Tajemnicza zieleń - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-01, 21:32   #1
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603

Tajemnicza zieleń


Pewnie dostanę baty za ten makijaż, ale co tam ;P Może przynajmniej jakąś cenną radę dostanę hehe i wykorzystam w przyszłości.

Robiłam zdjęcia przy oknie a potem w pokoju mamy gdzie wpadało światło słoneczne i wyszły róźne odcienie :P W zasadzie ani te matowe ani te zdjęcia na których makijaż się świeci nie oddały prawdziwych barw, były one trochę mocniejsze.

Najbardziej mnie wkurzyło to, że na zdjęciach wygląda jakbym miała w niektórych miejscach gołe placki :/ A tam jest cień I starałam się zrobic cieniowanie, a zlało mi się to wszystko w jedno :/ nawaliłam tego cienia tyle a takie marne efekty na tych fotach arghhhh :/ Nie wiem może powinnam te cienie na mokro nałożyc czy co?
Aha nie bijcie za kreskę Wiem,że krzywulec i w dodatku taka jakaś ona niewyraźna i pozacierana :P No i na rzęsy mi się cień osypał Same wpadki hehe
Aha nie patrzcie na syfy na twarzy :/ Akurat miałam taki dzień,że mnie takie wstręciuchy zaatakowały(makjiaż jest z 30.05)

Kosmetyki:
czarny cień manhattan
zielony cień sensique trio
maskara astor lycra extend
puder w kamieniu manhattan cover
róż constance carrol
błyszczyk sensique
pomadka maybelline
__________________







Edytowane przez sylia
Czas edycji: 2008-01-16 o 17:58
sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 22:10   #2
Mrówka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 246
GG do Mrówka24
Dot.: Tajemnicza zieleń

Faktycznie foty wyszły troszke niewyraznie..cienie osypaly ci sie na rzesy.. poprawiłabym je. Dodałabm troche różu na policzki. Jeśli chodzi o oczy przyciemniła bym je.. wyszly jakos blado.
Mrówka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 22:14   #3
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Tajemnicza zieleń

Syfki??:O zadnych nie widze mnbie sie bardzo podoba, fajny makijaz i sloiczna kobieta

pozdrawiam
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 22:14   #4
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Tajemnicza zieleń

Ale Ty jesteś ładna
Nie powinnaś się bać mocniejszych kolorów. Do uzyskania efektu cieniowanego oka powinnaś użyć ciemniejszej zieleni. Przykład który zmalowałam na Twoich oczach to kilkusekundowe mazianie w photoshopie więc proszę nie oceniać tej pracy dosłownie - to schemacik taki. Przyciemnij tak powieki i dobrze byłoby gdybyś kreseczki czarne rozmazała pacynką. Efekt będzie lepszy.
Masz wyrazistą urodę która aż się prosi o mocniejsze podkreślenie Wypróbuj czyste mocne brawy. Przy czarnych włosach i tak brązowych oczach może to wyglądać super

pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zielen01 copy.jpg (32,1 KB, 161 załadowań)
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 22:34   #5
Mrówka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 246
GG do Mrówka24
Dot.: Tajemnicza zieleń

Madie fajnie że to zrobiłaś właśnie trgo mi brakowało u Syli...

Edytowane przez Mrówka24
Czas edycji: 2007-06-01 o 23:08
Mrówka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 22:35   #6
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Tajemnicza zieleń

Cytat:
Napisane przez Mrówka24 Pokaż wiadomość
Media fajnie że to zrobiłaś właśnie trgo mi brakowało u Syli...
Madie
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 23:12   #7
Mrówka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 246
GG do Mrówka24
Dot.: Tajemnicza zieleń

Madie a moze pokazesz nam jeszcze inne propozycje.....zrobione w photoshopie!?? N.P totalne przyciemnienie ...

p.s Madie przepraszam za Media hihi teraz sam się z tego śmieje
To przez to zchłodzone . na L... po pracy.
Mrówka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-01, 23:44   #8
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Tajemnicza zieleń

Cytat:
Napisane przez Mrówka24 Pokaż wiadomość
p.s Madie przepraszam za Media hihi teraz sam się z tego śmieje
To przez to zchłodzone . na L... po pracy.
Rozumiem rozumiem

Cytat:
Napisane przez Mrówka24 Pokaż wiadomość
Madie a moze pokazesz nam jeszcze inne propozycje.....zrobione w photoshopie!?? N.P totalne przyciemnienie ...
To znaczy jeśli chodzi o makijaże w ps- ie to nie robię ich masowo , raczej kiedy chcę coś tam wypróbować bez mazania na żywo albo właśnie coś podpowiedzieć na MM. Ja swoich makijaży nie archiwizuję niestety więc nie mogę pokazać na własnym przykładzie (przeszukałam komputer ale nie został mi żaden z mocniejszych makijaży)
Za to jeśli chodzi o Sylię w wydaniu "przyciemnionym" to tak na szybkiego zmalowałam.
Liczę na jakieś makijażowe szaleństwa z Twojej strony Sylia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zielentwarz2a.jpg (56,1 KB, 171 załadowań)
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 00:14   #9
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Tajemnicza zieleń

