ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-14, 15:21   #2611
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

kto by wytrzymał stosowanie AD 3 lata? po pół roku jakby nie działało to bym wywaliła. Po jakimś dluższym okresie stosowania to skóra się przyzwyczaja i krem już nie będzie działał.

Ja kupiłam teraz 2 tubkę. Jak mi nie pomoże to pożegnam się z AD.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 15:31   #2612
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Bzdura
do kwasu azelainowego skóra nigdy sie nie przyzwyczaja
nigdy tez przez dlugi okres stosowania nie jest osłabione jego działanie

Masz rację
3lata to przesada, w zaleznosci od głebokosci blizn, po pół roku powinno sie oczekiwac rozjasnienia przebarwien
zrobcie fotke buźki i porównajcie z wcześniejszym stanem, inaczej trudno wam bedzie w ogole dostrzec różnice

Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 22:57   #2613
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny pomózcie. Stosuje AD 2 miesiące, nie widzę żadnej spektakularnej róznicy - pryszcze jak wyskakiwały tak wyskakują, kolor skóry nie ujednolicił się, przebarwienia nie zbladły, ogólnie skóra mi ani trochę nie pojaśniała. Jedyne co to skóra zrobiła się gładsza w dotyku.

właśnie konczy mi się tubka. czy mam to stosować dalej? czy dać sobie spokój i poszukać czegoś mocniejszego?
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 07:30   #2614
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez modliszka84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomózcie. Stosuje AD 2 miesiące, nie widzę żadnej spektakularnej róznicy - pryszcze jak wyskakiwały tak wyskakują, kolor skóry nie ujednolicił się, przebarwienia nie zbladły, ogólnie skóra mi ani trochę nie pojaśniała. Jedyne co to skóra zrobiła się gładsza w dotyku.

właśnie konczy mi się tubka. czy mam to stosować dalej? czy dać sobie spokój i poszukać czegoś mocniejszego?
miałam ten sam problem i kupiłam cztery dni temu drugą tubkę AD. Teraz tak sobie myślę, że nie potrzebnie. Po przeczytaniu KCW wolałabym jednak SVR Lysanel Active krem. Dlatego jak po miesiącu stosowania AD nie będę widziała poprawy to przeniosę się na ten krem
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 08:54   #2615
majaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 380
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Nie wiem co Ci poradzić. BO ja stosowałam acne derm około 4miesiące (stosowałam Skinoren a pozniej acnederm ale to jest coś podobnego więc razem je stosowałam 4 miesiące) no i poprawy tak jak ty większej nie zauważyłam chociaż sporo wizażanke zauważa wyraźną różnicę.JA tak jak ty w poprawie trądziku(wągry zaskórniki) nie zauważyłam, również przebarwienia mi nie zbledły może skóra była gładsza tak jak u Ciebie ale to na tyle. Wogóle w osotatnim miesiący Acnederm zaczął mnie podrażżniać(skinoren tez) byłam bardzo czerwona i piekła mnie twarz. Więc odstawiłam. Na mnie ten lk nie podziałał więc nie wiem czy na radzić Ci stosować dalej czy nie. Jesli Cie nie podrażnia to próbuj bo poprawa może dopiero nastąi;d
majaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 13:55   #2616
eccentriic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 217
GG do eccentriic
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

hmm mi acne demr wybielił przebarwienia. bo dwóch tygodniach stosowania ( wieczorem)

a przeciw pryszczom : robie sobie sobie codziennie peeling oczyszczający perfecta i żaden nowy pryszcz mi nie wyskakuje polecam. bo naprawdę warto , szaszetka ksoztje 1,50gr. i starcza na jakies 3-4 razy!! Polecam całkowicie!!
eccentriic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 18:16   #2617
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Peeling mam sprawdzony z St Ives morelowy, ale przy AD go nie używałam.
Chyba jednak zdecyduje się na ten Lysanel...
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 19:00   #2618
hunterman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 90
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Podepnę się pod ten topic ze swoim problemem...

