Dziewczyny z gdańska jesteście? jeśli tak to zajrzyjcie proszę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-19, 13:13   #1
ajsza
Raczkowanie
 
Avatar ajsza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 111
Wink

Dziewczyny z gdańska jesteście? jeśli tak to zajrzyjcie proszę


mam prośbę za tydzień wybieram sie do gdańska i chciałabym się czegoś dowiedzieć czy daleko jest do morza z centrum i jakim autobusem można tam dojechać czy tramwajemjem i czy wogóle jakieś kursują własnie blisko morza, bede mieszkała u cioci w miejsowości Gdańśk-Szadółki i ile jest kilometrów do centrum bo ja sie wogóle nie orientuje prosze dajcie znać jeśli cos wiecie
ajsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 08:47   #2
emi=)*
Raczkowanie
 
Avatar emi=)*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 52
Dot.: Dziewczyny z gdańska jesteście? jeśli tak to zajrzyjcie proszę

Chyba za bardzo Ci nie pomoge ale powiem Ci jak bylo w moim przypadku.
W zeszlym roku bylam wlasnie ze znajomymi w Gdansku na wakacjach to robilismy tak ze autobusem do centrum a tam w kolejke podmiejska ido Sopotu na plaze te pociagi jezdza co 15 minut,do poznych godzin i kosztuja to grosze-jak dobrze pamietam. Chyba w Gdansku tez jest plaza ale slyszalam ze lepiej do Sopotu-mi osobiscie sie podobalo
emi=)* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 18:13   #3
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Dziewczyny z gdańska jesteście? jeśli tak to zajrzyjcie proszę

Ajsza, wątek chyba pojawił się nie w tym miejscu co trzeba
Studiowałam w Gdańsku, ale nie mam pojęcia gdzie są te Szadółki Jak stamtąd dojechać na plażę najlepiej podpowie Ci ciocia. Z centrum na plaże gdańskie (Jelitkowo, Stogi, Brzeźno, Sobieszewo) z tego co pamiętam tramwajem jedzie się min. 30 minut. Możesz też tak jak radzi emi pojechać z dworca centralnego kolejką SKM do Sopotu (piękna plaża, molo, i ogólnie klimaciarskie miasto) lub dalej do Gdyni. Pozdrawiam i życzę miłego odpoczynku.

Poniżej informacja z internetu:

Najpiękniejszymi gdańskimi plażami są te w Jelitkowie i na Stogach. Do Jelitkowa spod Dworca Głównego odjeżdżają tramwaje #2, 6 i 8 (w sezonie #13), a spod stacji Politechnika tramwaj #4, jednak jedzie się nimi bardzo długo. Na Stogi kursuje poczciwa „ósemka”. Dysponując własnym środkiem lokomocji, warto pojechać na odległą Wyspę Sobieszewską. Okolona Leniwką, porośnięta pięknym lasem i trzcinami wyspa jest najbardziej sielską dzielnicą Gdańska, gdzie można znaleźć nieco spokoju i samotności. Są tu również najpiękniejsze bursztyny i rezerwat ptaków. Na wyspę można też dojechać autobusami #112 i 186, wyruszającymi spod Dworca Głównego, ale ostatni przystanek dzieli od plaży kawał drogi (20–30 minut marszu przez wydmy).

Edytowane przez bzyku
Czas edycji: 2006-06-20 o 18:33
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-21, 16:57   #4
ajsza
Raczkowanie
 
Avatar ajsza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 111
Dot.: Dziewczyny z gdańska jesteście? jeśli tak to zajrzyjcie proszę

dzięki dziewczyny za odpowiedzi nie byłam jescze w spocie więc chętnie odwiedze
ajsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 20:09   #5
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Dziewczyny z gdańska jesteście? jeśli tak to zajrzyjcie proszę

Z Szadolek musisz pojechac autobusem do centrum. Wysiadasz przy LOCIE, albo przystanek dalej na Dworcu PKP.
Tam wsiadasz najlepiej w tramwaj 8 lub 13 w kierunku STOGI.
Mozesz tez pojechac 6 w kierunku JELITKOWO.
A 15 jedzie do BRZEZNA.

Najladniejsza plaza jest w Jelitkowie.

Z Jelitkowa mozna plaza dojsc do SOPOTU - swietny spacer lub w przeciwnym kierunku do BRZEZNA.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 04:42   #6
bzyku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Dziewczyny z gdańska jesteście? jeśli tak to zajrzyjcie proszę

Cytat:
Napisane przez Weronisia
Z Jelitkowa mozna plaza dojsc do SOPOTU - swietny spacer lub w przeciwnym kierunku do BRZEZNA.
O tak, taki spacer jest niesamowicie przyjemny Można też śmignąć rowerem (droga rowerowa biegnie równolegle do plaży)
bzyku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-03, 18:44   #7
ajsza
Raczkowanie
 
Avatar ajsza
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 111
Dot.: Dziewczyny z gdańska jesteście? jeśli tak to zajrzyjcie proszę

Cytat:
Napisane przez bzyku
Ajsza, wątek chyba pojawił się nie w tym miejscu co trzeba
Studiowałam w Gdańsku, ale nie mam pojęcia gdzie są te Szadółki Jak stamtąd dojechać na plażę najlepiej podpowie Ci ciocia. Z centrum na plaże gdańskie (Jelitkowo, Stogi, Brzeźno, Sobieszewo) z tego co pamiętam tramwajem jedzie się min. 30 minut. Możesz też tak jak radzi emi pojechać z dworca centralnego kolejką SKM do Sopotu (piękna plaża, molo, i ogólnie klimaciarskie miasto) lub dalej do Gdyni. Pozdrawiam i życzę miłego odpoczynku.

Poniżej informacja z internetu:

Najpiękniejszymi gdańskimi plażami są te w Jelitkowie i na Stogach. Do Jelitkowa spod Dworca Głównego odjeżdżają tramwaje #2, 6 i 8 (w sezonie #13), a spod stacji Politechnika tramwaj #4, jednak jedzie się nimi bardzo długo. Na Stogi kursuje poczciwa „ósemka”. Dysponując własnym środkiem lokomocji, warto pojechać na odległą Wyspę Sobieszewską. Okolona Leniwką, porośnięta pięknym lasem i trzcinami wyspa jest najbardziej sielską dzielnicą Gdańska, gdzie można znaleźć nieco spokoju i samotności. Są tu również najpiękniejsze bursztyny i rezerwat ptaków. Na wyspę można też dojechać autobusami #112 i 186, wyruszającymi spod Dworca Głównego, ale ostatni przystanek dzieli od plaży kawał drogi (20–30 minut marszu przez wydmy).
byłam w jelitkowi fajnie było a potem piechotką do sopotu super dzięki tylko szkoda ze bez mojego TŻ bo byłoby tak romantyczne
__________________
ajsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.