nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-18, 18:52   #2071
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: gdzie kupic revlon colorstay softflex ??????

Czy w Perfumerii Marionnaud jest Revlon?
I jeszcze pytanie chodzi mi o odcień lekko żółtawy bez żadnego różowego pigmentu jaki będzie najlepszy dla średniej karnacji? zastanawiam się nad Sand Beige a Medium Beige który polecacie?
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 19:26   #2072
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mam skórę mieszaną zastanawiam się nad zakupem tego podkładu właśnie z Softflexem. Miałam próbkę zwykłego Revlonu do skóry tłustej i mieszanej lecz troszkę wysuszał mi twarz i podkreślał suche skórki czy ten z Softflexem jest delikatniejszy? chodzi mi o to aby nie wysuszał i krył tak samo dobrze jak ten zwykły. A i czy wziąść lepiej ten do suche i normalnej? czy ten co miałam do tłustej i mieszanej chodzi mi o to aby nie wysuszał... poradźcie
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 13:55   #2073
gosia914
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 27
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez mindiar Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiem,że od sand beige ciemniejszy o ton jest fresh beige. Tylko problem jest w tym, że jestem typem chłodnym a mi się wydaje,że 250 jest bardziej z tych ciepłych. Miałam sand beige(świetny odcien beżu),ale za jasny, natural beige ma róż, medium beige też średnio pasuje,a fresh beige nie mam jak sprawdzic. Więc powiedzcie mi proszę, czy on jest dla skóry lekko czy średnio opalonej. Ja nie mam typowo "polskiej" karnacji, raczej w kierunku ciemniejszej.
Jeśli raczej masz karnacje w kierunku ciemniejszej, to mysle że Fresh Beige nie będzie dla ciebie za ciemny. myśle że jest on do skóry tak średnio opalonej, ale nie za mocno, nawet bardzo lekko,
ja teraz używam o ton ciemniejszy True Beige, bo zaczełam trochę chodzić na solarium, a wcześniej używałam właśnie Fresh Beige, a mam właśnie karnacje taką raczej cieplejszą, nie jakąś ciemną, ale też nie zupełnie bledzioch
Więc jeśli medium Ci nie pasuje to raczej Fresh Beige będzie dobry, bo True Beige jest potem dużo ciemniejszy od Fresh Beige.
A do jakiej cery sucha czy tłusta?
__________________
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy"
gosia914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 14:35   #2074
Eventuate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Mam skórę mieszaną zastanawiam się nad zakupem tego podkładu właśnie z Softflexem. Miałam próbkę zwykłego Revlonu do skóry tłustej i mieszanej lecz troszkę wysuszał mi twarz i podkreślał suche skórki czy ten z Softflexem jest delikatniejszy? chodzi mi o to aby nie wysuszał i krył tak samo dobrze jak ten zwykły. A i czy wziąść lepiej ten do suche i normalnej? czy ten co miałam do tłustej i mieszanej chodzi mi o to aby nie wysuszał... poradźcie
Hmm.. ja mam do cery suchej/ normalnej z softlexem. Mam cerę raczej normalną, i ten podkład świetnie kryje, ale i nawilża a nie wyszusza Więc myślę, że jeśli masz cerę bardziej zbliżoną do tej normalnej a nie tłustej to wybierz s/n.
Eventuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 16:18   #2075
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Eventuate Pokaż wiadomość
Hmm.. ja mam do cery suchej/ normalnej z softlexem. Mam cerę raczej normalną, i ten podkład świetnie kryje, ale i nawilża a nie wyszusza Więc myślę, że jeśli masz cerę bardziej zbliżoną do tej normalnej a nie tłustej to wybierz s/n.