Pewnie zaraz mnie odeslecie do innych tematów lub / i dermatologa lub/ i kosmetyczki ale spróbuję ; )

A więc mam następujące problemy twarzowe i zwracam się do was z prośbą o radę/ pomoc.

Mam 16 lat. Skóra - trądzikowa, dość sporo tych wyprysków, pryszczy, wągrów, zanieczyszczeń itd. itp.
Dodatkowo skóra wygląda na szarą tłustąi zmęczoną oraz zanieczyszczoną. Dodatkowo w okolicach pod oczami mam takie ee kropeczki, które utrzymują się już długo, nie są wypukłe.

Co używam?
A więc na noc będzie to: acne derm, lub maść cynkowa punktowo lub sudocrem punktowo, czasami zdarza się afrodyta adenis.
Na dzień natomiast - żadnych tych kremów itd. tylko krem gruszkowy żółty z Perfecta.
A twarz myję Garnier czysta skóra przeciw wypryskom - żel-krem

Typ skóry - taki tłustawo-mieszany-wrazliwy

A więc, co robić by twarz wyglądała o wiele wiele wiele lepiej?
Z góry dzięki za fatygę w napisaniu rady ;-)
hunterman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 07:58   #2619
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez modliszka84 Pokaż wiadomość
Peeling mam sprawdzony z St Ives morelowy, ale przy AD go nie używałam.
Chyba jednak zdecyduje się na ten Lysanel...
też mi się wydaje, że lepszy Lysanel skoro AD nic nie zdziałał
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 08:08   #2620
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hunterman Pokaż wiadomość
Podepnę się pod ten topic ze swoim problemem...

Pewnie zaraz mnie odeslecie do innych tematów lub / i dermatologa lub/ i kosmetyczki ale spróbuję ; )

A więc mam następujące problemy twarzowe i zwracam się do was z prośbą o radę/ pomoc.

Mam 16 lat. Skóra - trądzikowa, dość sporo tych wyprysków, pryszczy, wągrów, zanieczyszczeń itd. itp.
Dodatkowo skóra wygląda na szarą tłustąi zmęczoną oraz zanieczyszczoną. Dodatkowo w okolicach pod oczami mam takie ee kropeczki, które utrzymują się już długo, nie są wypukłe.

Co używam?
A więc na noc będzie to: acne derm, lub maść cynkowa punktowo lub sudocrem punktowo, czasami zdarza się afrodyta adenis.
Na dzień natomiast - żadnych tych kremów itd. tylko krem gruszkowy żółty z Perfecta.
A twarz myję Garnier czysta skóra przeciw wypryskom - żel-krem

Typ skóry - taki tłustawo-mieszany-wrazliwy

A więc, co robić by twarz wyglądała o wiele wiele wiele lepiej?
Z góry dzięki za fatygę w napisaniu rady ;-)

ja bym Cię odesłała do wątku Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią, bo tam dziewczyny lepiej radzą

Pewnie będzie to AD, coś do przemywania twarzy-najlepiej Hydrolat, i jakiś krem nawilżający. Do tego maseczka z aspiryny
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 11:01   #2621
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hunterman Pokaż wiadomość
Podepnę się pod ten topic ze swoim problemem...

Pewnie zaraz mnie odeslecie do innych tematów lub / i dermatologa lub/ i kosmetyczki ale spróbuję ; )

A więc mam następujące problemy twarzowe i zwracam się do was z prośbą o radę/ pomoc.

Mam 16 lat. Skóra - trądzikowa, dość sporo tych wyprysków, pryszczy, wągrów, zanieczyszczeń itd. itp.
Dodatkowo skóra wygląda na szarą tłustąi zmęczoną oraz zanieczyszczoną. Dodatkowo w okolicach pod oczami mam takie ee kropeczki, które utrzymują się już długo, nie są wypukłe.

