Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-27, 14:35   #1261
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

może lepszy byłby rozjaśniacz fryzjerski, jeśli masz dostęp do jakiejś hurtowni lub mogłabyś zamówić przez Internet?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 16:35   #1262
mariuda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lipno.
Wiadomości: 33
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Mam dość ograniczony budżet oraz boję się kupić rozjaśniacza fryzjerskiego, bo mogę sie pomylić.
Po za tym, wolę stracić 7 zł za rozjaśniacz z Delii niż ok. 30 za profesjonalny z którego mogłaby wyjść klapa (:
Dobra niedługo będzie weekend majowy, kupię ow rozjaśniacz i zobaczę co z tego wyjdzie
mariuda666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 09:10   #1263
Kocuraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hello_Moscow Pokaż wiadomość
Dzięki. Teraz ja w takim razie czekam z niecierpliwością na Twoje fotki.
Po garnierze niezłych placków narobiłam, wczoraj to odkryłam, mam niezamalowane ciemne łaty

teraz poproszę mamę aby mi pomogła, mimo, że krótkie to farbę blond trzeba dokladnie rozprowadzać.

Ile trzymałaś?
Kocuraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 09:53   #1264
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Rozjaśniacz raczej zawsze rozjaśni na żółto/żółtawo
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 14:16   #1265
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Dziewczyny, proszę poradźcie mi co zastosować na moje włosy. Otóż...włosy mam rozjaśniane kolor jasny blond, odrosty dosyć spore (6-7cm) w kolorze jasny brąz/ciemny blond. Jest jakaś farba która mi rozjaśni odrost do koloru jasny blond? Nie lubię platyny, wolę cieplejsze blondy. Może polecicie mi jakąś konkretną farbę?
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 17:45   #1266
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

weź sobie farbę rozjaśniającą Wellę Koleston - poziom 12. na odrostach trzymaj przez normalny czas, na resztę zrób tylko malaks dla ochłodzenia na ostatnie 10 minut
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 18:30   #1267
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
weź sobie farbę rozjaśniającą Wellę Koleston - poziom 12. na odrostach trzymaj przez normalny czas, na resztę zrób tylko malaks dla ochłodzenia na ostatnie 10 minut
Dzięki, pomogłaś mi bardzo
Jutro idę po farbę
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 08:37   #1268
201609270959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 981
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

SceneQueene, prosiłabym o następną poradę . Tak jak pisałaś, nałożyłam wczoraj dekoloryzator Chantal (30 min trzymałam na włosach, 5 min spłukiwałam mocno prysznicem, przez 7 min kilka razy szorowałam szamponem Joanna oczyszczającym poleconym w sklepie fryzjerskim) << zdj. 'a' - dość mocno rude włosy po wyschnięciu. Następnie nałożyłam farbę Cece 10/01 (extra świetlisty popielaty blond) na wodzie 6% na włosy na czas 15 min - włosy ściemniały << zdj. 'c'. Stwierdziłam, że jak na to nałożę mój docelowy kolor (wybrałam 9/1 z Cece, ciemniejszy niż tamten), to chyba nic ciekawego mi nie wyjdzie i zrobiłam coś takiego - pozostałą połowę 10/01 wymieszałam z wodą z farby drogeryjnej, podejrzewam 9% + z tą 6%, która mi została z pierwszego nakładania. Wyszło to, co na zdj. 'd' - 'h'. Z tym, że ostatnie zdj jest robione w słońcu, wygląda jak jakiś miodowy blond, ale nim nie jest. Generalnie kolor przy mocniejszym świetle, lub sztucznym jest rudo jajkowy (jajo na górze na odrostach). Z prawej strony przy twarzy mam jakieś ciemniejsze pasmo, reszta jest dość równa, ale co teraz z tym uczynić, aby nie było takie rude i dziwne? Kurczę, na tych zdjęciach nie widać rudości tak bardzo, ale ona dość mocno się wybija, mąż twierdzi, że mam marchewkę na głowie. Chciałabym albo zniwelować to do tego koloru mysiego, albo nałożyć coś, co po prostu to jakoś ujednolici bardziej i nie będę pomarańczowo-jajkowa przy większości rodzajów światła, przy czym nie chcę brązów bo boję się, że wyjdzie to wszystko ciemne znów i wszystko pójdzie na marne. Może jednak ten kolor 9/1 dałby jakiś dobry efekt?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (16,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (16,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d.jpg (21,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e.jpg (20,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f.jpg (23,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg g.jpg (13,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg h.jpg (16,5 KB, 14 załadowań)
201609270959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 10:01   #1269
Kocuraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Właśnie listonosz przyniósł koleston 12.22 i będę dziś robić z wodą 9%.
Nakładać na całe od razu jeśli mam trochę ciemniejsze końce? Czy zacząć od końcówek?
Zobaczymy co zrobi z tą rudością na moich włosach?
Trzymajcie kciuki
Kocuraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 11:15   #1270
Kornelia1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 33
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Witam,
a ja mam pytanie, jaką farbę blond ale bez amoniaku polecacie? Ostatnio robiłam na moich mysich blond farbą Oila, rozjaśniła co prawda dość znacznie, ale odcień mnie nie do końca zadowala-trochę za sztuczny. Może któraś z Was testowała inne farby blond bez amoniaku?
Kornelia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 14:36   #1271
Kocuraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Mam 12.22 na włosach, jeszcze chwila i zmywam...
czy u was tez był taki brudnozielony kolor farby? To normalne ?