Dziękuję za odp No właśnie nie mam mocno tłustej cery raczej taka mieszana świeci mi się nos i czoło. A czy ten z S do normalnej/suchej będzie moją cerę matował? bo myślę że do tłustej/mieszanej jest bardziej matujący. Tak sobie to przemyślałam w sumie problem ze suchymi skórkami może rozwiązać krem nawilżający zawsze to lepsze niż błyszcząca cera... A jaki masz odcień? ciekawi mnie jak wygląda Medium Beige czy nie jest on różowy? Najlepiej wezmę i kupię uzupełniacz na allegro do suchej/normalnej i spróbuję a jak ten mi nie przypasuje to kupię do mieszanej/tłustej Teraz tylko się jeszcze zastanawiam który lepszy zwykły Colorstay czy z Softflexem dużo czytałam na ten temat ale dalej do końca nie jestem pewna....
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 16:25   #2076
mindiar
Raczkowanie
 
Avatar mindiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 306
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez gosia914 Pokaż wiadomość
a mam właśnie karnacje taką raczej cieplejszą, nie jakąś ciemną, ale też nie zupełnie bledzioch
Więc jeśli medium Ci nie pasuje to raczej Fresh Beige będzie dobry, bo True Beige jest potem dużo ciemniejszy od Fresh Beige.
A do jakiej cery sucha czy tłusta?
True Beige miałam próbkę i był za ciemny i jakby lekko pomarańczowy,a mi chodzi własnie o czysty beige, raczej chlodny odcien. Wlasnie taki jak sand beige, łady beż. Potrzebuje do skóry tlustej i mieszanej, ten do normalnej szybko spływał.
__________________
Far away ... !
mindiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 19:39   #2077
Eventuate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za odp No właśnie nie mam mocno tłustej cery raczej taka mieszana świeci mi się nos i czoło. A czy ten z S do normalnej/suchej będzie moją cerę matował? bo myślę że do tłustej/mieszanej jest bardziej matujący. Tak sobie to przemyślałam w sumie problem ze suchymi skórkami może rozwiązać krem nawilżający zawsze to lepsze niż błyszcząca cera... A jaki masz odcień? ciekawi mnie jak wygląda Medium Beige czy nie jest on różowy? Najlepiej wezmę i kupię uzupełniacz na allegro do suchej/normalnej i spróbuję a jak ten mi nie przypasuje to kupię do mieszanej/tłustej Teraz tylko się jeszcze zastanawiam który lepszy zwykły Colorstay czy z Softflexem dużo czytałam na ten temat ale dalej do końca nie jestem pewna....

Jeśli chodzi o kolor to ja mam Buff i innych nie używałam więc jeśli nie jesteś bladziuchna to nie moge Ci poradzic

O z tym uzupełniaczem to b. dobry pomysł, no chyba że masz w swoim mieście drogerię, w której sprzedają ten podkład to może dostałabyś próbki Hmm.. jeśli masz cerę błyszczącą to lepiej weź ten do m/t bo ten mój do s/n to nie matuje za bardzo, ale fajnie nawilża A suche skórki własnie zwalczysz kremem ;D Więc na świecącą buźke chyba raczej ten do mieszanej/ tłustej, a pod to kremik

I polecam z softlexem, też czytałam że niby z softlexem nie utrzymuje się tak długo jak ten zwykły, ale ja uważam, że ten trzyma się na twarzy też bardzo długo a z tego co wiem to o wiele lepiej się rozsmarowuje

Buźka
Eventuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 20:43   #2078
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Eventuate Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o kolor to ja mam Buff i innych nie używałam więc jeśli nie jesteś bladziuchna to nie moge Ci poradzic

O z tym uzupełniaczem to b. dobry pomysł, no chyba że masz w swoim mieście drogerię, w której sprzedają ten podkład to może dostałabyś próbki Hmm.. jeśli masz cerę błyszczącą to lepiej weź ten do m/t bo ten mój do s/n to nie matuje za bardzo, ale fajnie nawilża A suche skórki własnie zwalczysz kremem ;D Więc na świecącą buźke chyba raczej ten do mieszanej/ tłustej, a pod to kremik

I polecam z softlexem, też czytałam że niby z softlexem nie utrzymuje się tak długo jak ten zwykły, ale ja uważam, że ten trzyma się na twarzy też bardzo długo a z tego co wiem to o wiele lepiej się rozsmarowuje

