolita i kolor taki szlachetniejszy ps koncowki ida jutro do sciecia
niestety pozniej w mocnym sloncu (ktorego teraz nie chwyce juz do zdjecia) kolor okazal sie okropnie nienaturalnie zolty,rudosc jest juz bardziej zlota ale wyglada to f a t a l n i e
czuje ze bez farby sie nie obejdzie. plukanke bede stosowac dalej, ale czuje ze to nie wystarczy. jestem zalamana.
jaka farba mi to uspokoi? zolc i zloto delikatnie rdzawe? popieli sie boje, perlowa ostatnio niewiele dala, natura zagwarantuje mi zielen a jakas ciepla tylko pogorsze... pomocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11141666_802086346546308_995267114_o.jpg (35,9 KB, 60 załadowań)
__________________
zapuszczam naturalne wlosy

Edytowane przez gabi97
Czas edycji: 2015-04-13 o 13:07
gabi97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-13, 16:18   #1212
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Ja bym działała perłami i jeśli włosy są teraz dla Ciebie zbyt złote - szampon fioletowy. Marion ultramocny jest super i maska do blondu tej samej firmy również - u mnie działały cuda. Chociaż z tego co widzę, masz przepiękny czyściutki kolorek.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2015-04-13 o 16:34
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 16:52   #1213
fryzczar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 16
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Na rude spróbuj srebrnej płukanki.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------


Head. Jest mocniejszy.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
wczoraj umyłam tamtym i efektow chyba nie widac ;/ dzisiaj kupie head shouldens moze on cos pomoze ;\ a gdybym chciała ten czarny kolor przefarbowac na jakis jasny braz ? jest mozliwosc ? co gdybym uzyła dzisiaj rozjasniacza co z tego by wyszło ?
fryzczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 16:59   #1214
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

jeśli rozjaśnisz włosy (polecam zrobić z rozjaśniania kąpiel rozjaśniającą przez dodanie niewielkiej ilości szamponu lekkiego) - wyjdzie dziki rudy- jeśli się na to zdecydujesz, nakładaj rozjaśniacz od końcówek. potem możesz to stonować popielatą farbą, żeby nie było tak dziko- np. 6.1
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 17:17   #1215
fryzczar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 16
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

masakra , nie chce rudego , tym bardziej ze chodze do szkoly ;/ a jakies jeszcze domowe sposoby na pozbycie sie tego koloru i przejscie na brazowy sredni ?

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

a co gdybym psikała wlosy rozjasniaczem w spreju z joanny ?
fryzczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 17:58   #1216
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Niestety, on jest przeznaczony do włosów naturalnych.
Spokojnie poczekaj, zejdzie do brązu na sto procent. Kwestia czasu. Moim zdaniem lepszy prawie czarny niż rudy :-D

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 21:48   #1217
fryzczar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 16
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Niestety, on jest przeznaczony do włosów naturalnych.
Spokojnie poczekaj, zejdzie do brązu na sto procent. Kwestia czasu. Moim zdaniem lepszy prawie czarny niż rudy :-D

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
w jakim czasie powinen zejsc ?
fryzczar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 09:10   #1218
Avance001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Question Jak pozbyć się czerwonych włosów?

Witam, parę dni temu farbowałam sobie włosy farbą SYOSS szkarłatna czerwień (farbowałam na średnio ciemnym brązie z ok 5 cm odrostami zlewającymi się z farbą) niestety na odrostach kolor wyszedł żywo czerwony na reszcie ciemniejszy. Popełniłam błąd odnośnie koloru farby, ponieważ kolor nie pasuje do mojej urody, wyglądam wręcz komicznie. Chce się pozbyć czerwonego koloru i przejść z powrotem do brązowych. Chce zafarbować sobie teraz farbą SYOSS mixing colors 1-18 (intensives schwarz-braun). Niejestem jednak pewna czy pozbędę się czerwonego koloru. Proszę o porady.
Avance001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 16:16   #1219
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Tydzień, może dwa? Uzbroj się w cierpliwość, lepiej poczekać niż niepotrzebnie niszczyć włosy.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 21:02   #1220
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jak pozbyć się czerwonych włosów?