Farba zmyta, kolor się wychłodził, teraz jest słomkowy, ale już nie rudy. Troszkę jaśniejszy. Zdecydowanie jest lepiej

Edytowane przez Kocuraska
Czas edycji: 2014-04-30 o 16:10
Kocuraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-01, 06:46   #1272
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Czy ktoś używał może już accent rozjaśniacz bez amoniaku? bardzo jestem go ciekawa
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 07:22   #1273
MartynaMolenda
Raczkowanie
 
Avatar MartynaMolenda
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: woj. Śląskie
Wiadomości: 30
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mariuda666 Pokaż wiadomość
Cześć c:

Chciałabym rozjaśnić sobie moje włosy na rudy odcień lub coś w ten deseń. Czy wyjdzie mi, jeśli rozjaśnię Delią? Nie całe włoski, tylko od wysokości uszu c: Dodam zdjęcie abyście zobaczyły mój obecny kolor c:

+ Czy ów rozjaśniacz, rozjaśni tak aby nie były żółte włosy, jak po Joannie? :c I ile bym musiała trzymać? Moje włosy są dość podatne na różnorakie zabiegi + Jak ostatnio rozjaśniałam Joanną same końcówki to były one zółte niczym żółtko oraz strasznie popalone ;c
Każdy rozjaśniać da Ci żółtą wręcz czasem miodową poświatę na włosach, przez czerwony pigment zawarty w naszej europejskiej łusce włosa.. Jeżeli chcesz chłodny kolor blondu to proponuję jakiś czas po rozjaśnianiu nałożyć farbę tylko uważaj, bo mogą w ten sposób wyjść odrobinę zielonkawe.. Ja osobiście jeżeli chodzi o rozjaśnianie polecam wizytę u fryzjera zamiast farb sklepowych... xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-05-03 o 17:51 Powód: link
MartynaMolenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 20:46   #1274
mariuda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lipno.
Wiadomości: 33
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d67b18071.html


wyszło mi takie coś. Lepiej farbnąć to na jakiś rudy odcień jeszcze czy tak zostawić? :3
mariuda666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 06:58   #1275
MartynaMolenda
Raczkowanie
 
Avatar MartynaMolenda
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: woj. Śląskie
Wiadomości: 30
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Fajny kolor