Buźka

Miałam próbkę ale tego bez softflexu dostałam ją w Douglasie i tak się zastanawiam czy nie iść po jeszcze jedną tylko teraz z softflexem przynajmniej będę mogła porównać i w końcu się zdecydować tylko nie wiem czy tam on jest dostępny? widziałam tylko zwykłą wersję.
Jak mam tam iść to mi głupio jakoś bo te panie tam do najmilszych nie należą:| dają próbki z łaską...
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 00:15   #2079
migotka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 64
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

pare dni temu kupilam revlona kolor buff. moge powiedziec ze on nie ma nic wspólnego z kolorem żółtym to jest delikatny beż. ja bym byla zadowolona gdyby mial chodz troche żółtego poniewaz taka mam karnacje przyciemniam go troche kuleczkami jednak to calkiem dwa rózne kolory. nr 180 zaraz po nim robil mi maske. prawde mówiac nie znalazlam jeszcze odpowiedniego dla siebie koloru. moze któras z was zna jakis z pigmentem żółtym dla jasnej karnacji
migotka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 17:08   #2080
Eventuate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Miałam próbkę ale tego bez softflexu dostałam ją w Douglasie i tak się zastanawiam czy nie iść po jeszcze jedną tylko teraz z softflexem przynajmniej będę mogła porównać i w końcu się zdecydować tylko nie wiem czy tam on jest dostępny? widziałam tylko zwykłą wersję.
Jak mam tam iść to mi głupio jakoś bo te panie tam do najmilszych nie należą:| dają próbki z łaską...
To trzeba brac tych próbek nawet ze 3 jak takie panie ;D Żeby jeszcze bardziej się zdenerwowały ;] Nie cierpie takiego czegoś, przecież próbki firma daje po to, aby zareklamować swój produkt ale nie u sprzedających a u klientów. Idź koniecznie i nie czuj się głupio To one powinny tak się czuć hehe. I powodzenia w wybraniu sobie odpowiedniego !
Eventuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 19:09   #2081
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Eventuate Pokaż wiadomość
To trzeba brac tych próbek nawet ze 3 jak takie panie ;D Żeby jeszcze bardziej się zdenerwowały ;] Nie cierpie takiego czegoś, przecież próbki firma daje po to, aby zareklamować swój produkt ale nie u sprzedających a u klientów. Idź koniecznie i nie czuj się głupio To one powinny tak się czuć hehe. I powodzenia w wybraniu sobie odpowiedniego !

No właśnie mi jest jeszcze bardziej głupio pytać o próbki jak takie panie są ale to co napisałaś to wcale nie zły pomysł w końcu należy nam się! Nie biorę ich w końcu po to bo są za darmo tylko po to aby wybrać odpowiedni odcień i nie kupić w ciemno przecież to nie podkład za 10zł. Byłam w Douglasie i poprosiłam o próbki tego podkładu o dziwo pani była bardzo miła dała mi odlewkę 2 odcieni ale niestety nie było odcienia Medium Beige i Fresh Beige Pani wybrała mi najodpowiedniejsze 2 dla mojej cery i niestety to nie moje odcienie jeden za jasny i za różowy a drugi za ciemny...
Cóż będę musiała kupić w ciemno jedynie sugerując się kolorem wypróbowanym na ręce. A właśnie mogłybyście mi opisać te dwa odcienie między którymi wybieram? Jest to Medium Beige oraz Fresh Beige z góry dziękuję
Aha a czy Golden Beige jest mocno ciemny?

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2009-03-22 o 19:43
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 20:24   #2082
Eventuate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
No właśnie mi jest jeszcze bardziej głupio pytać o próbki jak takie panie są ale to co napisałaś to wcale nie zły pomysł w końcu należy nam się! Nie biorę ich w końcu po to bo są za darmo tylko po to aby wybrać odpowiedni odcień i nie kupić w ciemno przecież to nie podkład za 10zł. Byłam w Douglasie i poprosiłam o próbki tego podkładu o dziwo pani była bardzo miła dała mi odlewkę 2 odcieni ale niestety nie było odcienia Medium Beige i Fresh Beige Pani wybrała mi najodpowiedniejsze 2 dla mojej cery i niestety to nie moje odcienie jeden za jasny i za różowy a drugi za ciemny...
Cóż będę musiała kupić w ciemno jedynie sugerując się kolorem wypróbowanym na ręce. A właśnie mogłybyście mi opisać te dwa odcienie między którymi wybieram? Jest to Medium Beige oraz Fresh Beige z góry dziękuję
Aha a czy Golden Beige jest mocno ciemny?