I tak się robi makijaż w gazetach.
PS-kombinacja

Teraz słówko o makijażu:
za ciemny podkład, odcina się od szyi-niestety.
Faktycznie nie widać tego cieniowania, rzęsy wyglądaja tak jakby tuszu nie widziały wcale. UTUSZOWAĆ rzęsy.
Kreska-rozumiem, że to faza uczenia się rysowania kresek na powiekach-ok., nie czepiam się.
I dołączam do sugestii Madie-nie bój się ciemniejszych kolorów, nawet jeśli początkowo miałabyś nałożyć sam ciemniejszy cień. Masz fajne i ciekawe oczy, więc je wyeksponuj i nie wybledzaj jakimiś pastelowymi kolorkami, bo to nie twoja gama kolorystyczna, tylko podkreśl mocniej. Jeśli nie umiesz cieniować [a widzę, że nie za bardzo ci to idzie] to zrób, np. mocną kreskę w nasyconym kolorze na powiece i lekko ją rozetrzyj lub podkreśl zewnętrzne kąciki oczu-patrz rysunek Madie. Naprawdę masz wachlarz możliwości.

Uff to się rozpisałam, chyba po raz pierwszy o 2 lat.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 00:27   #10
Jajodzajofajo
Raczkowanie
 
Avatar Jajodzajofajo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: prosto z łózka
Wiadomości: 149
Dot.: Tajemnicza zieleń

lol,
wiec teraz nie trzeba sie juz bedzie malowac wystarczy podesłac fotke Madie a potem wrzucic ja na wizaz

A co do mejkapu - wszystko fajnie, mocniejsze cienie jak najbardziej, ale takie mocne jak w szopowej obróbce, to chyba tylko gdzies na wieczór
Takie jasne mi sie baaardziej podobają

A kreska (przynajmniej na fotkach) wyglada całkiem, całkiem równo. Jedynie nie domalowałas rzęs od strony powieki i pomiedzy kreska a rzesami jest taka biala plama. Najbardziej to widac na tej fotce z przymknietymi oczami.

A poza tym to masz superową fryzurke Zawsze chciałam taka miec, tylko niestety w ogóle by mi nie pasowała :/
__________________
Na trzy, cztery wszyscy ściągamy majtki!
Jajodzajofajo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 01:06   #11
Mrówka24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 246
GG do Mrówka24
Dot.: Tajemnicza zieleń

...dzięki Madie o to mi chodziło mam nadzieje że Sylia wymaluje niebawem coś takiego na swojej buźce bo bardzo fajnie jej w tym przyciemnionym wydaniu.
Mrówka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-02, 11:29   #12
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Tajemnicza zieleń

Jestem w szoku ze PS moze zrobic takie rzeczy
A co do samego makijazu to dodalabym cos bardziej soczystego w zewnetrzynych kacikach.Jakas taka czyta barwe
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 14:23   #13
safija
Raczkowanie
 
Avatar safija
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 222
GG do safija
Dot.: Tajemnicza zieleń

Troszkę skąpo tego cienia na niektórych fotkach to nawet niewiedac ze to zielony (moze tez aparat pozjadal troche kolorow...) i rzeski przydalo by sie troszke mocniej wytuszowac, bo tez malo je widac. Ale mimo to ogolne wrazenie bardzo mile
safija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 15:02   #14
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Tajemnicza zieleń

nAtaL!a: dzięki za kompelent
madie: ciekawa propozycja, dzięki za rady i za komplement
POMADKA: to są wytuszowane rzęsy, nic nie proadzę,że takie mam :/ Nie ważne jaki mam tusz, efekt jest zawsze mizerny.
Jajodzajofajo: dzięki za litościwość ;P
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 15:11   #15
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Tajemnicza zieleń

Cytat:
POMADKA: to są wytuszowane rzęsy, nic nie proadzę,że takie mam :/ Nie ważne jaki mam tusz, efekt jest zawsze mizerny.
Aż mi się wierzyć nie chcę. Fakt, że masz dość prostę i uparte rzęsiska, to widać, ale... MYślę, że jakbyś dobrze i starannie utuszowała rzęsy 2-3 warstwami to i efekt byłby lepszy. TY prawdopodobnie "dotykasz", lekko mażesz rzęsy tuszem i stąd taka mizera wychodzi.
Kup jakiś dobry pogubiający tusz albo weź ten co masz i siedź i ćwicz i nakładaj/ucz się pogrubiać, podkreślać rzęsy.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 16:32   #16
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Tajemnicza zieleń