Co używam?
A więc na noc będzie to: acne derm, lub maść cynkowa punktowo lub sudocrem punktowo, czasami zdarza się afrodyta adenis.
Na dzień natomiast - żadnych tych kremów itd. tylko krem gruszkowy żółty z Perfecta.
A twarz myję Garnier czysta skóra przeciw wypryskom - żel-krem

Typ skóry - taki tłustawo-mieszany-wrazliwy

A więc, co robić by twarz wyglądała o wiele wiele wiele lepiej?
Z góry dzięki za fatygę w napisaniu rady ;-)

mi sie wydaje, ze dobrze jest jak jest, z małymi uwagami od cioci kasi:
do mycia twarzy jak skonczy Ci sie Garnier kup np Dax Cosmetics zel arbuzowy alno Under 20, oba nie maja SLS w skladzie, wiec nie wysuszaja i nie powodują wiekszego łojotoku
wszytsko co z alkoholem niestety podraznia wrazliwa skore i wzmaga nadprodukcje tłuszczu
adonisa czy sukocremu czy pasty cynkowej, nie odradzam jak punktowo, ale nie na Acne Derm, prosze Cie..
po prostu jak AD na noc, to mozesz aplikowac punktowo przed nalozeniem.. w sensie AcneDerm ZAWSZE TYLKO NA CzYSTA SKORE I NIC WICEJ NIE NAKLAAC

takie moje rady

co do kremu gruszkowego, sama go uzywalam, nie zapychal mnie i nie mialam z nim problemow, wiec jesli Tobie sluży, to nie jest źle, mi cera po nim wypromieniala, po 3-4 miesiacach uzywania i nie była juz taka szara i nędzna

ja do tego zestawu dodałabym Effacklar K, mozesz kupic kilka saszetek bardzo tanio i miec 30ml, bo krem 30ml to wydatek 40zł
ale to tylko ze zwgledu na to, ze pomaga na zaskorniki, bo AD jakby je tworzył

a tak spoko wsio, 3m sie
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 11:02   #2622
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hunterman Pokaż wiadomość
Podepnę się pod ten topic ze swoim problemem...

Pewnie zaraz mnie odeslecie do innych tematów lub / i dermatologa lub/ i kosmetyczki ale spróbuję ; )

A więc mam następujące problemy twarzowe i zwracam się do was z prośbą o radę/ pomoc.

Mam 16 lat. Skóra - trądzikowa, dość sporo tych wyprysków, pryszczy, wągrów, zanieczyszczeń itd. itp.
Dodatkowo skóra wygląda na szarą tłustąi zmęczoną oraz zanieczyszczoną. Dodatkowo w okolicach pod oczami mam takie ee kropeczki, które utrzymują się już długo, nie są wypukłe.

Co używam?
A więc na noc będzie to: acne derm, lub maść cynkowa punktowo lub sudocrem punktowo, czasami zdarza się afrodyta adenis.
Na dzień natomiast - żadnych tych kremów itd. tylko krem gruszkowy żółty z Perfecta.
A twarz myję Garnier czysta skóra przeciw wypryskom - żel-krem

Typ skóry - taki tłustawo-mieszany-wrazliwy

A więc, co robić by twarz wyglądała o wiele wiele wiele lepiej?
Z góry dzięki za fatygę w napisaniu rady ;-)
Mniej wiecej masz typ mojej cery.. Ja Ci poradzę jedno i pewnie nie tylko ja Ci to napisze.. ODSTAW TEN KREM GRUSZKOWY Z PERFECTY. Dowiedzialam sie ze ma on skladniki ktore draznia i moga po tym powstawac wypryski. Ja rowniez go uzywalam dopoki nie trafilam na to forum! Faktycznie po odstawieniu bylo lepiej!! Fakt, ze pieknie pchnie i buzie mialam gladka (nawizlona ).. ale wypryski.. masakra.

Twarz przemywam micelem - odkad go uzywam wypryski sa mniejsze, dobrze oczyszcza. Niestety teraz z braku laku mam tez garniera i po nim mam gule podskorne, wiec odstawilam i zapozyczylam sie u rodzicow na Biodermę Sensibio (nie zostawia powloki tlustej, buzia jest matowa po nim i oczyszczona - nie podraznia).