Cytat:
Napisane przez Avance001 Pokaż wiadomość
Witam, parę dni temu farbowałam sobie włosy farbą SYOSS szkarłatna czerwień (farbowałam na średnio ciemnym brązie z ok 5 cm odrostami zlewającymi się z farbą) niestety na odrostach kolor wyszedł żywo czerwony na reszcie ciemniejszy. Popełniłam błąd odnośnie koloru farby, ponieważ kolor nie pasuje do mojej urody, wyglądam wręcz komicznie. Chce się pozbyć czerwonego koloru i przejść z powrotem do brązowych. Chce zafarbować sobie teraz farbą SYOSS mixing colors 1-18 (intensives schwarz-braun). Niejestem jednak pewna czy pozbędę się czerwonego koloru. Proszę o porady.
Taki ciemny kolor powinien Ci spokojnie pokryć włosy.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 12:52   #1221
mumi1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 66
Co z tym zrobić? :(

Cześć dziewczyny. Mniej więcej pół roku temu postanowiłam wrócić do naturalnego blondu i poddałam się dekoloryzacji. Moje włosy były w stanie tragicznym ale do tego czasu doprowadziłam je do względnego ładu. Przez miesiąc miałam na głowie pomarańcz i nie mogłam na siebie patrzeć.

Włosy odrosły mi jednak już w połowie i wszystko byłoby w porządku gdyby nie to, że...
Ostatnio wpadłam na GENIALNY pomysł wyrównania tych żółtych końcówek do moich naturalnych czyli ciemnego blondu. Wybrałam się do fryzjerki mojej siostry i pokazałam jej kolor 'średni blond' zbliżony do mojego koloru odrostów i poprosiłam o kilka jaśniejszych pasemek. Kobieta spojrzała przelotnie i pokiwała głową, zaczęła nakładać farbę. Po godzinie moim oczom ukazała się TRAGEDIA. Zamiast zrobić to o co prosiłam nałożyła mi na głowę farbę rozjaśniającą i wyrównała wszystko do żółtych końcówek, czubek był zupełnie biały, jak śnieg (!!!!!). Załamana ze łzami w oczach poszłam po farbę do Rossmanna. Kupiłam Satynowy Blond firmy Lo'real Paris. Mimo bólu skóry głowy, szczypania, pofarbowałam je i wyszedł bardzo naturalny, popielaty blond. ALE... mam wrażenie że jest pomarańczowy mimo tego, że wszyscy mówią, żebym popukała się w czoło! I mam wrażenie, że zupełnie do mnie nie pasuje, ręce mi opadają ;c włosy są za bardzo zniszczone żeby je jeszcze raz pofarbować a że już nigdy nie dam się dotknąć tej fryzjerce jestem po prostu pewna :C Wstyd mi wyjść z domu, nawet w związanych myślę, że jest po prostu źle ;c

Można je jakoś przyciemnić, cokolwiek? :C
mumi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 13:58   #1222
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Trzeba było od razu przyciemnić, nie farbować kolejnym blondem Teraz to pigmentacja i ciemniejsza farba, choć i tak z rozjaśnianych będzie się lekko spłukiwać.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-02, 18:47   #1223
Pani_Herbatka
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Herbatka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 728
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

a jakie rady macie odnośnie czerni, która po dwóch tygodniach ani trochę się nie wypłukała?

Nie dogadałam się z fryzjerem- chciałam ciemny chłodny brąz, wyszły czarne. Za ciemne jak dla mnie, nie czuję się dobrze w tym kolorze. Po dwóch tygodniach mycia czarnym mydłem kolor ani drgnął. Brać się za przeciwłupieżowy czy spróbować miodu i cytryny do masek?
__________________
If you change nothing, nothing will change
Pani_Herbatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 11:28   #1224
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pani_Herbatka Pokaż wiadomość
a jakie rady macie odnośnie czerni, która po dwóch tygodniach ani trochę się nie wypłukała?

Nie dogadałam się z fryzjerem- chciałam ciemny chłodny brąz, wyszły czarne. Za ciemne jak dla mnie, nie czuję się dobrze w tym kolorze. Po dwóch tygodniach mycia czarnym mydłem kolor ani drgnął. Brać się za przeciwłupieżowy czy spróbować miodu i cytryny do masek?
Wątpię, że miód ci pomoże. Ja bym próbowała przeciwłupieżowym, a jak nie zadziała, to lekką kąpiel
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 20:28   #1225
Monika22997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Unhappy Prześwity starego koloru

