Definicja piękna według Eveline Cosmetics - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-01-15, 15:58   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Definicja piękna według Eveline Cosmetics



Eveline Cosmetics to jeden z największych i prężnie rozwijających się producentów kosmetyków w Polsce. Marka znana jest w ponad 60 krajach.
czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 14:13   #2
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: Definicja piękna według Eveline Cosmetics

ja sobie cenie ich kosmetyki, są niedrogie i skuteczne, maja duzy wybor, ladnie wygladaja moim zdaniem ida do przodu...wychodze z załozenia, ze nie wszystko co drogie musi być od razu lepsze. moim zdaniem firma Eveline jest przykladem, ze mozna robic skuteczne kosmetyki za dobra cenę -> patrz linia Slim (moim zdaniem super)
__________________
nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie...
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 03:43   #3
artSatura
Przyczajenie
 
Avatar artSatura
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Talking Błyszczyki i linia Slim

Zgadzam się, linia Slim jest niezła, cudów nie zdziała, ale rewelacyjnie ujędrnia.
Z Eveline lubię jeszcze błyszczyki do ust, mają duży wybór kolorów i bardzoo..o..oo powiększają usta
artSatura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 14:55   #4
molasses disaster
Raczkowanie
 
Avatar molasses disaster
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 207
Dot.: Definicja piękna według Eveline Cosmetics

Brawo dla kolejnej polskiej firmy kosmetycznej, która odnosi sukcesy na świecie . Skoro rodzime produkcje kosmetyków są coraz bardziej cenione poza granicami, to może pora na to, by doceniły je i Polki (albo chociaż nie narzekały na to, jak beznadziejne są polskie kosmetyki, nie testując ani jednego z nich, tylko z góry zakładając wyższość produktów zachodnich koncernów...) . Na szczęście coraz więcej Polek do nich się przekonuje . A seria 3D Slim Extreme (głównie serum antycellulitowe) bardzo fajna .
molasses disaster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 12:45   #5
ginza
Raczkowanie
 
Avatar ginza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Definicja piękna według Eveline Cosmetics

Zgodzę się z opinią co do serii Slim Extreme, ładnie napinają skórę, ujędrniają, no i są dostępne w przystępnych cenach. Wiele znanych mi osób kojarzy te kosmetyki i też sobie chwali.
__________________
Bo układanie Wierszy i Piosenek to nie są rzeczy, które się łapie w powietrzu.
To one cię łapią i wszystko, co można zrobić, to pójść tam, gdzie one mogłyby cię znaleźć...
ginza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-31, 13:34   #6
Ulgen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Ignorują reklamacje :(

...w ich kremie do depilcji kilka osób (opisane w komentarzach na Wizażu) znalazło SZKŁO. Pisałam do firmy - zero odpowiedzi.
A to przecież niebezpieczne
Ulgen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 15:52   #7
artSatura
Przyczajenie
 
Avatar artSatura
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Ignorują reklamacje :(

Cytat:
Napisane przez Ulgen Pokaż wiadomość
...w ich kremie do depilcji kilka osób (opisane w komentarzach na Wizażu) znalazło SZKŁO. Pisałam do firmy - zero odpowiedzi.
A to przecież niebezpieczne
Szkło???? zaskoczyłaś mnie teraz...
Może to nie było szkło, tylko np. krem był po terminie i zaczął się dziwnie zachowywać - reagować sam ze sobą, albo coś w tym stylu?
Bo skąd niby to szkło w kremie, nie sądzę, żeby producent nie dbał o takie rzeczy.
Moim zdaniem to ściema, gdyby sprzedawali takie kosmetyki to napewno nie byliby tak prężną firmą.
Może zdarzyła się jakaś wpadka przy produkcji, jednorazowa....
artSatura jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 22:11   #8
Ulgen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Ignorują reklamacje :(

Cytat:
Napisane przez artSatura Pokaż wiadomość
Szkło???? zaskoczyłaś mnie teraz...
Może to nie było szkło, tylko np. krem był po terminie i zaczął się dziwnie zachowywać - reagować sam ze sobą, albo coś w tym stylu?
Bo skąd niby to szkło w kremie, nie sądzę, żeby producent nie dbał o takie rzeczy.
Moim zdaniem to ściema, gdyby sprzedawali takie kosmetyki to napewno nie byliby tak prężną firmą.
Może zdarzyła się jakaś wpadka przy produkcji, jednorazowa....
W kremie było SZKŁO - ostre, przezroczyste (widział je mój mąż i potwierdził). O podobnym "znalezisku" pisała też inna wizażanka. Krem do depilacji był świeży - sprawdzałam daty. To nie żadne wytącone kryształy, tylko szkło
Przykro mi pisać,że zignorowano mi reklamację, bo firmę Eveline lubiłam za fajne kremy do rąk, twarzy i antycellulitowe.
Widać nie chce im się dbać o klienta.
Ulgen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 05:11   #9
artSatura
Przyczajenie
 