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://martynamolenda.blogspot.com/ makijażowo - kolorowo
MartynaMolenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 12:31   #1276
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zomzom Pokaż wiadomość
SceneQueene, prosiłabym o następną poradę . Tak jak pisałaś, nałożyłam wczoraj dekoloryzator Chantal (30 min trzymałam na włosach, 5 min spłukiwałam mocno prysznicem, przez 7 min kilka razy szorowałam szamponem Joanna oczyszczającym poleconym w sklepie fryzjerskim) << zdj. 'a' - dość mocno rude włosy po wyschnięciu. Następnie nałożyłam farbę Cece 10/01 (extra świetlisty popielaty blond) na wodzie 6% na włosy na czas 15 min - włosy ściemniały << zdj. 'c'. Stwierdziłam, że jak na to nałożę mój docelowy kolor (wybrałam 9/1 z Cece, ciemniejszy niż tamten), to chyba nic ciekawego mi nie wyjdzie i zrobiłam coś takiego - pozostałą połowę 10/01 wymieszałam z wodą z farby drogeryjnej, podejrzewam 9% + z tą 6%, która mi została z pierwszego nakładania. Wyszło to, co na zdj. 'd' - 'h'. Z tym, że ostatnie zdj jest robione w słońcu, wygląda jak jakiś miodowy blond, ale nim nie jest. Generalnie kolor przy mocniejszym świetle, lub sztucznym jest rudo jajkowy (jajo na górze na odrostach). Z prawej strony przy twarzy mam jakieś ciemniejsze pasmo, reszta jest dość równa, ale co teraz z tym uczynić, aby nie było takie rude i dziwne? Kurczę, na tych zdjęciach nie widać rudości tak bardzo, ale ona dość mocno się wybija, mąż twierdzi, że mam marchewkę na głowie. Chciałabym albo zniwelować to do tego koloru mysiego, albo nałożyć coś, co po prostu to jakoś ujednolici bardziej i nie będę pomarańczowo-jajkowa przy większości rodzajów światła, przy czym nie chcę brązów bo boję się, że wyjdzie to wszystko ciemne znów i wszystko pójdzie na marne. Może jednak ten kolor 9/1 dałby jakiś dobry efekt?
bardzo dobrze przeprowadzona deko myślę, że najbardziej trafne byłoby teraz położenie 8/1, ponieważ 9 może nie pokryć równo całości.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Kornelia1234 Pokaż wiadomość
Witam,
a ja mam pytanie, jaką farbę blond ale bez amoniaku polecacie? Ostatnio robiłam na moich mysich blond farbą Oila, rozjaśniła co prawda dość znacznie, ale odcień mnie nie do końca zadowala-trochę za sztuczny. Może któraś z Was testowała inne farby blond bez amoniaku?
jak dla mnie najlepsze farby bez amoniaku to Syoss oleo

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Kocuraska Pokaż wiadomość
Mam 12.22 na włosach, jeszcze chwila i zmywam...
czy u was tez był taki brudnozielony kolor farby? To normalne ?


Farba zmyta, kolor się wychłodził, teraz jest słomkowy, ale już nie rudy. Troszkę jaśniejszy. Zdecydowanie jest lepiej
bardzo się cieszę

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez mariuda666 Pokaż wiadomość
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...d67b18071.html


wyszło mi takie coś. Lepiej farbnąć to na jakiś rudy odcień jeszcze czy tak zostawić? :3
zniwelowałabym jeszcze trochę przejście- za bardzo się odznacza.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 15:57   #1277
201609270959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 981
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Wczoraj nie wytrzymałam... zrobiłam kąpiel rozjaśniającą, włosy wyszły całkowicie żarówiasto rude, na to położyłam Cece 9.1 - są troszkę ostudzone lecz nadal pomarańczowe (załącznik). Tymczasem właśnie wróciłam z zakupów - mam farbę ByFama 8.17. Czyli mogę ją spokojnie na ten rudo-coś nałożyć? Bo pani w sklepie mówiła, że się nie zna, ale ona by się bała zieleni , jednak wg mnie te włosy nie są żółte tylko miedziane (no może troszkę od skóry blond-żółte), więc chyba spoko (?). No i myślę, że kilka dni się wstrzymam 'dla zdrowia' z tym nakładaniem... Ehh

A, jeszcze jedno - jeśli miałabym nakładać 8.17, to na wodzie 6% czy może wystarczy na 3%?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gggg.jpg (19,8 KB, 32 załadowań)