Pomocy!
(Skierowane głównie do fryzjerów)
Z natury mam włosy blond. Dwa miesiące temu robiłam sobie tęczę na głowie. Fryzjerka najpierw mi zrobiła dekoloryzacje, aby wyrównać mój kolor (bo mialam jakies tam pasemka na swoim blondzie). Moja tecza polegała na tym, że na samej górze na odrostach miałam ciemny fiolet (wzmocniony czarnym) a niżej inne ekstrawaganckie kolorki. Wszystkie kolory mi się wypłukały oprócz owego fioletu. Nałożyłam na głowę ciemnobrązową farbę, ale nawet ona do końca nie pokryła fioletu. Z czasem kiedy brąz się spłukiwał fiolet był coraz bardziej widoczny.☠
Wczoraj postanowiłam iść do fryzjera i przedstawiłam swój problem. Pani fryzjerka zrobiła mi kolejną dekoloryzację, ale mimo to fiolet nie zszedł! Zrobił się tylko jaśniejszy i bardziej różowy. Na dodatek fryzjerka położyła mi na włosy ciemny popielaty blond, przez ktory mocno się wybija fioletowa poświata. Juz nie wiem co robić. Strasznie mnie to razi. Fryzjerka powiedziała, ze juz wiecej mi nie zrobi dekoloryzacji, bo nie chce mi zniszczyc włosów. Moze powinnam sama pokombinowac. Moze rozjasniacz jest wyjściem? Wydałam już u fryzjera majątek...☠
Proszę o pomoc.
Monika22997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 15:45   #1226
HeavenLeszno
Przyczajenie
 
Avatar HeavenLeszno
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 4
Cool Dot.: Prześwity starego koloru

Radzę nie kombinować z rozjaśniaczem bo ostatnio sama kombinowałam i teraz mam 3 kolory na włosach wydaje mi się że ten fiolet Ci nie zejdzie :/ możesz spróbować z koloryzacją na bardzo ciemne kolory (np czarny ponieważ czarny pokrywa większość "nieudanych" zabiegów) ale musisz liczyć się z faktem że z czarnego nie będzie Ci już tak łatwo wrócić do brązu ;/
HeavenLeszno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-06, 15:52   #1227
Monika22997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Prześwity starego koloru

Tak właśnie słyszałam, że po rozjaśniaczu nie wychodzi równy kolor :/ czyli mam do wyboru albo jakoś wytrzymać z tymi prześwitami (co jest trudne) , albo zrobić sobie bardzo ciemne włosy i męczyć się ciągle z bardzo jasnymi odrostami...
Albo walne sobie całą głowę na fioletowo xD <żarcik>
Dzięki za radę
Monika22997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 12:18   #1228
BeatryczeKefir
Raczkowanie
 
Avatar BeatryczeKefir
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Pzn - Konin
Wiadomości: 48
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Mam popalone włosy w dwóch miejscach i nie chcą tam odrosnąć, co zrobić ? Jedno sprzed 3 lat, drugie sprzed dwóch miesięcy.
BeatryczeKefir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-08, 12:54   #1229
InteligentnaBlondynka
Raczkowanie
 
Avatar InteligentnaBlondynka
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 43
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

BeatryczeKefir - znam ten ból. Fryzjerka spaliła mi włosy z obu stron na skroniach. NIC nie pomagalo. Włosy się polamaly, wykruszyły. TRAGEDIA! Po trzech latach jakoś to się samo unormowalo i juz włoski normlnie rosna, ale przez te trzy lata praktycznie nie chodziłam w rozpuszczonych włosach, bo wygladalam co najmniej dziwnie bez wlosow przy twarzy :/
InteligentnaBlondynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-09, 21:38   #1230
Metallia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Pomocy! Żadna farba nie chwyta Marijel Matrix Lecher Syoss Garnier- wpadka po farbowa

Hej dziewczyny, prosze o doradztwo- jaki mam wybrac odcien farby lub czym splukac nastepujacy.

Fotki- 2 pierwsze- aktualnie, 3 fotka- przed farbowaniem dzis, reszte to, co bym chciała

Stan wlosow: po dekoloryzacji killka miesiecy temu, farbowane blondami, odzywiane olejami i maskami, bardzo duzo siwych

Bylam u fryzjerki, farbowala Matrixem nr 6 i 5 i wogole nie chwycilo, mialy byc ciemniejsze od skory i jasne na koncach. Dzis sama pofarbowalam Matrix odcien 4 i wyszly czarno, rudo, blond, siwe- cala paleta barw, zrobilam pigmentacje i wogole nie chwycila farba, chyba te grzywke od skory i baczki, calosc wlosow zszarzała, przy czole sa czarne.
Jak to zobaczylam bylam przerazona- mylam wlosy i soda i szamponem i goraca woda i nic sie prawie nie zmylo. Co robic

Edytowane przez Metallia
Czas edycji: 2015-05-12 o 19:17
Metallia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 17:07:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.