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Aż mi się wierzyć nie chcę. Fakt, że masz dość prostę i uparte rzęsiska, to widać, ale... MYślę, że jakbyś dobrze i starannie utuszowała rzęsy 2-3 warstwami to i efekt byłby lepszy. TY prawdopodobnie "dotykasz", lekko mażesz rzęsy tuszem i stąd taka mizera wychodzi.
Kup jakiś dobry pogubiający tusz albo weź ten co masz i siedź i ćwicz i nakładaj/ucz się pogrubiać, podkreślać rzęsy.
A właśnie,że nie. Nakładam 2 czasem 3 warstwy,ale tego nie widać :/ Moje rzęsy widać tylko z duuużego bliska ;P Ja już wypróbowąłam tonę tuszy i nic :/ A na jakiś porządny(ponad 40zł) mnie nie stać :/
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 18:00   #17
Dzinks_Dz
Rozeznanie
 
Avatar Dzinks_Dz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 758
GG do Dzinks_Dz
Dot.: Tajemnicza zieleń

Na tych fotkach praktycznie nie widać, że to zieleń. Brak cieniowania. Rzęsy wyglądają jak niewytuszowane. Roztarłabym kredkę na dolnej powiece.
Może następnym razem zaskoczysz nas jakąś mocniejszą propozycją.
Dzinks_Dz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 19:02   #18
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Tajemnicza zieleń

Cytat:
Napisane przez Dzinks_Dz Pokaż wiadomość
Na tych fotkach praktycznie nie widać, że to zieleń. Brak cieniowania. Rzęsy wyglądają jak niewytuszowane. Roztarłabym kredkę na dolnej powiece.
Może następnym razem zaskoczysz nas jakąś mocniejszą propozycją.
Tylko,że ja nie lubię siebie w mocnym makijażu...zresztą nawet nie wiem jakie kolorki mi pasują, jestem grzeczną szarą myszką i zawsze mam taki badziewny makijaż,żeby się w oczy nie rzucał za bardzo :P Może jakbym miała ładniejszą buzię, dłuższe rzęsy i wprawną rękę to bym coś "wyczarowała"
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 21:16   #19
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Tajemnicza zieleń

Cytat:
Napisane przez sylia Pokaż wiadomość
Tylko,że ja nie lubię siebie w mocnym makijażu...zresztą nawet nie wiem jakie kolorki mi pasują, jestem grzeczną szarą myszką i zawsze mam taki badziewny makijaż,żeby się w oczy nie rzucał za bardzo :P Może jakbym miała ładniejszą buzię, dłuższe rzęsy i wprawną rękę to bym coś "wyczarowała"
Co to za gadanie! masz śliczne oczy. Koniecznie musisz się nauczyć lepiej je podkreślać bo są Twoim atutem. Kiedy poćwiczysz technikę to i zacznie Ci się chcieć eksperymentów z kolorami
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-02, 21:56   #20
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Tajemnicza zieleń

Cytat:
Napisane przez Mrówka24 Pokaż wiadomość
Faktycznie foty wyszły troszke niewyraznie..cienie osypaly ci sie na rzesy.. poprawiłabym je. Dodałabm troche różu na policzki. Jeśli chodzi o oczy przyciemniła bym je.. wyszly jakos blado.
jakos tak anemicznie
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 12:21   #21
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Tajemnicza zieleń

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
jakos tak anemicznie
hehe dzięki ;P te cienie są delikatne a aparat jeszcze pozjadał kolory następnym razem użyję jakiegoś mocniejszego koloru, ale obawiam się, że wyjdzie jeszcze gorzej niż teraz
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 13:33   #22
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Tajemnicza zieleń

delikatnie ojojoj az razi w oczka : P
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 15:11   #23
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Tajemnicza zieleń

Cytat:
Napisane przez sylia Pokaż wiadomość
A właśnie,że nie. Nakładam 2 czasem 3 warstwy,ale tego nie widać :/ Moje rzęsy widać tylko z duuużego bliska ;P Ja już wypróbowąłam tonę tuszy i nic :/ A na jakiś porządny(ponad 40zł) mnie nie stać :/
Nie widać, bo albo źle nakładasz tusz, albo sam tusz masz kiepski co powoduje, że nawet i 100 warstw nie byłoby widocznych. Albo jedno i drugie.
I kto powiedział, że dobry tusz musi kosztowac krocie? Ja używam tuszy za 20 zł. Maybelline, Rimmela. W czasach biednego liceum używałam przez całe lata Pierra Rene, a rzęsy miałam jak z reklamy (nie chwaląc się). KUp tusz pogrubiając, zalotkę i walcz z upartymi rzęsiskami.

