Jak wrócić do naturalnego koloru włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-22, 12:30   #1
alisonn
Przyczajenie
 
Avatar alisonn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3

Jak wrócić do naturalnego koloru włosów?


Mój kolor po ostatnim farbowaniu to taki jasny kasztan, który załączę w pliku. Chciałabym wrócić do mojego naturalnego brązu, gdyż włosy mam gęste i chcę je zapuścić, a ledwo dwie farby starczają na moje włosy, więc chciałabym całkiem skończyć z farbowaniem, ale pytanie: Czy jak zafarbuje na kolor zbliżony do mojego naturalnego to nie będę miała już mocno wyróżniających odrostów? Ponadto, mój kolor naturalny to był taki nawet jasny brąz. a odrost wydaję mi się być o wiele ciemniejszy. Co radzicie?

Edytowane przez alisonn
Czas edycji: 2014-07-22 o 12:32 Powód: Nie umiem dodawać załączników, więc jednak nie załącze.
alisonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 13:38   #2
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Jak wrócić do naturalnego koloru włosów?

Cytat:
Napisane przez alisonn Pokaż wiadomość
Mój kolor po ostatnim farbowaniu to taki jasny kasztan, który załączę w pliku. Chciałabym wrócić do mojego naturalnego brązu, gdyż włosy mam gęste i chcę je zapuścić, a ledwo dwie farby starczają na moje włosy, więc chciałabym całkiem skończyć z farbowaniem, ale pytanie: Czy jak zafarbuje na kolor zbliżony do mojego naturalnego to nie będę miała już mocno wyróżniających odrostów? Ponadto, mój kolor naturalny to był taki nawet jasny brąz. a odrost wydaję mi się być o wiele ciemniejszy. Co radzicie?
a) kolor zbliżony jest dobry, ale z biegiem czasu zblaknie i się spierze, trzeba się z tym liczyć
b) odrost zawsze jest ciemniejszy, ponoć od farbowania naturalki ciemnieją, ile w tym prawdy nie wiem, wiem natomiast, że krótki odrost wydawał mi się optycznie dużo ciemniejszy od obecnej długości

Trzeba przeboleć brzydki wygląd farby z odrostem i zapuszczać i to latami jak są tak długie
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 13:48   #3
alisonn
Przyczajenie
 
Avatar alisonn
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3
Dot.: Jak wrócić do naturalnego koloru włosów?

Hm, czyli uważasz, ,ze dobrym wyjściem będzie zafarbować kolorem zbliżonym do koloru odrostów i zapuszczanie? Jak kolor nie będzie się jakoś mocno różnił, to myślę, że jakoś to przeboleje.
alisonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-22, 14:11   #4
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Jak wrócić do naturalnego koloru włosów?

Cytat:
Napisane przez alisonn Pokaż wiadomość
Hm, czyli uważasz, ,ze dobrym wyjściem będzie zafarbować kolorem zbliżonym do koloru odrostów i zapuszczanie? Jak kolor nie będzie się jakoś mocno różnił, to myślę, że jakoś to przeboleje.
Napewno się będzie mocno różnił, bo za miesiąc dwa spłowieje i wyjaśnieje. A naturalek przez ten czas urośnie parę centymetrów Więc po jakimś pół roku, będzie widać to przejście i to mocno, ale to taka rzecz, którą trzeba po prostu w zapuszczaniu przeżyć
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-23, 08:39   #5
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak wrócić do naturalnego koloru włosów?

Klik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=727067
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-23 09:39:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.