To jak tak to tylko patrz ten odcien w dziennym świetle !

A ja mam buff, na poczatku wydawało mi się, że jest ok, ale teraz chyba troche za blady.. i na lato jak ten mi się skończy też kupie se o jakies 2 tony ciemniejszy
Eventuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:24   #2083
mindiar
Raczkowanie
 
Avatar mindiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 306
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Jest to Medium Beige oraz Fresh Beige z góry dziękuję
Aha a czy Golden Beige jest mocno ciemny?
Używałam medium beige i jest on dla mnie za ciemny, chociaż karnacje mam w kierunku śniadej i chłodną. Dla mnie medium beige jest jakby za pomarańczowy i nienaturalnie wygląda. Ni to żółty, ni beżowy-ot,jakiś pomarańcz. Co do golden beige nie jest to czysty beż, bardzo ciepły odcień, taki złoty dla karnacji raczej ciemnej i bardzo ciepłej, coś w stylu "po solarium".

Nie wiem jakiego koloru Ty oczekujesz, chłodny, ciepły, piaskowy czy oliwka?
__________________
Far away ... !
mindiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:46   #2084
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

myslicie ze jak zmieszam buff z ivory to odcien bedzie blizej neutralnego?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:39   #2085
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Eventuate Pokaż wiadomość
To jak tak to tylko patrz ten odcien w dziennym świetle !

A ja mam buff, na poczatku wydawało mi się, że jest ok, ale teraz chyba troche za blady.. i na lato jak ten mi się skończy też kupie se o jakies 2 tony ciemniejszy

No właśnie będę musiała dokładnie sprawdzić ten kolor w sztucznym świetle nie będę wybierać bo wiem jak to się może skończyć.


Cytat:
Napisane przez mindiar Pokaż wiadomość
Używałam medium beige i jest on dla mnie za ciemny, chociaż karnacje mam w kierunku śniadej i chłodną. Dla mnie medium beige jest jakby za pomarańczowy i nienaturalnie wygląda. Ni to żółty, ni beżowy-ot,jakiś pomarańcz. Co do golden beige nie jest to czysty beż, bardzo ciepły odcień, taki złoty dla karnacji raczej ciemnej i bardzo ciepłej, coś w stylu "po solarium".

Nie wiem jakiego koloru Ty oczekujesz, chłodny, ciepły, piaskowy czy oliwka?

Aha to czyli medium beige już teraz odpada bo nienawidzę odcieni pomarańczy...
Szukam ciepłego koloru bez odcienia pomarańczy czy różu najlepiej z żółtawym pigmentem.
I coraz bardziej zastanawiam się nad tym golden beige skoro piszesz że to ciepły odcień złotawy to myślę że będzie ok tym bardziej że jest okazja kupić go na Allegro bo w Douglasie niestety go nie widziałam jest tylko jedno ale boję się że będzie dla mnie trochę za ciemny tym bardziej że piszesz że to coś w stylu "po solarium"
Miałam próbkę 320 true beige czy jest on jaśniejszy od tego odcienia?
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 21:59   #2086
mindiar
Raczkowanie
 
Avatar mindiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 306
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Tak napewno, ja miałam probkę true beige i golden beige różni się niewiele, nie wiem czy o 1 czy 2 tony,ale na moje oko coś koło tego. Napewno mają inną tonację i przez to golden beige rozpromienia twarz, bo ma bardziej naturalny odcień.
__________________
Far away ... !
mindiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 22:12   #2087
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Rozglądam się na allegro za revlonem i nie wiem jaki odcień wybrać. Chciałabym kupić 5 ml tubeczki w 2-3 odcieniach w różnych formułach i porównać ze sobą, zeby dobrać idealny odcień. Chciałabym zamówić ivory, buff i może jeszcze jakiś. Tylko, że ivory jest słabo dostępny. Raczej nie kupię każdego odcienia u innego sprzedawcy, bo koszty przesyłki przewyższą wielokrotnie wartość zakupów.

Może na podstawie tego jakich podkładów używam pomożecie mi zdecydować się na odpowieni odcień colorstaya?