Za długo się maluję, abym uwierzyła w to że 2 warstw nie widac na oku. CHyba, że sam tusz jest bardzo delikatny i daje bardzo naturalny efekt!

Na otuchę zrobiłam CI małą i bardzo amatorska symulację makijaży, a raczej kolorów. Oczywiście nie patrz(cie) na technikę nakładania koloru wykonanie i jakość, bo to jest tutaj tragicznie złe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zielen01.jpg2.jpg (34,8 KB, 29 załadowań)
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 16:10   #24
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Tajemnicza zieleń

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Nie widać, bo albo źle nakładasz tusz, albo sam tusz masz kiepski co powoduje, że nawet i 100 warstw nie byłoby widocznych. Albo jedno i drugie.
I kto powiedział, że dobry tusz musi kosztowac krocie? Ja używam tuszy za 20 zł. Maybelline, Rimmela. W czasach biednego liceum używałam przez całe lata Pierra Rene, a rzęsy miałam jak z reklamy (nie chwaląc się). KUp tusz pogrubiając, zalotkę i walcz z upartymi rzęsiskami.

Za długo się maluję, abym uwierzyła w to że 2 warstw nie widac na oku. CHyba, że sam tusz jest bardzo delikatny i daje bardzo naturalny efekt!

Na otuchę zrobiłam CI małą i bardzo amatorska symulację makijaży, a raczej kolorów. Oczywiście nie patrz(cie) na technikę nakładania koloru wykonanie i jakość, bo to jest tutaj tragicznie złe.
Granacik mi się podoba
Co do malowania rzęs...jak można źle malować rzęsy? :P A tusz chyba rzeczywiście delikatny jest Ale miałam już masę i nigdy nie osiągnęłam takiego efektu jaki chciałam :/ pewnie dlatego,że mam słabe,krótkie i cienkie rzęsy no i proste :/
A ile zalotka kosztuje? Jeny mama mnie zabije jak jej wyskocze z listą rzeczy do kupienia :P
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 09:52   #25
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: Tajemnicza zieleń

Witaj, dziewczyny już powiedziały i doradziły co i jak, ba nawet pokazały Nie pozostaje Ci nic innego jak wprowadzić porady w życię i pokazać fotki
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 10:51   #26
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Tajemnicza zieleń

Cytat:
Napisane przez sylia Pokaż wiadomość
Granacik mi się podoba
Co do malowania rzęs...jak można źle malować rzęsy? :P A tusz chyba rzeczywiście delikatny jest Ale miałam już masę i nigdy nie osiągnęłam takiego efektu jaki chciałam :/ pewnie dlatego,że mam słabe,krótkie i cienkie rzęsy no i proste :/
A ile zalotka kosztuje? Jeny mama mnie zabije jak jej wyskocze z listą rzeczy do kupienia :P
W zieleni i pomarańczowym też CI będzie dobrze. Ja uzyłam trochę za mocnego, za jaskarawego natężenia kolorów, ale nieco ciemniejsze będą ok., więc się nic nie zrażaj tylko do dzieła.

Zalotka kosztuje max. 10,o zł. MYslę, że nawet mniej [z 5 zeta?].
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 11:50   #27
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Tajemnicza zieleń

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
W zieleni i pomarańczowym też CI będzie dobrze. Ja uzyłam trochę za mocnego, za jaskarawego natężenia kolorów, ale nieco ciemniejsze będą ok., więc się nic nie zrażaj tylko do dzieła.

Zalotka kosztuje max. 10,o zł. MYslę, że nawet mniej [z 5 zeta?].
Dzięki za info.
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 17:31   #28
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Tajemnicza zieleń

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Ale Ty jesteś ładna
Nie powinnaś się bać mocniejszych kolorów. Do uzyskania efektu cieniowanego oka powinnaś użyć ciemniejszej zieleni. Przykład który zmalowałam na Twoich oczach to kilkusekundowe mazianie w photoshopie więc proszę nie oceniać tej pracy dosłownie - to schemacik taki. Przyciemnij tak powieki i dobrze byłoby gdybyś kreseczki czarne rozmazała pacynką. Efekt będzie lepszy.
Masz wyrazistą urodę która aż się prosi o mocniejsze podkreślenie Wypróbuj czyste mocne brawy. Przy czarnych włosach i tak brązowych oczach może to wyglądać super

pozdrawiam

Może? To na pewno będzie świetnie wyglądać. Podpisuję się pod wypowiedzią madie i proszę o mocny makijaż
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-05, 10:39   #29
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Tajemnicza zieleń

Ok spróbuję coś mocniejszego "zmalować" na dniach. Tylko uprzedzam,że to może wyjść katastrofa :P ale same mnie namawiacie hehe
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 13:03   #30
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Tajemnicza zieleń

Płaski wyszedł ten makijaż, ale nie jest najgorzej
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.