Na noc tez uzywam Acne Dermu (AD) Choc nie wiem czy sie nie przerzucic na metronidazol (?)

Jak troszke poszperasz po forum to znajdziesz duzo przydatnych informacji

Ja np. dzieki wizazowi zaczelam stosowac jakies maseczki domowe, robie sobie oklady na twarz z bratka - no po prostu.. cudo

Powodzenia ) i witamy!
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 11:35   #2623
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Anecka ma rację
jak uzywasz Daxa gruszkowego i przybyło Ci nowosci na twarzy to odstaw bo on ma w składzie co juz mowilam - Paraffin Oil (zapychacz) oraz Alcohol Denat (wzmagacz tłustości)
ale ja uzywajac go mialam mniej niespodzianek, nie kazdy reaguje na Paraffin Oil źle, dla niektorych to wcale nie zapycha, no ale tu sie kłania obserwowanie siebie

to tak elementem wyjaśnienia rozbieżności między mną i Anecka
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 13:51   #2624
hunterman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 90
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

To np. na jaki tani krem typu tego z Daxa mogę zamienić? : )
hunterman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 14:05   #2625
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

każdy drogeryjny jest do dupy
nie widzialam dobrego skłądu w zadnym z tych z drogerii

Orion Pharma, Humektan (Krem nawilżający)
albo Cetaphil
pisalam na poprzedniej stronie szkoda ze nie czytasz tematu
- ale one tez Cie moga zapchac
kazdy moze Cie zapchac albo spowodowac problemy

juz psialam, ze wszytsko trzeba samemu przetestowac
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 14:14   #2626
psycho_loszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 138
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

dziewczyny dołącze do Waszej dyskusji, stosuję acne derm ponad rok czasu zamiennie z effaclarem k (ten dwa lata).. i dopierow widzę efekty.. oprócz tych kremów stosuję tylko apteczne (najlepsze) produkty, po odstawieniu wszelkich kremów drogeryjnych stan mojej cery sie unormował.. dla mnie istotna tez była zmiana kosmetyków kolorowych- podkładu, pudru itp na te lepsze=droższe.. wczesniej stosowałam wszystko.. teraz mam 24 lata więc sporo jak na problemy skórne, nadal mam rozszerzone pory, podskórne grudki które bardzo powoli stopniowo znikają.. pozbyłam się prawie całkowicie wągrów, moja cera jest jasniejsza, bez przebarwień..
pozdrawiam
psycho_loszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 20:05   #2627
hunterman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 90
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Czytam, czytam - ale czytam tu sporo tematów, więc no nie mam takiej dobrej pamięci ;P
hunterman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 20:07   #2628
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

ehh Wy faceci

ps. mnie na nowo AD zaczał szczypac choc robil to tylko na samym poczatku
niezla bestia, zaatakowala mi skore z ukrycia, hehe

pozdrawiam
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 21:07   #2629
mateja111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Kurcze to wogóle warto stosować AD na wypryski ? Ja mam właściwie tylko problem z trądzikiem. Nie wiem sam co mam robić ... Narazie AD nie pomaga, a nie mam zamiaru stosować go 5 mc złudnie czekając na efekty ;(
mateja111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 21:30   #2630
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez mateja111 Pokaż wiadomość
Kurcze to wogóle warto stosować AD na wypryski ? Ja mam właściwie tylko problem z trądzikiem. Nie wiem sam co mam robić ... Narazie AD nie pomaga, a nie mam zamiaru stosować go 5 mc złudnie czekając na efekty ;(
ja nie odpowiem, ponieważ bardziej walcze z przebarwieniami pozapalnymi
chociaz przyznam ze mniej mam nowosci na twarzy gdy go uzywam, wiec nie wiem co doradzic
jak borykasz sie tylko z syfkami, to lepiej cos mocnego na sam tradzik (AD jest kwasem leczacym tradzik ale tez i zluszczajcym skore, rozjasniajacym owe blizny) dlatego moze miec menijsza skutecznosc nie wiem nie znam sie
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 03:02   #2631
czeskaFusia
Raczkowanie
 