Avatar artSatura
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: Ignorują reklamacje :(

Cytat:
Napisane przez Ulgen Pokaż wiadomość
W kremie było SZKŁO - ostre, przezroczyste (widział je mój mąż i potwierdził). O podobnym "znalezisku" pisała też inna wizażanka. Krem do depilacji był świeży - sprawdzałam daty. To nie żadne wytącone kryształy, tylko szkło
Przykro mi pisać,że zignorowano mi reklamację, bo firmę Eveline lubiłam za fajne kremy do rąk, twarzy i antycellulitowe.
Widać nie chce im się dbać o klienta.

Pisłaś do nich maila?
Zero odpowiedz ? Mogli chociaż coś wytłumaczyć, przeprosić...
Naprawdę jestem zaskoczona tym co napisałaś, miałam dobre zdanie o firmie, sądziłam, że są porządni...
artSatura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 11:26   #10
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437
Dot.: Ignorują reklamacje :(

Cytat:
Napisane przez Ulgen Pokaż wiadomość
W kremie było SZKŁO - ostre, przezroczyste (widział je mój mąż i potwierdził). O podobnym "znalezisku" pisała też inna wizażanka. Krem do depilacji był świeży - sprawdzałam daty. To nie żadne wytącone kryształy, tylko szkło
Przykro mi pisać,że zignorowano mi reklamację, bo firmę Eveline lubiłam za fajne kremy do rąk, twarzy i antycellulitowe.
Widać nie chce im się dbać o klienta.
Zostaliśmy poproszeni o zamieszczenie informacji dostarczonej nam przez firmę Eveline, to też czynię:

Cytat:
Napisane przez Eveline
Szanowna Pani,

Jest nam niezmiernie przykro, że nasz produkt do depilacji nie znalazł u Pani uznania.
Chcielibyśmy zapewnić, że zadowolenie naszych klientów z oferowanych przez nas produktów jest dla nas celem priorytetowym. Wszelkie reklamacje są rozpatrywane z największą uwagą, a każda informacja Konsumentów jest dla nas bardzo istotna.

Cenimy sobie wszystkie sygnały z rynku, bo na ich podstawie możemy systematycznie podnosić jakość naszych produktów i sprostać rosnącym wymaganiom naszych Konsumentów.

Pragniemy poinformować, że produkty do depilacji znajdują się w naszej ofercie już od ponad 10 lat. Do tej pory nie zdarzyła się jeszcze tego typu reklamacja. Receptura jest stale sprawdzana i weryfikowana przez nasze laboratoria oraz dział Kontroli Jakości.

To co znalazła Pani w kremie do depilacji z całą pewnością nie może być szkłem.

Bardzo prosimy o przesłanie nam produktu w celu dalszego przebadania lub przekazania nam nr serii.

Jednocześnie chcielibyśmy zaproponować przesłanie Pani nowego produktu do depilacji Eveline Cosmetics aby Pani miała okazję przekonać się do jakości naszych produktów.


Z poważaniem,


Małgorzata Grabska
PR Manager
Eveline Cosmetics
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 16:29   #11
Ulgen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Ignorują reklamacje :(

Wbrew temu, co Państwo piszą, nie zależy Państwu jednak na zadowoleniu klientów. Mejla z reklamacją wysłałam 27 lipca 2009 na adres eveline@eveline.com.pl. Pytałam w nim, na jaki adres odesłać krem, bo mogliście Państwo chcieć go zbadać.
Nigdy nie doczekałam się odpwiedzi.
Gdybym ją dostała, odesłałabym krem i nie miała do Państwa żalu. Wyrzuciłam go po 3 miesiacach czekania na odzew.
Krem "3 w 1 ultradelikatny" został zakupiony w drogerii Natura w Toruniu. Oto nr serii:

01/2010/80740

Wbrew Państwa zaprzeczeniom w kremie było szkło (lub inna ostra, przezroczysta, twarda substancja tłukaca się na kawałki jak szkło). Nie jestem jedyna, która miała z nim do czynienia. Tu, na Wizażu,w dziale ocen kosmetyków, o szkle pisała Przede mną jeszcze jedna osoba.
Ulgen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 12:45   #12
moonland
Przyczajenie
 
