infaillible i lasting performance?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-27, 12:13   #1
black lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33

infailible i lasting performance na allegro


moje pytanie dotyczy tego od kogo jakiego sprzedawcy moge kupic te podklady bezpiecznie nie obawiajac sie oszustwa??? kupujecie na allegro takze prosze o jakas sugestie...
black lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 12:29   #2
monis:-)
Raczkowanie
 
Avatar monis:-)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 67
Dot.: infailible i lasting performance na allegro

hej
wczoraj dziewczyny przyslaly mi linki zwiazane z kupowaniem tuszu do rzes na allegro,wiec poczytaj,zamiescily tam pare linkow od kogo warto kupowac ci sprzedawcy mieli rowniez podklady i inne kosmetyki
monis:-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 16:02   #3
black lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33
infaillible i lasting performance??

jak byscie mogly porownac te dwa podklady ?? ocenic roznice podobienstwa jesli takowe wystepuja ? jak kryja?? jak je widac na twarzy ?ktory bardziej niewidoczny ogolnie ktory lepszy , czytalam juz kwc i wybralam te dwa i nie wiem ktry sposrod tych lepszy, ktory sie nadaje na lato , jest jeszcze rimmel recover ale nie wiem czy on kryje czy nie bo rozne opinie sa
black lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 17:28   #4
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: infaillible i lasting performance??

1. Lasting jest hmm.. cięższy? bardziej kremowy? niż Infallible - ten przypomina mi true matcha
2. Lasting będzie lepszy jeśli masz większe zmiany na twarzy (np. dwie warstwy Lastingu całkiem solidnie kryją)
3. Nie wiem jak z długością trzymania na twarzy, bo infallible miałam tylko na kilka minut - za ciemną próbkę, ale Lasting spokojnie przetrzyma 8 godzin w szkole, potem może być już nieco gorzej
4. Nie wiem jak w kwestii odcieni spisuje się Infallible, ale Lasting ma u mnie plusa za dwa najjaśniejsze kolory - 101, który jest lekko różowy, i 100 - już bez tego różowego odcienia
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 17:44   #5
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: infaillible i lasting performance??

ja właśnie dzisiaj byłam w drogerii i sprawdzałam lasting max factora jeszcze musze tylko dopaść infallible ale to jutro. Też sie zastanawia nad kupnem tych dwóch podkładow lasting ma dobre opinie i mnie też wydał sie fajny, infallible znowu mnie kusi bo to nowość
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 17:56   #6
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: infaillible i lasting performance??

Cytat:
Napisane przez chmurka80
ja właśnie dzisiaj byłam w drogerii i sprawdzałam lasting max factora jeszcze musze tylko dopaść infallible ale to jutro. Też sie zastanawia nad kupnem tych dwóch podkładow lasting ma dobre opinie i mnie też wydał sie fajny, infallible znowu mnie kusi bo to nowość
a jak sprawdzalaas? kolorystyke tylko ? czy smarowalas w sklepie twarz????wiesz bo trudno jest dobrac podklad odpowiedni i nawet nie o ten kolor chodzi tylko np o konsystencje , wlasciwosci
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 19:13   #7
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: infaillible i lasting performance??

sprawdzałam tak na szybko na dłoni i wydał mi sie fajny, ale jakbym miała kupować to musiałabym nałożyć na twarz , na szczęście w mojej drogerii jest jasno wiec z kolorem nie bedzie problemu
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:12   #8
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: infaillible i lasting performance??

Jak pierwszy raz użyłam Infaillible, wydał mi się na prawdę super. Ładnie "wygładził" cerę. Jednak nie trzyma się tak długo jak obiecuje producent i zostawia ślay na ubraniach
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:34   #9
liwiamaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 25
Dot.: infaillible i lasting performance??

ja od dawna używam lasting performance i jak dotąd nie mogłam znaleźć nic lepszego aż do infallible infallible jest mniej kryjący i daje bardziej naturalny efekt , mam wrażenie że trochę bardziej wygładza i bardziej łączy się zę skórą. Jednak gdy jest coś do ukrycia to LP może się bardziej sprawdzić. Obydwa podkłady są podobnie trwałe- najwyżej kilka godzin na mojej przetłuszczającej się skórze. LP używam nr 105- soft beige a infallible podobny odcień 140- golden beige-. Z obydwu podkładów jestem zadowolona ale teraz wybieram infallible bo jest mniej widoczny na twarzy
liwiamaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 09:35   #10
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: infaillible i lasting performance??

ja dzisiaj ide testować infallible zobaczymy
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "


Edytowane przez chmurka80
Czas edycji: 2006-04-08 o 15:36
chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 15:37   #11
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: infaillible i lasting performance??

kusi mnie ten infallible ale na allegro nie ma mojego odcienia 200 sable dore wogóle odcienie na allegro są inne niż w mojej drogerii tylko pare sie zgadza . znowu z lasting performance chciałabym nr 109 natural bronze ale nie wiem czy nie bedzie za ciemny ma któraś z was ten odcień?
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 18:18   #12
janett28
Raczkowanie
 
Avatar janett28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 69
GG do janett28 Send a message via Skype™ to janett28
Dot.: infaillible i lasting performance??

Ja uzywam Lastig Performance juz 3 lata i moge o nim powiedziec ze naprawde bardzo dobrze kryje wszystkie niedoskonalosci cery a co do jego wytrzymalości to na mojej skorze raczej nie trzyma sie 8 godzin . Niewiem od czego to zalezy ale gdzies tak po 5 godzinach skóra zaczyna swiecic. Mimo wszystko nadal go uzywam i jestem z niego zadowolona. Przy rozprowadzaniu trzeba robic to w miare szybko bo dosc szybko zastyga na twarzy. Nie jest ani rzadki ani za gesty. Polecam!!
janett28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 12:53   #13
janett28
Raczkowanie
 
Avatar janett28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 69
GG do janett28 Send a message via Skype™ to janett28
Dot.: infaillible i lasting performance??

Ja uzywam odcienia 109 i jak narazie nie jest za ciemny tzn. sprawa wyglada tak:
Jesli sie troche opale na solarium to podkład jest idealny a jak jestem bledsza to jest troszke za ciemny. Zdecydowanie wiec nie polecam dziewczynom o jasnej karnacji.
janett28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 15:46   #14
chmurka80
Zadomowienie
 
Avatar chmurka80
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 048
GG do chmurka80
Dot.: infaillible i lasting performance??

Cytat:
Napisane przez janett28
Ja uzywam odcienia 109 i jak narazie nie jest za ciemny tzn. sprawa wyglada tak:
Jesli sie troche opale na solarium to podkład jest idealny a jak jestem bledsza to jest troszke za ciemny. Zdecydowanie wiec nie polecam dziewczynom o jasnej karnacji.

no to myśle że bedzie dobry taki w sam raz na lato zresztą na allegro zamówiłam sobie tester za 4zł wiec przed zakupem pełnowymiarowego zdąże go przetestować
__________________



non permettere al passato di "rubarti il futuro "

chmurka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.