Avatar czeskaFusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: UK/PL
Wiadomości: 56
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez mateja111 Pokaż wiadomość
Kurcze to wogóle warto stosować AD na wypryski ? Ja mam właściwie tylko problem z trądzikiem. Nie wiem sam co mam robić ... Narazie AD nie pomaga, a nie mam zamiaru stosować go 5 mc złudnie czekając na efekty ;(
Po pierwsze to nie panikuj
Nic nie wyleczy tradziku w tydzien, niestety ale czasem to lata prob i bledow Ale dobrze dobranymi preparatami mozna zdzialac cuda w kilka miesiecy a widoczna poprawa moze pojawic sie juz po 2 tyg.

Moim zdaniem powinienes dac szanse AD bo to naprawde dobry preparat zarowno na tradzik jak i na przebarwienia. Ale ja jestem za szersza pielegnacja. Nie wiem jak powazne sa twoje problemy Jesli tylko cos od czasu do czasu wyskoczy to moze sprobuj dolaczyc cos z BHA? Np Effaclar K - trzeba troche czekac na efekty ale skutecznie czysci pory a przeciez od nich wszystko sie zaczyna Ewentualnie cos mocniejszego typu krem lub tonik Lysanel - ale tu znacznie ostrozniej=rzadziej. I stosowac dwa preparaty na zmiane z przerwami na nawilzanie - cos lekkiego typu Humektan jak radzila Silwena, moze byc tez https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...wilzajacy.html, https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...elegnacja.html, https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...elegnacja.html

Niestety musisz sam decydowac i testowac ale jak juz odkryjesz co ci szkodzi a co pomaga to bedzie juz tylko lepiej
Pozdrawiam
czeskaFusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 09:16   #2632
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez mateja111 Pokaż wiadomość
Kurcze to wogóle warto stosować AD na wypryski ? Ja mam właściwie tylko problem z trądzikiem. Nie wiem sam co mam robić ... Narazie AD nie pomaga, a nie mam zamiaru stosować go 5 mc złudnie czekając na efekty ;(
Wiesz, w sumie kazda skora reaguje inaczej.. mi po pierwszej tubce AD pryszcze szybko znikaly a teraz jak mam druga po 2-3 miesiecznej przerwie to wogole jakby nie działał.. gule podskorna jaka mam juz od 1,5- 2 tyg.. w ogole nie schodzi.. mało tego - doslownie na tej guli mi nowa wyskoczyla i wygladam jakbym miala jednego wielkiego pryszcza na brodzie (2 w 1), normalnie wieza Eiffla


Co do parrafin oil, to faktycznie kazdy inaczej reaguje, ale ja akurat o innym skladniku myslalam lecz nie pamietam o ktory to chodzilo.. swoja droga methylparaben z tego co pamietam tez nie jest dobry. Ktos mi tu pisal ze ma dzialanie jakies tam niedobre.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 20:46   #2633
hunterman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 90
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Takie szybkie pytanie - krem po nalozeniu czy przed nalozeniem acne?
hunterman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 20:55   #2634
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hunterman Pokaż wiadomość
Takie szybkie pytanie - krem po nalozeniu czy przed nalozeniem acne?
taka szybka odpowiedz : NIGDY
nigdy NIC nie naklada sie OPROCZ ACNE DERMU !!
myjesz twarz, osuszasz, czekasz 10 minut, nakładasz AcneDerm idziesz spać !!

POWTORZ!!
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 21:34   #2635
hunterman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 90
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

to robiłem źle jak zdarzało mi się dość często nałożyc na acne derm benzacne czy acnofan? :P <boi się>
hunterman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 07:19   #2636
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-20, 08:27   #2637
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez hunterman Pokaż wiadomość
to robiłem źle jak zdarzało mi się dość często nałożyc na acne derm benzacne czy acnofan? :P <boi się>
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=acne+derm

przeczytać, zapamiętać i stosować

ewentualnie wydrukować i powiesić nad łóżkiem
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 07:49   #2638
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Może napisze swoje spostrzeżenia po ok 2 tyg stosowania.