Edytowane przez 201609270959
Czas edycji: 2014-05-02 o 16:01
201609270959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 16:08   #1278
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

możesz spróbować, bo więcej miedzi tutaj widzę, chociaż znając swoją asekurację wzięłabym raczej 8.2 (perełka zawsze bezpieczna, tym bardziej, kiedy do czynienia mamy też ze złotem).
PS pamiętaj o porządnym nawilżeniu, tyle kombinacji w krótkim czasie może w następnych tygodniach dać się trochę we znaki.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 10:36   #1279
201609270959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 981
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Wiem, mam trochę suche te włosy, ale nie widzę zniszczeń, będę cisnąć z regeneracją . No i pomyślałam sobie (chyba mądrze ), że to 8.17 spróbuję najpierw na pasemku - zobaczymy czy będzie coś zielonego czy nie. Ale nadal nie wiem, czy robić wodą 3% czy 6%? Babka w sklepie twierdziła, że wystarczy 3, ale no... nie znam się.
201609270959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-03, 12:19   #1280
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Dobry pomysł. Starczy Ci 3%, bo nie rozjaśniasz a tonujesz.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 11:59   #1281
201609270959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 981
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

No cóż, miałam zaczekać z tydzień żeby włosy odpoczęły, ale znów nie wytrzymałam - rano nałożyłam 8.17 na pasemko żeby zobaczyć czy faktycznie nie będzie zielono, wyszło ok. Później nałożyłam na całość. Jestem zadowolona z efektu, choć skrycie myślałam, że będzie się to wszystko troszkę jaśniej prezentować. W zależności od światła kolor się zmienia, raz jest jakby brąz, raz nawet blond (zdjęcia w załącznikach). Generalnie spoko, nie wybijają się dziwne pasma, farba dość jednolicie pokryła, i najważniejsze - nie ma rudości. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc Scene
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kk.jpg (25,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ll.jpg (18,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mm.jpg (11,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nn.jpg (19,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oo.jpg (21,4 KB, 32 załadowań)
201609270959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 14:05   #1282
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zomzom Pokaż wiadomość
No cóż, miałam zaczekać z tydzień żeby włosy odpoczęły, ale znów nie wytrzymałam - rano nałożyłam 8.17 na pasemko żeby zobaczyć czy faktycznie nie będzie zielono, wyszło ok. Później nałożyłam na całość. Jestem zadowolona z efektu, choć skrycie myślałam, że będzie się to wszystko troszkę jaśniej prezentować. W zależności od światła kolor się zmienia, raz jest jakby brąz, raz nawet blond (zdjęcia w załącznikach). Generalnie spoko, nie wybijają się dziwne pasma, farba dość jednolicie pokryła, i najważniejsze - nie ma rudości. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc Scene
O rety, jaki piękny kolor! Taki naturalny! Cudowny!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 17:05   #1283
Kahatia
Przyczajenie
 
Avatar Kahatia
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Nederland
Wiadomości: 4
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Witam jestem naturalną szatynka, farbowałam się na Mango. Farbowałam się w lutym więc kolorek wypiował i mam spory odrost. Za tydzień chce sama zrobić sobie jasno rudy (marchewe). Pytanie: dekoloryzacja? rozjaśnianie? może kąpiel rozjaśniająca? a może przed docelowym kolorem dekoloryzacja+jasna blond farba potem docelowy kolor? Nadal użyje Mango albo Pure paprika.
Kahatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 17:21   #1284
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zomzom Pokaż wiadomość
No cóż, miałam zaczekać z tydzień żeby włosy odpoczęły, ale znów nie wytrzymałam - rano nałożyłam 8.17 na pasemko żeby zobaczyć czy faktycznie nie będzie zielono, wyszło ok. Później nałożyłam na całość. Jestem zadowolona z efektu, choć skrycie myślałam, że będzie się to wszystko troszkę jaśniej prezentować. W zależności od światła kolor się zmienia, raz jest jakby brąz, raz nawet blond (zdjęcia w załącznikach). Generalnie spoko, nie wybijają się dziwne pasma, farba dość jednolicie pokryła, i najważniejsze - nie ma rudości. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc Scene
nie ma sprawy bardzo się cieszę, bo prześlicznie Ci wyszło