Avatar moonland
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 25
Dot.: Definicja piękna według Eveline Cosmetics

Niestety, użyłam dziś tego kremu, o którym mowa wyżej (nie po raz pierwszy - to mój ulubiony środek do depilacji) i również znalazłam jakieś ostre grudki. Sprawdziłam numer serii i jest on ten sam. Okazało się przy okazji, że już kiedy go kupowałam, był przeterminowany - nr serii to data ważności ("promocja" w Naturze, a ja im zaufałam i nie sprawdziłam wtedy daty ).
Szkło to nie jest na pewno, bo łatwo się łamie i na szczęście nie jest tak ostre. Po rozcięciu opakowania okazało się, że tych grudek - małych i większych - jest mnóstwo. Wygląda, jakby któryś ze składników wytrącał się w kryształy. Być może ma to związek z faktem, że data ważności kremu minęla 5 miesięcy temu. Mniejsze grudki rozpuszczają się z łatwością (a więc nie jest to szkło); większe jednak - bardzo trudno; te większe przypominają plastik.
moonland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 08:24   #13
Ulgen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: Definicja piękna według Eveline Cosmetics

Cytat:
Napisane przez moonland Pokaż wiadomość
Niestety, użyłam dziś tego kremu, o którym mowa wyżej (nie po raz pierwszy - to mój ulubiony środek do depilacji) i również znalazłam jakieś ostre grudki. Sprawdziłam numer serii i jest on ten sam. Okazało się przy okazji, że już kiedy go kupowałam, był przeterminowany - nr serii to data ważności ("promocja" w Naturze, a ja im zaufałam i nie sprawdziłam wtedy daty ).
Szkło to nie jest na pewno, bo łatwo się łamie i na szczęście nie jest tak ostre. Po rozcięciu opakowania okazało się, że tych grudek - małych i większych - jest mnóstwo. Wygląda, jakby któryś ze składników wytrącał się w kryształy. Być może ma to związek z faktem, że data ważności kremu minęla 5 miesięcy temu. Mniejsze grudki rozpuszczają się z łatwością (a więc nie jest to szkło); większe jednak - bardzo trudno; te większe przypominają plastik.
Proponuję napisać opinię o tym kremie w odpowiednim miejscu. U mnie do upływu daty wazności był rok, a grudki były. I to twarde, jak szkło lub plstik.
Pani z Eveline po moim alarmie naWizażu przysłała mejla, gdzie poprosiła o adres i zadeklarowała,że firma przyśle mi jakiś zestaw kosmetyków. Jak się łatwo domyślić - zestaw nie nadszedł.
Tak właśnie Eveline traktuje klienta - nie odpowiada na mejla z reklamacją przez pół roku, potem coś obiecuje i nie dotrzymuje obietnic. A kremu o tym "trefnym" numerze serii nie wycofuje ze sklepów, bo po co?

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

A może, skoro masz ten "trefny" krem z grudkami, firma jednak zechce go zbadać i się do Ciebie odezwie?
Za kontrolę jakości odpowiada u nich /usuwam dane osobowe/ (to ona zadeklarowała przysłanie mi kosmetykw i powiedziała,że moja reklama cja do nich nie dotarła).
/usunięcie danych osobowych/

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-06-28 o 12:28
Ulgen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-14, 15:05   #14
piersi baby jagi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Definicja piękna według Eveline Cosmetics

Firma absolutnie beznadziejna. Pokupowali sobie nagród, silą się na wielkość, a tylko sprytnie sondują marki zagraniczne w celach hmmm inspiracji...
piersi baby jagi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 18:13   #15
Lukas2504
Przyczajenie
 
Avatar Lukas2504
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Woj. Mazpweckie, Radom
Wiadomości: 1
Post Dot.: Definicja piękna według Eveline Cosmetics

Tak w wielu produktach są takie grudki ale małe bardzo małe jest to plastik w TV było to o tym wspomniane i chodziło o zanieczyszczanie środowiska tymi składnikami kosmetyków ponieważ są (niektóre) spłukiwane woda i dostają się do kanalizacji i cos tam. Ten plastik ma służyć nabłyszczaniu i konsystencji chyba... Firma Eveline nie jest taka najgorsza ma fajne produkty do makijażu ale tez posiada produkty takie no nie bardzo
Lukas2504 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-20 18:13:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.