W tej chwili używam affinitone maybelline w odcieniu vanilla rose (zbyt różowy, ale za to jasny odcień) i city matt lirene w odcieniu naturalnym (teraz jest dla mnie za ciemny, ale ma beżowy odcień, który neutralizuje zaczerwienienia na twarzy). Mam też dermacol w odcieniu 212 i ten odcień chyba najbardziej stapia się ze skórą, chociaż jest troszkę za różowy i wydaje mi się, że za jasny. Znowu dermacol (odcień prawdopodobnie 213 lub 215), który jest mniej różowy, a bardziej beżowy potrafi odciąć się od szyi, ponieważ jest za bezowy na zimę.
Mam cerę dość jasną, płytko unaczynioną, jestem typem lata, czyli oczy (niebieskie), włosy (ciemny blond, jasny brąz) mają odcień lekko przyszarzony, zgaszony.
Idealny byłby dla mnie odcień taki jak dermacol 212 lub o ton ciemniejszy. Mam wogóle spoglądać w stronę colorstaya ivory? Czy od razu zdecydować się na odcień buff, a może spróbować też sand beige?
Mam totalny zamęt w głowie. Chcę wypróbować podkład, ale nie potrafię wybrać odcienia. Szukałam w swoim mieście w drogeriach, ale niestety prawdopodobnie nigdzie nie mają revlona, więc na próbki czy testery nie ma szans
Bardzo liczę na Wasze podpowiedzi
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 23:17   #2088
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez mindiar Pokaż wiadomość
Tak napewno, ja miałam probkę true beige i golden beige różni się niewiele, nie wiem czy o 1 czy 2 tony,ale na moje oko coś koło tego. Napewno mają inną tonację i przez to golden beige rozpromienia twarz, bo ma bardziej naturalny odcień.

O to chyba jednak zdecyduję się na ten golden beige to chyba najlepszy odcień dla mnie
skoro jest jaśniejszy o 1 czy 2 tony to myślę że będzie dobry. True beige był trochę za ciemny i wyglądał pomarańczowo:/ ważne aby ten golden nie wpadał w róż czy pomarańcz ...
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:16   #2089
anetka0205
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 20
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mam golden beige, bo myślałam, że bdzie dobry dla mojej śniadjej karnacji. Okazał się trochę za ciemny. Trzymam na lato. Myślę, że lepszy byłby Fresh beige (jest też dosyć opalony).
anetka0205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 14:38   #2090
Eventuate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 28
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Rozglądam się na allegro za revlonem i nie wiem jaki odcień wybrać. Chciałabym kupić 5 ml tubeczki w 2-3 odcieniach w różnych formułach i porównać ze sobą, zeby dobrać idealny odcień. Chciałabym zamówić ivory, buff i może jeszcze jakiś. Tylko, że ivory jest słabo dostępny. Raczej nie kupię każdego odcienia u innego sprzedawcy, bo koszty przesyłki przewyższą wielokrotnie wartość zakupów.

Mam cerę dość jasną, płytko unaczynioną, jestem typem lata, czyli oczy (niebieskie), włosy (ciemny blond, jasny brąz) mają odcień lekko przyszarzony, zgaszony.
Idealny byłby dla mnie odcień taki jak dermacol 212 lub o ton ciemniejszy. Mam wogóle spoglądać w stronę colorstaya ivory? Czy od razu zdecydować się na odcień buff, a może spróbować też sand beige?
Mam totalny zamęt w głowie. Chcę wypróbować podkład, ale nie potrafię wybrać odcienia. Szukałam w swoim mieście w drogeriach, ale niestety prawdopodobnie nigdzie nie mają revlona, więc na próbki czy testery nie ma szans
Bardzo liczę na Wasze podpowiedzi
Hm to czyli z tą wyglądem podobnie jak ja jasna cera niebieskie oczy i włosy jasny brąz [ no teraz niestety troche ciemniejszy ] i własnie mam buff i jest świetny bo nie jest ani różowy ani żółty tylko beżowy I jak teraz mam włoski ciemniejsze to tak myślę, że może nawet troszke za jasny do tych ciemnych włosów ale do jasnego ciepłego brąziku napewno bedzie idealny Więc polecam byff, bo ivory jest 'trupio blady'