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Kahatia Pokaż wiadomość
Witam jestem naturalną szatynka, farbowałam się na Mango. Farbowałam się w lutym więc kolorek wypiował i mam spory odrost. Za tydzień chce sama zrobić sobie jasno rudy (marchewe). Pytanie: dekoloryzacja? rozjaśnianie? może kąpiel rozjaśniająca? a może przed docelowym kolorem dekoloryzacja+jasna blond farba potem docelowy kolor? Nadal użyje Mango albo Pure paprika.
nie jest Ci potrzebna deko, skoro (jeśli dobrze rozumiem) masz jasny rudy + odrosty. zrobiłabym lekką kąpiel na same odrosty (maksymalnie na 10 minut na wodzie 6%) i potem kładła Mango / Paprykę. jeśli jednak odrost jest jasny- kładłabym farbę bez żadnej kąpieli, zaczynając od odrostów (na resztę położyłabym nawet z 10 minut później). generalnie ten żywy rudy powinien na spokojnie pokryć odrosty.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 17:27   #1285
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Chce się jeszcze raz poradzić bo jutro chce w końcu coś zrobić z moimi włosami, tylko strasznie się boje, że znowu wyjdzie kicha ;< Mój problem:
Moim kolorem wyjściowym był jasny blond popielaty (na gorze przy odroscie mialam rudawa poswiate po starej szamponetce). Postanowilam to wyrownac, ale ze w sklepie nie bylo golebiego popielu wzielam szlachetna perle- wyszlo obrzydliwie... cieplo, jakos zoltawo, fuj... odrost rudawy a poswiata o ktorej pisalam wczesniej jeszcze bardziej sie poglebila. Zaplakana pobieglam po golebi popiel- wszystko pieknie, ale odrost i ta poswiata nadal ciepla... Wygladalam koszmarnie- na dole siwe, na gorze jakies rudawo-cieple ;o I tutaj sie pogrzebalam chyba bo polozylam zaplakana ciemny blond z palette. Wszystko byloby super, gdyby nie to, ze poswiata nadal jest a na dlugosci mam taki zielono-zolta poswiate ;o widoczna w sloncu. Czym sie tego pozbyc? Co zrobic zeby w koncu wlosy i na dlugosci i na gorze mialy ten sam odcien? Skad ta zielen? ;o Od razu zaznacze, palette sie wyplukuje bo codziennie szoruje szamponem przeciwlupiezowym. Chcialabym wrocic raczej do blondu/jasnego blondu koniecznie popielatego.
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 18:16   #1286
Kahatia
Przyczajenie
 
Avatar Kahatia
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Nederland
Wiadomości: 4
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Sęk w tym że bez żadnych zabiegów ten kolor wychodzi mi ciemny i trochę czerwonawy(jak na avatarku), miesiąc po farbowaniu wypłukuję się na jasny. Chcę osiągnać jasny marchewkowy rudy od początku. Dodaje zdjęcie jak wygląda kolor po miesiącu a jaki chce osiągnąć. Widziałam dziewczyny które po pure paprika takie osiagneły były jednak rozjaśniane.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0318.jpg (98,6 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 400564_362636567147971_151299892_n.jpg (26,2 KB, 10 załadowań)
Kahatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 22:18   #1287
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Wobec tego zrobiłabym kąpiel- najpierw tylko na odrosty, potem na całość. Deko niewiele da.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 09:26   #1288
Kocuraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

włosy po koleston 12.22 wygladaja tak, a chce jak na ost zdj miec. Co robić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (60,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (78,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (40,9 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez Kocuraska
Czas edycji: 2014-05-05 o 09:31
Kocuraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 09:32   #1289
Kocuraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Chcę taki lub nawet trochę jaśniejszy. Czy to w ogóle realne żeby coś takiego samej zrobić w domu?

Wybaczcie za kolejny post, nie chciało mi dodać zdj po edycji w poprzednim poście.

tu na blogu bunny wyszedł świetny kolor: http://blogblondbunny.blogspot.com/2011/10/ce-ce-color-creme-10-i-1001.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,4 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez Kocuraska
Czas edycji: 2014-05-05 o 10:44
Kocuraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 15:44   #1290
hello_Moscow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 78
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Hej Dziewczyny!
Mam na głowie Koleston 12.22 od ponad tygodnia i jestem zadowolona-całkiem ładnie się wypłukuje, choć już nie jest tak jaśniutki jak na początku.
Myślicie, że przy drugim farbowaniu tym samym kolorem i odcieniem, efekt jasniejszych włosów utrzyma się dłużej? Czy wtedy włosy już "przetrawią" tę farbę?
Kocuraska, mi się podoba u Ciebie efekt, jest naturalny. Ja trzymałam tę farbę prawie 50 minut w sumie. A Ty?
hello_Moscow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-08 07:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.