W wakacje wykończyłam swoją 1 tubkę AD. Potem zrobiłam ok miesiąc przerwy (gdzie wyszystko wróciło zaskóniki, pory itp ). 2 tyg temu znów wróciłam do AD i dziś:

- zaskórniki i pory na nosie bardzo ładnie wygładzone-najładniej rano, ale potem jakby się znów trochę zapychały, ale ogólnie to jestem z mojego nosa bardzo zadowolona; nigdy nie był taki wygładzony, oczyszczony i ładny

-czoło- podskórne małe pryszczyki (ale tylko w dolnej parti czoła-nad brwiami), które nie schodzą od tygodnia, trochę zaskórników (nie wiem czy to nie jest zasługa płatków NIVEA, bo wczoraj dałam jednego na czoło i mi wyciągnęło pełno zaskórników-AD chyba ich jednak z mojego czoła nie usuwa)

-policzki-trochę rozjaśnione, pory i zaskórniki zostały-nic się nie zmieniło

-broda- najbardziej czerwona, nierówna

Ogólnie to rano jak wstaje to twarz czerwoną (tam gdzie posmarowałam AD) i mnie szczypie. Muszę nakładać krem nawilżający i wtedy dopiero robi się jaśniejsza. Też nie wiem czy to zasługa kremu czy co.
Dodam, że po AD nie robią mi się żadne wielkie gule, może tylko taki większy pryszczyk ale to tylko na brodzie.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 17:29   #2639
SaiTai
Rozeznanie
 
Avatar SaiTai
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 832
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

To jeszcze ja coś dołorzucę, bo widzę że sporo tu znawców
Otóż moja sytuacja wygląda tak:
Mój główny problem to przetłuszczanie się skóry... błyszczy się w bardzo krótim czasie, mam rozszerzone pory, i zaskórniki... nie mam raczej żadnych wyprysków, i niestety trochę blizn.

Do mycia twarzy: Garnier Głęboko Oczyszczający 3w1 lub Soraya Linia Care&Control Matujący że do mycia Aroma Balance

Peeling: St. Ives Głęboko oczyszczający peeling morelowy

Maseczka: St. Ives Maseczka do twarzy oczyszczająco-rozgrzewająca

Krem: Loreal Pure ZoneKrem nawilżający, zapobiegający przetłuszczaniu skóry


Od niedawna (2tyg.) stosuje Acne-Derm, tylko na noc na umytą i osuszoną twarz oczywiście
Narazie spektakularnych efektów nie ma. Na początku po nałożeniu towarzyszy delikatnie szczypanie, ale da się strzymać...

Proszę o podpowiedź czy ten zestaw jest dobry, czy te kosmetyki mi raczej "szkodza" jakich powinna używać??
SaiTai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-25, 18:57   #2640
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ze swojego doświadczenia powiem, że mocno przetłuszczającą się cerę powinno się raczej myć czymś delikatnie oczyszczającym, a nie mocno wysuszającymi czy matującymi specyfikami, bo to powoduje, że skóra broniąc się przed wysuszeniem produkuje jeszcze więcej łoju. Poza tym, zamiast kremów matujących - delikatnie nawilżające. U mnie zamiana kosmetyków do cery "tłustej" na nawilżające spowodowała znaczne zredukwanie przetłuszczania. Zależy też, czy masz skłonność do zapychania, jeśli nie, to wydaje mi się, że łatwo będzie ci wybrać jakiś dobry krem, zresztą, jestem tylko laikiem, więc mogę gdzieś nie mieć racji

Co do AD - stosujesz na zaskórniki, tak? Bo u mnie zwiększył przetłuszczanie, niestety (w czasie jego stosowania). No i przy AD tez powinno się ją bardziej nawilżyć, a jak widzę, twoja pielęgnacja jest głownie "wysuszająca"?
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.