Niestety nie wiem jakie mają odcienie podkłady wymienione przez Ciebie, więc tu Ci pomoc nie mogę
Ale uwazam ze do opisanego przez Ciebie wyglądu buff bedzie świetny
Eventuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 17:49   #2091
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez anetka0205 Pokaż wiadomość
Mam golden beige, bo myślałam, że bdzie dobry dla mojej śniadjej karnacji. Okazał się trochę za ciemny. Trzymam na lato. Myślę, że lepszy byłby Fresh beige (jest też dosyć opalony).


A mogłabyś zrobić zdjęcie jak wygląda chociażby na ręce?? kusi mnie ten golden beige ale boję się że będzie za ciemny a ten fresh beige jaki ma odcień?
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 18:01   #2092
mindiar
Raczkowanie
 
Avatar mindiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 306
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Fresh beige wg mnie jest czystym beżem, chociaż koleżanka mowiła,że na niej wygląda, jakby byl z różowym pigmentem. Na mojej jest to beż. Radze wyprobować chociaż na ręce w perfumerii.
__________________
Far away ... !
mindiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 18:14   #2093
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez mindiar Pokaż wiadomość
Fresh beige wg mnie jest czystym beżem, chociaż koleżanka mowiła,że na niej wygląda, jakby byl z różowym pigmentem. Na mojej jest to beż. Radze wyprobować chociaż na ręce w perfumerii.

Niestety w moim Douglasie nie mają odcienia Fresh Beige ani Golden Beige dlatego tak podpytuję bo nie mam jak sprawdzić.
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 18:44   #2094
mindiar
Raczkowanie
 
Avatar mindiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 306
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Golden Beige, z tego co się orientuję nie występuje w Polsce. Tylko na allegro.
__________________
Far away ... !
mindiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 13:35   #2095
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez mindiar Pokaż wiadomość
Golden Beige, z tego co się orientuję nie występuje w Polsce. Tylko na allegro.
Aha w takim razie chyba będę musiała zaryzykować i kupić na allegro
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 18:44   #2096
myni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 39
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

hm czy ktoś orientuje sie gdzie można w Warszawie kupić podkład Revlon Colorstay do tłustej cery 180 Sand Beige? Nie ma go w Douglasie, Super Pharmie, w Galerii Centrum tez nie
a wolałabym kupić w jakimś sklepie a nie na allegro..
myni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 20:53   #2097
patrice
Raczkowanie
 
Avatar patrice
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hawaii :]:D
Wiadomości: 483
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

czy w douglasie kupie zwyklego revllona jeszcze bo na allegro nie ma juz praktycznie tylko pare odceinie ktore mnie nie itneresuja a zwykly o niebo lepszy od tego z softflexem interesuje mnie zwykły revlon colorsty podkład (ten bez softflexu) odcienie true beige lub natural tan lub early tan lub rich tan??
__________________
rzeczy niemożliwe wykonuje od zaraz , cuda zajmują mi troche czasu
patrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 20:58   #2098
patrice
Raczkowanie
 
Avatar patrice
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hawaii :]:D
Wiadomości: 483
Dot.: Revlon colorstay

poszukuje zwyklego revlon colorsty podkład (ten bez softflexu) odcienie true beige lub natural tan lub early tan lub rich tan??wiecie czy ten zwykly jest w douglasie dostepny ? na alegro nie ma:/
__________________
rzeczy niemożliwe wykonuje od zaraz , cuda zajmują mi troche czasu
patrice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 23:16   #2099
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Revlon colorstay

juz dawno nie jest dostepny tylko ten nowy.
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 08:22   #2100
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Revlon colorstay

Dziewczyny, żadna z Was nie miała revlon active ?? Myślę nad czymś takim, bo planuję zacząć przejażdżki na rowerach, rolki w południe i nie chcę wyglądać jak "dziunia na rolkach z full make up'em" tylko z czymś delikatnym

Jakie wrażenia po nim? I jak to jest z kolorystyką?
Przejde się do Douglasa, może użyczą Pani szanowne Panie próbki
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.